زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا راهنماییم کنید که چجوری شروع کنم برای ارشد۹۳؟

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط pooyaa.)
باسلام
دوستان من میخوام برای کنکور۹۳ از الان شروع کنم
برای شروع این درسها و کتابها رو انتخاب کردم:
داخل پرانتز تعداد صفحات هر کتاب رو نوشتم.
آمار مهندسی: پارسه(۵۰۰)
ساختمان داده:CLRSترجمه دهقان طرزه جلد اول(۴۹۰)-ساختمان پوران(۳۲۰)-هورویتز ترجمه علیخانزاده(۶۵۰)
هوش مصنوعی: راسل ترجمه راحتی(۵۵۰)
سیستم عامل:پارسه(۴۷۰)
برای سیستم عامل کتاب استالینگز ترجمه پدرام و برای ساختمان ۶۰۰مساله حل شده قدسی رو هم دارم که نمیدونم مطالعه این دوکتاب باید درچه دوره ای از زمان برنامه ریزیم قرار بدم

اما از دوستان این مشاوره هارو میخوام:
۱-آیا این تعداد درس رو همزمان بذارم تویه برنامم یا تعدادشو کمتر کنم؟
۲-برای هر درسی تعداد کتابهایی که انتخاب کردم زیاده؟یا اینکه همه رو میرسم بخونم؟
۳-مهمتر از همه این ترم ۱۸واحد برداشتم و ترم بعدی احتمالا مرخصی میگیرم
این ترم روزهای شنبه-۴شنبه:بعدازظهرها کلاس ندارم و ۱شنبه-۵شنبه-جمعه کلا تعطیل ام
فعلا میخوام تا اول تابستون یه برنامه ریزی کنم و به راهنمایی شما دوستان نیازمندم
چجوری این درسها رو باید برای مطالعه زمان بندی کنم؟و باید مطالعه این درسها و کتابها چند ماه طول بکشه تقریبا؟
۴-هر نکته ی دیگه ای که میدونید لازمهSmile

دوتاچیز واسم خیلی مهمه که چجوری بخونم که بتونم همه درسارو(منظورم کل۱۲تا درس هست)در طول تقریبا یکسال تا کنکور۹۳ مطالعه کنم و وقت برای مرور هم به اندازه کافی داشته باشم و اینکه چندماه دیگه هم کم نیارم بین راه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
درود
نکته شماره ۱ روحیه ضعیفی داری
نکته شماره ۲ اعتماد به نفس پایینی داری
نکته شماره ۳ شروع نکره مشخص هست خسته ایی
پیشنهادات:
پیشنهاد شماره ۱ بجای ورق زدن و شمردن تعداد صفحات مطالعه نشدت تعداد صفحات و فهم درسی که امروز داشتی رو در ذهنت مرور کن و روی کاغذ یا به کسی نقل نکن!
پیشنهاد شماره ۲ برای مدت ۲-۳ ماه تعداد زیادی کتاب خود باوری و روانشناسی موفقیت مطالعه کن!
پیشنهاد شماره ۳ از هرجایی خودت دوست داری شروع کن و هرگز فکر نکن برنامت از دیگران ضعیف تر هست!
پیشنهاد شماره ۴ از مهرماه تست زدن رو شروع کن فلذا قبل از مهر منبع بخون و حل تمرینات رو یادبگیر!

موفق باشی
۶
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , neda_Network , berkeley , Engineer , عزیز دادخواه , soniasa , sarata
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
RE: لطفا راهنماییم کنید که چجوری شروع کنم برای ارشد۹۳؟
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  درود
نکته شماره ۱ روحیه ضعیفی داری
نکته شماره ۲ اعتماد به نفس پایینی داری
نکته شماره ۳ شروع نکره مشخص هست خسته ایی
پیشنهادات:
پیشنهاد شماره ۱ بجای ورق زدن و شمردن تعداد صفحات مطالعه نشدت تعداد صفحات و فهم درسی که امروز داشتی رو در ذهنت مرور کن و روی کاغذ یا به کسی نقل نکن!
پیشنهاد شماره ۲ برای مدت ۲-۳ ماه تعداد زیادی کتاب خود باوری و روانشناسی موفقیت مطالعه کن!
پیشنهاد شماره ۳ از هرجایی خودت دوست داری شروع کن و هرگز فکر نکن برنامت از دیگران ضعیف تر هست!
پیشنهاد شماره ۴ از مهرماه تست زدن رو شروع کن فلذا قبل از مهر منبع بخون و حل تمرینات رو یادبگیر!

موفق باشی

آقا trex یکم مهربانانه ترRolleyes
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , zeinab , good-wishes , foranyone , Pegasus , *Najmeh*
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ق.ظ
به نظرم اگر حتی از الان تا اول تابستون روی یک درس مثلا آمار وقت بذارید و فول بشید بازهم ارزشش رو داره.چون این ترم هم چند تا درس دارید
تعداد کتابها در اول کار مهم نیست.مهم اینه که برای شروع اشکالاتتون رو رفع کنید و درس رو مفهومی متوجه بشید.
یه نکته دیگه اینه که ممکنه با تجربیات و راهنماییهای مختلف و شاید متضادی مواجه بشید ، مهم اینه که خودتون هم وضعیت خودتون رو بسنجید و تشخیص بدید که از چه روشی استفاده کنید بهتره.
یا اینکه ممکنه یه مدت با این کتاب و این روش نتیجه نگیرید بهتره که بتونید خودتون راه و روشتون رو اصلاح کنید
برنامه ریزی خیلی مهمه.
فعالیت و میزان پیشرفت تون رو هم ثبت کنید تا برگردید و یه تحلیلی روی روند پیشرفتتون داشته باشید.البته اینها صرفا پیشنهاد من بود.شاید راههای بهتر دیگه ای رو بپسندید.
شما اگر این درسهایی که گفتید رو تا اوائل تابستون بخونید و کمی هم تستشون رو کار کنید که خیلی خوبه.به نظرم موازی خوندن خیلی بهتره تا اینکه یک کتاب رو شروع کنیم و بعد از تمام کردنش بریم سراغ کتاب بعدی.چون خسته کننده است و بازدهی کمی داره.
ولی تا شروع نکردید ممکنه خیلی چیزا مبهم باشه اما وقتی شروع کردید متوجه نقاط قوت و ضعفتون میشید و برنامه خوندنتون رو اصلاح میکنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , shahbazi , sanar.m , Pegasus , kingxerxes
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ
سلام دوست عزیز
من سال گذشته اولین سالی بود که درست و حسابی برای کنکور می خوندم، اشتباهات زیادی هم مرتکب شدم و البته احساس می کنم برای اینکه خودم رو در هر درس بشناسم بعضی جاها نیاز بود که این اشتباهات رو بکنم
من به شخصه اینجوری بودم که ابتدا همه درس ها رو باهم در برنامه ام گذاشتم اما چیزی جز خستگی و طولانی شدن در بر نداشت، اما وقتی سه چهار تا رو آوردم تو برنامه و بقیه رو حذف کردم سرعت بالاتر رفت و همین جوری سه تا سه تا می خوندم تا همه تمام بشن،
درباره اینکه می رسید منابع انتخابی تون رو بخونید باید شروع کنید خوندن ببینید در هر کتاب چقدر سرعت دارید اون وقت می تونید پیش بینی کنید می رسید یا نه و نکته مهم این است که منابع درستی را برای خوندن انتخاب کنید
مثلا یکی از اشتباهات من این بود که گسسته قلزم رو شروع کردم در حالی که اشتباه بود و دیر شروع به خوندن گریمالدی کردم که چون وقت گیر هم هست نرسیدم گسسته رو تمام کنم
به نظرم بعضی درس ها رو بهتر است از جزوه های اساتید پارسه و صدای اونها که در سایت هست بخونید مثلا معماری به جای اینکه برید خود پترسون رو بخونید اون رو که خوندین کتاب پوران رو با تست هاش بخونید، البته در تشریح تست ها یک کم ضعیف هست
لیست پیشنهادیم رو به زودی کامل می کنم و براتون می ذارم تا دوستان هم نظر بدن
موفق باشید
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanar.m , pooyaa , Pegasus
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
سیستم عامل پارسه درسته که حجمش زیاده اما خیلی شیرینه و اونقدر که فکر میکنی طول نمیکشه.من با خوندن این کتاب که دکتر حقیقت خیلی قشنگ سیستم عامل رو بیان کرده عاشقش شدم .

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , soniasa
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
۱_بشین فکر کن کجایی و می خوای به کجا برسی و به اندازه ارزو هایی که داری تلاش کن وگرنه به اندازه تلاشت ارزو کن
۲- وقتی تصمیم گرفتی شروع کنی برنامه ات رو فضایی نچین چون وقتی بهش نرسیدی نا امید می شی نا امید که شدی مدتی وقت وزمان رو از دست می دی تا دوباره خودت رو بسازی (البته اگه بتونی )
۳-اهسته وپیوسته بخوان
۴-حتی اگه در روز اصلا فرصتی برای درس خوندن نداشتی حتی به اندازه ۱۰ دقیقه هم که شده مطالعه کن حالا می خواد کلمات زبان باشه یا دوره چند صفحه کتاب که قبلا خوندی این باعث می شه از فضای درس خوندن بیرون نیای
۵- چند تا درس رو که دوست داری بردار تا شروعت با خستگی و بی حوصلگی نباشه
۶-اگه می بینی اصلا حوصله کتاب ها رو نداری با ویس همراه شو قرار گرفتن در فضای کلاس به شما روحیه می ده
۶-یکی دوتا درس که برات سخته رو شبی ۱ ساعت یا کمتر بخون تا در بلند مدت اون ها رو هم راه بیفتی
۷-اگه درسی رو تموم کردی به مجموعه درس هایی که انتخاب کردی یک درس دیگه رو اضافه کن اولویت با اون درس هایی است که هر شب به مدت کوتاهی می خوندی

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , anika , عزیز دادخواه , *Najmeh* , soniasa
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
من باشم تا عید تحقیق میکنم که چه کتابایی خوبه ، چه روش های مطالعه ای هست، روش های خلاصه سازی چطوره و الی اخر
بهترین رفرنس برا اینکار صحبت افراد موفق هستش . البته تجربه افراد ناموفق و بررسی علل شکستشون هم به همون اندازه خوبه
پس توصیه من خوندن مصاحبه های یکی دوسال اخیر هستی که تعدادشون هم تو مانشت کم نیست
برا روحیه گرفتن هم میتونی کم راجع به دانشگاه ها تحقیق کنی تا هیجان و تلاشت بیشتر بشه
موفق باشی Smile

راستی یه نکته در انتخاب منبع و ... وسواس نداشته باشید اول خوب تحقیق کنید و بعد یه دونه رو بعنوان کتاب اصلی تون انتخاب کنید ، اگر بعدا دیدید که کتاب بهتری بوده به هیچ وجه کتاب قبلی رو ول نکنید خصوصا اگه مقدار زیادیش رو خوندید ، میتونید از کتاب جدید بعنوان یه منبع کمکی استفاده کنید

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Pegasus , عزیز دادخواه , kingxerxes
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من باشم تا عید تحقیق میکنم که چه کتابایی خوبه ، چه روش های مطالعه ای هست، روش های خلاصه سازی چطوره و الی اخر
بهترین رفرنس برا اینکار صحبت افراد موفق هستش . البته تجربه افراد ناموفق و بررسی علل شکستشون هم به همون اندازه خوبه
پس توصیه من خوندن مصاحبه های یکی دوسال اخیر هستی که تعدادشون هم تو مانشت کم نیست
برا روحیه گرفتن هم میتونی کم راجع به دانشگاه ها تحقیق کنی تا هیجان و تلاشت بیشتر بشه
موفق باشی Smile

راستی یه نکته در انتخاب منبع و ... وسواس نداشته باشید اول خوب تحقیق کنید و بعد یه دونه رو بعنوان کتاب اصلی تون انتخاب کنید ، اگر بعدا دیدید که کتاب بهتری بوده به هیچ وجه کتاب قبلی رو ول نکنید خصوصا اگه مقدار زیادیش رو خوندید ، میتونید از کتاب جدید بعنوان یه منبع کمکی استفاده کنید

تقریبا تموم مصاحبه های افراد موفق رو خوندمBig Grin،آخه زیاد درمورد روش مطالعشون چیزی نگفتن بجز شاید ۴-۵ نفر که مفصل نوشته بودن
همین باعث شد که تاپیک بزنم تا دوستان بیشتر راهنماییم کنن که آیا این روشی که میخوام درپیش بگیرم اوکی هست یا نهAngel
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط Nima Masghadi.)
دوست من اول از همه برات ارزوی موفقیت میکنم در راهی که پیش رو داری
به نظر من اگه میخوای بکوب بخونی زوده . خسته میشی و وسط راه میبری . الان انگیزه داری و به نظرت راحت میاد و میگی روزی حداقل مثلا ۱۰ ساعت میخونم . اما پیش که میری میبینی که نمیشه واقعا یک سال اینکار رو کرد . روزی ۱۰ ساعت خوندن برای دو یا سه ماه اخره .
از الان تا اول تابستون درس هایی که توش ضعیف تر هستی رو مطالعه کن ( تست مطلقا نزن ) . تا اول تابستون سطح همه درسهات رو به یک درجه مساوی برسون .
از تابستون شروع کن به مطالعه مفهومی و یادداشت نکات تستی . اینکار باعث میشه اول مهر همه درس ها رو تموم کرده باشی و نکات تستی رو در اورده باشی.
از اول مهر میتونی شروع کنی به مطالعه و تکرار نکاتی که در تابستون جمع اوری کردی تا ملکه ذهنت بشه . از ماه ابان شروع به تست زنی کن کم کم . هر تست رو فقط گزینه صحیح رو بررسی نکن . دلیل غلط بودن سایر گزینه ها رو برای خودت باید مشخص کنی .
از اواخر ماه دی شروع به زدن تست های ۷ سال اخیر کن . به این صورت که مثلا در هر هفته دو روز بزار صبح از خواب پاشو و شرایط جلسه رو برای خودت مهیا کن و از خودت امتحان بگیر . شاید خیلی از تست ها رو قبلا دیده باشی . اما مشکلی نیست . مهم یاد اوری نکاتی هست که توی تست ها بوده .
این یک روش مطالعه است که کاملا اختیاره و شما میتونید روش مطالعه خاص خودت رو داشته باشی . اگه کسی از من راهنمایی بخواد این رو میتونم بهش توصیه کنم که ذکر شد .
امیدوارم سال بعد توی مانشت ببینم که بهترین رتبه رو اوردید.
یا علی

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , mhd3 , saeedehs , sarata
ارسال: #۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
من توصیه میکنم:
منابعی که انتخاب کردید به نظر من زیاده و فرصت نمیکنی بخونی اگر هم فرصت کنی و همه رو بخونی فرصت نمیشه جمع بندی کنی و خوب یاد نمیگیری.
برای مثال برای درس هوش مصنوعی به نظر من کتاب راهیان ارشد خیلی عالیتر از کتاب مرجع هست.

برای درس سیستم عامل اگر میخوای کتاب حقیقت رو بخونی نیازی نیست کتاب مرجع رو هم بخونی به نظر من مهم فهم و تسلط بر مطالبه کتاب پوران موسوی طیبی هم خوبه.
در ضمن الان چون بحث ارشد داغه همه میخوان شروع کنن.لطفا جزو اونایی که فقط همین چند روز تب ارشد دارند نباشید.

رهرو آن نیست که ... بقیه اش رو خودت میدونیBig Grin

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۱۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
همه چیزایی که تو دو سال تجربه کنکور بدست آوردمو پایین لیست میکنم. اکثر این حرفا مال رتبه های برتر بوده که جمع کردم. امیدوارم بدردت بخوره:

به نظرم قبل از شروع کتابا یه "کتاب تند خوانی و تقویت حافظه" بخون باعث میشه: ۱- افزایش تمرکز حواس و دقت ۲- افزایش اعتماد به نفس ۳- سرعت چند برابر برای خواندن دروس----- شوخی نگیریا منم اول جدی نمیگرفتم، ولی خ مهمه از اونایی که اطلاعات دارن بپرسی بهت میگن

خر خونی نکن، سعی کن درسا رو یاد بگیری- مفید درس بخون- سوالا هر سال مفهومی تر میشن

الگوریتم مگه ندارین! دست نویس سید جوادی رو بخونی خوبه، اصلا" از سید جوادی هر چی پیدا کردی بخون حرف نداره

خواب و استراحت یادت نره، تغذیه یادت نره، خ فشار نیار

تو خونه مثل زندانیا خودتو حبس نکن، سعی کن تو هر جایی که هستی به جو همون جا فکر کنی، مثلا" اگه تو در سی متمرکز شی رو درست و اگه با بچه ها رفتی استخر برای یکی دو ساعت بیخیال کنکور شی

اولویتت با فصل ها و صفحه های مهمه کتابا باشه، اون جاهایی که سالهای قبل بیشتر سوال اومده اونجاها رو قوی کن به قول دکتر سیدجوادی طبق اصل لانه کبوتر سوالا لونه ها رو پر میکنن پس زدن تست های سال های قبل خ مهمه چون تکراری میشن

وقت گذاشتن واسه یه سری تستا بیفایده ست، وقتتو تلف نکن بندازشون آخر! گیر بیخودی نده- دنبال راه حل های سخت نگرد، خ سوالا قلق دارن- از تست های دوشکی فقط اونیایی رو که خیلی خیلی احتمال بیشتر رو یه گزینه داری بزن

سرتو درد اوردم- ارزوی توفیق

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , saeedehs , aydingol
ارسال: #۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
منم دارم از الان شروع میکنم واسه سال آینده. یکی دو هفته گذشته فقط مشغول خوندن صفحات مانشت بودم. تقریبا تکلیفمو با منابع همه درسا روشن کردم که چی بخونم. فکر میکنم بتونم تا تابستون بخش قابل توجهی از درسارو تموم کنم. شایدم زیادی خوشخیالم !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samfoni
ارسال: #۱۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  منم دارم از الان شروع میکنم واسه سال آینده. یکی دو هفته گذشته فقط مشغول خوندن صفحات مانشت بودم. تقریبا تکلیفمو با منابع همه درسا روشن کردم که چی بخونم. فکر میکنم بتونم تا تابستون بخش قابل توجهی از درسارو تموم کنم. شایدم زیادی خوشخیالم !

سلام... اگه امکان داره منابعی که برای درس ها انتخاب کردید بگید..
آخه منم خیلی دنبال منابع خوب هستم
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ
سلام دوست عزیز
ببین کنکور اصلا خرکاری نیست. باید دقیق و حساب شده مطالعه کنی و به قول معروف بزنی به هدف.
به نظر من هر چی کتاب تست و نکته و بحث راجع به کنکور هستو ول کن.
فقط و فقط بچسب به درک هر چه بیشتر و بهتر و عمیق تر مطالب.
فرض کن میری مشکل ترین کتاب کمک درسی ریاضی پنجم ابتدایی رو برمی داری. کتابی که خود بچه های پنجم سوالاشو به سختی حل می کنن و میگن سوالاش به درد نمیخوره و سخته ولی تو به راحتی همرو حل میکنی و روشون بحث میکنی. چرا؟
چون اینقد رو مطالب مسلطی که امکان نداره اشتباه کنی.
باید تا میتونی برای ارشدم خودتو به این سطح نزدیک کنی.
امیدوارم موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Behzad TP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۴۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۳۱۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close