زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگه پول داشتی باهاش چکار می کردی؟

ارسال: #۱۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
RE: اگه پول داشتی باهاش چکار می کردی؟
زیر ۲۰ میلیون به نظرم طلا و سکه بهترین انتخابه.

در صورتیکه در امر خریدو فروش تو بورس هم تجربه و دانش دارین اونم یه راه نسبتا خوبه.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , baran
ارسال: #۱۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بعد اون وقت اون طناب و به کجا ببندم؟ Big Grin به سنگ های آبشار؟؟؟ میمیرم کهBig GrinBig GrinBig Grin

دور ازجون ، آخه یه مشکل دیگه اینکه وسط آبشار سنگم نداره Big Grin کلا بیخیال بشید برید یه جای دیگه Cool
ارسال: #۱۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط selma.)
اگه میلیاردی بودم همشو میریختم تو حلق یه آدم حریص و پول دوستی که به خاطر همین پول لعنتی زندگی خیلی ها رو تباه کرده و زخم زیادی به زندگیشون زده اونقد پول میریختیم تو حلقش تا خفه بشه اونقد که دیگه نتونه یک ثانیه هم نفس بکشه و به یاد بیاره که چه موجود کثیفی بوده و هیچ نتونه اسم خدا رو به زبون بیاره

هیچ گاه در زندگی امید را از کسی سلب نکن شاید تنها چیزی باشد که دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , good-wishes , Andrew S.Tanenbaum , Mohammad WR10
ارسال: #۱۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ق.ظ، توسط robot110.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  اگه اهل ریسک نیستید کلا دور طلا و سهام خط بکشید ، چون اصلا حسابی روش نمیشه کرد . ( البته بر اساس تجربه شخصی گفتم دیگه باید ببینید دوستان دیگه چه نظری دارند . Smile )
بستگی به خودتون داره که چجور آدمی باشین...در مورد سهام که ما دوتا بازار توی ایران داریم یکی فرابورس و دیگری هم بورس عادی هستش...فرق چندانی با هم ندارن فقط اینو بگم که توی فرابورس روزی بیشتر از ۵% سود و ضرر نمیکنی ولی در بورس عادی ۴% هستش...این قانون توی ایران برای اینکه طرف یک روزه بدبخت نشهBig Grin فارکس هم هستش که اگه اینکاره نباشی اصلا طرفش نروDodgy
ولی قضیه طلا فرق میکنه و کسی که طلا(سکه نه سرویس طلاBig Grin) میخره هیچ وقت ضرر نمیکنه چونکه طلا براساس ارزش همون روزگار هستش مثلا اگه شما با پول طلایی که داشتین میتونستید ماشین بخرید ۵ سال بعد هم اگه طلاها را بفروشید بازم میتونید ماشین بخرید چون ارزشش نسبت به بقیه کالاها هیچ وقت پایین نمیادBlush پس بنظر میاد خود خرید طلا یک عمل غیر ریسکی باشه بازم میگم منظورم سکه هستش نه سرویس طلاBig GrinTongue بعدا ضرر نکنی یقه ما را بگیریاBig Grin
اگه پولتون هم خیلی زیاده خرید خونه و زمین هم فکر خوبیه فقط مراقب باش در آینده زمین خوار نشی که من در این مورد اعلام برائت میکنمBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , Mohammad WR10
ارسال: #۲۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
من اگه ۲ ریالم داشته باشم تو بانک نمیذارم به نظر من اگه پولتون کمتر از ۱۰ میلیونه سکه بگیری بهتره و این سکه هارو جمع کن و وقتی زیاد شد خونه یا زمین بگیر .
واگه میخوای سرمایه گذاری بلند مدت دشته باشی بیا پولتو بده به من با هاش شرکت نرم افزاری میزنم تو میشه سهام دار شرکت منم کار میکنم شرکت رو بزرگ وبزرگ تر میکنیم تو پولت بیشتر میشه منم کار پیدا میکنم کلی اشتغال زایی میکنیم کلی دعای خانواده ها پشت سرت هست که جووناشونو کار دادی . کلا عاقبت بخیر میشی
به پیشنهاد من فکر کن. جدی میگم فکر کنIdea

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , slinda , berkeley
ارسال: #۲۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط esi.)
تیتر آروزی یا واقعیت !!!!
پول داشتم می رفتم دنیا رو میگشتم، آرزوم همینه
دوست دارم دنیا رو برگردم، مخصوصا آفریقا رو، خیلی واسم جالبه اما خیلی پول می خواد
البته اگه پولی خارج از مخارج زندگی و ما یحتاج داشتم حتما می رفتم، اول از آسیا و مخصوصا چین و هند شروع می کردم
اما حیف که ندارم
البته کمک به دیگران و ... بحثش سواست و اگه به غیر از اینا داشتم باهاش دنیارو می گشتم
به فکر سرمایه داری و سکه و طلا نیستم.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال: #۲۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
من به تکنولوژی (از نوع مصرف گرایی البته!) و گجت های به روز خیلی علاقه دارم
یه بخشی اش رو خرج گجت های جدید و به درد بخور می کردم حتما! :دی

اگر هم پول زیادی داشته باشم (که امیدوارم روزی به این نقطه برسم) حتما دست نیازمند ها رو میگرفتم (اینو از ته قلبم میگم و بهش ایمان دارم)... از کمک های مستقیم گرفته تا ساختن مدرسه و بیمارستان و غیره...
شاید کسایی فکر کنن شعار میدم... اما همین الان هم با همین چندرغاز درآمدی که دارم، سعی میکنم هر ماه، یه مبلغی رو به یه خونواده نیازمند کمک کنم... اگر صد برابر این هم در بیارم، باز هم دیگران رو فراموش نمی کنم... نمی تونم فراموش کنم
حتی اگر اون ور دنیا هم باشم، این کارا رو میکنم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , Mohammad WR10
ارسال: #۲۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
مشکلای بنده رو پول درمون نمیکنه کاش با پول حل میشد
شاید هس اینجوری میگم ولی اگه نبود نمیدونم شاید اینجوری نمیگفتم /// بنده اگه پول داشتم
یکمش رو میدادم به این اورپاییهای گشنه ریاضت اقتصادی زده ها و یکمم این کارتون خوابهای امریکایی بقیشم خرج هوافضای ایران میکردم چون یه جورایی به کارم مرتبط هست
البته یه علاقه خاص هم به گشتن دارم میخوام همه جای ایران رو برم بگرد که مشکل پولی نیست وقتی هست
کاش میشد با پول زمان زو خرید این قدر پول این قدر زمان ...

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
ارسال: #۲۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
حالا اینکه گفتین که یکمش رو میدادین به اروپای و امریکایی طنز بود دیگه اره؟HuhBig Grin
ارسال: #۲۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  یکمش رو میدادم به این اورپاییهای گشنه ریاضت اقتصادی زده ها و یکمم این کارتون خوابهای امریکایی

یک لحظه دچار خطای مفهومی شدم! یعنی منظورتون اینه طبق اون جمله معروف "چراغی که به خانه رواست..." اول به کارتون خواب‎ها و نیازمندان کشور خودتون کمک می‎کنید و بعد به داد کارتون خواب‎های آمریکا و بقیه مردم کشورهای فقر زده اروپا می رسید (!) فکر خوبیه، کاملا موافقم؛
ارسال: #۲۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
علی آقا هم میشه گفت طنز هم واقعی چون ۱۷ تیلیارد اودلار بدهی دارند
خوب شد حالا دوچار خطای نحوی (syntax error)نشدین پول ماله خودمه خودم میدونم به کی بدم به کی ندم هه هه هه
avicenna گرامی هرکی یه سلیقه ی داره یه حق انتخابی داره
ضرب المثل با یه کار سیاسی خیلی فرق فوکوله.باید بیشترین بهره برداری رو از یه کار کرد عقل میگه به نتیجه کار بی اندیش
جای که مسجد نباشد زندگی معنا ندارد.شعار نمیخوام بدم ولی گاهی لازم هست مسجد چراغش روشن باشد تا خانه .

ولی اگه بع عنوان تاپیک توجه کرده باشید گفتن اگر داشته باشید که ۱۷ تیلیارد رو فکر نکنم تا قرنها بعد هم بشه پیدا کرد خلاصه رقم کوچیکی نیست

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
ارسال: #۲۷
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط ali.329.)
اقا nasrolah حرفتون جای بحث داره.نمی خوام بحث منحرف بشه.
اگه من مولتی میلیاردر بودم به جای کمک به فقرا(به نظر بنده یه کار گدا پروریه) کارخانه کارگاه و یا هر چیز دیگه می ساختم
حداقل چند نفر، نون سر سفرشون میبردن.
ارسال: #۲۸
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
به علت درخواست ایجاد کننده ی تاپیک، موضوع بسته می شه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۱۲۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  اگه شما بودید چه انتحابی میکردید؟ Rehe1994 ۶ ۳,۹۹۷ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  با کدام کتاب درس مهندسی نرم افزار بخوبی ارتباط برقرار کردید ؟‌ Happiness.72 ۰ ۱,۵۵۵ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۷۵ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  اگه رشته کامپیوتر و آی تی وجود نداشت، میرفتم رشته ی ....؟! پروفسور ۷۱ ۱,۹۲۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  برای سبز شدن wamp باید چکار کرد؟ simorghsimorgh ۲۷ ۴۷,۴۸۱ ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mari zand
  سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ saba6000 ۵ ۳,۶۲۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  حل فوری دو سوال ریاضی-اگه کسی بلده کمک کنه لطفا faza ۰ ۱,۷۵۴ ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: faza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close