زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد منبع مناسب شبکه برای آزمون۹۳

ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ق.ظ
پیشنهاد منبع مناسب شبکه برای آزمون۹۳
با سلام خدمت دوستان عزیز!!!
می خواستم یه مطلب رو بگه و سوالاتی بپرسم!!!
من دارم برای آزمون ۹۳ می خونم همه پست ها رو دیدم ولی متا سفانه چیزی دستگیرم نشد!
دلیلش اینه که پست ها از سال۸۷ هست و از آن زمانه که بچه ها در مورد حتی زمانه که جزوه شبکه دکتر حقیقت بوده صحبت شده تا الان!!!
الان کتاب دکتر حقیقت چاپ۹۱ هستش
می خواستم دوستان عزیز و کسایئکه رتبه های خوب تو کنکور ۹۰-۹۱ داشته اند و کتاب های مختلف خوندن و خودشون رو در حد معرفی منبع می دونن بیان و نظر بدن تا ما بفهمیم الان تو این دوره که می گن سوالات آزمون شبکه دستخوش تغییرات شده و مثلا دیگه کتاب دکتر حقیقت جواب گو نیست(شاید بخاطر اینکه کتاب ایشون بر مبنای کتاب تننباوم هست و به لایه های بالاتر کمتر پرداخته اند) چهمنابعی رو بخونم!!!
من خودم در حال حاضر کتاب گارسیا - کتاب کراس راس - و کتاب دکتر حقیقت رو دارم
و اینکه می خواستم دوستانی که ۲تا کتاب گارسیا و کراس راس رو خوندم نظر بدن اینکه اولا چه فصولی رو باید خوند!!!آخه مثلا تو کتاب کراس راس ۱ فصل در مورد امنیت شبکه گفته و یه فصل هم در مورد مدیریت شبکه گفته که تو کتاب دکتر حقیقت اصلا صحبتی در موردش نکرده!!!
و اینکه تو این ۲تا کتاب کدام فصل ها کدومشون بهتر گفته!!من خودم شنیدم که لایه انتقال و شبکه رو کراس راس بهتر گفته!!!
دوستان صاحب نظر ممنون می شم نظر بدین و این بنده حقیر رو از سر در گمی نجات بدین
ممنون
Helmaa، در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تاپیک تکراری هست،لطفا در تاپیک زیر سوالتون رو مطرح کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۸۲ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close