زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون دکترا ۹۲- هوش مصنوعی

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
سلام بچه ها امیدوارم همه کنکورو خوب داده باشین. اگه موافق باشین اینجا سوالارو با هم بحث کنیم و ببینیم چی زدیم. بقیه گروهها که خیلی فعال بودن همه، تاپیکو همون روز کنکور ایجاد کردنSmile
سوالات ساختمان داده
سوالات یادگیری ماشین
سوالات شناسایی الگو
به نظرم سوالا بد نبود اما سوالای ساختمان داده همیشه غلط زدنش ملسهSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: بررسی آزمون دکترا ۹۲- هوش مصنوعی
سلام بچه ها، کسی دفترچه رو جایی پیدا نکرده؟ - من تمام سئوالات پترن رو میتونم جواب بدم! ولی دفترچه رو میخوام...!

پ.ن: راسته که میگن ۱۰ فروردین نتایج رو میزنن؟! من شنیده بودم نیمه ی دومه! نه یه وقت اینا تعطیلات عیدمون رو زهر کنن!

Change Your FATE
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ق.ظ
دوستان موافقیت سوالات رو بررسی کنیم؟
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط mahdiii.)
من که پایم اساسی ولی اگه انقدر سریع جوابا بیاد نمی تونیم اعتراض کنیم اصلا کلیدا کی میاد. الآن سه ساله داره کنکور برگزار میشه باید کلیدارو مثل ارشد بدن. غلط داشتشSad جالبه برای بچه های ارشد اجازه اعتراض میدن و به اونا ارزش قائل میشن که اعتراض کنن و بعضا هم مورد قبول واقع میشه با احتمال کم اما دانشجویان دکترا هیچی
من دفترچه رو ندارم. کسی داره می تونه آپ کنه لطفا
حالا بدون دفترچه هم میشه بحث کنیم.

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها، کسی دفترچه رو جایی پیدا نکرده؟ - من تمام سئوالات پترن رو میتونم جواب بدم! ولی دفترچه رو میخوام...!

پ.ن: راسته که میگن ۱۰ فروردین نتایج رو میزنن؟! من شنیده بودم نیمه ی دومه! نه یه وقت اینا تعطیلات عیدمون رو زهر کنن!

شما که خوب دادین دیگه نگران چی هستین که می گین تعطیلات زهرتون میشه!!Big Grin
ولی واقعا بی انصافیه برای دانشجویان دانشگاههایی غیر از دانشگاه شریف. مگه چه فرقی میان یک دانشجوی شهرستانی با بقیه دانشجوها هست که دکتر ربیعی ۳ ۴ تا سوالو از امتحان میان ترمش داده. یعنی در این حد افتضاح. فقط کافی بود شما این درس شناسایی رو با ایشون برمی داشتی که حتما همه برمی دارن چون جزو درس اصلیه و بعدش امتحانو می دادی و سوالارو با دوستات چک می کردی. اونوقت تو کنکور باید سوال امتحان میان ترم دانشگاه شریف بیاد؟!! واقعا برام جالبه. ظلم از این واضح تر.
سوالا یکی همون ماتریس کواریانسو برای داده های دوبعدی داده بود با برچسبش که میشد اگه d=0 و...
و چندتا سوال دیگه که تو موارد چندگزینه ای به عینه تو امتحان میان ترم بود.
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط azad90.)
بچه من از ساختمان شروع میکنم, البته با اجازه تون . سوالا یادم هستن!
سوال اول درخت قرمز و سیاه بود برا درج گره ۴ بود, گزینه سیاه و عمق ۳ رو زدم
یه سوال هم در این مورد برا حداکثر ارتفاع بود با n گره داخلی, چی میشد؟
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
سلام به تمام دوستان و خسته نباشید
زبان بجز cloze و گرامر no error و passage بقیه خیلی سخت بود
استعداد هم نسبت به پارسال سخت تر و تخصصی هم میشه گفت یه کم آسونتر بود
دوستان لطف کنن بگند تخصصی ها رو از ۴۵ تا سوال چندتا زدند ...
بعدش من یه لینک پیدا کردم که سوالها رو بعد از امتحان یعنی همین دیشب گذاشته بود تو وبلاگش اونم تمام رشته ها با کلید شون( نمیدون تنها چیزی که به ذهن آدم میرسه اینکه هنوز دو ساعت از امتحان نگذشته سوالات و کلید تمام رشته ها رو داشته حتما قبل از آزمون هم داشته واقعا معلوم نیست توی سنجش چی میگذره ...)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط mahdiii.)
کلیدارو هم داره؟!! فکر نکنم من رفتم تو سایتش نوشته ۲۰ فروردین بعد میری بخری می نویسه فقط سوالا. کلیدو نداده

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ)azad90 نوشته شده توسط:  بچه من از ساختمان شروع میکنم, البته با اجازه تون . سوالا یادم هستن!
سوال اول درخت قرمز و سیاه بود برا درج گره ۴ بود, گزینه سیاه و عمق ۳ رو زدم
یه سوال هم در این مورد برا حداکثر ارتفاع بود با n گره داخلی, چی میشد؟

من زدم ۲logn شما که وضعیتتون پشت کنکوری ارشده؟ شما کنکور دکترا هم دادی؟Big Grin
سوالای ساختمان هوش و نرم یکیه بحث خوب دنبال میشه تو سمت بچه های نرم. لطفا اونجا بحث کنین یا یه تاپیک جدا بسازیم که هم بچه های نرم بیان هم هوش. من اونجا سوالارو با چندتا از بچه ها بحث کردم. حوصله ندارم اینجا هم بحث کنم. لطفا تخصصی ها اینجا بحث بشه
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
لینکشو برداشته ساعت تقریبا ۶ صبح من اتفاقی سر زدم لینک کلید اولیه تمام دروس رو گذاشته بود ....
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)امیدوار نوشته شده توسط:  ( نمیدون تنها چیزی که به ذهن آدم میرسه اینکه هنوز دو ساعت از امتحان نگذشته سوالات و کلید تمام رشته ها رو داشته حتما قبل از آزمون هم داشته واقعا معلوم نیست توی سنجش چی میگذره ...)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
واقعا عجیبه هر کسی هست قبل از امتحانم سوالات رو داشته!! تو این مملکت چه خبره!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
من همین الان یه دفترچه ی هوش رو خریدم پس از خرید گفته پس از یک روز کاری فایل مورد نظر رو به شما ایمیل میکنیم ....
حالا شما صبر کنید ببینید اسکن شده سوالات یا خود pdf یا word شو برای من میفرسته .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdiii
ارسال: #۱۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)امیدوار نوشته شده توسط:  من همین الان یه دفترچه ی هوش رو خریدم پس از خرید گفته پس از یک روز کاری فایل مورد نظر رو به شما ایمیل میکنیم ....
حالا شما صبر کنید ببینید اسکن شده سوالات یا خود pdf یا word شو برای من میفرسته .....

احتمال زیاد پی دی افه. لطف می کنین اینجا آپلود کنین؟
در ضمن بنا به گفته دوستمون انرژی مثبت برای هر درس تاپیک جداگانه درست می کنیم. من این تاپیکو برای بخش تخصصی تغییر میدم. بخش دیگه هم سوالات ساختمان داده باشه که مشترک میان هوش و نرمه.
ارسال: #۱۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
اینم سوالات هوش ۹۲Huh

فایل‌(های) پیوست شده
۲۳۵۶_Phd92.pdf
اندازه فایل: ۲۲۶/۳۷ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , mahdiii , ghaderiyaser , Mansoureh
ارسال: #۱۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
منم خسته نباشید میگم به دوستان . تخصصی به نظر من سخت نبود و وقتش زیاد بود. استعداد وقتش کم بود و زبانم سخت بود.Smile

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
ارسال: #۱۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
ممنون می شم اگر دوستان قصد حل سوالات رو ردارن در بخش های مربوطه به خودش تاپیک باز کنند و صحبت کنند تا برای استفاده ایندگان هم مفید باشه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ممنون می شم اگر دوستان قصد حل سوالات رو ردارن در بخش های مربوطه به خودش تاپیک باز کنند و صحبت کنند تا برای استفاده ایندگان هم مفید باشه

درس یادگیری و شناسایی رو نمیشه مجزا کرد. این دوتارو با هم بررسی کنیم و ساختمان هم که تاپیکش مشخص شده. لطفا اینجا کسی در مورد ساختمان داده بحث نکنن. شما تاپیکو عوض کنین. اسمشو بگذارین بررسی سوالای تخصصی هوش- یادگیری ماشین و شناسایی الگو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۷۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close