زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران

ارسال: #۱۶
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ
سلام بچه ها، کسی هست راجه به بهترین اساتید شبکه تهران اطلاع داشته باشه؟ با این هزینه های سنگین میخوام برا مایکروسافت یه جا و با یه استاد مطمین برم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ
RE: کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران
(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  کسی میتونه واسه php استاد خوب معرفی کنه؟ کدوم موسسه؟
سلام دوستم، یه استاد می شناسم بنام استاد ناصری توی موسسه مهرگان ه، بسیار عالی ه و با سواد، خودم کلاس هاشو رفتم از HTML برای php شروع میکنه، یه موضوعی که توی این استاد به چشم میخوره وجدان کاری بالای این آدمه، یعنی مثلا وقتی میگن ۳۰ ساعت واقعا همون ۳۰ ساعت و بیشتر حتی براتون وقت میذاره چیزی که من به شخصه توی آموزشگاههای معروف حتی ندیدیم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
آموزشگاه کندو واقعا نماینده سایبرتک هست؟ قابل اعتماده ؟
چون تو پیج سایبرتک چنین چیزی رد شده!!

من برای دوره فشرده CCNA عید نوروز میخوام برم، ممنون میشم نظرتون رو بگید ؟
واینکه اگر دوره فشرده مناسب نیست بهتر نیست وقتم رو بزارم برای میکروتیک و CCNA رو در یک فرصت مناسب دیگه برم؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
خودم هم مردد بودم که کندو چیه واقعا
با پرسجو به من گفتن که پرسنل و اساتید همون قبلی هستند و فقط برند سایبرتچ به رئیسش واگزار شده!!!
شما چه میکنید؟؟

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط mojtamefanitehran.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  سلام
برای کلاس های برنامه نویسی و شبکه کدام موسسه بهتره....چرا؟

سلام خدمت تمام خوانندگان این مطلب
بنده چند سال سابقه کار در مراکز اموزشی مختلف از جمله مجتمع فنی تهران را دارم
هم در این مراکز تدریس کرده ام و هم به عنوان کارمند کار کرده ام و تجربیات خودم را در اختیار شمه قرار میدهم
زمانی که تصمیم میگرید مطلبی را اموزش ببینید اول خودتان در مورد ان خوب تحقیق کنید و تا جایی که میتوانید اطلاعات بدست اورید به گفته افرادی که مشاور اموزشی یا کارشناس دپارتمان هستند کاملا اعتماد نکنید چون بیشتر این افراد رشته تحصیلی مرتبط یا اطلاعات کافی ندارند و ممکنه با مشاوره اشتباه شما را گمراه کنند به عنوان مثال تو یکی از همین اموزشگاه های صاحب نام و مدعی به چشم خودم دیدم که مشاور برنامه نویسی تفاوت جاوا و جاوااسکریپت را نمیدونست و داشت اطلاعات اشتباه به مراجعه کننده میداد ۔ البته بر حسب وطیفه من ان فرد را راهنمایی کردم ۔ و نکته مهمتر اینکه بیشتر این افراد فقط فروشنده هستند و از محل فروش درصد میگیرن پس نتیجتا هر چه تعداد ثبت نام بیشتری داشته باشند به نفع خودشان و درامدشان هست۔ پس برای ثبت نام عجله نکنید۔
نکته بعدی برند اموزشگاه و اعتبار مدرک هست۔ وقتی شما در این مورد سوال میپرسید جواب همه یکسان هست و انتطار دیگه ای هم نباید داشت مثلا مدرک ما از همه معتبرتر هست۔مدرک ما دو زبانه هست۔ مدرک ما بین المللی هست و از این موارد۔ یادتان باشه تخصص از مهارت مهمتر هست و مدارک تمام اموزشگاه ها تقریبا در یک سطح قرار داره۔ به حرف فروشنده ها اعتماد نکنید چون هدف اصلی اونها فقط ثبت نام شما هست۔ بعصی از اموزشگاه ها هم ادعا میکنند تا دریافت هزینه مدرک معتبر Huh از خارج کشور میگیرید۔ در این مورد هم یادتان باشه تا وقتی مایکروسافت و سیسکو و ciw و شرکت های دیگه هستند که خودشان امتحان برگزار میکنند و مدرک صادر میکنند مدرک بقیه موسسات خارجی هم ارزش زیادی نداره و چند دلار از جیب مبارکتان میره بابت یک مدرک بی ارزشConfused
یکی از عوامل دیگه که باید بهش توجه کنید۔ امکاناتی هست که در اختیار شما قرار میگیره مثلا به سخت افزار سیستمها دقت کنید۔ تو یکی از همین اموزشگاه های برند دیدم با سخت افزار خیلی نامناسب دوره افترافکتز و مایا اموزش میدهند و استاد سیستم خوبی داره و بقیه دانشجوها دارن فقط تماشا میکنن و حتی یک رندر ساده هم نمیتونن بگیرن
واقعا درک نمیکنم که برخی خودشان لپتاپ اورده بودند و بقیه هم فقط تماشا میکردند واقعا حیف این شهریه
یک دور تو اموزشگاه بزنید و به قسمتهای مختلف سر بکشید چون شما دارید هزینه پرداخت میکنید و باید امکانات خوب در اختیار شما باشه۔ به مسایل زیرتر مثل کیفیت میز و صندلی و تعداد نفراتی که از هر سیستم استفاده میکنند توجه کنید و ببینید که امکان کپچر کردن درس ها به شما داده میشود۔ یادتان باشه با دقت کردن به مسایل مختلف میشه متوجه شد مدیریت یک اموزشگاه چقدر برای شما ارزش قایل شده و چه خدماتی با چه کیفیتی در انتطار شماست۔ البته دانشجوهای فعلی هم میتونن اطلاعات خوبی از شرایط و وصعیت اموزشگاه به شما بگن۔ حتما با چندتا از دانشجوهای اموزشگاه هم صحبت کنید و نطرشان را بپرسید۔
نکته خیلی مهم سیلابس اموزشی هست که قراره به شما یاد داده بشه۔ حتما قبل از ثبت نام انرا مطالعه کنید و داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید تمام موارد به شما داده شود۔ اگر سیلابس به شما داده نشد به هر دلیل کلا از ثبت نام صرفنطر کنید چون یک مشکلی هست و قطعا خیلی هم مهمه۔ یادتان باشه سیلابسی که گرفتید باید در مدت مشخصی درس داده بشه مثلا ممکنه بگن مدت اموزش جاوا پنجاه ساعت هست۔ اما برخی از اموزشگاه های حتی معتبر وقتی میبینند که کلاس به حد نصاب نفرات کافی نرسیده و نمیخوان شهریه را پس دهند بدون اطلاع شما طول دوره را کم میکنن و مثلا بجای پنجاه ساعت چهل ساعت کلاس برگزار میکنند و استاد را هم مجبور میکنن از سر و ته مطلب بزنه و با کم کردن وقت تمرین مطالب را فشرده ارایه کنه۔ در این مورد اموزشگاه سود خود را بر یادگیری شما ترجیح داده و قبلا از اینکه به این مشکل گرفتار بشید حتما سوال کنید که اگه طرفیت کلاس به حد نصاب نرسه از طول دوره کم میشه یا خیر
مورد خیلی مهمتر کیفیت و روش تدریس اساتید هست۔ یادتان باشه اسم و مدرک تحصیلی استاد نباید شما را تحت تاثیر قرار بده۔ چیزی که در مورد رشته کامپیوتر خیلی مشخصه این هست که اگر مدرک استاد تاثیری در بهبود یادگیری شما داشت۔ همه چیز را از اقایان و خانم دکترهای دانشگاه خودتان یاد گرفته بودید و الان تو اینترنت دنبال اموزشگاه برای یادگیری نبودید۔ البته ببخشید که رک هستم و قصد جسارت به اساتید زحمتکش را ندارم چون خودم هر دو نوع استاد را تجربه کرده ام
بهتره دنبال استادی باشید که کار دومش تدریس هست و داره در زمینه ای که تدریس هم میکنه تو بازار پروزه میگیره و تجربه داره و نیازهای بازار را کاملا میشناسه۔ در نهایت پیشنهاد میکنم یک جلسه به عنوان مهمان در کلاس استاد مورد نطر شرکت کنید تا با روش تدریس او از نزدیک اشنادشوید۔دراین مورد نطرات دانشجوهای ان استاد هم کمک چندانی به شما نمیکنه۔ حتما خودتان باید تجربه کنید۔
مهمترین مورد خود شما هستید۔ یادتان باشه فقط شما میتوانید با تمرین و پشتکار به موفقیت برسید و به قول معروف
کار نیکو کردن از پر کردن است
برایتان بهترین ها را ارزومندم

یک نکته مهم در مورد مدرک یادم امد که باید به شما میگفتم
اگر به هر دلیل امکان شرکت در ازمون های بین المللی را ندارید میتوانید در ازمون های سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور شرکت کنید و از انجا مدرک بگیرید۔ با توجه به اینکه سازمان اموزش فنی و حرفه ای وابسته به وزارت کار و سازمان جهانی کار هست مدرکش در تمام دنیا اعتبار داره۔
سازمان اموزش فنی و حرفه ای در زمان های مشخصی ازمون ادواری برگزار میکنه و فقط کافیه شما در ان موفق بشید و مدرک معتبر داخلی و بین المللی بگیرید و نیاز به شرکت در دوره ندارید۔
برای کسب اطلاعات در مورد ازمون ادواری به سایت زیر مراجعه کنید۔

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سالم و شاد باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepand10

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۵۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۵ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۸۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close