زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ای تی چه طور دادین ؟

ارسال: #۳۱
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط mmpf.)
من زبان ۲۵ تا زدم .که فکر کنم ۵ یا ۶ تا غلط زده باشم.
گسسته: ۱
طراحی وساختمان داده:۱۲ که شاید ۲ تا یا ۳ تاش غلط باشه.
نرم افزار: ۳ تا که فکر میکنم یکی غلط
شبکه: ۳
مدیریت رو فکر کننم ۱۰۰ زدم اگه اون سوال که قدرت مبتنی برشخصیت(یعنی این قدرت رو نداریم/حداقل تو رابینز که اینطوری بود/ بود رو زدم درست باشه.)
پایگاه:۲
هوش‌: ۳ تا اگه اون سوال رو که من BC نیازی به حقایق ندارن زدم یعنی این گزینه نادرست؟
سیستم: ۲

العبد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۲۰ ب.ظ
RE: کنکور ای تی چه طور دادین ؟
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۴ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  هوش‌: ۳ تا اگه اون سوال رو که من BC نیازی به حقایق ندارن زدم یعنی این گزینه نادرست؟

کسی هست که این سوال رو مطمئن جواب داده باشه. من که اینجوری استدلال کردم. حقیقت یعنی همون g(n) پس Backward Checking نیازی به حقایق نداره و گزینه سه که نوشته بود "هم احتیاج به هدف داره و هم احتیاج به حقایق" رو زدم.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط مجید ق.)
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۴ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  من زبان ۲۵ تا زدم .که فکر کنم ۵ یا ۶ تا غلط زده باشم.
گسسته: ۱
طراحی وساختمان داده:۱۲ که شاید ۲ تا یا ۳ تاش غلط باشه.
نرم افزار: ۳ تا که فکر میکنم یکی غلط
شبکه: ۳
مدیریت رو فکر کننم ۱۰۰ زدم اگه اون سوال که قدرت مبتنی برشخصیت(یعنی این قدرت رو نداریم/حداقل تو رابینز که اینطوری بود/ بود رو زدم درست باشه.)
پایگاه:۲
هوش‌: ۳ تا اگه اون سوال رو که من BC نیازی به حقایق ندارن زدم یعنی این گزینه نادرست؟
سیستم: ۲

درست میفرمایین در کتاب سید جوادین هم قدرت مبتنی بر شخصیت نداریم
در ضمن شما خوب زدین خیلیا سیستم و گسسته نزدن افرین دارین
زبانتون قوی بوده یا چیزی خوندین ۲۵ تااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
افتضاح بود.
افتضاح.....
افتضاح.....
من به معنای واقعی امسال وقت گذاشته بودم و خونده بودم...واقعا ۵ ماه از دوران جوونیم رو بخشیدم به کنکور.

برای رتبه‌ی زیر ۳۰ رفتم سر جلسه.
اولش داده و الگوریتم آسون بو د و من چند تای شون رو زدم
بعد یه نگاهی کردم به ضریب ۱ ها.
بعد به خودم گفتم مریم جان برو سراغ مشترک ها.هرچی تاثیره مال این مشترک هاست.
و بعد دوباره نشستم سر مشترک‌ها و اینقدر روهر سوال وقت گذاشتم تا به جواب برسم.
لعنت بر گسسته!
همین ۶ تا سوال دقیقا ۴۰ دقیقه وقت من رو گرفت.
چشم باز کردم دیدم ۱/۵ وقت مونده نه زبان نه پایگاه نه سیستم عامل
تو عمرم تا حالا اینجوری وقت کم نیاورده بودم.
از یه طرف استرس وقت از یه طرف دیگه ....لامصب‌ها حل نمی شدند....
سوال های سیستم اینقدر طول و دراز بودند که تا بیای بفهمی چی می خواسته وقتت رفته بود.
واقعا نمی دونم اینارو از کجا آورده بودند؟
در کل گند زدم به پایگاه و سیستم.
سوال پایگاه:نگاشت روابط دیگه چیه؟اولی ۵ تا متغیر داشت دومی ۴ تا(خدا می دونه چقدر سر این سوال وقت گذاشتم)
در کل شیوه طراحی این امتحان اینجوری بود:
پایگاه رو سال پیش خیلی آسون داده بودند تا اونجایی که همه بالای ۷۰ درصد زده بودند.امسال فقط می خواستند به وسیله‌ی ما از خجالت پارسالی‌ها در بیان تا نکنه یه وقت درس پایگاه به عنوان یک درس آبکی تو دهن‌ها بیفته.
سیستم عامل هم اصلا حل سوال‌ها در مقیاس زمان کنکور نبود.
هوش هم فقط هدفشون این بود نوآوری به خرج بدن و یه جوری طرح کنن که هیچ کی نمونه اش رو ندیده باشه.
این سوال simulated anneling رو که دید شاخ درآوردم!تو کل ۷ سال قبلی تا حالا از این قسمت سوال نیومده بود.
من ۲ بار کل راسل+۲ بارجزوه‌ی ماهان رو خونده بودم ولی به این که می رسیدم رد می شدم.

در کل داده و گسسته و الگوریتم رو خوب زدم
نرم و شبکه و مدیریت و هوش را زدم ولی نه با دقت بالایی ها
زبان متوسط
پایگاه و سیستم ضعیف.

کنکور کامپیوتر به نظرم آشنا‌تر بود.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط مجید ق.)
مریم خانم نه شما بلکه همه فاتحه خوندن آخه من موندم پارسال سیستم عامل سخت امسال دیگه چرا؟؟؟؟
پایگه من دوست دارم بدونم یارو از کجاش در آورد اگه از سیلبرشاتس که چرت گفته هم در میاورد خدایی آسون‌تر از این میشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۰ ب.ظ
خدا کنه همه اونقدر خراب کرده باشن تا تاثیر این دو تا درس کم بشه.من پایگاه رو در حد ۹۰ درصد خونده بودم!
وقتی یه چیزی رو خونده باشی و نزنی خیلی بیشتر حالت گرفته میشه.
در کل این دو تا درس بعد کنکور خیلی اعصابم رو خورد کرد.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ
کم کردن سوالات با عث غیر استاندارد شدنشون شده بود به نظر من
درصدها بر طبق نظر دوستان است و فعلا قطعی نیست
زبان (نسبتا سخت): پنج تا سوال ریدینگ اول زدم - ۱۶/۵ درصد
مشترک: ۱۴ تا - ۴۵ درصد
گسسته (سخت و طولانی): سفید
داده(تکراری و ساده)‌: ۴
الگوریتم (تکراری و ساده): ۵
نرم(عجیب): ۳
شبکه(آسون)‌: ۲
مدیریت(ساده ولی نخوندم)‌: ۲ تا درست یکی غلط - ۲۶ درصد
پایگاه(سخت و طولانی)‌: سفید
هوش(سوالات جدید)‌: ۳ تا درست یکی غلط - ۴۵ درصد
سیستم(سخت و وقت گیر):۲ تا - ۳۳ درصد
معماری(نخونده بودم)‌: سفید
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ
سوالا به غیر از پایگاه و سیستم عامل بدک نبود، مهندسی نرم افزارم البته ضایع بود.
کسی دفترچه رو نتونسته بکشه بیرون؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ
من یه چیزی می گم شما نشنیده بگیرین اما. لطفا دقیق بخونین و نظرتون رو بدین

سیستم کشور که می بینین همه تون به چه سمتی داره می ره. هیچ حرفی نمی زنم در موردش
شما بیا خودت رو بذار جای یک استاد طراح سوال
وقتی می شه این همه سوال خوب از پایگاه داده طرح کنی، لزوم اینکه بیای سوالات چرند اینچنینی طرح کنی چیه؟
یکم فکر کنین لطفا دوستان
از اون طرف سازمان سنجش در سطح عمده چرا دفترچه رو جمع آوری می کنه؟
چرا پاسخنامه رو نمی ده؟

از دید من پرواضحه که سوالات باید به شکلی طرح بشن که هر آدمی هرقدر هم خونده باشه، در مورد همه سوالات شک کنه. قدرت تحلیلی که همه مون در مورد درسی مثلا مثل ساختمان داده داریم رو اینطوری از ما می گیرن. شما فکر می کنی ضعیف بودی سر جلسه و این حس به اکثر ماها دست می ده که (گزینه ای که انتخاب کردم به احتمال بیشتر از %۵۰ درسته‌، اما مطمئن نیستم)

این بهترین راهه تا وقتی کارنامه رو خواستن بدن، شما بپذیری که درصد ات در درسی که فول بودی شده ۲۷ درصد. نه شکایتی داری نه هیچی
حدس می زنی واسه این ۲۷ درصد شده که سوالات پیچیده بودن. پس بیخیال اعتراض می شی. نتیجه اش این می شه که دانشگاه رو با هر ترتیبی که سنجش!!!! یا برادر سنجش!!!! صلاح بدونه پر می کنن و شما می مونی واسه سال بعد
یا اینکه بیخیال می شی

من یقین دارم پشت این پاسخنامه ندادن و دفترچه ندادن یه قضیه بزرگی خوابیده، اگر نه برای این همه عدم شفافیت هیچ توجیهی وجود نداره

رتبه ١ کنکور دکتری ١۴٠٣ مهندسی فناوری اطلاعات با تراز ٨۵٠٠
قله بعدی: دانشگاه تهران Cool

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf , HighVoltage , mahsaii
ارسال: #۴۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۵ ب.ظ
سلام با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
تو maxheap حذف عنصر iامiبین ۱ تا nطوریکه maxheap بمونه چی میشه؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۴ ب.ظ
من اینجوری حل کردم:
چون iبین ۱,n هستش.
و در بدترین حالت n l میشه
باید n l بار حذف انجام بدیم که میشه o(nlogn

بجه‌ها o بود یا تتا؟

۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۷ ب.ظ
حذف توی heap مگه توی logn انجام نمیشه؟!

حالا بماند که من سوال رو اشتباه خوندم سر جلسه!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
خوب اگه شما بخواهید n امین عنصر را حذف کنید مجبورید بیاردیش توی ریشه.
چون حذف فقط از ریشه صورت می گیره.
یعنی باید همه‌ی قبلی‌ها رو حذف کنید .(البته اگر هیپش معمولی باشه)

۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۹ ب.ظ
نه میتونید مقدار اون عنصر رو کاهش بدین بعد heapify کنید میاد توی ریشه (اگه min heap )باشه بعد حذف میکنید فکر کنم ۲logn بشه!
البته من سر جلسه سوال رو اشتباه برداشت کردم!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ
عقیده دارم مریم جون درست میگه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۷۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۱۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۲۱ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  کنکور ۹۴ نرم افزار چه طور بود؟ zahra_davoody ۲ ۳,۹۳۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: x86
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۷۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
Smile نتایج نهایی کنکور ارشد آی تی مانشتی های کنکور ۹۱ در یک فایل PDF javad94 ۱۰ ۱۱,۱۸۷ ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استفاده از جزوات موسسات کنکور برای کنکور دکتری؟ کدام موسسه بهتر است؟ sahar20 ۳ ۸,۲۷۱ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: zahra_davoody
  چرا ویندوز ۸ من با وایمکس و ADSL به طور همزمان مشکل دارد ؟ Morris ۵ ۳,۵۱۹ ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close