زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
درصدام رو توی صفحه معماری گزاشتم آخه خانوم انرژی مثبت خیلی حساسن که همه جا حرفای مربوط به خودش زده بشه و گرنه پاک می کنن....کلی از کامنت های بنده رو پاک کردن

من تخصصیم شده ۳۰ خورده ای.......من جنازم بره سر امتحان تخصصیم رو بیشتر از ۴۰ میزنم....گردنم رو می دم اگه کمتر از ۴۰ باشه تخصصیه من......

وقتی تخصصی اینطوری میشه همه چیز می افته روی زبان.......زبان پارسال مهم بود امسال فقط زبان دیگه مهم شده
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فقط یکی از ارسالهای شما در تاپیک کارنامه های گرایش معماری از دید عموم خارج شدند و البته حذف نشده، اونم بدلیل این که نظم تاپیک ها رعایت بشه و برای استفاده ایندگان مفید تر باشه.

ممنون برای این که رعایت می کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط digital.)
RE: بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲
منم درصدامو تو صفحه معماری گفتم. اختصاصی زده ۲۰ درصد. باورم نمیشه Confused اصلا مجاز نشدم با رتبه۷۵ . آخرین رتبه مجاز ۶۹ هست. دوستان واسه اعتراض به کارنامه باید چه کار کرد؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , M*Gh
ارسال: #۱۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
سلام
کارنامه رتبه ۹ کد ۲۳۷۲
زبان ۵۰
استعداد تحصیلی ۳۶
تخصصی ۲۱
آخرین رتبه مجاز روزانه ۶۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , M*Gh
ارسال: #۱۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط reza_memari_sharif.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)digital نوشته شده توسط:  منم درصدامو تو صفحه معماری گفتم. اختصاصی زده ۲۰ درصد. باورم نمیشه Confused اصلا مجاز نشدم با رتبه۷۵ . آخرین رتبه مجاز ۶۹ هست. دوستان واسه اعتراض به کارنامه باید چه کار کرد؟

اعتراض هیچ فایده ای نداره چون فقط یکبار دیگه با همون کلید غلط صحیح می کنن......کلیدم که عوض نمی کنن....پس الکی وقت خودت رو تلف نکن

نکته اولی که درباره تخصصی هستش اینه که هیچ سوالی حذف نشده....
من ۳۵ تا زده بودم که ۱۹ تاش درست شده و ۱۶ تاش غلط!!!!!!!!!!
از ۳۵ تا سوال ۲۴ تاشو ۱۰۰۰۰۰۰۰% مطمئنم که درست زدم ۵ تا شم همین قدر مطمئنم که غلط زدم......از ۶ تا سوال باقی مانده که اکثرا بین دو گزینه مونده بودیم در بدترین حالت ۲ تاش برای من درست می شده دیگه یعنی حداقل ۶ ۷ تا سوال کلیدش اشتباه بوده.... دیگه لازم نیست توضیح بدم که ۶ ۷ تا تست آدم اگه از غلط بشه درست چقدر فرق می کنه!!!!!

این اتفاق هم خیلی شایع هستش........من با توجه به شرایط کاریم هر سال سوالات ارشد رو کامل بررسی می کنم و کلید رو هم چک می کنم.....هر سال در ارشد که حداقل ۱۵ ساله داره برگزار میشه این همه اشتباه میشه که خیلیشام توی اصلاحیه رفع نمیشه......حالا کنکور دکتری که سال دومشه جوابا رو هم بعد از ۱ ماه و ۷ روز میدن تازه توی این مدت هم ۲۰ تا ۲۵ روز مملکت تعطیله دیگه....پس خیلی تابلوه که اشتباه میشه....

وقتی تخصصی این طوری شده استعداد هم که هیچی و همه چیز شده زبان....رتبه های برتر گرایش معماری همشون زبانشون رو بالای ۵۰ زدن
ارسال: #۲۰
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
ببینید برای ارشد میان می گن اعتراض کنین. ارشدی که کنکورش انقدر جاافتاده.
بعد برای دکترا، انقدر به بچه ها ارزش قائل نیستن که اعتراضشون به کلیدا رو بیان درنظر بگیرن.
اصلا نمی خوان خیلی مسخرس
من خودم چندتا سوالو مطمئنم غلطه تو هوش. اما چه فایده!!!!!!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۲۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط esi.)
منم از تخصصی هام واقعا تعجب کردم، فکر می کردم حداقل ۳۵و۴۰ بشه اما ...
نمی دونم چرا، عجیبه واسم
زبان ۳۷
استعداد ۱۸
تخصصی نرم ۲۱ !!!!!
معدل: ۱۶/۶۴

رتبه ۱۸۶ !!!!

واقعا تخصصیم بد شده، تعجب آور بود واسم
(البته تو بخش کارنامه ها، کارناممم رو گذاشتم)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh
ارسال: #۲۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  من ۳۵ تا زده بودم که ۱۹ تاش درست شده و ۱۶ تاش غلط!!!!!!!!!!
از ۳۵ تا سوال ۲۴ تاشو ۱۰۰۰۰۰۰۰% مطمئنم که درست زدم ۵ تا شم همین قدر مطمئنم که غلط زدم.....

به نظرم شما ۲۳ تا درست داشتید و ۱۲ تا غلط که این ۱۲ تا غلط ۴ از درست هاتون رو خراب کردند و ۱۹ تا درست واستون مونده. امتیاز منفی غلط ها رو هم باید جساب کرد.
اگر ۱۶ تا غلط داشته باشید که ۵ تا از درست هاتون هم غلط می شه می مونه ۱۴ تا درست!

البته دقیق نمی دونم به نظرم این جوری حساب می شه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۲۳
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  من ۳۵ تا زده بودم که ۱۹ تاش درست شده و ۱۶ تاش غلط!!!!!!!!!!
از ۳۵ تا سوال ۲۴ تاشو ۱۰۰۰۰۰۰۰% مطمئنم که درست زدم ۵ تا شم همین قدر مطمئنم که غلط زدم.....

به نظرم شما ۲۳ تا درست داشتید و ۱۲ تا غلط که این ۱۲ تا غلط ۴ از درست هاتون رو خراب کردند و ۱۹ تا درست واستون مونده. امتیاز منفی غلط ها رو هم باید جساب کرد.
اگر ۱۶ تا غلط داشته باشید که ۵ تا از درست هاتون هم غلط می شه می مونه ۱۴ تا درست!

البته دقیق نمی دونم به نظرم این جوری حساب می شه.

فکر کنم شما باید روش محاسبه درصد رو search کنید و یاد بگیرید
ارسال: #۲۴
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
بله من اشتباه محاسبه کردم . عذر خواهی می کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: رضا خان , equilibrium , Lonely Palm , M*Gh , Xilinx , diligent
ارسال: #۲۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بله من اشتباه محاسبه کردم . عذر خواهی می کنم.

خوشم امد صداقت را که اشتباه خودتون رو قبول دارید.

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
آفرین به این روحیه پذیرش اشتباه.واقعا خیلی کارت درسته و با این روحیه مطمئن هستم که همواره تو زندگی شخصی موفق میشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , AmiriManesh
ارسال: #۲۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
از اونجایی که به نظرم در صورتی که بخواد اعتراضی هم بشه باید کلید باشه، در بخش سیستم پاسخگویی سازمان سنجش سوال کردم که قبلا تو خبر گزاری ها گفته شده که احتمال دراه کلید کنکور دکتری حول و حوش زمان اعلام نتایج منتشر بشه، حالا کلید اعلام می شه یا نه؟ بعد گفتم نگید تعداد رشته ها زیاد بوده و اینا چون واسه ارشد و کاشناسی کلید بیرون میدید و کلید ها رو خود سنجش داره که باهاش تصحیح می کنه و اساتید قبلا این سوالات رو حل کردند. جوابشون به سوالم این بود.

برای در یافت کلید وپاسخنامه ها در خواست خود را در این خصوص با سازمان سنجش اموزش کشور مکاتبه فرمایید.نشانی تهران صندوق پستی ۱۳۶۵-۱۵۸۷۵ با تشکر

صرفا جهت اطلاع بود این مطلب. این یعنی باید نامه بفرستم؟ این جوری که تا جواب بدن یه عالمه وقت می گذره! البته حداقل برای دوستانی که سال اینده می خوان کنکور بدن شاید کلید ها رو دادن و مفید بود.

ارسال: #۲۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ
نظر خیلیا رو دیدم هم تووو سایتا هم با دوستام .کلید تخصصی نرم افزار مشکل داره. یا دیدن درصدا زیادی بالا هست. برا آزمون دکترا ضایعست. بردن رو نمودار کم کردن برا همه رو. وگرنه همه که درصدا رو اشتباه محاسبه نکردن. کلید واسه همه یکی بوده انشا الله با یه کلید غلط عدالت همین بوده باشه و حق کسی ضایع نشده باشه. اونجوری راضیم واقعاً. توووو ذوقم خورده واقعاً. پارسال استعداد سختتر بود ۵۶ زده بودم
زبان ۴۶
استعداد۲۱
تخصصی ۲۶(سوالا و جوابا رو چک کردم بالای ۵۰ فکر میکردم بشه حتماً)
رتبه ۱۰۹
ارسال: #۲۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
مشکل سال قبل این بود که ۳ برابر پذیرش هر دانشگاه برای مصاحبه دعوت می شدند و هر کس به ۳ الی ۴ جا. این یعنی مثلا اگر دانشگاه تهران ۴ نفر پذیرش داشت، ۱۲ نفر اول برای مصاحبه این دانشگاه دعوت می شدند. بعد شریف مثلا ۵ نفر، پس ۱۵ نفر اول برای شریف هم دعوت می شدند و این یعنی نفرات اول برای مصاحبه تمام دانشگاه های بالا دعوت می شدند. پس عملا تا رتبه ای بیشتر از اون نمیرسید.

حتی اگر امسال ۵ برابر هم دعوت کنند چون باز هر نفر به ۵ تا دانشگاه معرفی می شه، مثلا ۲۵ یا ۳۰ نفر اول به ۵ اولویت اولشون که اکثرا دانشگاه های تهران هست دعوت می شن و تفاوت چندانی با سال قبل نمی کنه. مگر این که معرفی شدگان بیشتر بشن مثلا ۵ برابر ظرفیت ولی به تعداد کمتری محل برای مصاحبه فرستاده بشن مثلا ۳ محل در این صورت رتبه های بالاتر شانس دعوت به مصاحبه خواهند داشت. چون مثلا ۲۵ نفر اول برای ۳ دانشگاه بالاتر فرستاده می شن ولی بقیه به سایر دانشگاه ها برای مصاحبه دعوت می شن.

البته این تحلیلی بود که من انجام دادم و مرجع خاصی واسش نیست شاید درست نباشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , Lonely Palm , Dark Knight , sepidsal
ارسال: #۳۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
به نظرم شما کاملا درست می گین. بچه ها سال قبل خیلی ناراضی بودن. من دوستم همین حدود ۲۸ شده بود جای خوب دعوت نشد. همون منظورش همین بوده احتمالا که اگه مثلا ۵ تا ظرفیت داشته باشه ۲۵ نفر اول انتخاب میشن اما این طوری خیلی مسخرست با عقل جوردرنمیاد چون مثلا فرض کنین شریف ۷ تا بگیره ۵ برابرش میشن ۳۵تا اما مثلا امیرکبیر ۲ تا می گیره میشه ۱۰تا!!!!
یعنی یه جوری مسخره میاد.
یا مثلا زنجان یکی می خواد یعنی ۵نفر اول!!!!!!!!!
من که نفهمیدمSmile
این طوری خیلی سخت میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۴۳ امروز ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۸۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۷۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۹۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۳۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close