زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جواب سئوالات زبان کنکور ۹۰ مهندسی کامپیوتر

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
جواب سئوالات زبان کنکور ۹۰ مهندسی کامپیوتر
سلام بچه ها...
راستش من خواهرم فوق لیسانس زبان داره و ازش کمک خواستم تا سئوالات رو حل کنه... این‌ها جواب هایی هستند که خواهرم داده! هیچ تضمین نمیکنم که ۱۰۰% جواب‌ها همین‌ها باشند، ولی خب حداقل میتونه یه کمکی باشه...

قسمت اول:
۰۱- گزینه‌ی ۳
۰۲- گزینه‌ی ۱
۰۳- گزینه‌ی ۲
۰۴- گزینه‌ی ۱
۰۵- گزینه‌ی ۱
۰۶- گزینه‌ی ۱
۰۷- گزینه‌ی ۲
۰۸- گزینه‌ی ۲ یا ۴ (به احتمال زیاد ۴)
۰۹- گزینه‌ی ۳
۱۰- گزینه‌ی ۳ Big Grin

قسمت دوم:

۱۱- گزینه‌ی ۱
۱۲- گزینه‌ی ۴
۱۳- گزینه‌ی ۲
۱۴- گزینه‌ی ۴
۱۵- گزینه‌ی ۳

درک مطلب ۱:
۱۶- گزینه‌ی ۲ (ویرایش: گزینه‌ی ۳ صحیحه)
۱۷- گزینه‌ی ۳
۱۸- گزینه‌ی ۳ یا ۴ (به احتمال زیاد ۴)
۱۹- گزینه‌ی ۴
۲۰- گزینه‌ی ۳

درک مطلب ۲:
۲۱- گزینه‌ی ۳
۲۲- گزینه‌ی ۱
۲۳- گزینه‌ی ۱
۲۴- گزینه‌ی ۳
۲۵- گزینه‌ی ۴

درک مطلب ۳:
۲۶- گزینه‌ی ۲
۲۷- گزینه‌ی ۱
۲۸- گزینه‌ی ۳
۲۹- گزینه‌ی ۱
۳۰- گزینه‌ی ۳

________________________________________________________________________________​__
از اونجا که ریاضی و مشترکم رو افتضاح دادم، امیدوارم زبان کمکم کنه!!!
من زبان با این کلید یه چیزی حدود ۵۳% تا ۶۲% میشم!!! (آخه نمیدونم ۲ تا سئوال رو دقیقاً چی جواب دادم!!!...)
حیف زبان خیلی آسون بود! اگه زیادی استرسی نمیشدم، میتونستم خیلی بیشتر بزنم، یا حداقل اشتباه نزنم...

Change Your FATE
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , hamidkhl
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط ف.ش.)
جواب سئوالات زبان - کنکور ۹۰
۲۲ رو ۲ زدم و فکر کنم درست باشه چون solely معنی به تنهایی میده.
۲۸ رو ۱ زدم! چرا غلطه؟!
۲۵ چرا ۳ نمیشه ؟!
۱۶ رو هم من ۳ زدم!

با این کلید من میشم ۳۵% من پارسال هم که سخت‌تر بود ۳۵% زدم Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ق.ظ
منم مثل آفاق ۲۸ رو ۱ زدم، ۲۵ رو ۳ و ۱۶ رو هم ۳!!
فکر می کنم هم درست باشن

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۰ ب.ظ
RE: جواب سئوالات زبان - کنکور ۹۰
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  22 رو ۲ زدم و فکر کنم درست باشه چون solely معنی به تنهایی میده.
۲۸ رو ۱ زدم! چرا غلطه؟!
۲۵ چرا ۳ نمیشه ؟!
۱۶ رو هم من ۳ زدم!

درباره‌ی ۱۶: شاید!!! الآن که فکرش رو میکنم میبینم احتملاً همون ۳ درسته!!!
درباره‌ی ۲۲: Solely دقیقاً به معنای "فقط" است، نمیدونم چرا خواهرم میگفت گزینه‌ی ۱ میشه ولی وقتی گفتم من خودم روی ۲ یا ۴ شک داشتم، گفت مطمئناً این دو نمیشه!!! فعلاً بیرونه، دوباره که اومد ازش میپرسم.
درباره‌ی ۲۵: گزینه‌ی ۳ به معنیه "ساده سازی" است و گزینه‌ی ۴ به معنیه "دوباره سازی" است، اتفاقاً سر این دو مورد هم با هم بحث کردیم ولی این رو باید از متن متوجه میشدی، چون توی متن بیان میکرد ارتعاشات نسبی اتم در مولکول رو در دماهای مختلف میتونیم دوباره سازی کنیم!
درباره‌ی ۲۸: این رو که من دیگه مطمئنم گزینه‌ی ۳ میشه! آخه متن گفته بود که ورژن های قدیمیه Web سایت هایی بر مبنای Content بودند اما در Web 2.0 سایت هایی اومد که بیشتر بر پایه‌ی تعاملات افراد با هم بود! البته این افراد بودند که Contentها (محتوا) رو میساختند!
جمله‌ی آخر پاراگراف ۱ رو نگاه کن، نوشته:
The common thread between all of these social networks is that they provide a place for people to interact, rather than a place to go to read or listen to content
ترجمه: مبنای مشترک این شبکه های اجتماعی این است که این شبکه‌ها "مکانی را برای تعامل مردم فراهم میکنه"، نه جایی برای خواندن و شنیدن محتوای اون سایت...
خب همین مکان رو فراهم کردن برای تعامل افراد مگه نمیشه They are platforms for interaction؟

Change Your FATE
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ
آره اما من فکر کردم content-driven یعنی خودشون content بگذارن!! Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آره اما من فکر کردم content-driven یعنی خودشون content بگذارن!! Sad

نه!!! content-driven یعنی خود سایت بگذاره!!! نه مردم...
انشاء الله نتیجه ات خوب بشه... موفق باشی

Change Your FATE
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۷ ب.ظ
خوب در مورد simulation اون قسمتی که گفته behavior to make it easier یعنی ساده سازی دیگه!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۷ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب در مورد simulation اون قسمتی که گفته behavior to make it easier یعنی ساده سازی دیگه!!

نه!!! آخه نوشته Easier to understand! یعنی در فهم و درک ساده سازی شده نه در عمل!!! پیچیدگیه عمل باقی مونده!
نمیدونم شاید درست بگید....
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  22 رو ۲ زدم و فکر کنم درست باشه چون solely معنی به تنهایی میده.
۲۸ رو ۱ زدم! چرا غلطه؟!
۲۵ چرا ۳ نمیشه ؟!
۱۶ رو هم من ۳ زدم!

آفاق با خواهرم راجع به سئوال ۲۲ صحبت کردم! گفت با توضیحاتت احتمال اینکه Entirely بشه خیلی هست! (اینطور که میگفت منظورش این بود که Solely یه چیزی تو مایه های علامت "وجود داشته باشد" است یعنی همون E برعکس، برای همین هم گفته گزینه‌ی ۱)
نتیجه‌ی آخر خواهرم این بود: با این سئوال دادنشون!!!؟ این بسته به نظر طراح سئوال داره! وگرنه هر گزینه ای میشه!!! Big Grin
من که خودم بین گزینه‌ی ۲ و ۴ گیرکرده بودم که در نهایت اصلاً نزدمش!!! Big Grin

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ ق.ظ
من که ۳ تا بیشتر ج ندادم
۲۲ رازدم ۴!
۲۵ هم ۳
اون یکی هم درست...
امیدوارم که...۲۲ یا ۲۵ درست بشه حداقل درصد ۰ نشه...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۶ ق.ظ
با این کلید شما من از ۱۹ تایی که زدم ۳تاش غلط بود، باقی رو درست زدم
من دقیقاً ۳۰ دقیقه واسه زبان وقت گذاشتم و متن آخرو وقت نشد بخونم، الان که متن آخرو دیدم خیلی آسون بود
کلاً درصد زبانم بین ۴۰ تا ۵۰ میشه ولی حیف که مشترکارو خراب کردم

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۱۰ ق.ظ
سوالات کد A B C ... داشتن
توو گزینه‌ها‌ی پاسخ فرق ایجاد نمی کنن؟

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ق.ظ
اینا طبق اون دفترچه ای است که توی مانشته.

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۷۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۶۸ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close