زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج آزمون امور مالیاتی

ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط mf_79.)
نتایج آزمون امور مالیاتی
کسی از زمان اعلام نتایج امتحان استخدامی امور مالیاتی خبر داره؟
نه به وزارت نیرو که سه سوته جوابا را داد، نه به اینجا که هنوز خبری نیست و روزنامه ها هم می گن تا خرداد باید صبر کنیم احتمالا.
کسی خبر جدید نداره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
نتایج آزمون امور مالیاتی
دوست عزیز اگه سهمیه خاصی نداری و ۵۰ درصد عمومی و ۵۰ درصد تخصصی حداقل می گم نزدی خودت رو رد شده بدون چون متقاضی خیلی زیاده
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: نتایج آزمون امور مالیاتی
جواب آزمون امور مالیاتی بالاخره اومدConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , انرژی مثبت
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
نتایج آزمون امور مالیاتی
برا من که باز نمیشه پی دی افش خالیه...... چی زده شماره شناسنامه ملی نام ؟؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
نتایج آزمون امور مالیاتی
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  برا من که باز نمیشه پی دی افش خالیه...... چی زده شماره شناسنامه ملی نام ؟؟
سلام
هیچ چیزی نیمی خواد بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  برا من که باز نمیشه پی دی افش خالیه...... چی زده شماره شناسنامه ملی نام ؟؟
براتون تو ۴shard نتایج رو گذاشتم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ب.ظ
نتایج آزمون امور مالیاتی
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنهههه قبووووول شدم :-) حالا چه جوریاس مصاحبه داره باز آزمون داره..چیه.....
درود
۳ برابرا ظرفیت اسامی اعلام شده
خودتون رو اماده به مصاحبه تخصصی کنید
تو فرصت باقیمونده اگه من جای شما بودم مهندسی نرم افزار رو مرور سریع از جزوه های ۹۰ درصد پارسه می کردم گوگل سرچ کنید میاره
۱- شبکه های کامپیوتری ۹۰ درصد
۲- مهندسی نرم افزار
یه مقدارم رو مصاحبه از خودتون تست بگیرید از دیگران بخواین براتون مصاحبه بگیرن چند بار تا روزش استرس نداشته باشید
موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , nina69
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط sahar121.)
نتایج آزمون امور مالیاتی
مهندسی نرم؟ شبکه ؟؟ اینا چرا؟؟؟؟؟

من هیچ کدوم ازین ۲ تا رو بلد نیستم و تا ب حال نخوندم!!!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
نتایج آزمون امور مالیاتی
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  مهندسی نرم؟ شبکه ؟؟ اینا چرا؟؟؟؟؟
خب مشخصه
کارشناس نرم افزار قبول شدی
احتمال قوی بپرسن مفاهیم مهندسی نرم افزار رو ازت می پرسن
در ضمن در خصوص مفاهیم شی گرایی هم حتما بخون
در خصوص شبکه هم فصل اخر مسیر یابی و ادرس ای پی ها رو حتما بخون
سعی بکن یه جزوه خلاصه network + هم بخونی
به یه زبان برنامه نویسی جاوا یا دات نت هم خودت رو مسلط کن
===================================================================
اینکه میگی اینا چرا به نظرمن خیلی حرفت نشون میده تجربه نداری
اینا که ب بسم الله مصاحبه هست هرچیزی رو احتمال داره ازت بپرسن خودت رو اماده شرایط خاص هم بکن
موفق باشی

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  مهندسی نرم؟ شبکه ؟؟ اینا چرا؟؟؟؟؟

من هیچ کدوم ازین ۲ تا رو بلد نیستم و تا ب حال نخوندم!!!
راستی زبان هم لغات بخون احتمال داره در حد مکالمه ساده ازت بخوان
خودت که میدونی باید مدرک زبانم بهشون بدی
از icdl هم بخون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nina69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نتایج نهایی دکترا ٩٦ hani89 ۴۴ ۲۵,۸۷۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: z1393
  ارائه خدمات امور ثبتی برای کلیه اشخاص vionacompany ۰ ۱,۷۸۷ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: vionacompany
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۷۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
  مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء‌و کارشناسان قوه قضائیه در خصوص برگزاری آزمون کارشناسی morweb ۲ ۴,۲۹۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. lafille ۱۸ ۸,۸۱۳ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: kakoli19
  اریخ پرینت کارت و نحوه‌ برگزاری آزمون آزمون نیمه متمرکز پذیرش دوره پردیس های خودگردان mmuid ۰ ۱,۷۰۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mmuid
  افزایش تعداد رشته محل های جدید، عامل به تعویق افتادن زمان اعلام نتایج ارشد و دکتری pedram25teh ۰ ۱,۶۳۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری uniquegirl ۲ ۳,۶۴۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: SHayAN_567
  آزمون دکتری دانشگاه آزاد فردا برگزار می‌شود/ دریافت کارت تا ۱ ساعت قبل از آزمون good-wishes ۰ ۱,۶۶۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close