زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی

ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ
راهنمایی
با سلام من به یه شرکت خصوصی رفتم به من گفتن باید . net c# mvc wcf wpf entity frame work
j query ajax javascript xml css3 html5
sql server t sql را بدونم من هیچ کدوم رو نمیدونستم میشه کتاب و کلاس های یا اموزشگاه معتبر تهران رو بهم معرفی کنید یا دقیق باید چه کنم چون من احساس میکنم تا این همه رو بدونم پیر شدم من اراک زندگی میکنم دوره های معتبر و کتاب ها رو به م معرفی کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
راهنمایی
سلام. اونطور که از خواسته هاشون پیداست برنامه نویس تحت وب رو می خوان و همچنین طراحی سایت و موارد مشابه.
همه مواردی که بهش اشاره شده هم تقریبا همراه با همدیگه کاربرد پیدا می کنند. کاری که شما باید انجام بدید در ابتدا نیت یادگیری هستش Smile . بعداز نیت، باید به ترتیب html, css3 رو یاد بگیرید تا کارهایی مانند ظاهرسازی سایت و طراحی رو یاد بگیرید.
سپس شما یک قالب دارید که فقط ظاهر سایت رو نمایان میکنه.(البته برای طراحی های زیباتر و مدرن تر می تونید در این مرحله از jouery هم استفاده کنید). بعد از این کارها باید به قالب ساخته شده جون تازه ای بدید (از روح برنامه نویسی تون در اون بدمید تا جون بگیره). در این مرحله هست که باید روی بیارید به یادگیری ASP.NET و JavaScript و Ajax . این مراحلی هست که باید انجام بدید. کتابهای بسیاری وجود دارن که می تونید ازشون استفاده کنید، از تکه کد های اماده که تو اینترنت هستند می تونید استفاده کنید و خودتون تغییرشون بدید تا نتیجه رو مشاهده کنید. از کلاس هم می تونید استفاده کنید که چون خودم نرفتم نمی تونم نظری در موردش بدم. یه نکته هم بگم، برنامه نویسی رو با خوندن کتاب نمیشه یاد گرفت، باید کد بزنید تا روال کار دستتون بیاد، ابتدای کار هم خستگی شاید بهمراه داشته باشه، اما به مراتب لذت بخش میشه.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
راهنمایی
css3 بدون css؟!
jquery قبل از js؟!
۰
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط Pakzad.)
راهنمایی
سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو نگاه کنید .هم کتب فارسی و زبان اصلی برای دانلود قراردادند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط sanaz5.)
RE: راهنمایی
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو نگاه کنید .هم کتب فارسی و زبان اصلی برای دانلود قراردادند.

این لینک دچار مشکل بود

من به این شرکت پیشنهاددادم بدون حقوق براشون کار کنم ولی منو باز قبول نکردن اخه میخواستم تو فضای کاری باشم گفت تواناییشو نداری منم تصمیم گرفتم روی طرف و کم کنم باز گفت یه هفته دیگه زنگ بزن ولی خوب فکر کنم منو پیچوند به هر حال نمیدونم t query هم همراه سی شارپ دات نت کار کنم یا نه
۰
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط Pakzad.)
راهنمایی
درست شد،ویرگول زائد بود.
۰
۰
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط p.parsaee.)
RE: راهنمایی
سلام

ترتیب یادگیری این موارد هم همون طور که اشاره شد مهم هست، مثلا به این ترتیب:
۱- html و html 5
۲- css و css 3
۳- java script و jquery
۴- ajax
۵- بعضی از کاربردهای html 5 که مربوط به جاوا اسکریپت می شوند
۶- c#
۷- sql و sql server
۸- Entity Framework
۹- mvc
۱۰- wcf
۱۰- wpf

از سایتهای فارسی خوب برای یادگیری اکثر این موارد خصوصا ASP.Net MVC و Entity Framework و jQuery سایت
هست.

ولی این هم ناگفته نمونه کمتر کسی پیدا میشه که به تمام این موارد تسلط داشته باشه. مثلا html 5 خودش خیلی مبحث داره. یا مباحثی مثل wpf آسون نیستن و زمان بر هست. ولی من پیشنهاد می کنم حتما Entity Framework و MVC رو یاد بگیرید. البته قبلش هم اون مواردی که گفتم هم باید فرا گرفته بشن. سایت
هم بعضی از موراد بالا خصوصا اون اولی هاشو خیلی خوب بیان کرده.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط post98.)
راهنمایی
با سلام خدمت شما و تمامی دوستان

من نظرم ابتدا در مورد یادگیری html و css هستش برای یادگیری مراحل بعدی باید برنامه نویسی بلد باشی
و اگر نه واقعآ به مشکل میخوری کتاب هم بهت نمیتونه کمک کنه ۲ دقیقه میخونه بعد میندازی اونور باید یکی بالا سرت باشه
و اینم بگم برای شروع برنامه نویسی باید حتمآ از ++c شروع کنید من یه مثال میزنم برات چرا از ++c شروع کنی
نگاه تو ++c یه قسمت داریم به اسم اشاره گر ها که تو ++c به خوبی دستمون باز ببینیم چه اتفاقی میوفته یا به عنوان مثال چجوری
خونه ی که تو حافظه heap گرفته شده رو چجوری آزاد کنیم و این ها مثال های خیلی کوچیکی هستن که من زدم تو ++c دست برنامه نویس
بازتر هستش و با بسیاری از موارد میتونیم کار کنیم و درکش کنیم ولی تو #c مایکروسافت اومده اینا رو کنترل کرده و با اومدن clr دیگه
بیشتر مسائل خودکار شده مثله آزاد سازی حافظه و تردهاو.....
کلآ می خوام اینو بگم که از ++c شروع کردن باعث میشه خیلی چیزها رو راحت تو #c درک کنین و اینم بگم ++c رو تا مبحث شی گرایی
به خوبی یاد بگیرین و بعد از یه مدت دیدین دست تون راه افتاده می تونین مهاجرت کنین به #c
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close