زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجموعه مشاوره ارشد - روشهای تست زنی

ارسال: #۳۱
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ب.ظ
سوال در مورد شیوه تست زدن!
ببخشید بچه‌ها قهوه خوبه؟آخه من احساس میکنم مغز عادی خیلی بهتر کارایی داره!یعنی مثلا اگه به زور قهوه نخوابم
کارایی من زیاد خوب نباشه؟
؟؟کسایی که تجربه دارند منو با اطلاع کنند

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط grayman.)
اینکه مغز عادی خیلی بهتر از مغز بیدار نگه داشته شده با قهوه هست حرفی توش نیست. قهوه و چای حاوی مقداری نیکوتین هستند که این باعث میشه مغز عملکرد بهتری داشته باشه. در مورد خواص نیکوتین می تونید در اینترنت بگردید و پر از مطلب هست.
ولی این وسط یک نکته رو فراموش نکنید. شما وقتی از خواب بیدار شدید مغز دیگه خسته نیست ولی به دلیل عوامل شیمیای که در خون در طول خواب بوجود میاد شما هنوز احساس خواب آلودگی می کنید. مثل کامپیوتر که تازه روشن میشه و در حال لود شدن سخت افزار‌ها و سیستم عامل میشه. اگر دیده باشید اون اول سیستم کند عمل میکنه ولی بعد از اینکه کامل لود شد و به شرط اینکه سیستم ویروس و یا مشکلی نداشته باشه سرحال میشه و کارایی که می خواین رو انجام میده.
پس قهوه و نسکافه و چای و سیب باعث میشه که شما زودتر لود بشی Wink و سریع‌تر عمل کنی. Big Grin
یکی از راه حل های جلوگیری از خواب آلودگی ۱۰ دقیقه پیاده روی در هوای آزاد هست مخصوصا وقتی از خواب پا میشی و یا یک لیوان آب تگری.
اینجا اگر مغزتون خسته باشه اگر با قرص های آمفتامین هم اونو سرحال نگه دارید باز هم کارایی خودشو نداره چون مغز خسته شده و بعد از اینکه تاثیر قهوه و ... از بین میره خستگی مضاعف میاره و دو برابر می خوابید .

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: سوال در مورد شیوه تست زدن!
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یکی از راهکارها برای پریدن خواب نرمش کردنه!
یه کم حرکت کششی و ۴۰-۵۰ تا درازنشست و ۱۰-۲۰ تا شنا سوئدی خیلی آدم رو سرحال میاره!
فکر نمیکنید خود خواب کمتر از این کارا طول می کشه! تازه فکر کنم وزنه زدن و دو ۴*۱۰۰ متر و یه دست شطرنج و ... رو فراموش کردیدا!!!Big GrinTongue
شوخی کردم، آره جواب میده!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یکی از راهکارها برای پریدن خواب نرمش کردنه!
یه کم حرکت کششی و ۴۰-۵۰ تا درازنشست و ۱۰-۲۰ تا شنا سوئدی خیلی آدم رو سرحال میاره!
فکر نمیکنید خود خواب کمتر از این کارا طول می کشه! تازه فکر کنم وزنه زدن و دو ۴*۱۰۰ متر و یه دست شطرنج و ... رو فراموش کردیدا!!!Big GrinTongue

دست گلتون درد نکنه!
حالا هی منو مسخره کنید!
کوه به کوه نمیرسه ولی آدم به آدم میرسه!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۳ ب.ظ
[تصویر:  11874_1_1379098861.gif]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من ورزشکار نیستم‌، ولی ورزشکاران را دوست دارم .Big Grin

Big Grin
Big Grin
Big Grin
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  ببخشید بچه‌ها قهوه خوبه؟آخه من احساس میکنم مغز عادی خیلی بهتر کارایی داره!یعنی مثلا اگه به زور قهوه نخوابم

مگه شما رتبه یک شبانه نشدی ؟!

خب پس دیگه چرا بازم میخوای کنکور بدی ؟!

میخوای روزانه قبول بشی حتما ‌، نه ؟!

من که همش منتظرم خبر قبولیتون رو اینجا تو سایت بنویسین
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من ورزشکار نیستم‌، ولی ورزشکاران را دوست دارم .Big Grin

ببخشید. حس میکنم من قبلا این جمله رو یه جا شنیده بودم. اشتباه میکنم. نه؟؟ Big Grin
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  یه مشکل دیگه هم دارم اینکه صبحها تقریبا تا ظهر هیج جوره نمیتونم درس بخونم چون احساس خواب آلودگی شدید دارم البته اگه برم سر درس خوابم میگیره‌ها اگه درس نداشتم اصلا خوابم نمیومد میگن چون علاقه ای به درس خوندن نداری اینجوریه ولی امتحان کردم که درسهایی که خیلی علاقه دارم رو اونموقع بخونم اما فایده نداشت حداکثر میتونم ۱ ساعت بخونم و بعد دوباره میگیرم میخوابم ....پارسال اینجوری نبودم یادمه وقتی ۱۰ کلاس داشتم ۶ صبح پا میشدم درس میخوندم اما امسال اصلا نمیتونم ....
قهوه،نسکافه،چای،آبمیوه هر چی هم که گفتن خوردم ولی فایده نداشت .....

چون منم همین مشکل رو داشتم و هنوز هم کمی دارم. عرض کنم که:
برای اینکه خوابتون نگیره:
۱- دمای اتاق رو پایین بیارید. و سعی کنید تو اتاقی که درس میخونید دمای اتاق پایین باشه و هوا خنک باشه و اصلا گرم نباشه
۲- و دوم اینکه تو اتاقی که میخوابید درس نخونید و موقع درس هم کنار بخاری این کارو نکنید.
۳- صبح‌ها درس‌ها رو سریع‌تر از حد معمول بخونید. ریتم خوندن رو از حد معمول کمی تندتر کنید.
۴-یکم ارادتون رو بیشتر کنین.

این راه حل‌ها برای من موثر بوده. امیدوارم برای شما هم موثر باشه.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۲۹ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من ورزشکار نیستم‌، ولی ورزشکاران را دوست دارم .Big Grin

Big Grin
Big Grin
Big Grin
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  ببخشید بچه‌ها قهوه خوبه؟آخه من احساس میکنم مغز عادی خیلی بهتر کارایی داره!یعنی مثلا اگه به زور قهوه نخوابم

ببخشید خانوم بودنت رو اینجا لا اقل و حساس بودنت را نشون نده!
این چه تیکه ایی هست که میندازی؟؟خدا نکرده مشکلی با من داری؟
دوست عزیز من توی دانشگاه خودمون توی شبانه‌ها اول شدم و متاسفانه یا خوشبختانه روحکک خبر نداشت ،از دکتر تنهایی و سازمان سنجش هم پرسیدم گفتند باید رتبه یک کل (یعنی روزانه و شبانه)بشم
در ضمن من ادعایی در مورد کنکور ندارم
اکه روشن شدید که حله اگه نه بگید تا بازم از زندگی نامم بگم
امان از دست...

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ب.ظ
ورزش صبحگاهی اخر روحیه هستش توصیه شدید میکنم! من که مثل تراکتور شدم از ۷ صبح تا ۱۱ شب البته استراحت نهار و شام هم دارم اما به اندازه کافی!!!! من هروقت خونه درس میخونم بازدهی و خوندم نصف روزهایی هستش که تو کتابخونه هست
البته شهر ما یه کتابخونه هست که یه بخض مخصوص داوطلبین دکترا و ارشد گذاشته که خوب به لحاظ فضا و جو درس خوندن عالیه.دیگه خوب افاق بایدخوند نمیشه که نخونی و قبول بشی این رو برای خودت باید دیکته کنی

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۰۸ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۲۹ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من ورزشکار نیستم‌، ولی ورزشکاران را دوست دارم .Big Grin

Big Grin
Big Grin
Big Grin

ببخشید خانوم بودنت رو اینجا لا اقل و حساس بودنت را نشون نده!
این چه تیکه ایی هست که میندازی؟؟خدا نکرده مشکلی با من داری؟
دوست عزیز من توی دانشگاه خودمون توی شبانه‌ها اول شدم و متاسفانه یا خوشبختانه روحکک خبر نداشت ،از دکتر تنهایی و سازمان سنجش هم پرسیدم گفتند باید رتبه یک کل (یعنی روزانه و شبانه)بشم
در ضمن من ادعایی در مورد کنکور ندارم
اکه روشن شدید که حله اگه نه بگید تا بازم از زندگی نامم بگم
امان از دست...

Sad
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۲ ب.ظ
hsh88 جان‌: Relax , Relax , More Relax

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۱ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  

ببخشید. حس میکنم من قبلا این جمله رو یه جا شنیده بودم. اشتباه میکنم. نه؟؟ Big Grin
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  یه مشکل دیگه هم دارم اینکه صبحها تقریبا تا ظهر هیج جوره نمیتونم درس بخونم چون احساس خواب آلودگی شدید دارم البته اگه برم سر درس خوابم میگیره‌ها اگه درس نداشتم اصلا خوابم نمیومد میگن چون علاقه ای به درس خوندن نداری اینجوریه ولی امتحان کردم که درسهایی که خیلی علاقه دارم رو اونموقع بخونم اما فایده نداشت حداکثر میتونم ۱ ساعت بخونم و بعد دوباره میگیرم میخوابم ....پارسال اینجوری نبودم یادمه وقتی ۱۰ کلاس داشتم ۶ صبح پا میشدم درس میخوندم اما امسال اصلا نمیتونم ....
قهوه،نسکافه،چای،آبمیوه هر چی هم که گفتن خوردم ولی فایده نداشت .....

چون منم همین مشکل رو داشتم و هنوز هم کمی دارم. عرض کنم که:
برای اینکه خوابتون نگیره:
۱- دمای اتاق رو پایین بیارید. و سعی کنید تو اتاقی که درس میخونید دمای اتاق پایین باشه و هوا خنک باشه و اصلا گرم نباشه
۲- و دوم اینکه تو اتاقی که میخوابید درس نخونید و موقع درس هم کنار بخاری این کارو نکنید.
۳- صبح‌ها درس‌ها رو سریع‌تر از حد معمول بخونید. ریتم خوندن رو از حد معمول کمی تندتر کنید.
۴-یکم ارادتون رو بیشتر کنین.

این راه حل‌ها برای من موثر بوده. امیدوارم برای شما هم موثر باشه.

دوست عزیز ‌، ولی من فکر میکنم این چیزا شاید الزاما ربطی به دمای اتاق و درس خوندن توی اتاق و اینا نداشته باشه ،

آخه من خودم همیشه توی اتاق شخصی خودم درس میخونم ‌، بعضی وقتا که هوا واقعا سرده و دست و پای آدم یخ میکنه و نمیشه بخاری رو کم کرد ‌،
ولی هیچکدوم از این شرایط روی درس خوندن من تاثیری نمیذاره ‌، تازه بعضی وقتها آخر شبها که همه میخوان بخوابن من سر حال میشم که یکی دو ساعت بیشتر بیدار بمونم و تمرین حل کنم ‌،
من فکر میکنم استرس خاص این روزها خیلی خیلی تاثیرگذار تره ‌، اگه بشه با استرس و مشکلات روحی این روزها کنار اومد خیلی خوبه
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۷ ب.ظ

خوردن قهوه‌ی زیاد تو دراز مدت با عث کم خونی می شه که کم خونی خودش یکی از عامل های خستگی زود هنگامه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alika
ارسال: #۴۴
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۲۸ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یکی از راهکارها برای پریدن خواب نرمش کردنه!

دست گلتون درد نکنه!
حالا هی منو مسخره کنید!
خواهش میکنمTongueBig Grin

(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  [تصویر:  11930_1_1379098805.gif]
میبینم روزی رو که آفاق خانم جواب سوالات درسی بچه‌ها رو هم با این شکلک هاش میده!!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۲۸ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  

دست گلتون درد نکنه!
حالا هی منو مسخره کنید!
خواهش میکنمTongueBig Grin

(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  [تصویر:  11931_1_1379098805.gif]
میبینم روزی رو که آفاق خانم جواب سوالات درسی بچه‌ها رو هم با این شکلک هاش میده!!!

مگه بده؟ اینم یه ابتکاره!!!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۷۱۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۷۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۵۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۹۱۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۱۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۸۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۳۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۹۴۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۱۲۹ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۴۱۲ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close