زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هشدارهایی در مورد همسریابی و موضوعات مرتبط در مانشت

ارسال: #۱۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هشدارهایی در مورد همسریابی و موضوعات مرتبط در مانشت
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ...شاید نباید میگفتم چون انگار همه میدونن و نیازی به توضیح نداشت . امیدوارم اوضاع را بدتر نکرده باشم.
بنظرم باید ۱ بار این موضوع رو می بایست مطرح و کامل بررسی کنیم و بعدش برای همیشه از این بحث دوری کنیم!! نه تنها ما بلکه سایر دوستانی که در آینده به جمع مون می پیوندند نیز می تونن از این بحثی که شده و تموم شده استفاده کنند . پس باید این بحث رو مطرح میکردیم و هر کس دانش خودشو میزاشت . البته مشخصه که بحث این شکلی هیچ وقت به یک جواب واحد و روشن نمی رسه و فقط جنبه بررسی داره و این افراد هستند که با توجه به شرایط و زمان اونو تفسیر میکنن دقیقا به همین علته که میگم ۱ بار برای همیشه ، یعنی اینکه اگه بخواهیم چونه بزنیم تا ابد میشه راجع به مباحث این شکلی و سود و زیانش بحث کرد.
راجع به آقا فرداد هم بگم که : نقش شما بشارت دهنده و بیم دهنده بوده!! پس ناراحت نباشید و بدونید که کار تون صحیح بوده.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus
ارسال: #۱۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
اگه فرهنگش جا بیفته و سر اصول باشه مشکلی پیش نمیاد ، کسی که عاقل باشه راه درست رو انتخاب میکنه و این مشکلات خیلی کم پیش میاد .
ازدواج مهمترین اتفاق تو زندگی فرد هست که تو قالب یک سایت گنجیده نمیشه .

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۱۸
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
چرا ماها یاد نگرفتیم هر مشکلی که واسمون پیش میاد اول باید یقه خودمون رو بگیریم.مدیریت خوب چیزیه !! قبل از انجام هر کاری خوب فک کنیم و سنجیده جلو بریم مشکلات احتمالی کمتر میشه!!! (همیشه مشکلات در کمین هستن)
اگه با این دید زندگی کنیم که: "در بهترین شرایط ممکنه مشکلات جبران ناپذیری وجود داشته باشه" آنوقت تمام دقت و هوشیاریمون رو به خرج میدیم
به قول آقای محمد بزرگترین مشکلات از بی فرهنگی و درست استفاده نکردنه.انسان تو مسیر زندگی همیشه به یارو یاور احتیاج داشته و خواهد داشت(حالا از هر نوعیش) اگه همگی آدما اینو درک کنن و در این فکر باشن که دست یه انسان دیگه رو بگیرن بدون هیچ چشم داشت و سوءاستفاده(چه جنس مخالف چه...) اونوقته که واقعا دارن مثل یه آدم زندگی میکنن نه یه....(البته ببخشیدا)
به هر حال از قدیمو ندیم گفتن "یه دست صدا نداره" و اینکه هرچی مشتتو سفت کنی هیچی ازش در نمیاد;)
انشا ا... همگی موفقو شاد باشیم:)
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh , lotus , avril22 , Mohammad WR10
ارسال: #۱۹
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
[quote='Fardad-A' pid='174164' dateline='1366910554']
سلام دوستان
پارسال یک تاپیک در اینمورد در مانشت زدم که بعد از هک و مسائلی که رخ داد این تاپیک حذف شد. نظر باینکه هر از چند گاهی بعضی شکایات در اینخصوص بمن میرسه و البته کاری هم در اینمورد من نمیتونم انجام بدهم لازمه که مواردی را تذکر بدهم.
۱- بجز تعداد محدود و بسیار کمی از اعضاء مانشت که اونهم بعضی شون خانمها هستند ، تقریبا" هیچیک از اعضای مانشت را نمیشناسیم. مدیران را با نام و نام خانوادگی میشناسم و نسبت بهشون آگاهی دارم ولی در مورد بقیه اطلاعی نداریم.

۲- اگه شماره تلفن یا ای دی یا هر نوع اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی تون را به یکی از اعضاء میدید و مشکلی بوجود میاد خیلی دوست داریم کمک تون کنیم ولی با عرض شرمندگی کاری از مون ساخته نیست. Shy
دلایلی مثل اینکه :"دیدم خوب مسئله حل میکنه ، خوب مشاوره میده ، جزوات خوبی داره ، میخواستم ازش کتاب بگیرم ، یکی از دوستام میشناختش ، با یکی از همکلاسیام اشتباهش گرفتم ،قبلا" پسر خوبی بود و ...... قطعا" نه مشکلی را از شما حل میکنه و نه ما گشت ارشادیم که وارد این مسائل بشیم.
اگر مسائل غیر اخلاقی از کسی در مانشت ملاحظه بشه و یا کسی گزارش کنه که کسی از طریق امکانات موجود مثل پیام خصوصی و ... از اینکارها میکنه ما بن اش میکنیم و اگه باز وارد بشه و مزاحمت ایجاد کنه به پلیس فتا گزارش میکنیم و کمک میکنیم که دستش را بذاریم تو دست پلیس. Cool
حدود فعالیت ما در این مسائل در همین حد است که عرض کردم.
۳- قصدم توصیه نیست ولی در حدی که اطلاعات عمومی دارم میدونم که اگه عضوی واقعا" قصد ازدواج با عضو دیگری را داره ، راه سنتی اش اینه که آقا باتفاق خانواده شون برن خواستگاری دختر خانم.
راه جدیدش هم اینه که در یک فضای عمومی با هم قراری بگذارید و چند دقیقه صحبت کنید و اگه لازم میدونید هر چند بار بازم صحبت کنید و اگه توافق حاصله بقیه اش را دوباره از الگوریتم سنتی ادامه بدین. اگه میخواهید دوستی کنید و یا ازدواج به روشهای کاملا" جدید و ابتکاری بکنید من اطلاعی ندارم و دیگه خودتون دو تا میدونید.Big Grin
فقط شیرینی بچه ها فراموش نشه. ایشالا که خوشبخت بشید.Heart
و باز هم همان جمله اول : ما اعضاء را نمیشناسیم حتی در مورد جنسیت شون نمیتونیم تایید یا تکذیب کنیم. پس لطفا" قبل از دادن ساده ترین اطلاعاتتون به دیگر اعضاء به عواقبش توجه کنید و یادتون باشه واسه چی عضو مانشت شدین.
موفق و پیروز باشید و خوشبخت بشید.Heart
[/quote
هاهاها خدا خیرت بده اقا فرداد بعد از مدتها کلی خندیدمBig Grin خیلی جالبه یاد زمان ۱۸ سالگی میفتم که برامون خیلی جالب بود میریم دانشگاه پسر دخترا سر یه کلاس.ترم های اول و دوم همه عاشق شده بودن Big Grin دخترا تو نخ پسرا و برعکسش...تازه پسر دیده بودن یا دختر براشون جالب بود....الان دیگه اینجا همه دانشگاه رفتن براشون همه چی عادی شده.اصلا جالبه هنوز بعد از گذشت این سن و سال کسی بخواد به این راحتی عاشق شه Blush
۱
۱
ارسال: #۲۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ
نمیدونم چرا همه تون فکر میکنید باید عاشق کسی بشید تا بهش شماره بدین.Big Grin
اصلا" لازم نیست.
مثالش خود من !!
هر روز به کلی آدم شماره میدم که عاشق هیچکدومشون نیستم.Big GrinBig Grin
اینکه آقایون به روحیات خانمها اشنا نیستن هم دلیل بعضی حرفایی است که آقایون میزنن.
دوست من یک کم بی خیال ساختمان داده باش ، یه چند تا کتاب در مورد شناختن جنس مخالف بخون تا وقتی دیگه اصلا" وقتش را نداری بخاطر کمی معلومات عمومی مثل من افسوس نخوری .

--------
چون کمی بعضی از دوستان دچار اشتباه در منظورم از این پست شدند کمی توضیح میدم :
منظورم این بود که وقتی یک نفر بشما اعتماد میکنه و شماره اش یا اطلاعاتش را بشما میدهد باین معنا نیست که شما دچار توهم بشید از بابت اینکه طرف عاشق شما شده. ممکنه از بابت راهنمایی یا سوالاتی که در مسائل درسی داره یا کمک در پروژه یا استفاده از تجربیات شما اینکار را کرده. یا حتی اگه برای آشنایی هم هست برای بیشتر آشنا شدنه نه از بابت شیفتگی. Smile
در این تاپیک میخواستم بگم سعی کنید امکان قطع رابطه در دست خودتون باشه.
اینو از این بابت گفتم که تعداد کمی از دوستان فکر میکنن با چند جمله یا چند پست یک نفر را شیفته خودشون کردند و واسه خودشون نوشابه باز میکنن.Big GrinBig Grin
امیدوارم منظورم را رسانده باشم و بکسی هم بر نخوره. اگه حرفی هم هست در حضور جمع بپرسید من جواب میدم. در پیام خصوصی که میپرسید یا در ایمیل بقیه در جریان قرار نمیگیرند.
Fardad-A، در تاریخ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

این پست به روز شد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۵
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , ana_12345
ارسال: #۲۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
چقدر دل بچه ها پر بود و ما خبر نداشتیم....به هرحال مانشت یه خانواده است و در خانواده هم این مسائل پیش میاد....
به عنوان یه عضو کوچک از مانشت...تذکر آقا فرداد و سایر دوستان به نظرم کاملا بجا بود!
انشالله همگی خوشبخت بشید....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۲۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
هی وای من...اقا فرداد نکنید شما مدیرین....نگید هر روز کلی شماره میدید بد اموزی دارهBig GrinTongue یکم این پسرا رو به راه راست هدایت کنید باشد که رستگار شوند کمتر سر دخترای مردم و کلاه بذارنBig GrinBig GrinTongue
۳
۳
ارسال: #۲۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ضمنا دوستان توجه کنن من قصد ازدواج ندارم.
امیر جان
این اعتماد به نفست ما رو گیرییییییییفت
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  @Fardad_A: فرداد خان با توجه به اینکه متاسفانه دست به اخطار و بنت واسه من خیلی خوبه و همچنین با توجه به اینکه من اینجا رو با قهوه‌خونه اشتباه نگرفتم، باید بگم که شما تاج سر مایی هر چی شما بگی همونه مهندس ;-) امر، امرِ شماست ولاغیر. یا سیدی و یا مولای.
کلا" هفت هشت ساعت بن شدی امیرجان درسته؟؟Big Grin
من فکر کردم دو سالیه بن شدی و من خبر نداشتم.Smile این سه تار و شازده کوچولو حواست رو پرت کرده.راه حلش را نمیگم.Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  @Fardad_A: فرداد خان با توجه به اینکه متاسفانه دست به اخطار و بنت واسه من خیلی خوبه و همچنین با توجه به اینکه من اینجا رو با قهوه‌خونه اشتباه نگرفتم، باید بگم که شما تاج سر مایی هر چی شما بگی همونه مهندس ;-) امر، امرِ شماست ولاغیر. یا سیدی و یا مولای.
کلا" هفت هشت ساعت بن شدی امیرجان درسته؟؟Big Grin
من فکر کردم دو سالیه بن شدی و من خبر نداشتم.Smile این سه تار و شازده کوچولو حواست رو پرت کرده.راه حلش را نمیگم.Big Grin
آق فرداد این جریان ...........................کیه ؟ چیه؟ حواس رفیق مارو پرت کرده خبرهای هست امیر؟؟؟
اگه راه حل داشته باشه چرا نمیگید این رفیق ما از حواس پرتی دربیاد ؟ امیر جان حواست رو کی پرت کرده بگو خودم براش راه حل پیدا میکنم هه هه هه حواس پرتی از ایناسHeart؟؟؟
بنده کم کم باید برای بعضی از دوستان آستین به بالا بزنم میبینم بعضیا دردس خیلی دوست دارند

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۱
۲
ارسال: #۲۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  آق فرداد این جریان ...........................کیه ؟ چیه؟ حواس رفیق مارو پرت کرده خبرهای هست امیر؟؟؟
اگه راه حل داشته باشه چرا نمیگید این رفیق ما از حواس پرتی دربیاد ؟ امیر جان حواست رو کی پرت کرده بگو خودم براش راه حل پیدا میکنم هه هه هه حواس پرتی از ایناسHeart؟؟؟
بنده کم کم باید برای بعضی از دوستان آستین به بالا بزنم میبینم بعضیا دردس خیلی دوست دارند
Tongue
نه بابا خبری نیست. شازده کوچولو اسم یه کتابه. نگران نباش نصراله جان هنوز عقلم سر جاشه Big Grin

There is no there there.
۱
۱
ارسال: #۲۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
این محیط محیط علمیه و جای دوست بازی یا همسریابی نیست که.اگه کسی دنبال همسر می گرده یا دنبال یه دوسته سایت های اجتماعی زیادی برای این کار هستند.بعدم من موندم چرا ما آدما فکر می کنیم باید خودمون بگردیم تا کسی رو واسه ازدواج پیدا کنیم؟؟؟؟هرکاری راه و مکان خاص خودش رو می خواد دیگه.بعضیا به درو دیوار می زنن تا یکی و ،حالا از هر طریقی واسه ازدواج پیدا کنن.باباااااااااا یکم دندون رو جیگر بذار خودش میاد دیگه.
۴
۷
ارسال: #۲۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط nasrolah.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  Tongue
نه بابا خبری نیست. شازده کوچولو اسم یه کتابه. نگران نباش نصراله جان هنوز عقلم سر جاشه Big Grin

بنده چند سال پیش عقلم را از دست داده ام اگر خواستی عقل شما رو هم میپروندیم Big Grin
pariya گرامی فکر کنم یه نظری به پست های پیشین بیندازید بهتر هست به تفسیل این چیزها آورده شده اند به بهترین نحو و بصورت شایسته و بایسته دوستان بزرگواری مطرح کردانده تکرار مکررات بصورت ناقص باعث غش در افکار می شود بهتونم یه منفی میدهم تا مطالب را بخوانید

جدیدا مد شد فقط آخرین صفحه رو میخوانند و بنظره بنده که خوده بنده هم شاملش میشم در سایت های ایرانی برای یک فروم میبینی چند صد صفحه پست گذاشتن
ولی در سایت های خارجی حداکثر صفحات یک فروم ۲ یا ۳ هست و اونم بصورتکوتاه جواب چون عقل بره بالا جواب ها ک.تاه میشه

در کل ایران و همه چیه ایران خاص هست Big Grin

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۲۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
خداراشکر ملت ایران خیلی غنی از آداب و فرهنگن و همیشه از هر چیزی درست استفاده میکنن به هر کی آدرس سایت دادیم بعدش مجبور شدیم ازاون سایت فرار کنیم به هر کی آدرس ایمیل دادیم انقد عشق و عاشقی فرستاد بیخیال میل و تکنواوژی شدیم شماره ام دادیم تهش مجبور شدیم خطا بشکنیمBig GrinBig GrinBig Grin
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۳۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
بیخیال بابا
حالا یه چند نفری یه کاری کردن،اشتباه کردن،خودشونم زود میفهمن.انقد کشش ندیددیگهConfused
اما موضوع جالب و به غایت خنده داربودBig Grin
از GOD FATHER مانشت (آقا فرداد) هم به خاطر ایییییییییییییییییییین همه تلاش و حسن توجه و خیرخواهیشون تشکر میکنم و یه خسته نباشید جانانه بهشون میگم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۱۸۹ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۰۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close