زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انشا : اگر من طراح بودم ......

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ
انشا‌: اگر من طراح بودم ......
سلام
مسابقه انشا با موضوع اگر من طراح بودم .....

جوایز مسابقه سفر زیارتی به شریف جهت زیارت طراحان محترم: دی

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Maryam-X , saria
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط parsaNA.)
انشا رو حوصله ندارم بنویسم . فقط من اگه طراحای تستای علوم کامپیوتر و نظریه و مدار مهندسی رو ببینم‌، اینکار رو می کنم:
[تصویر:  16466_1_1379098622.gif] [تصویر:  16466_2_1379098622.gif]
واگه بقیه طراحا خصوصا طراح سیستم عامل و ساختمان داده مهندسی رو ببینیم‌، اینکار رو میکنم:
[تصویر:  16466_3_1379098622.gif] [تصویر:  16466_4_1379098622.gif]
[تصویر:  16466_5_1379098622.gif] [تصویر:  16466_6_1379098622.gif]

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , - rasool - , ایرسا , Helmaa , saria
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۳ ب.ظ
من اگه طراح بودم... یه ذره فقط یه ذره وجدانمو قاضی می کردم بعد ۷ تا سوال سیستم عامل رو که ۵ تاش در حد تیم ملی بود رو طرح می کردم!
سیستم کنکور برای جوونای این مملکت اعصاب نذاشته! خدا ازشون نگذرههههههههههه....
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ
RE: انشا‌: اگر من طراح بودم ......
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  انشا رو حوصله ندارم بنویسم . فقط من اگه طراحای تستای علوم کامپیوتر و نظریه و مدار مهندسی رو ببینم‌، اینکار رو می کنم:
[تصویر:  16511_1_1379098622.gif] [تصویر:  16511_2_1379098622.gif]
واگه بقیه طراحا خصوصا طراح سیستم عامل و ساختمان داده مهندسی رو ببینیم‌، اینکار رو میکنم:
[تصویر:  16511_3_1379098622.gif] [تصویر:  16511_4_1379098622.gif]
[تصویر:  16511_5_1379098622.gif] [تصویر:  16511_6_1379098622.gif]

میشه بپرسم این شکلک های خوشگل و بامزه رو چطوری در مانشت استفاده میکنید ؟!

آیا اسکریپت خاصی لازمه ؟! تنظیمات پنل کاربر باید عوض بشه ؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید ‌،

آخه من غیر از مانشت علاقمندم برای وبلاگ‌ها هم از این شکلکهای با نمک استفاده کنم ولی بلد نیستم چطوری ... ؟
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۴ ب.ظ
اینجا توضیحشو دادم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط - rasool -.)
سولاتی که در سرفصل مربوطه هستند و دارای مراتب علمی(یعنی دارای سوالات آسان و متوسط و سخت و ابتکاری) باشند و نیز سوالاتی باشند که هدف از آنها ارزشیابی علمی دانشجو باشد و ... را طرح می کردم( که البته باید شکلهای سوالات در دفترچه بصورت کامپیوتری ترسیم شوند)

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۵ ب.ظ
من طراح نمی شم ... Big Grin
خدایش ارزش نداره آدم این همه ناله و نفرین پشت سرش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۶ ب.ظ
آره طراح اگه آسون سوال بده اونی که خونده میگه اه این چیه اگه سخت بده هم که همه صداشون در میاد .......

(Anna Quindlen)
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اینجا توضیحشو دادم:

مرسی ‌، خیلی بامزه و بانمک بود ‌، ممنون
ارسال: #۱۰
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
خواهش میکنم

(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۱
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۰۲ ب.ظ
اگه من طراح بودم....
سوالات را می دادم یکی از بچه های پشت کنکوری (مثلا پشت کنکوری کامپیوتر برای آی تی )یا یکی از دانشجویانی که سال های قبل با رتبه های خوب قبول شدند طرح کنند.

به این خاطر که
اولا فقط یک کنکوری می تونه حال کنکوری های دیگه رو درک کنه.و می دونه چه جوری باید سوال بده.تا هیچ کی ضرر نبینه.
دوما کنکوری های سال قبل این راه رو رفتند و اطلاعاتشون خیلی به روز‌تر از استادای فعلیه و هم اینکه کسی که متن کتاب رو دقیق خونده باشه خیلی سوال های جالب و قشنگ‌تر از اساتیدی که ۲۰ سال پیش یه چیزی خوندند می تونه طرح کنه.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۱۲
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
ببینید وقتی در مورد طراح‌ها بحث می کنید به یه سری مسائل دیگه هم باید توجه کنیم:
تا اونجایی که من شنیدم در کشورهای دیگه که امتحانایی مثل کنکور برگزار میشه یک تیم مخصوص دارند که یه حقوق خیلی خوبی هم می گیرن و یکی از کارهای اصلیشون این کار هست اما در ایران تا اونجا که من شنیدم اصلا چینن ساختاری وجود نداره و به قول یکی از اساتید استادا خیلیاشون لطف می کنند و سوال طرح می کنند مگرنه پول چندان مناسبی هم نمی گیرند.
واسه همین من فکر می کنم هر چند مباحثی که شما میگین همگی درست هست ولی شاید بخش اعظم آن مربوط به اساتید نباشه و ممکنه دلیل طرح سوالای دشوار هم این باشه که واقعا بچه های قوی از بچه های معمولی جدا کنند.
(البته ببخشید که جای بی ربطی این پست رو دادم)

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۱۳
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ببینید وقتی در مورد طراح‌ها بحث می کنید به یه سری مسائل دیگه هم باید توجه کنیم:
تا اونجایی که من شنیدم در کشورهای دیگه که امتحانایی مثل کنکور برگزار میشه یک تیم مخصوص دارند که یه حقوق خیلی خوبی هم می گیرن و یکی از کارهای اصلیشون این کار هست اما در ایران تا اونجا که من شنیدم اصلا چینن ساختاری وجود نداره و به قول یکی از اساتید استادا خیلیاشون لطف می کنند و سوال طرح می کنند مگرنه پول چندان مناسبی هم نمی گیرند.
واسه همین من فکر می کنم هر چند مباحثی که شما میگین همگی درست هست ولی شاید بخش اعظم آن مربوط به اساتید نباشه و ممکنه دلیل طرح سوالای دشوار هم این باشه که واقعا بچه های قوی از بچه های معمولی جدا کنند.

نکته مهم کنکور امسال‌، بد بودن سوالات بود و نه سخت بودنش .
بعدش سازمان سنجش که ۱۰۰۰۰ تومن بیشتر از ما گرفت نسبت به پارسال یه ۲۰۰۰ دیگه میگرفت تا سوال خوب طرح کنن.Big Grin
(پارسال اگه اشتباه نکنم ۹۴۰۰ بود اما امسال‌: ۱۰۵۰۰ اول کار + ۳۴۰۰ علاقه مندی + ۳۳۰۰ هزینه تکمیلی + حداقل ۱۰۰۰ تومن پست )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۴
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۱۰ ب.ظ
من طراح نیستم
طراح هارو هم دوست ندارم
۱۰۰۰تا hate از طراح های امسال
ارسال: #۱۵
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ببینید وقتی در مورد طراح‌ها بحث می کنید به یه سری مسائل دیگه هم باید توجه کنیم:

نکته مهم کنکور امسال‌، بد بودن سوالات بود و نه سخت بودنش .
بعدش سازمان سنجش که ۱۰۰۰۰ تومن بیشتر از ما گرفت نسبت به پارسال یه ۲۰۰۰ دیگه میگرفت تا سوال خوب طرح کنن.Big Grin
(پارسال اگه اشتباه نکنم ۹۴۰۰ بود اما امسال‌: ۱۰۵۰۰ اول کار + ۳۴۰۰ علاقه مندی + ۳۳۰۰ هزینه تکمیلی + حداقل ۱۰۰۰ تومن پست )

من حرفتون رو کاملا قبول دارم. ولی می گم شاید واقعا ایراد کار از جای دیگر باشه و بهتره که مسایل رو به صورت ظاهری نبینیم.

to get something you've never had, you have to do something you've never done

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۷۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۳۰ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۰۸۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۶۳ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  اگر دو ستون مشترک داشتیم چگونه پیوند طبیعی انجام دهیم؟ Hopegod ۵ ۳,۹۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
Lightbulb در آمد یک طراح سایت fimen ۷ ۶,۴۲۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  اگر یک ترم درسی رو (بدون گرفتن مرخصی)، انتخاب واحد نکنیم ازنظر قوانین آموزشی چی میشه؟ درفا ۰ ۱۰,۳۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: درفا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close