زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم!

ارسال: #۶۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ
RE: اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم!
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  من که تو اردبیل تو یه شرکتی که تازه تاسیس شده بود و پیمانکار مخابرات بودن به عنوان اپراتور تلفنی سه ماه مشغول به کار شدم. حقوق که ندادن هیچی, واسه اینکه شرکت کار نکرد. خودشونم از مخابرات نتونستن پولشونو بگیرین به خاطر بیمه و مالیات.

جدی !؟ تو اردبیل !؟ اینکه خیلی بده ! شرکت تو خود شهر اردبیل بود ؟
آره, خیلی بدهSad خونوادمم از وقتی از اونجا دراومدم مدام سرکوفتم میزنن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بهتر دیدیم که این بحث رو به این صفحه که خیلی به موضوع نزدیک هست ادامه بدیم.
لطفا دوستانی که بعد از دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد مشغول به کار شدن تجربیات کاریشون و مسائلی مثل چطور تایین شدن سنوات ، بیمه، میزان حق بیمه ، عیدی و پاداش، میزان حقوق پایه توی گرایش های مختلف مثل شبکه ، برنامه نویسی ، امنیت... توضیح بدن.. یا اگر کسب و کار جدیدی رو اغاز کردین مراحل انجامش رو توضیح بدید..

بحث خیلی خوبی هست٬ اگه دوستانی که تجربه هایی مفید دارن در اختیار بقیه هم بذارن.

مثلا من دو سال پیش رفتم کلاس asp.net براساس وب فرم که مفید هم بود ولی الان متوجه شدم که نیاز بازار الان بیشتر mvc هست! یعنی mvc لازمه! که من دیر متوجه شدم... و اینکه فهمیدم برای برنامه نویسی وب باید به ترتیب این بحث هارو یاد بگیرم:

Mvc, entity framwork, linq, angular , web api

البته همزمان با mvc میشه entity رو یاد گرفت.

و اینکه انگولار ۲ اومده که کلا با یک فرق داره! که نیازی نیست اول یک رو بلد باشی بعد بری ۲///
حالا نمیدونم این گفته چقد درسته.

یه صحبت دیگه هم گفته بودن اینکه به گفته ماکروسافت linq منسوخ شده و از entity استفاده میشه. ولی این گفته هم نمیدونم چقد صحیح هست. دوستانی که میدونن لطفا راهنمایی کنن.

یه چیزی هم هست ٬تجربه هایی مثل اینکه تو محیط کاری از موضع قدرت ظاهر بشیم فک نمیکنم خیلی کمک کننده باشه چون خیلی کلی هست ولی تجربیات جزئی تر و عملی تر بیشتر کمک میکنه.
تشکر فراوان.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۶۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  یه صحبت دیگه هم گفته بودن اینکه به گفته ماکروسافت linq منسوخ شده و از entity استفاده میشه. ولی این گفته هم نمیدونم چقد صحیح هست. دوستانی که میدونن لطفا راهنمایی کنن.
تا جایی که من می دونم برای /mvc باید ef بلد باشی
برای یادگیری MVC هم این تاپیک می تونید نظر دوستان را بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خلاصه اینکه فیلم های امیر چابک بهترین منبعی هست که معرفی شد ایشون EF را هم کامل کامل آموزش دادند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۶۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  تا جایی که من می دونم برای /mvc باید ef بلد باشی
برای یادگیری MVC هم این تاپیک می تونید نظر دوستان را بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خلاصه اینکه فیلم های امیر چابک بهترین منبعی هست که معرفی شد ایشون EF را هم کامل کامل آموزش دادند
خیلی ممنونم از معرفی سایت.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط artmiss.)
اینقد قشنگ تعریف کردین که آدم وقتی میخونه تمام صحنه از برابر چشاش میگذره.
خیلی این داستان شبیه این روزای منه. مرسی انگیزم بیشتر شد.

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۶۶
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  مثلا من دو سال پیش رفتم کلاس asp.net براساس وب فرم که مفید هم بود ولی الان متوجه شدم که نیاز بازار الان بیشتر mvc هست! یعنی mvc لازمه! که من دیر متوجه شدم... و اینکه فهمیدم برای برنامه نویسی وب باید به ترتیب این بحث هارو یاد بگیرم:

Mvc, entity framwork, linq, angular , web api

البته همزمان با mvc میشه entity رو یاد گرفت.

و اینکه انگولار ۲ اومده که کلا با یک فرق داره! که نیازی نیست اول یک رو بلد باشی بعد بری ۲///
حالا نمیدونم این گفته چقد درسته.

یه صحبت دیگه هم گفته بودن اینکه به گفته ماکروسافت linq منسوخ شده و از entity استفاده میشه. ولی این گفته هم نمیدونم چقد صحیح هست. دوستانی که میدونن لطفا راهنمایی کنن.

بیس اینکه شما MVC روشروع کنید entity framwork و اشنایی با HTML, CSS,JQUERY هستش
linq که یه زبان بین برنامه ای هست برای ارتباط با دیتا بیس الانبا استفاده از همون entity framwork اینکار انجام میشه
در مورد انگولار و وب ای پی ای اطلاع چندانی ندارم Smile

من طی این چندسال فهمیدم اگر تحت فشار نباشیم هیچ کاری رو به اتمام نمیرسونیم Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۶۷
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط safoora s.)
کارتون واقعا فوق العاده بوده بهتون تبریک میگم. دقیقا مشکل بزرگی که خودم برای پیدا کردن کار دارم عدم داشتن اعتماد به نفسه، با وجودی که شدیدا دوس دارم مستقل باشم و یه کار هرچند پاره وقت داشته باشم ولی فک می کنم خب من که دانش بالایی ندارم و کار عملی هم به اون صورت انجام ندادم در نتیجه ترس از شکست و ضایع شدن مانعم میشه Sad
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  دقیقا مشکل بزرگی که خودم برای پیدا کردن کار دارم عدم داشتن اعتماد به نفسه، با وجودی که شدیدا دوس دارم مستقل باشم و یه کار هرچند پاره وقت داشته باشم ولی فک می کنم خب من که دانش بالایی ندارم و کار عملی هم به اون صورت انجام ندادم در نتیجه ترس از شکست و ضایع شدن مانعم میشه [تصویر:  sad.gif]

اعتماد به نفس معمولا بر دو وجه هست، یا شما توانایی اجرای هر کاری رو بدون دارا بودن هیچ پیش‌زمینه‌ای در خودتون می‌بینید و در واقع ذاتا دارای اعتماد به نفس هستید یا اینکه با تکیه بر دانش خودتون این جرات رو پیدا می‌کنید. شما خودتون دارید جواب این مسئله رو می‌دید: "من که دانش بالایی ندارم" و دلیل نداشتن اون اعتماد به نفس و همچنین ترس از اجرای یک پروژه عملی هم بیشتر مربوط به همین مورد هست طبیعتا. خب اگه ندارید ابتدا باید کسب کنید، اصلا چیز عجیبی نیست. شما اگه اراده کنید و یک برنامه فشرده برای خودتون بچینید، خیلی راحت می‌تونید تو مدتی محدود به نتایج شگفت‌انگیزی برسید، چون به اثربخش بودن انجام کارهای بزرگ توی محدودترین زمان‌ها ایمان دارم مخصوصا از واژه شگفت‌انگیز استفاده می‌کنم.

مطمئن باشید اگه شما به چیزی "علاقه" داشته باشید بعد از یادگیری هرچیزی در اون حوزه، خوندن هر کتابی، اجرای هر پروژه‌ای حتی دو خطی، احساس قدرت بیشتری نسبت به قبل از انجام اون کار می‌کنید و این احساس قدرت برای شما اعتماد به نفس به همراه میاره. مگه قراره اولین پروژه شما در زمینه پرتاپ فضاپیما از سکو باشه که ترس از شکست و ضایع شدن دارید؟ Dodgy شما می‌تونید پروژه اول خودتون رو صرفا جهت ایجاد نمونه کار و برای یک آشنا یا اصلا برای خودتون استارت بزنید، کاری که نقطه آغاز خیلی از افراد بوده و هست.

ضمنا شما تو هر زمینه‌ای که بخواین آموزش ببینید، همین الان براتون کلی منابع عالی در دسترس هست، فقط کافیه ترس رو کنار بزارید و یک بار برای همیشه یک تصمیم "درست" بگیرید و بعدش و با کلی انگیزه و انرژی‌های خوب، عالی و +++ شروع کنید که اگه شروع نکنید ممکنه بعدا حسرت این روزها رو بخورید که می‌تونستم انجامش بدم اما نخواستم! خصوصا اینکه از لحن صحبتتون پیداست که دوست دارید انجامش بدید. اگه هم در پیدا کردن منابع و ترسیم مسیر یادگیری مشکل دارید تو انجمن عنوان کنید تا راهنمایی بشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , sara9009 , Skyrim , safoora s
ارسال: #۶۹
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  دقیقا مشکل بزرگی که خودم برای پیدا کردن کار دارم عدم داشتن اعتماد به نفسه، با وجودی که شدیدا دوس دارم مستقل باشم و یه کار هرچند پاره وقت داشته باشم ولی فک می کنم خب من که دانش بالایی ندارم و کار عملی هم به اون صورت انجام ندادم در نتیجه ترس از شکست و ضایع شدن مانعم میشه [تصویر:  sad.gif]

اعتماد به نفس معمولا بر دو وجه هست، یا شما توانایی اجرای هر کاری رو بدون دارا بودن هیچ پیش‌زمینه‌ای در خودتون می‌بینید و در واقع ذاتا دارای اعتماد به نفس هستید یا اینکه با تکیه بر دانش خودتون این جرات رو پیدا می‌کنید. شما خودتون دارید جواب این مسئله رو می‌دید: "من که دانش بالایی ندارم" و دلیل نداشتن اون اعتماد به نفس و همچنین ترس از اجرای یک پروژه عملی هم بیشتر مربوط به همین مورد هست طبیعتا. خب اگه ندارید ابتدا باید کسب کنید، اصلا چیز عجیبی نیست. شما اگه اراده کنید و یک برنامه فشرده برای خودتون بچینید، خیلی راحت می‌تونید تو مدتی محدود به نتایج شگفت‌انگیزی برسید، چون به اثربخش بودن انجام کارهای بزرگ توی محدودترین زمان‌ها ایمان دارم مخصوصا از واژه شگفت‌انگیز استفاده می‌کنم.

مطمئن باشید اگه شما به چیزی "علاقه" داشته باشید بعد از یادگیری هرچیزی در اون حوزه، خوندن هر کتابی، اجرای هر پروژه‌ای حتی دو خطی، احساس قدرت بیشتری نسبت به قبل از انجام اون کار می‌کنید و این احساس قدرت برای شما اعتماد به نفس به همراه میاره. مگه قراره اولین پروژه شما در زمینه پرتاپ فضاپیما از سکو باشه که ترس از شکست و ضایع شدن دارید؟ Dodgy شما می‌تونید پروژه اول خودتون رو صرفا جهت ایجاد نمونه کار و برای یک آشنا یا اصلا برای خودتون استارت بزنید، کاری که نقطه آغاز خیلی از افراد بوده و هست.

ضمنا شما تو هر زمینه‌ای که بخواین آموزش ببینید، همین الان براتون کلی منابع عالی در دسترس هست، فقط کافیه ترس رو کنار بزارید و یک بار برای همیشه یک تصمیم "درست" بگیرید و بعدش و با کلی انگیزه و انرژی‌های خوب، عالی و +++ شروع کنید که اگه شروع نکنید ممکنه بعدا حسرت این روزها رو بخورید که می‌تونستم انجامش بدم اما نخواستم! خصوصا اینکه از لحن صحبتتون پیداست که دوست دارید انجامش بدید. اگه هم در پیدا کردن منابع و ترسیم مسیر یادگیری مشکل دارید تو انجمن عنوان کنید تا راهنمایی بشید.
ممنون از دلگرمی و راهنماییتون، یه کارایی رو شروع کردم انشالله که با پشتکار بتونم به جایگاهی که میخوام برسم.
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
بِلَخره خوندمش. خیلیییی خووووب بود Blush
این "ما" عالی بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۱۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۵۹,۰۶۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آموزش صفر تا صد لینوکس faraz_linux ۰ ۱,۵۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۵۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۴۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close