زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

احراز هویت

ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
احراز هویت
سلام دوستان
می خواستم ببینم کسی از بچه ها هست که روی موضوع احراز هویت کار کرده باشه و مقالات جدید ترجمه شده در رابطه با این موضوع داشته باشه ؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ
احراز هویت
سلام
شما دقیقا روی چه مکانیزمی از احراز هویت می خواین کار کنین؟ حوزه کاری تون مشخصه؟
راستش من مقاله ی ترجمه شده ندارم ولی مثلا روی OTP کار کردم اگر بدردتون می خوره

The best defense against logic is ignorance
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: احراز هویت
من پروژه ی خدابیامرز کارشناسیم بود.تشخیص هویت بر اساس تلفیق بیومتریک های چهره و اثرانگشت، البته با MATLAB. اگه این به دردت میخوره مقاله درین مورد دارم، ولی ترجمه شده نیست و جدید بودنشونو هم تضمین نمی کنم.اگه خواستی پ خ بده مقاله ها رو برات ایمیل کنم.
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  سلام
شما دقیقا روی چه مکانیزمی از احراز هویت می خواین کار کنین؟ حوزه کاری تون مشخصه؟
راستش من مقاله ی ترجمه شده ندارم ولی مثلا روی OTP کار کردم اگر بدردتون می خوره

ممنون میشم اگه برام بفرستید. یا اگه امکانش هست برام همینجا بذارید تا دانلودش کنم.
شما موضوعی مرتبط با امنیت تجارت الکترونیک مدنظرتون هست که به من معرفی کنید که خیلی هم مشکل نباشه و مقالات درموردش باشه (آخه وقتم خیلی کمه) به من معرفی کنید ؟باز هم ممنون
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
دو تا مقاله تو این زمینه اینجا به اشتراک میزارم مطالعه کنین. راستش بحث ربط دادن امنیت تجارت الکترونیک و مکانیزم های احراز هویت رو نمی دونم، ولی در مورد خود احراز هویت موضوع زیاده و جای کار هم زیاد ... باید مطالعه کنم ببینم چه کارایی تا حالا تو این زمینه انجام شده بعد خدمتتون بگم

auth_in_e-Evidence.pdf
اندازه فایل: ۱۸۴/۴۱ KB

authentication_in_ECommerce.pdf
اندازه فایل: ۱۶۴/۷۱ KB

ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  دو تا مقاله تو این زمینه اینجا به اشتراک میزارم مطالعه کنین. راستش بحث ربط دادن امنیت تجارت الکترونیک و مکانیزم های احراز هویت رو نمی دونم، ولی در مورد خود احراز هویت موضوع زیاده و جای کار هم زیاد ... باید مطالعه کنم ببینم چه کارایی تا حالا تو این زمینه انجام شده بعد خدمتتون بگم

دوست عزیزشما که گرایش ارشدتون امنیته , اگه بخوام پایان نامه ام را امنیت در تجارت الکترونیک انتخاب کنم چه موضوعاتی را پیشنهاد میکنید؟؟
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  دوست عزیزشما که گرایش ارشدتون امنیته , اگه بخوام پایان نامه ام را امنیت در تجارت الکترونیک انتخاب کنم چه موضوعاتی را پیشنهاد میکنید؟؟
راستش ای کاش علی آقا که دانشگاه امیرکبیر این رشته رو می خونن بیان و پاسخ صحیح رو به شما بدن، قطعا ایشون دیدشون خیلی از من وسیع تره
من فقط نظر شخصیم رو با توجه به مقالاتی که تو این زمینه خوندم می تونم بگم خدمتتون، پس خیلی قابل استناد نیست
موضوعی که خیلی داره بهش پرداخته میشه بحث مدل ها و پروتکل های امن برای پرداخت الکترونیک هست( E-Payment)، حالا یه عده از دیدگاه Trusted Computing این قضیه رو بررسی می کنن، یه عده از دیدگاه فرمال، یه عده میرن سراغ مباحث رمزنگاریش و ... . اما بروزترین مبحثی که برای یه پروتکل secure e-payment توی بورسه، بحث امنیت Mobile Payment هست و دادن این اطمینان به مشتری که این مدل پرداخت امنه!
یه سری مقاله تو این زمینه که عرض کردم خدمتتون دارم، اگر این موضوعات رو دوست داشتین ایمیلتون رو برام پ.خ خصوصی کنید تا بفرستم خدمتتون
ضمن اینکه به عرائض بنده هم بسنده نکنید Shy

سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  دوست عزیزشما که گرایش ارشدتون امنیته , اگه بخوام پایان نامه ام را امنیت در تجارت الکترونیک انتخاب کنم چه موضوعاتی را پیشنهاد میکنید؟؟
راستش ای کاش علی آقا که دانشگاه امیرکبیر این رشته رو می خونن بیان و پاسخ صحیح رو به شما بدن، قطعا ایشون دیدشون خیلی از من وسیع تره
من فقط نظر شخصیم رو با توجه به مقالاتی که تو این زمینه خوندم می تونم بگم خدمتتون، پس خیلی قابل استناد نیست
موضوعی که خیلی داره بهش پرداخته میشه بحث مدل ها و پروتکل های امن برای پرداخت الکترونیک هست( E-Payment)، حالا یه عده از دیدگاه Trusted Computing این قضیه رو بررسی می کنن، یه عده از دیدگاه فرمال، یه عده میرن سراغ مباحث رمزنگاریش و ... . اما بروزترین مبحثی که برای یه پروتکل secure e-payment توی بورسه، بحث امنیت Mobile Payment هست و دادن این اطمینان به مشتری که این مدل پرداخت امنه!
یه سری مقاله تو این زمینه که عرض کردم خدمتتون دارم، اگر این موضوعات رو دوست داشتین ایمیلتون رو برام پ.خ خصوصی کنید تا بفرستم خدمتتون
ضمن اینکه به عرائض بنده هم بسنده نکنید Shy

مرسی, ممنون از لطفتون ایمیل رو فرستادم/

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه نویسی سی شارپ در زمینه احراز هویت mahshid1383 ۰ ۱,۷۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mahshid1383
  برنامه نویسی سی شارپ در زمینه احراز هویت mahshid1383 ۰ ۱,۶۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahshid1383
  استخراج مقاله از پایان نامه در زمینه تشخیص هویت messi1991 ۰ ۱,۸۶۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: messi1991
  تشخیص هویت+ عنبیه چشم + مقایسه روشهای نرمالسازی messi1991 ۱ ۱,۹۴۵ ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ ب.ظ
  انواع مدل های شبکه عصبی در تشخیص هویت messi1991 ۰ ۱,۴۵۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ
  بیومتریک + تشخیص هویت messi1991 ۶ ۳,۰۱۱ ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  تشخیص هویت *Najmeh* ۰ ۱,۴۸۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: *Najmeh*
  آلمانی ها «خواندن» را بخشی از هویت خود می‌دانند. morweb ۱ ۱,۸۲۳ ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Bahar_HS
Exclamation الگوریتم های تشخیص هویت بیومتریک nini naz ۲ ۲,۸۸۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: saturn2200
  احراز هویت افراد با دستبند بیومتریک-مرداد ۹۱ انرژی مثبت ۰ ۱,۱۵۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close