زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن

ارسال: #۹۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
من خودم حرفی برای گفتن ندارم از اون آدم هایی هستم که الان در ابهام کامل قرار دارم و از این رتبه ای که کسب کردم بسیار متعجبم و ته احساس می کنم و خنگم و از این طرف پس از این همه مصاحبه رفتن و آشنایی با نیازهای بازار کار و سطح علمی دانشگاه ها می دونم ارشد خیلی هم ارزش نداره اینو هم بگم که نصیحت کسی رو قبول نمی کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , نارین , gogooli
ارسال: #۹۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
اول نمی خواستم چیزی بنویسم،چون فک کردم کسی که از رتبه ش راضی نیست با یه جمله آروم نمیشه ولی بعدش که چشمم افتاد به این جمله، گفتم چرا نباید حرفای خوب خوب بهم بزنیم
هیچ چیز در دنیا ارزش آن را ندارد که به خاطرش به ماتم بنشینی، و هیچ چیز در دنیا لیاقت آن را ندارد که به خاطرش مستانه فریاد شادی سر دهی.
علی(ع)

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Aurora , احسان مومنی , NP-Cσмρℓєтє , gogooli , blx , kora , Ms. Saba , **sara** , so@ , nlp@2015 , انرژی مثبت , نارین , squib
ارسال: #۹۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
یه جمله ای بود دقیق یادم نیست
ولی مضمونش اینه:
پایان هر ماجرایی خوش است،اگر به خوشی نرسیدید بدونید که هنوز اون ماجرا تموم نشده

دیدم خیلی ها رو که الان رتبه های عالی گرفتن،ولی سالهای قبل رتبه هاشون شبیه کد کارت شارژ بوده.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman , NP-Cσмρℓєтє , gogooli , انرژی مثبت , نارین , salam5 , archer22
ارسال: #۹۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
به جهنم که خوب نشد فدای سرت فقط
اگه خوب می شد شریف یا تهران یا امیرکبیر قبول می شد میدونی تغییر سرنوشت بود برات
حالا خودتی وخودت بشین دوباره بخون الکی هم امید بگو کنکور مهم نبود قسمت نبود فدای سرم
وقتی دیوار واقعیت بالاتر از قامت تو هست مجبوری خودت .... بزنی!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman , gogooli , نارین , salam5
ارسال: #۹۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
The brick walls are there for a reason. The brick walls are not there to keep us out. The brick walls are there to give us a chance to show how badly we want something. Because the brick walls are there to stop the people who don’t want it badly enough. They’re there to stop the other people.

Randy Pausch, The Last Lecture

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
دانی که رسیدن هنر گام زمان است
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Ms. Saba
ارسال: #۹۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ
یه لحظه فکر کن الان شریف و امیرکبیر و تهران قبول میشدین سرنوشت عوض میشد
ولی خب مهم نیست اصلا کنکور مهم نیست اینجا شخصیت شما مهمه
یه لحظه دوباره فکر کن اونجا بودی کلی امکانات ترقی و پیشرفت داشتی
ولی خب اینا همش حرف هست اینجا به استعداد های فردی و انسانیت تو اهمیت میدن
یه لحظه سه باره فکر کن اگه اونجا بودی ۹۹ درصد بودجه ای تی کشور تهران هست با رزومه سفید می رفتی سرکار چون دانشگاه معتبری هستی...
ولی خب اینا همش حرف هست شما تخصص داشته باش هرجا بری استخدامی چون متخصص وجود نداره همه دنبال مدرکن
یه لحظه فکر کن...
وای غذام سوخت
جوانیم بر باد رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , نارین , Ms. Saba , salam5 , squib
ارسال: #۹۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)hamedcan نوشته شده توسط:  پایان هر ماجرایی خوش است،اگر به خوشی نرسیدید بدونید که هنوز اون ماجرا تموم نشده
یه جمله هم هست که میگه شاید راهو اشتباه اومدی که به پایان خوش نمی رسی. داری تو راه اشتباه همش دست و پا می زنی. شاید باید عوضش کرد.

اتفاقا منم میخواستم بگم شاید کنکور واسه بعضیا ماجرا نباشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , arefeh.hp , **sara** , نارین
ارسال: #۹۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اتفاقا منم میخواستم بگم شاید کنکور واسه بعضیا ماجرا نباشه

دقیقا
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۹۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
یادمه یه داستانی رو یه جایی خوندم جالب بود. الان اصلش رو پیدا نمی کنم ولی قضیه از این قرار بود که یه اقا پسری رفته بودن برای ثبت نام رشته پزشکی خیلی شاد و شنگول بودن تا این که یه اقای مسنی را در جین ثبت نام می بینن. فکر می کنن احتمالا استاد باشند و میرن میگن سلام استاد. اقای مسن برمی گردن و سلام و این که استاد نیستن و مثل شما دانشجوهستم. اقا پسر قصه تعجب می کنن و سنشون رو می پرسن (فکر کنم حدود ۷۰ یا بیشتر سن این اقای مسن بوده) و میگن شما در این سن و سال، چرا می خواید پزشکی بخونید؟ ۷ سال باید بخونید تازه پزشک بشید!!! جواب اقای مسن این بوده که من این رشته رو دوست دارم و چه بخونم و چه نخونم عمر و زمان برای من می گذره پس بهتره که بخونم و علاقه ام رو دنبال کنم.

این بیشتر برای دوستانی بود که میگن اگر سن بالا باشه نمی شه. بیشتر به اراده وعلاقه خودتون بستگی داره. البته منکر تاثیر شرایط جامعه و فرهنگ و خانواده نمی شم.
و مساله بعدم اینه که همه چیز رو در ادامه تحصیل نبینید. ادمها گاها استعدادهای خوبی در زمینه های دیگه ای دارن که اگر شکوفا بشه و بهش توجه بشه، هم برای خودتون خوب و مفیده و هم می تونه به نفع سایرین باشه. البته می دونم که کشف و دونستن این استعدادها هم راحت نیست ضمن این که نظام اموزشی ما هم خیلی بر این پایه نیست.

خلاصه این که اگر واقعا دوست دارید ادامه تحصیل بدید، هیچ وقت براش دیر نیست. اما همه چیز هم در ادامه تحصیل خلاصه نمی شه Smile
ان شالله همه به اروزهای قشنگشون هر طور که به خیر و صلاحشون هست، برسن Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , NP-Cσмρℓєтє , so@ , Aurora , Pure Liveliness , **sara** , Nesyan , ashena1 , نارین , mahyamk , Ms. Saba , Menrva , flowerirani
ارسال: #۱۰۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ
خیلی سخته دوسال روز و شب بخونی و بعدش سر یه اشتباه احمقانه هیچی قبول نشی و مجبور بشی یه سال دیگه رو هم ۳۶۵ روز سال توی خونه بشینی و منتظر راه خروج باشی و بعد خاهر کوچکترت با کمتر از تو خوندن با رتبه ی ۱۱۲۹ شیمی بره روزانه دانشگاه کاشان و تو با رتبه ی ۱۰۴۷بازهم بمونی بدون امید به حتی شبانه
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , خانه سبز , Pure Liveliness , نارین , Ms. Saba , salam5 , elhamgh , Menrva , flowerirani , gogooli
ارسال: #۱۰۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ
تو نه فقط آنقدر خوشبخت بوده‌ای که از روزگاران بسیار کهن به یک شاخه‌ی تکاملی مناسب تعلق داشته‌ای، بلکه در عین حال از لحاظ نیاکان شخصی‌ات بی‌نهایت - یا بهتر بگوییم به طرزی معجزه آسا - خوش‌بخت بوده‌ای. به این نکته توجه کن که در یک دوره‌ی ۳/۸ میلیارد ساله، دوره‌ای کهن‌تر از عمر کوه‌ها، رودها و اقیانوس‌های کره‌ی زمین، هریک از نیاکان پدری و مادری‌ات، از جذابیت کافی برای پیدا کردن یک جفت برای خودش برخوردار بوده و سلامت لازم برای تولید مثل را داشته است و سرنوشت و عوامل محیطی نیز به قدر کافی با او همراه بوده‌اند که عمر طولانی لازم برای چنین چیزی را در اختیارش گذاشته‌اند. حتی یکی از نیاکان مستقیمت زیر پا له نشد، از هم دریده نشد، از گرسنگی نمرد، درمانده نشد، در جایی گیر نیافتاد، بی موقع زخمی نشد، یا به شکلی از یک عمر تلاش و جستجو برای تحویل قطره‌ی کوچکی از ماده‌ی وراثتی خود به شریک و جفت‌اش در لحظه‌ی مناسب و برای ابدی ساختن تنها توالی ترکیب‌های موروثی که می‌توانست - سرانجام به طرزی حیرت‌آور و در یک آن - به پیدایش تو بیانجامد، دست برنداشت و منحرف نشد.

تاریخچه‌ی تقریباً همه چیز / بیل برایسون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ashena1 , نارین , Ms. Saba , salam5 , Menrva
ارسال: #۱۰۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
سلام به اونایی که تو زندگیشون دنبال عدالتن و این پی رو به تن خودشون مالیدن که تاوانشو بدن میخوام از گذشته بگم بیام جلو
من جزو بچه های متوسط رو به بالای ناحیه ی سه ی شیراز بودم دبستان رو همین جوری گذروندم راهنمایی شاهین شهر معدلم ۱۶ بود معدل دیپلمم ۱۲/۴۹ ((پیش دانشگهی نمی خواستن روزانه رام بدن) همیشه دوران تحصیل قبل از دانشگاه این ویژگی رو داشت که معلم ها سلایق شخصیشون رو تو نمره دخالت نمیدادن حداقل نه به اندازه ی دانشگاه من همیشه رو بارم های درسی به همون اندازه ی پاسی میخوندم دقیقا به همون اندازه هم سؤال می اومد و نتیجه میگرفتم) سال اول کنکور رتبم شد ۵۵۰۰۰ منطقه ۲ به دلیل وضعیت مالی ضعیف نرفتم دانشگاه آزاد سال دوم هم کم و بیش خوندم رتبم شد ۲۰۰۰۰ منطقه ۲ دانشگاه زاهدان علوم کامپیوتر روزانه آوردم از اینجا بود که تصمیم گرفتم بخونم به خودم گفتن باید پایه هام رو قوی کنم ورودی بهمن بودم نشستم تا بهمن ریاضیاتم رو قوی کردم تو دانشگاه ترم اول شاگرد سوم شدم دیگه هم از اون عدالت خبری نبود استادها با چاپلوسی حال میکردن من خودم چند ترم شاهد بودم حتی ۱۰ نمره هم از این راه ازشون گرفتن من از این چیزا متنفر بودم تصمیم گرفتم از راه درس خوندن نمره بگیرم و شعارم شد این که من باید یک روزی جای همین استاد ها رو بگیرم ول نه به روش خودشون که من هم مثل اونا میشم خلاصه آخر ترم ۸ سال اول ارشد قبول نشدم معدلمم ۱۶ شد گذاشتم سال دوم رتبم شد ۶۰ آلانم به شما این رو میگم : ((ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود ره رو آنست که آهسته و پیوسته رود )) خدا به همراهتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mahyamk , انرژی مثبت , Ms. Saba , **sara** , تلاشگر , salam5 , elhamgh , fatemesoleimani , Menrva , neda_Network , flowerirani , squib , gogooli
ارسال: #۱۰۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
موفقیت یک سفر است،نه یک مقصد…
هر پادشاهی ابتدا یک نوزاد بوده….؛
هر ساختمانی ابتدا فقط یک طرح روی کاغذ بوده….؛
مهم نیست امروز کجایی…!؟
مهم اینه که فردا کجا خواهی بود…!؟
هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند…
زمین خوردی!؟عیبی ندارد…
برخیز….
نگذار زمین به جاذبه اش ببالد….
سر به دو زانوی غم فرو مبر،سرت را بالا بگیر….
قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده ای!!؟
کوله بارت ریخت!؟ عیبی ندارد….؛
سبک باشی راحتتر اوج میگیری…

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , fatemesoleimani , flowerirani , Ms. Saba , gogooli , انرژی مثبت , **sara** , yazdanpanah20 , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ
دانشگاه نرفتن غصه خوردن نداره که من خودم دولتی قبول نشدم دیگه ادامه ندادم و تصمیم گرفتم برنامه نویسی کنم و حتی از اینکه ۴ سال الکی درس خوندم پشیمونم چون تو دانشگاه چیزی یاد نمی گیره ادم و خوشحالم که وقتم را الکی سر ارشد هدر نمی دم و به نظرم رشته کامپیوتر ربطی به مدرک نداره و بعدها اگه بخوام ارشد شرکت کنم به دانشگاه فقط به دید یه سرگرمی نگاه می کنم .ارشد بیشتر به درد کسایی می خوره که می خوان استاد دانشگاه بشن به نظر من عمر ادم خیلی ارزش داره ادم بایدطبق شرایطی که داره عاقلانه بشینه فکر کنه واقعا دو سه سال ارشد خوندن ارزش داره یا نه حتی اگه تو شهرستان هم ادم باشه باز اگه تلاششو ادامه بده میتونه پیشرفت کنه فقط باید صبرش زیاد باشه و ناامید نشه من خودم از کاراموز شدن تو شرکت ها و نویسندگی سایت شروع کردم و خدا را شکر الان چند ماهی هست که مستقل شدم و واقعا ادم تو محیط کار هست که می تونه پیشرفت کنه و برای من به دست اوردن کار که مربوط به علاقه ام باشه خوشحال کننده تر از ارشد خوندن بود به خاطر همین الان خدا را شکر راضی ام هر چند من هم تو دوره دانشگاه الکی خودم را برای ارشد قبول شدن می کشتم که همه اینها از سر بی تجربگیم بود.

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: itplus , flowerirani , Ms. Saba , gogooli , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط flowerirani.)
باختن به معنای مردن نیست پیروز شدن هم به معنای زنده موندن نیست
زندگی ادامه داره با همه سختی هاش
کسی برنده هست که توکل وتلاش کنه والبته مثبت اندیش باشه
زمان خیلی خیلی بیرحمه قدر جوونی بهترین لحضات عمرتونو بدونین
شک نکنید اگر تلاش کنیند زحمت بکشید خدا اگر تخصص هم نداشته باشید حتی توی کنکور نخبه هم نباشید باندازه تلاشتون کمکتون میکنه اینو من قول میدم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , nima88 , Ms. Saba , nlp@2015 , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۶۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۶۱ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۱۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۴۰ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۹۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۴۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close