زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همپوشانی

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ق.ظ
همپوشانی
سلام بچه ها Smile
به نظرتون امسال همپوشانی ها نسبت به پارسال چطوریه؟
fatima1537، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

محل تاپیک نامناسبه.به بخش انتخاب رشته ارشد منتقل میشه

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ق.ظ
RE: همپوشانی
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ق.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها Smile

نسبت به پارسال به نظرم خیلی فرقی نداشته باشه. چون شرایط امسال تقریبا مشابه پارسال بوده
ولی نسبت به دو سال پیش همپوشانی کمتره... در واقع از وقتی کنکور کامپیوتر تو یک نوبت برگزار میشه، همپوشانی نسبتا کمتر شده...
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ق.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها Smile

نسبت به پارسال به نظرم خیلی فرقی نداشته باشه. چون شرایط امسال تقریبا مشابه پارسال بوده
ولی نسبت به دو سال پیش همپوشانی کمتره... در واقع از وقتی کنکور کامپیوتر تو یک نوبت برگزار میشه، همپوشانی نسبتا کمتر شده...

چه بد پس فکر نکنم جای خوبی قبول شم .تبریک فراوان واسه رتبه توپتونSmile
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ق.ظ
همپوشانی
البته تا وقتی نتیجه نهایی انتخاب رشته نیومده نمیشه نظر قطعی داد. ایشالا که امسال بتونین نتیجه خوب بگیرین
خیلی ممنونم از تبریکتون
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ق.ظ
همپوشانی
ینی چی همپوشانی؟

بده یا خوب؟ Big Grin

There is no there there.
۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط somaye_tex.)
همپوشانی
ای بابا! فعلاً که فقط تو مانشت ۳ نفری که از من رتبه شون بهتره میرن نرم شریف. ۱۱ تا ظرفیت دیگه داره. که فکر نمی کنم نوبت به من برسه. خودمو برای پلی تکنیک باید آماده کنم. امسال فکر کنم تا ۴۰ و ۵۰ نرم هیچ همپوشانی نباشه! نمی دونم ... Sad

دوستان یه زحمتی بکشن این ۲۹ نفر اول رو پیدا کنن( البته خودم ۳ تاشونو پیدا کردم! Big Grin ) ببینم نرم شریف میرن یا نه تا تکلیف منم مشخص شه!‌ به خدا ثواب داره ها!!!!! Tongue
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط svk7.)
همپوشانی
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  در واقع از وقتی کنکور کامپیوتر تو یک نوبت برگزار میشه، همپوشانی نسبتا کمتر شده...

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ق.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  چه بد پس فکر نکنم جای خوبی قبول شم .تبریک فراوان واسه رتبه توپتونSmile

این که خوبه دیگه . نسبت به سالایی که تو دو نوبت برگزار میشده کمتر میشه با این فرضیه

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ینی چی همپوشانی؟

بده یا خوب؟ Big Grin

رتبه های شبیه هم

پارسال دو نفر بودن که رتبه ی نرمشون مثه هم بود(تو مانشت ،رتبه ۳۶۴)

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
همپوشانی
هم پوشانی یعنی یکی مثلا ۳۰ نرم میاره و ۱۰۰ هوش وقتی ۳۰ نرم بهتره میره پس حذف میشه از هوش.یعنی تو دو گرایش رتبه خوبی داشته باشن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Amir V
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ینی چی همپوشانی؟

همپوشانی یعنی اینکه دو نفر همدیگرو میپوشونن... Big Grin ، شرمنده فقط میخواستم جو عوض بشه...Blush
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , رضا_ایرانی , hamed_benz , H3NGAM3H
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ
همپوشانی
برا همپوشانی دو تا تعریف بالا آوردن که هر دوتا درسته

یه سوال از مدل اول: ۱- دو نفر ترازاشون یکی شده پس رتبه هاشون هم تو اون گرایش یکی می شه اونوقت اگر مثلا امیرکبیر یه جا باقی مونده باشه و نفر اول تو انتخاب سومش این رشته رو زده باشه اون یکی تو انتخاب پنجمش ( با این فرض که تو انتخابای قبلیشون قبول نشده باشن) در این حالت کدوم یکی از این دو نفر آخرین ظرفیت رو پر می کنن؟

سوال دوم:
۲- به نظرتون امسال همپوشانی رتبه های خوب تو گرایش های دیگه چند درصده؟ من کارنامه ها رو دیدم به نظرم ۴۰%
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  برا همپوشانی دو تا تعریف بالا آوردن که هر دوتا درسته

یه سوال از مدل اول: ۱- دو نفر ترازاشون یکی شده پس رتبه هاشون هم تو اون گرایش یکی می شه اونوقت اگر مثلا امیرکبیر یه جا باقی مونده باشه و نفر اول تو انتخاب سومش این رشته رو زده باشه اون یکی تو انتخاب پنجمش ( با این فرض که تو انتخابای قبلیشون قبول نشده باشن) در این حالت کدوم یکی از این دو نفر آخرین ظرفیت رو پر می کنن؟

سوال دوم:
۲- به نظرتون امسال همپوشانی رتبه های خوب تو گرایش های دیگه چند درصده؟ من کارنامه ها رو دیدم به نظرم ۴۰%

شما که میگین ۴۰ از نظرتون پارسال چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ
همپوشانی
کارنامه ها رو نگاه کردم تو فروم ، برای امسال، رتبه ۳۰ نرم افزار کمتر از ۱۵۰، رتبه من، شده بود حالا ۳۰ نفر هم معماری بگیریم رو هم می شه ۴۰% تا رتبه من Big Grin برای خودم رو حساب کردم

پارسالیا رو اصلا نگاه نکردم...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ، توسط adele_69.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  کارنامه ها رو نگاه کردم تو فروم ، برای امسال، رتبه ۳۰ نرم افزار کمتر از ۱۵۰، رتبه من، شده بود حالا ۳۰ نفر هم معماری بگیریم رو هم می شه ۴۰% تا رتبه من Big Grin برای خودم رو حساب کردم

پارسالیا رو اصلا نگاه نکردم...
خب شما که نگاه کردی پارسالم نگاه میکردی که من با قبولیهای پارسال خودمو بسنجم به نظرتون کحاها رو میارم بین فردوسی شیراز و اصفهان
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
پس با این تعریف شما

خدایا همپوشانی تو نرم افزار و علوم زیاد باشه که من یه جای خوب قبول شمCool

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همپوشانی کنکور آیتی ۹۶ harry ۹ ۴,۳۹۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  همپوشانی ک ۹۶ mmm1374 ۱ ۱,۶۹۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  همپوشانی فوق العاده امسال aria ۴ ۲,۶۳۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aria
  ۹۶ هوش ، ۱۲۴ معماری ، ۱۷۹ نرم، ۲۱۶ الگوریتم( همپوشانی :D ) martiya_z ۱۰ ۶,۹۵۷ ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  مقایسه همپوشانی امسال و سال قبل javadpeyman ۱۲ ۳,۸۶۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ali blhj
  اطلاعات درست درباره ی همپوشانی و شانس قبولی media_68 ۰ ۱,۶۸۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: media_68
  دقت برای انتخاب رشته(کم شدن همپوشانی ها به دلیل بالارفتن ضریب دروس تخصصی) fsi2013 ۸ ۴,۷۸۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza6966
  قضیه همپوشانی چیه؟؟ eli-77 ۲ ۱,۶۸۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: berkeley
  همپوشانی رتبه های رشته ی آیتی sajjad988 ۸ ۵,۹۹۴ ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sajjad988
  چند تا سوال دارم کمکم کنید(همپوشانی و ...) amin_essi ۱ ۳,۸۲۴ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: egm1176

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close