زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[سوال] کیست که از رتبه خود راضی باشد؟

ارسال: #۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
RE: [سوال] کیست که از رتبه خود راضی باشد؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یادمه ۶ سال پیش، زمان اعلام نتایج، کلی افسرده بودم. با اینکه توی ۳ ۴ گرایش مختلف (آی‌تی و نرم‌افزار و هوش و معماری) رتبه زیر ۴۰ بودم و تقریباً می‌تونستم جاهای خوبی قبول بشم، ولی اصلاً خوشحال نبودم. همه بهم تبریک می‌گفتن ولی من شب و روز فقط حسرت می‌خوردم. حسرت اینکه چرا رتبه من بهتر نشده!

منم موافقم .......تو هر شرایطی انسان حسرت بهتر رو میخوره چرا من الان تواین وضعیتم ......چرا بهتر از این نشد به دست بیارم.....واین به نظرم به خاطر ویژگی انسانه که کمال طلبه دوس داره همیشه بهترین باشه.......راستش منم این طور بودم یعنی هستم .....هر کی تبریک میگه من ناراحتم ....ولی بالاخره دیگه قسمت ما اینطور بوده ......شاید تفاوت ما با بهترینها در تفاوت معدل یا در تفاوت دو تا تست یا نوع پاکن Big Grinیا هر چیزی بوده ....ولی من خودم به تمام دوستانم تبریک میگم ان شالله همه موفق باشیم وتو کنکور زندگی در پیشگاه خداوند سر بلند باشیم....
همین جا از دکتر تنهایی تشکر میکنم ...آرزوی سلامتی وموفقیت رو براشون دارم همیشه در پیشگاه خداوند.......

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۳۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
من امسال برای هوش مصنوعی خوندم و رتبه م خیلی بد شد! جالب اینه که IT شرکت کردم و با وجود اینکه دروس مدیریت، پایگاه داده، مهندسی نرم و شبکه رو خالی گذاشتم رتبه م خوب شد (من کارشناسی سخت افزار خوندم و نرم و پایگاه اصلا پاس نکرده بودم)
تازه یک ساعت زودتر از اتمام وقت از سر جلسه بلند شدم.
روزی که کارنامه ها اومد واقعا شک شدم که چطور این اتفاقا افتاد! ولی مطمئنم خدا یه چیز خوب برام در نظر گرفته...الخیر فی ما وقع
۲
۰
ارسال: #۳۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ق.ظ، توسط rahhil.)
شاید هیچ چیز در این دنیای فانی ارزش حسرت خوردن رو نداشته باشه جز، وجود انسان و انسانیت. که داره کمرنگ میشه. در این دوران انسانها شبیه همه موجودات رفتار میکنن جز انسان.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Amir V , sattar7 , atenaa , friends
ارسال: #۳۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
من که عمرا از رتبم راضی نیستم ولی همش داشتم قبل از اعلام نتایج یررسی می کردم که اگه بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ شد کلن برم سراغ (نمیدونم با غ یا ق) سربازی و ازین حرفا و اگه ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ و ........... و اگه زیر ۱۰۰۰ شد حتما واسه سال بعدش بخونم .
تجربه ثابت کرده [به من] که برای خوندن کنکور شما بعد از چند سال به یه دانش نسبی نسبت به رشتتون می رسین و با یکم تلاش می تونین به چیزی که راضیتون می کنه برسین . دقیقا مثل زبان خارجی شما هرچی بیشتر بخونین دانش کلی و نسبیتون بالاتر میره حالا شاید تو یه مقطع فراموشتون بشه اما با مرور خیلی سریع یادتون میاد .
به همه دوستانی که نتیجه خوبی نگرفتن توصیه می کنم از همین الان (یعنی اول تیر) شروع کنن و با صبر و حوصله حتی در شرایط سربازی یا کار یا ازدواج بخونن که انشاءاله ما هم تو کنکور ۹۲ نتیجه ی خوبی بگیریم و یهو عکس واقعیمون رو جایگزین این آواتاره کنیم !
موفق باشید
۳
۰
ارسال: #۳۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط mhs_fr69.)
بچه ها امسال کنکور آی تی خیلیا رو نا امید کرد و رتبه ها بد شد قبول دارید؟ چرا امسال این جوری شد؟؟؟
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: M@A , shima_24
ارسال: #۳۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  بچه ها امسال کنکور آی تی خیلیا رو نا امید کرد و رتبه ها بد شد قبول دارید؟ چرا امسال این جوری شد؟؟؟
الان ینی تو نا امیدی؟ Tongue

There is no there there.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: squib
ارسال: #۳۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  بچه ها امسال کنکور آی تی خیلیا رو نا امید کرد و رتبه ها بد شد قبول دارید؟ چرا امسال این جوری شد؟؟؟
الان ینی تو نا امیدی؟ Tongue
نه نه نه من خودمو نگفتم Smile)))))
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ب.ظ
دیروز که داشت صحبت های حاج آقای قرائتی پخش میشد، می گفتش که من خیلی دوست داشتم مرجع تقلید بشم، ولی نشدم ...بجاش معلم شدم ...حالا کی میگه معلمی ارزشش از مرجع تقلید بودن پایین تره؟
بعد یه آیه از قرآن روی تخته نوشت که بنظرم خیلی خوب اومد که اینجا بنویسمش ، سوره نجم آیه ۳۹
<< وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى >>

The best defense against logic is ignorance
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , atti joon , admin , mhd3 , IT.setareh91 , didar , پروفسور , tiran22 , mahshid1383 , e2000 , khordad.girl
ارسال: #۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
تلاش کن ...
دعا کن ...
رها کن ...

خدا خیلی مهربون با اینکه میتونه مچ ما را بگیره ،فقط دستمونو میگیره.Heart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saaraa , shayesteNEY
ارسال: #۴۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان!

من از رتبه خودم راضی نیستم درسته زیاد نخونده بودم کلاس هم نرفته بودم، کتابهای معمولی را هم خوانده بودم،و از همه بدتر هیچوقت سر کلاسای دانشگاه واسه لیسانس حاضر نمی شدم ، خودم هم فقط شب امتحان درس می خوندم! اما با این حال انتظارم بیش از این چیزها بود.
ولی من همه چیز را سپردم به خدا، چون خودش بهم قول داده بهترین را برام انتخاب کنه،شاید هم بهترین بودن انتخاب اون را من الان متوجه نشم اما بالاخره زمانی می رسه که از خدا تشکر می کنم بخاطر این انتخابBig Grin.
ولی اصلا اعتمادبنفسم با این رتبم پایین نیومده به دلیل اینکه سوالایی که سر جلسه بعلت بی دقتی غلط حل کردم ، راحت الان حل می کنم.Smile
امسال ریاضی کار من را خراب کرد، پارسال من با اینکه اصلا ریاضی نخوانده بودم ۳۷ درصد ریاضی زدم اما امسال ۴ درصد، با اینکه وقت روش گذاشته بودم.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط zarei1991.)
دوستان من هم تا ۲ هفته بعد نتایج ناراحت بودم که چرا زبانو سفید نزاشتم و مغرور شدم سر جلسه که زبانو شانسی زدم.(آخه منفی ۱۵ هم شد درصد زبان!!!)ای کاش نمیزدم و الان تمام تلاشمو میکردم و شاگرد اول میشدمو میرفتم جای خوب...ولی خدا نخواست...ایشالا سال بعد هم کار می کنم هم درس بقیش با خداست...
از یه طرفم بدشانسی این که ترم ۳ اگه اول میشدم الان بدون کنکور هم به من میخورد ولی بازم خدا نخواستو با ۱۰ صدم اختلاف دوم شدم...و این ترم باید تو کل اول بشم و هدفی فعلا جز این ندارم.هر چند یه استادا ترم ۳ حقمو خورد و پایین ترین نمره یعنی ۱۵ بهم دادو باعث شد اول نشمو هیچوقت حلالش نمیکنم چون من با اونی که هیچ تلاشی نکرده بود رو یکی دونست و یه جفتمون ۱۵ داد...
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط kevin.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  ده یک فوق لیسانس تجارت الکترونیکی دارم و پنج سالی هست توی واحد های دانشگاهی کوچک درس می دهم. امسال در کنکور فوق شرکت کردم و رتبه ۶۴ گرایش تجارت و مهندسی IT و رتبه ۱۰۷ گرایش شبکه و امنیت شدم . البته درسته که این همه سابقه تدریس ذارم ولی قبل از کنکور حتی یک دقیقه نخوندم.

حالا دو مش
اگر فوق لیسانس قبلی که خوندین روزانه باشه اجازه نمیدن دوباره روزانه یه فوق لیسانس دیگه بگیرید
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان
من کنکور دادم انصافا هم نخوندم!!چون شرایط رفتن به دانشگاه رو امسال نداشتم اما همسرم(اون هم مانشتیه : ) )هم شرکت کرد انصافا هم خوند قبول هم شد.زحمتم کشید اونقدر که من دلم براش میسوخت این همه عذاب می بینه ما اردیبهشت۹۱عقد کردیم هفته آخر شهریور پروژه کارشناسی مون رو دادیم(۲۰هم شدیم).ایشون ازنیمه اول مهر(اگراشتباه نکنم) شروع کردن به خوندن اواخر مهر رفتیم مشهد(کتابامونم بردیم ولی نخوندیم.البته تو پرانتزتر بگم از قبل جا رزرو کرده بودیم چون هتل خوبی بود با داستانی برای ما رزرو شد وگرنه نمی رفتیم).بعدشم برگشتیم دوباره درس.

تقریبا ما تفریح آنچنانی،گردش،مسافرت نرفتیم همه هم دلشون به حال این زوج(یعنی ما)می سوخت اما ما ناراحت نبودیم زندگی برامون روال معمول رو داشت.وسطای خوندن دیدم که امسال نمیشه هم من برم هم ایشون الویت هم با ایشون بود به هرحال مردبودن مسولیت هایی هم داره دیگه . منم دیگه سخت نخوندم..................

نتیجه که اومد آقایی ام ۸۸نرم و۷۵ آیتی شده بودبه من رتبه ام رو هم اولش نگفت فک میکردم در حدشبانه باشم ولی نبودم!!!! یه لحظه بغض کردم خیلی هم ناراحت شدم ولی بعدش گفتم خدایا من که زیاد نخوندم فرضا هم امسال خوب میدادم من که نمی تونستم برم حسرتش به دلم میموند از طرفی یه دوستمون پارسال۵۰۰بود امسال دیدم ۹۰۰شد گناهی سربازی هم داشت دیدم من چیزی از دست ندادم حسرت هم برا رتبه های خوبه هم بد.به قول دوستمون اولش شاید بگیم چرا اما بعدش می بینیم نه همین بود....

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , Engineer , shayesteNEY
ارسال: #۴۴
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  نتیجه که اومد آقایی ام ۸۸نرم و۷۵ آیتی شده بودبه من رتبه ام رو هم اولش نگفت فک میکردم در حدشبانه باشم ولی نبودم!!!! یه لحظه بغض کردم خیلی هم ناراحت شدم ولی بعدش گفتم خدایا من که زیاد نخوندم فرضا هم امسال خوب میدادم من که نمی تونستم برم حسرتش به دلم میموند از طرفی یه دوستمون پارسال۵۰۰بود امسال دیدم ۹۰۰شد گناهی سربازی هم داشت دیدم من چیزی از دست ندادم حسرت هم برا رتبه های خوبه هم بد.به قول دوستمون اولش شاید بگیم چرا اما بعدش می بینیم نه همین بود....

آقاتون کجاهارو زدن؟!میرین تهران؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  آقاتون کجاهارو زدن؟!میرین تهران؟

همشو تهران زدیم گرایش نرم افزار یا امیرکبیر میفتن یا علم وصنعت(البته طبق پرس و جو هایی که کردیم)
برامون دعا کنین

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۲۶۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درمان کیست مویی در کلینیک نشیمنگاله nmoein ۰ ۹۷۹ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nmoein
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۷۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۶۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۲۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۵۵ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۶۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  ساختار Website RFP شما چگونه باید باشد؟ دارکوب۱ ۰ ۱,۸۴۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دارکوب۱
  منظور از detail oriented person کیست؟ H-Arshad ۰ ۵ ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۱۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close