زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۷ امنیت و شبکه و ۳۹ آی تی و تجارت

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
سلام من می خواستم بدونم با این رتبه امنیت شریف میارم؟پارسال یکی با همین رتبه اوردSmile
این که شریف فقط ۱۷ تا ای تی می گیره بعدا اینا می تونن برن امنیت؟چرا تو دفترچه امنیتو نمیاره؟؟؟
دانشگاه تهرانم که ماشالا فقط آی تی میگیره نه شبکه نه امنیتDodgy
دوس دارم نظر شما دوستانو بدونم به نظرتون امنیت بهتره یا شبکه؟ من می ترسم اگه امنیت بخونم بعدا برا دکترا جایی رام ندنSad
دانشگاه امیر کبیر چطوره؟ سطح علمیش خوبه؟شبکه و امنیتش در چه حاله؟
چقد سوال شد ببخشید مرسی Heart
اگه خواستین کارنامه هم می ذارم براتونTongue
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
تو با رتبه ۱۷ از شبکه یا امنیت امیر کبیر قبول می شی!!
ولی با ۳۹ شریف امکان نداره، احتمال دانشگاه تهران ۸۰%
پارسال رتبه ۴۵ (از مانشتی ها) حتی از تجارت امیر کبیر هم قبول نشد و علم وصنعت رفت!!!
خیلی دقت کن!!
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  تو با رتبه ۱۷ از شبکه یا امنیت امیر کبیر قبول می شی!!
پارسال رتبه ۴۵ (از مانشتی ها) حتی از تجارت امیر کبیر هم قبول نشد و علم وصنعت رفت!!!
خیلی دقت کن!!
شریف اعلام کرده که با ضرایب شبکه می گیره، یعنی منو می گیرن احتمالا همون طور که دوستمو با ۱۷ پارسال گرفتن
۲
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
RE: رتبه ۱۷ امنیت و شبکه و ۳۹ آی تی و تجارت
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  تو با رتبه ۱۷ از شبکه یا امنیت امیر کبیر قبول می شی!!
خیلی دقت کن!!
شریف اعلام کرده که با ضرایب شبکه می گیره، یعنی منو می گیرن احتمالا همون طور که دوستمو با ۱۷ پارسال گرفتن

شما از کی شنیدی از ضرایب شبکه می گیره؟ پس چرا دفترچه رو زودتر اصلاح نکردن؟! این شریف هم بازی هایی در میاره ها.......... ولی خدا کنه اصلاح بشه......... Angel
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  تو با رتبه ۱۷ از شبکه یا امنیت امیر کبیر قبول می شی!!
خیلی دقت کن!!

شما از کی شنیدی از ضرایب شبکه می گیره؟ پس چرا دفترچه رو زودتر اصلاح نکردن؟! این شریف هم بازی هایی در میاره ها.......... ولی خدا کنه اصلاح بشه......... Angel
والا هر کی یه چیزی می گه واقعا نمی دونم Sad
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
ولی خدایی خوش بحالت... شریف ۱۷ نفر روزانه می گیره شما هم شدی ۱۷/// Smile چی می شد اگه ۲۷ نفر می گرفت؟! Big Grin به نظر شما شبانه شریف بهتره یا روزانه امیرکبیر؟
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  ولی خدایی خوش بحالت... شریف ۱۷ نفر روزانه می گیره شما هم شدی ۱۷/// Smile چی می شد اگه ۲۷ نفر می گرفت؟! Big Grin به نظر شما شبانه شریف بهتره یا روزانه امیرکبیر؟

هنوز که چیزی سنجش نزده ؟ از کجا این تغییر ۱۷ تای شریف رو دیدن ؟؟؟؟؟ توی سنجش زده اصلاحیه ؟ من الان دیدم چیزی نبود ؟ یا پیش بینی می کنین شنبه این اصلاحیه رو میده ؟؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  سلام من می خواستم بدونم با این رتبه امنیت شریف میارم؟پارسال یکی با همین رتبه اوردSmile
این که شریف فقط ۱۷ تا ای تی می گیره بعدا اینا می تونن برن امنیت؟چرا تو دفترچه امنیتو نمیاره؟؟؟
دوس دارم نظر شما دوستانو بدونم به نظرتون امنیت بهتره یا شبکه؟ من می ترسم اگه امنیت بخونم بعدا برا دکترا جایی رام ندنSad
اگه اون اصلاحیه ، شنبه بیاد و شریف از گرایش ۲و۳ بگیره ، احتمالن جفتمون شریف قبول می شیم ولی اگه نیاد ... ایشالا که میاد! Smile
من با یکی از ۸۵ ی های نرم افزار صنعتی اصفهان ، که ورودی ۹۰ ارشد شبکه شریف بود به نام افشین تقوی صحبت کردم ، گفت اگه هدفت اپلای کردنه ، گزینه اولت باید شریف باشه ولی کلن مث اینکه شبکه و امنیت امیرکبیر از شریف قوی تره و از شریف بیشتر سخت می گیرن ، ولی خوب شریف اسمش بهتره ... اگر شریف از گرایش ۱و۴ بگیره ، یعنی مث پارسال ، فک کنم امیرکبیر قبول شیم ، من دوستم محسن پارسال با ۱۹ امنیت امیرکبیر قبول شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhs_fr69
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط mhs_fr69.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  سلام من می خواستم بدونم با این رتبه امنیت شریف میارم؟پارسال یکی با همین رتبه اوردSmile
اگه اون اصلاحیه ، شنبه بیاد و شریف از گرایش ۲و۳ بگیره ، احتمالن جفتمون شریف قبول می شیم ولی اگه نیاد ... ایشالا که میاد! Smile
من با یکی از ۸۵ ی های نرم افزار صنعتی اصفهان ، که ورودی ۹۰ ارشد شبکه شریف بود به نام افشین تقوی صحبت کردم ، گفت اگه هدفت اپلای کردنه ، گزینه اولت باید شریف باشه ولی کلن مث اینکه شبکه و امنیت امیرکبیر از شریف قوی تره و از شریف بیشتر سخت می گیرن ، ولی خوب شریف اسمش بهتره ... اگر شریف از گرایش ۱و۴ بگیره ، یعنی مث پارسال ، فک کنم امیرکبیر قبول شیم ، من دوستم محسن پارسال با ۱۹ امنیت امیرکبیر قبول شد.

درسته ولی من شنیدم شبکه شریف بهتره!
یعنی شما به این ترتیب میزنید:شریف امیرکبیر تهران؟ اگه شریف با ضریب ۴ بگیره حتما امیر کبیر میاریم و من کلا امکان نداره تهرانو بیارم!

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  ولی خدایی خوش بحالت... شریف ۱۷ نفر روزانه می گیره شما هم شدی ۱۷/// Smile چی می شد اگه ۲۷ نفر می گرفت؟! Big Grin به نظر شما شبانه شریف بهتره یا روزانه امیرکبیر؟
Smile
من اگه بودم شریفو می زدم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  سلام من می خواستم بدونم با این رتبه امنیت شریف میارم؟پارسال یکی با همین رتبه اوردSmile
شما به ترتیب چی زدی؟ می شه واسم پیام خصوصیش کنی؟ ممنون می شم Smile
آخرش شریف چیکار کرد معلوم نیس Sad
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  شما به ترتیب چی زدی؟ می شه واسم پیام خصوصیش کنی؟ ممنون می شم Smile
آخرش شریف چیکار کرد معلوم نیس Sad
براتون فرستادم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۳۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۰۹ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۰۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close