زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موسسه خوب برای مشاوره و قبولی در کنکور کارشناسی ارشد؟

ارسال: #۳۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
RE: انتخاب موسسه خوب برای مشاوره و قبولی در کنکور کارشناسی ارشد؟
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  اینجا چرا ب طرز عجیبی داره ار مدرسات تعریف میشهWink
شما سوابق تعریف کننده ها رو یه نگاهی بیانداز قضیه روشن می شه برات نگاهی هم به ارسال هاشون کنید
میزان جامعه اماری رو هم می تونید از تعداد طرفدارن اون موسسه در تاپیک های سالهای گذشته مانشت متوجه بشی
البته نمی گم بقیه از این کار ها نمی کنندBig Grin همشون سروته یه کرباسن
جالبه بعضی ها اسم مدرسان که می یاد انگار پرشون رو اتیش زدن سریع پیداشون می شه و شروع به تعریف ازاین موسسه می کنند البته خدای ناکرده منظورم همه این اشخاص نیست ولی خوب امیدوارم اقای دکتر به این مسئله رسیدگی کنه تا بی طرف بودن مانشت حفظ بشه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط jahani.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  اینجا چرا ب طرز عجیبی داره ار مدرسات تعریف میشهWink
شما سوابق تعریف کننده ها رو یه نگاهی بیانداز قضیه روشن می شه برات نگاهی هم به ارسال هاشون کنید
میزان جامعه اماری رو هم می تونید از تعداد طرفدارن اون موسسه در تاپیک های سالهای گذشته مانشت متوجه بشی
البته نمی گم بقیه از این کار ها نمی کنندBig Grin همشون سروته یه کرباسن
جالبه بعضی ها اسم مدرسان که می یاد انگار پرشون رو اتیش زدن سریع پیداشون می شه و شروع به تعریف ازاین موسسه می کنند البته خدای ناکرده منظورم همه این اشخاص نیست ولی خوب امیدوارم اقای دکتر به این مسئله رسیدگی کنه تا بی طرف بودن مانشت حفظ بشه

من وجهه و اعتباری که اینجا بدست آوردم رو نمیخوام یه شبه به حراج بگذارم اونم برای چیزی که به من مربوط نیست. قصد دخالت هم در بحث تبلیغاتی ندارم.
چون مطلبی که گفتید یه جورهایی به منم مربوط میشه بگم که من فقط در مورد مدرسان سه نکته رو تایید کردم. یکی کتاب مهندسی نرم دوم کتاب طراحی الگوریتم سوم هم ازمون فناوری اطلاعات. علت این که دو مورد اول رو خیلی توصیه کردم چون کتابها چاپ اولشون بوده و ناشناخته هستند برای بقیه و دوست داشتم بقیه از اونها استفاده کنند.هر کیم تا حالا این کتابها رو تهیه کرده پشیمون نبوده کلیم تشکر کرده از من. در مورد ازمون ایتی هم چون خودم از نزدیک باهاش درگیرم و رو کیفیت کارش نظارت دارم میتونم بگم خیلی از موارد توش در نظر گرفته میشه که تو بقیه نمیشه. راجع به سایر چیزهای مدرسان نه توصیه ای کردم و نه میکنم. به هر حال منم قبول دارم که برای گوش کردن به حرف ادمها باید به سوابق اونها نگاه کرد. من قصدم همیشه از فعالیت اینجا خیر بوده و دوست ندارم در ردیف ادمهایی قرار بگیرم که دارند تبلیغ میکنند.
اون پست مشکوک به تبلیغ هم چکش کردم و پاکش کردم.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
جناب جهانی در مقبولیت و نیت خیر شما اصلا شکی نیست من فقط درمورد اون کسی گفتم ک ۲و۳ تاپست داشت
وگرنه همه ی بچه های اینجا از جمله خودم از تمام کمک های مشاوره ای شما واقعا استفاده کردیم و ازتون ممنونیم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۳۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  تجربه پارسال من میگه ازمون کدوم موسسه زیاد مهم نیست مهم اینه آزمون بدی واسه توو شرایط قرار گرفتن که حدالامکان اشتباهات محیطی و زمانی رو سر آزمایشیا کنی که سر کنکور احتمال این خطاها کمتر بشه. من سال پیش سنجش بودم با اون که توو جامع هاش تک رقمی بودم ولی رتبه ارشدم توو وضعیتم هست!! این یعنی به رتبه ها دل خوش نکنید برا اینکه به نظر من هرچقدرم که زحمت بکشی روز کنکور یک سری تکنیک های روحی روانی برای موفقیت لازمه و البته مقداری چاشنی شانس که من یکی ازش محرومم. درکل با اونکه سنجش سوالاش یکم کلیشه ای بود و غلطم زیاد داشت ولی به نظرم واسه آمادگی کنکور مناسبتر هست(آخه سال پیش من مال موسسات دیگه رم از همین جا دانلود می کردم میزدم ) پارسه سولا جوندارتر بودن مدرسان روتینتر بود و پاسخنامه خوبی داشت- مهستان سوالاش سخت بود و نا امید کننده و ... درکل به نظرم امسال جامع آماری سنجش خیلی بهتر از پارسال میشه-پارسال از ۱۸۸ نفر شروع شد تا نزدیک ۵۰۰ نفر توو جامع آخر- من خودم موندم امسال اصلا شروع به خوندن کنم یا نه!! البته میخواما ولی تایم ندارم.امیدوارم همه دوستان موفق باشن

اگر براتون مقدوره لطف می کنید یک نمونه کارنامه سنجش آپلود کنید
بله حتما میشه البته من توو یه تاپیک دیگه اینکارو کردم که لینکشو میدم
ارسال ۱۱ این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , hhosseinid
ارسال: #۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  من با خوندن این تاپیک به یه نتیجه رسیدم اینکه از بودجه بندی پارسه استفاده کنم Blushو

آزمونهای سنجش رو برم Coolو اینکه از سوالات مدرسان هم استفاده کنم به نظر شما نتیجه گیری من درسته بوده؟Rolleyes

هر آزمونی که شرکت کنید طبیعتا باید بودجه بندی همون رو رعایت کنید مگر اینکه بخوایید قبل از شروع آزمون ها همه درس ها رو یه دور خونده باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۳۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط sahar bano.)

بله دقیقا میخوام همین کار رو انجام بدم یعنی قبلش یه دور کتابهامو خونده باشم

من واقعا نمیدونم بین پارسه و سنجش کدوم موسسه رو انتخاب کنم گرایشم هم نرم افزار هست

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  

بله دقیقا میخوام همین کار رو انجام بدم یعنی قبلش یه دور کتابهامو خونده باشم

من واقعا نمیدونم بین پارسه و سنجش کدوم موسسه رو انتخاب کنم گرایشم هم نرم افزار هست

از این حرفا قبل عمل زیاد میشه زد ولی وقتی تو شرایط قرار بگیری نیمیتونی این کارو کنی
به نظرم هر موسسه ای که فکر میکنی بودجه بهتری داره یا سوالای بهتری داره یا هرچی.... همونجا شرکت کن!
و اینکه دوباره میگم سوالای که شناسنامه ندارن مهم نیستن بهترین چیز اینه که آدم یه صندلی ارزون پیدا کنه و فقط خودشو تو شرایط قرار بده و مدیریت تمرکز و استرس و ........ کنه همین Tongue

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , Pegasus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۵۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۴۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۵۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close