زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم

ارسال: #۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ)zahra.motahari68@gmail.com نوشته شده توسط:  تشکر از مصاحبه ولی من با خوندن این مصاحبه پاک نا امید شدم(از خودم)...
ایشون از اول مخ بودن طبیعیه همچین رتبه ای بیاره.. من که پایه م ضعیفه چیکار کنم...
تا بیام بفهمم باید چی بخونم،از کجا شروع کنم، چطور بخونم +استرس و اضطراب +سطح یادگیری افتضاح +...
بهمن میاد و من بازم پشت کنکورمی مونم....

نه اصلا هم این جوری نیست شما هم اگه پایه ات ضعیفه می تونی تابستون امسال از فرصت استفاده کنی و پایه ات رو قوی کنی و من مطمئنم که اگه این کار رو انجام بدی سال آینده رتبه خوبی میاری شاید ۱

هیچ کس هم از اول مخ نبوده فقط با تلاش مخ شده و من و شما اگه مخ نیستیم تلاش نکرده ایم.

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , deh-ab , shahbazi , ati314 , zahra.motahari68@gmail.com , Nasi Be
ارسال: #۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
دوستان دست به منفی بیان به این پست منفی بدین!
خیلی مشخصه عدالت اموزشی وجود نداره....مگر واسه یه درسی مثل محاسبات باید چندتا کتاب رو خوند؟ خوب من هم مثل بقیه رفتم تستهای سالهای قبل رو دیدم و دو کتاب پوران و راهیان رو خوندم.... کسایی که خوندن و کنکور دادن می دونند که سوالات محاسبات چه وضعیتی داشتن!!! کاملا متفاوت! خوب کسی که اینقدر ریاضی زده حتما محاسبات رو هم زده و میدونسته از روی چه منبعی قرار سوال بیاد....
مقهور این رتبه ها نشید حتی تو دوستی که رتبت چند رقمی شده شاید فکری که تو داری ابتکاری که تو داری هیچ کس دیگه ای نداشته باشه و با هیچ اپارتاید اموزشی هم قابل جبران نباشه!!!

think positive
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , mostafa272 , eng_majid
ارسال: #۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  مارک جان!
این اپارتاید آموزشی که گفتیی ، یعنی چه؟؟(فرهاد برره)Smile

اقا فرداد چرا پست من رو پاک کردین؟

اقا فرداد متاسفانه جامعه علمی ما درگیر همین مسائل هست....بدونی با کی کلاس بری....جزوه کی رو بخونی و....
Fardad-A، در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

هستش !

think positive
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Nasi Be
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان گرامی ، در مانشت ما سعی کردیم خیلی سوال بپرسیم. از آقای میر مهدی و دیگرانی که مصاحبه میگذارند هم ممنونیم ولی این آزادی را برای مصاحبه شونده ها قائل باشید که در هر عمقی از جزئیات که مایلند جواب بدهند. قبول کنید که اجباری وجود نداره. بعضی هم سوالات مربوط به زندگی دوستان را میپرسند که بنظرم این دیگه خیلی بیشتر از موارد درسی اختیاریست و ممکنه موجب بشه مصاحبه شونده ، جواب بقیه سوالات را هم ندهند.
وقتی یک دوستی مصاحبه اش را میگذاره ، دیگه بجای تشکر نمیشه انتقاد کرد که چرا فلان چیز را با جزئیات نگفتید . همین مصاحبه را هم اجباری نداشتند که بفرستند.
از قدیم گفتن یا رومی روم یا زنگی زنگ . و زکات علم نشر آن است که البته اجباری وجود نداره! یا می تونن مثل خیلی از رتبه اولی ها و خیلی از مدیران پرکار! این سایت فقط بیان کارنامه بذارن و دنبال تعریف و تمجید و اغراق های بی خودی باشن و یا اینکه واقعاً راهنمایی کنن . به نظرم بهتره با دقت و جزئیات جواب دوستان پشت کنکوری داده بشه ، حتی در بعضی از موارد پاسخ ها می تونه سبب گمراهی اونها بشه . به هر حال از بعضیا توقع بیشتری هست . البته باز هم بگم اجباری نیست ولی چون توقع زیاده از این دوستان انتظار می ره که وقت و حوصله بیشتری به خرج بدن .
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , edge , rata , ریحان
ارسال: #۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
برای راهنمایی بچه ها از رتبه های برتر انتظارات بالا هست....اگر قرار باشه چیزی در مورد درس خوندنشون و بخش مهمی مثل منابع توضیحات کامل و روشنی ندهند رتبه نیم با رتیه یک با رتبه چندهزار چه فرقی داره؟ درسته اجبار نیست اما انتظار هست...

think positive
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: q88lp , edge , maxi , Nasi Be
ارسال: #۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
من میرمهدی رو میشناسم . ضریب هوشی بسیار بالایی داره . اگه تو عمرم یه نفر دیده باشم که بهش بگم نابغه قطعا میر مهدی ِ

صد درصد لایق این رتبه بوده

تبریک میرمهدی جان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: CS_IT , Mohammad-A , tesna
ارسال: #۲۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
دلیل اینکه آقای میرمهدی خیلی واضح و فروتنانه منابعشون رو اعلام نکردند رو نمیدونم ولی دلیل این همه اصرار و کنجکاوی بقیه دوستان رو هم نمیفهمم، خب منابع تاپ معلومه دیگه: کتابای مرجع، پوران، راهیان و ... از بچه های سالای پیش هم که رتبه تک رقمی آوردن خیلیاشون اینجا منابعشون رو اعلام کردند که همین بالاییا بوده. حالا فکر کردین مثلا آقای میرمهدی بیاد منبع بگه ، میگه قیزقارامبوت از انتشارات مریخ برای درس معماری و میزمارامبوس از انتشارات ماه برای طراحی الگوریتم. بعدم شما برید اون منابع رو بخونید و تک رقمی شید ؟!!
واااالاااا !
۱۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz , Mahbanoo313 , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
بنظرم هیچ کسی از اون چیزی که حقوقش در میاد ازش پول در میاره نمیاد رایگان پخش کنه
ایشون گفتند مشاور هستن و دروس کنکور رو هم تدریس میکنند
حالا چیزی که معلوم فسفر نمیخواد بسوزونین بهشون پخ میدید و الباقی جریان

مصاحبه تقریبا شکل گپو گفت داشت تا مصاحبه

در کل میمنونیم

۷۰% مصاحبه بخاطر منابع هست + افرادی که قبلا شاگرد متوسطی بودند موفق شدن کسی که ۷ کارشناسی شده بنظرم مصاحبش زیاد واسه اکثر دانشجو مفید نباشه
من از اینجا از همه اونایی که کاملا به صراحت میان همه چیزشون رو به ما میگن من از اونا خیلی متشکرم خیلی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۱۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , eng_majid , tesna , sahar_rostami2 , iApp , edge , maxi , ریحان , hamsargol
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
سلام و ممنون از تبریکات و غیرتبریکات!

الان به دلیل اینکه وقت کافی برای پاسخ دادن به همه نظرات دوستان عزیز مانشتی رو ندارم فقط به یک جمله بسنده میکنم
ولی حتما تا دوسه روز آینده و سر فرصت هم به سوالات تمام دوستان اعم از موافق و مخالف جواب میدم و هم قول میدم که به صورت ریز ریز و دقیق بگم که از روی چه منابعی خوندم!

اما نظر من اینه که عامل عدم موفقیت خیلی از ماها اینه که نمیدونیم به چی باید اهمیت بدیم و به چی نباید!
و به همین دلیل هم هست که نمیدونیم وقتمون رو و ذهنمون رو و گاهی اوقات پولمون رو باید صرف چی بکنیم، اینکه من منابعم رو نگفتم کاملا عمدی بوده و دلیلش هم اینه که برای بعضی ها توهم ایجاد نشه که کتاب ها و منابع میتونن معجزه کنن و هرسال هرکس بدونه از رو چی بخونه اون ۱ میشه و ...!
نتیجه رو خودمون باید بگیریم و از همه منابع هم میشه گرفت
البته این تجربه رو من از کنکور کارشناسی هم به یاد دارم که یکی از بیشترین سوالاتی که از من پرسیده میشد این بود که "شما در طول روز چند ساعت میخوابیدید!!!"
و من به کسانی که چنین تفکری دارند و بیش از معنی ظاهر رو مد نظر قرار میدن توصیه میکنم که دیدشون رو عوض کنن اگر میخواهند موفق بشوند!!!

در آخر هم درصورتی که خوندن مصاحبه من وقت کسی یا کسانی رو تلف کرده واقعا و از صمیم قلب متاسفم و درصورتی که اینطور باشه (حتما اطلاع رسانی کنین) از مدیران سایت تقاضا میکنم که حتما این مصاحبه رو پاک کنن!

اینجا انجمن هست و هرکس آزاد است هرچه میخواهد بگوید!!
موفق باشید
میرمهدی رهگشای
۲۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , Fardad-A , SaMiRa.e , f.parvaz , farhud , Mohammad WR10 , kingxerxes , M.Amin.M , saiedattar , unicornux , Dark Knight , elynn66 , ali.329 , tesna , shahbazi , fatemehkh , shany , Pegasus , nina69 , ریحان , fatima.sr68 , Nasi Be , mehran666 , Sakura , AI. , Doctorwho , fifa2020 , Behzad TP , mrsh1372 , haveking
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
اقای میر مهدی اول از همه تبریک
خود من امسال کتاب شبکه پوران رو خوب خوندم شایدم دلیل علاقه ام به گرایش شبکه همین کتاب بود.....
اما بعد کنکور فهمیدم کاش اون وقتی رو که رو پوران گذاشتم روپارسه میزاشتم . دلیل این که خیلی از ماها مصاحبه رو میخونیم منابع است دیگه الان همه ما میدونیم که چند ساعت خوندی؟؟ یا از کی شروع کردی ؟؟؟ یا تنها خوندی یا گروهی؟؟؟ و خیلی از سوالای دیگه بسته به خصوصیات هر شخص داره.
رتبه امسال من تو گرایش ۱/۴ رشته ای تی ۲۹۶ بود که شاید اگه منبع فقط و فقط شبکه ام رو درست انتخاب میکردم و فقط ۳ تا تست از ۶ تای شبکه با ضریب ۴ میزدم الان وضعیتم پشت کنکوری نبود....SadSadSad

ایشالا هممون موفق باشیم SmileSmileSmile

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  در آخر هم درصورتی که خوندن مصاحبه من وقت کسی یا کسانی رو تلف کرده واقعا و از صمیم قلب متاسفم و درصورتی که اینطور باشه (حتما اطلاع رسانی کنین) از مدیران سایت تقاضا میکنم که حتما این مصاحبه رو پاک کنن!

موفق باشید
میرمهدی رهگشای

مهدی جان، مصاحبتون واسه خیلیا با ارزشه وکمکشون میکنه.همونطور که خودتون گفتین اگه به یه نفرم کمک کنه برای شما باید خیلی با ارزش باشه.پس بخاطر حرف بعضی از بچه ها که اوناهم قصد ونیت بدی ندارن ناراحت نشین.همین که هنوز میای اینجا وکمکمون میکنی خودش خیلیه.
برا من یکی که خیلی ارزش داره.واقعا ازت ممنونم.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۲۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط anika.)
با تشکر و تبریک مجدد آقای رهگشای .

با اینکه خودم یه بهمنی هستم ولی واقعا اینهمه بی انگیزگی شما جای سوال داره!!!!!!!!!!!

شما با اون رتبه تون توی کارشناسی ،حقیقتا درس رو می خوندید فقط چون خونده باشید !!!!! بی هیچ علاقه و ...

واقعا فرقی نمی کرد که چی می خونید؟؟HuhHuhHuh

حالا کار ی ندارم به اینکه به قول دوستان خیلی چیزها رو نگفتید ولی واقعا متاسفم برای دانشکاهی که رتبه برترش اینهمه بی انگیزه س و داشجویانی که شاید فقط جای دیگرون رو ....

کاش آقای نیما مسقدی (رتبه ۱۱)شرایط منو -نمی گم شما رو -داشتن تا برترین می شدند!!!

من مشتاقانه و بی صبرانه امسال منتظر رتبه ۱ بودم ولی الان فک می کنم ۱ بودن همیشه معنای بهتر بودن نیست

با این وجود از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت هم در امور تحصیلی رو دارم هم زندگی .
از وقتی هم که برای مصاحبه گذاشنید ممنونم

انسان در بــــازی گاهی می بــــــرد ، گــــــــاهی چیــز یــاد می گیــــرد
۲
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط mke4ns.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  در آخر هم درصورتی که خوندن مصاحبه من وقت کسی یا کسانی رو تلف کرده واقعا و از صمیم قلب متاسفم و درصورتی که اینطور باشه (حتما اطلاع رسانی کنین) از مدیران سایت تقاضا میکنم که حتما این مصاحبه رو پاک کنن!

موفق باشید
میرمهدی رهگشای

مهدی جان، مصاحبتون واسه خیلیا با ارزشه وکمکشون میکنه.همونطور که خودتون گفتین اگه به یه نفرم کمک کنه برای شما باید خیلی با ارزش باشه.پس بخاطر حرف بعضی از بچه ها که اوناهم قصد ونیت بدی ندارن ناراحت نشین.همین که هنوز میای اینجا وکمکمون میکنی خودش خیلیه.

حالا انصافا چی مس شد بگه چی خونده... چون هرکی مصاحبه ها رو نگاه می گنه اول میره سراغ رتبه و درصد و بعدش منابع مطالعاتی...
جدی راضی نیستم ازت...

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  در آخر هم درصورتی که خوندن مصاحبه من وقت کسی یا کسانی رو تلف کرده واقعا و از صمیم قلب متاسفم و درصورتی که اینطور باشه (حتما اطلاع رسانی کنین) از مدیران سایت تقاضا میکنم که حتما این مصاحبه رو پاک کنن!

موفق باشید
میرمهدی رهگشای

حالا انصافا چی می شد بگه چی خونده... چون هرکی مصاحبه ها رو نگاه می گنه اول میره سراغ رتبه و درصد و بعدش منابع مطالعاتی...
جدی راضی نیستم ازش...طلبکارم نیستم... دمش گرم
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ
خودتون یه کاری کردین که دیگه ایشان پستی نمیگذاره.
نمیدونم چرا بعضی حس میکنن طلب دارند از کسی که مصاحبه کرده.
یه بار دیگه هم گفتم ، هیچ اجباری وجود نداره که کسی همکاری کنه.

مبشد سوالات را محترمانه تر پرسید.
اگه پستی را هم حذف کنیم ده بار اعتراض میکنید. آزادی بیش از حد متعارف ،گاهی وقتها تر و خشک را با هم میسوزونه.

در مانشت هم میخواهیم شما بمونید و سوالاتون را بپرسید و هم امثال آقای میرمهدی و میر مهدیهای دیگه. عدالت آموزشی با حضور همه تون ایجاد میشه. پس همکاری کنید برای خاطر خودتون.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329 , fatemehkh , - rasool - , farhud , Nasi Be
ارسال: #۳۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط fatemeh85.)
چرا اینقدر رو منابع زوم کردین؟ مگه منابع با پارسال فرق کردن؟ خب مصاحبه های پارسال که منبع رو گفتن توی انجمنم که الا ماشاالله راجب منابع خوب حتی ویسا و کلاسا و..... صحبت شده
نمیدونم چی می خواید مثلا فکر میکنید ایشون یسری کتبی خوندن که دست هیچ کس نیست الا ایشون و طراحان؟؟!!!!
فکر نمیکنم منابعشون خیلی مهم باشه مهم نحوه خوندنه که با توجه به سابقشون معلومه که هوش و پشتکار زیادی دارن که جای تحسین داره.

یکی مثل من وقتی مبحثی رو نمی فهمه از روش رد میشه ولی قطعا ایشون همه مطالبو با عمق زیاد خوندن و واقعا متوجه شدن و خب تونستن به سوالا جواب بدن تو مصاحبشونم گفتن که توقع نداشتن مشابه سوالو قبلا دیده باشن ولی توقع داشتن با مطالبی که یاد داشتن بتونن به سوالات جواب بدن این یعنی خیلی خوب درسو فهمیده و حفظ نکرده کاری که متاسفانه خیلیا می کنن وقتی مبحثی راو نمی فهمن اونو حفظ می کنن و فکر میکنن که اون مبحثو بلدن و وقتی تغییری تو سوال داده میشه نمی تونن جواب بدن (بدیهیه)

من منکر منابع خوب نیستم ولی خوندن عمیق و مفهومی و تسلط کامل رو درس خیلی خیلی خیلی مهمتره (کاری که بنظرم همه رتبه های برتر انجام میدن) بعدم یکی ممکنه مثلا برای درسی مثل ساختمان با خوندن یه جزوه معمولی بگیره مطلب چیه یکیم با خوندن تمامی منابع نتونه به سوالا جواب بده
بهتر نیست بجای اینکه اینقدر درگیر منابع بشید بشینید درست و مفهومی درسو بخونید که انشاالله شمام رتبه خوب بشید.

ببخشید یادم رفت، آقای میر مهدی به شما و همسرتون واقعا تبریک میگم کاش رتبه ۱ هوشم مال خودتون بود.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , jparisa , Nasi Be

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۲۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close