زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
RE: هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  آقا یک سوال فقط. فرق مهندسی رباتیک با هوش مصنوعی امیر کبیر چیه؟ تو رباتیک می شه باز سمت قسمت نرم افزاریش و لرنینگ رفت؟
اصلا حوصله ریاضی مهندسی رو ندارم! Big Grin بعدش مطمئنین سیگنال پیشنیاز می خوره؟ Smile ممنون

راستش من درمورد خود رشته رباتیک اطلاعات کافی ندارم ولی فکر می کنم کاملا سخت افزاری باشه، البته تاکید می کنم که فقط "فکر می کنم" Big Grin
اگه دوره کارشناسی این درس رو پاس نکرده باشین بله، پیش نیز میشه براتون. ریاضی مهندسی که جای خود. کیه که حوصله این درس رو داشته باشه!!! Big Grin

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , pouri_sb
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  آقا یک سوال فقط. فرق مهندسی رباتیک با هوش مصنوعی امیر کبیر چیه؟ تو رباتیک می شه باز سمت قسمت نرم افزاریش و لرنینگ رفت؟
اصلا حوصله ریاضی مهندسی رو ندارم! Big Grin بعدش مطمئنین سیگنال پیشنیاز می خوره؟ Smile ممنون

سیگنال که آره ، گویا باید پولشم خودمون بدیم :دی
فرقش تو درساشه :

سرفصل دروس ارشد مهندسی رباتیک امیرکبیر دقیقا اینه، از یه بچه‌ها که می‌خونه پرسیدم تایید کرد:
[undefined=undefined]https://manesht.ir/forum/showthread.php?tid=2387&pid=31341#pid31341[/undefined]

سرفصل دروس ارشد هوش مصنوعی امیرکبیر:
اتچ شد.

سرفصل دروس ارشد هوش مصنوعی (گرایش رباتیک) دانشگاه تهران :
اتچ شد.

مقایسه کنید در کل مشخص می‌شه تکلیف این هوش و رباتیک.

فایل‌(های) پیوست شده

AI-Amirkabir.pdf
اندازه فایل: ۶۹/۴۲ KB
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi , reyhaneh64 , pouri_sb
ارسال: #۱۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط s.izadi.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  امیر کبیر هوشش تا جایی که می دونم خیلی خیلی بد نمره می ده و اذیت می کنن.

بله حق با شماست. امیرکبیر این رشته خیلی سخت میگیرن و البته این رو تا حدی به خاطر گروه قوی اش میدونم. البته شاید باشه ادعا کرد به خاطر همین سخت گیری هاست که معمولا تعداد مقالاتی که دنشجوهای ارشد این دانشگاه نسبت به مقالات دانشجوهای شریف و تهران بیشتره و معمولا اشخاصی که از این دانشگاه تو این رشته فارغ التحصیل میشن سطح سواد و علم شون در زمینه هوش بیشتر به نظر می رسه. ( ادعای اخیر به استناد شنیده هاست Smile )

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  آقا یک سوال فقط. فرق مهندسی رباتیک با هوش مصنوعی امیر کبیر چیه؟ تو رباتیک می شه باز سمت قسمت نرم افزاریش و لرنینگ رفت؟

سیگنال که آره ، گویا باید پولشم خودمون بدیم :دی
فرقش تو درساشه :

سرفصل دروس ارشد مهندسی رباتیک امیرکبیر دقیقا اینه، از یه بچه‌ها که می‌خونه پرسیدم تایید کرد:
[undefined=undefined]https://manesht.ir/forum/showthread.php?tid=2387&pid=31341#pid31341[/undefined]

سرفصل دروس ارشد هوش مصنوعی امیرکبیر:
اتچ شد.

سرفصل دروس ارشد هوش مصنوعی (گرایش رباتیک) دانشگاه تهران :
اتچ شد.

مقایسه کنید در کل مشخص می‌شه تکلیف این هوش و رباتیک.

مرسی از لطفتون، واقعا مفید بود. من فکر می کنم که دروس تهران خیلی جنبه کنترلی و سخت افزاری داره مخصوصا توی دروس تخصصی، ماکترونیک ۱ و ۲ و اینا اصلا تو مخیله من نمی گنجه Big Grin
در عین حال دروس هوش امیرکبیر بیشتر جنبه نرم افزاری دارن و شاید بشه گفت اصلا خبری از سخت افزار و کنترل نیست. فکر می کنم تصیمیم درستی گرفتم Smile
ممنون دوست عزیز

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , nkhdiscovery
ارسال: #۱۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
تشکر ویژه از nkhdiscovery و s.izadi عزیز
به خصوص بابت فایلا
این فایلارو چطور یافتین من هرچی گشتم یافت نشد
به نظرم تفاوت چندانی بینشون نیست
دروس اختیاریو میشه اوناییو برداشت که مطابق با هدف و روحیست و احتمالا همه مدلی ارائه باید بشود
حالا مکاترونیکو برنمیداریم.
نظرمن کلا دچار دگرگونی شده.
Smile
فکر میکردم خیلی دانشگاه تهران با امیرکبیر فرق دارن.

لینکی از مانشت هم که پیرامون مهندسی رباتیک بود واقعا مفید بود
نمیدونستم از ۳ تا رشته میتونن بیان
Sad
اصلا تو مخیله من یکی نمیگنجه که با برقیا همکلاس شم و دروس اکثرا برقی باشه
Big Grin
خیلی لینک وحشتناکی بود
به نظرم برای اونایی که عشق مباحث سخت افزارین خیلی مناسبه و قابل پیشرفت
از پایه پشیمون شدم کلا تو انتخابام قرارش نمیدم.
تشکر فراوان

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi , pouri_sb , nkhdiscovery
ارسال: #۲۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  تا جایی که میدونم سال ۹۰ با رتبه ۳۰۰ به بالا هم روزانه امیرکبیر مهندسی رباتیک قبول شدن
اینو تو فایلی که پارسه به بچه ها داده و رتبه قبولیا هست دیدم.
ضمنا آخرین رتبه شبانه(دقت کنین شبانه!)۲۰۰ و خورده ای بود سال ما،روزانه رو دقیق یادم نیست ولی تفاوت ها با رتبه های هوش در حد ۲۰ ۳۰ تا اینا بود تقریبا،من خودم با ۲ رتبه اختلاف هوش اینجا رو نیاوردم،اکثرا هم بلافاصله بعد از هوش امیرکبیر رباتیک زده بودن بچه ها

هر چند اون موقع که وارد رشته شدم هیچ میلی به رشته نداشتم و حسرت هوش رو میخوردم ولی الان میفهمم که رباتیک در خیلی موارد هوش++ هستش و کلا خیلی راضیم،فرصت هایی برای رباتیکی ها وجود داره که هوشی ها ازش بی بهرن
تشکر میکنم از inteligentium بابت اصلاحاتی که داشتن و حوصله برای خوندن ارسالها
اطلاعاتی که درباره رتبه دادم از فایلی بود که ضمیمه شده و از مانشت هم دانلود کردم، ظاهرا مال پارسه هست صفحه ۲۵، رباتیک امیرکبیر رو نوشته با ۶۲۵ روزانه قبول شده
اطلاعات رتبه ای رو با توجه به این فایل دادم
ممنون از شما

Karnameh_tozimozooee_Computer.pdf
اندازه فایل: ۶۰۰/۴۴ KB

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi
ارسال: #۲۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  رباط
مگه کشاله رانه که رباط داشته باشه! ربات دوست عزیز
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  سرفصل دروس ارشد هوش مصنوعی امیرکبیر:
اتچ شد.
فکر می کنم اشتباه می کنید اینا دروس گرایش هوش ماشین و رباتیک برق هستش،نه هوش مصنوعی

به قول یکی از دوستان خیلی هم آلی Big Grin

ولی دوست عزیز در مورد اون هوش مصنوعی امیرکبیر مطمئنم. اینو از همین دوستی که می‌گم پارسال با ۱۵۰ شبانه هوش امیرکبیر آورده گرفتم، بالا سر پی دی اف رو هم ببینی لینکش این هست. مطمئن باش.
Home » Courses » M.Sc Computer Engineering Program
Artificial Intelligence Courses
فقط فکر کنم توی شبکه داخلی‌شون باید باشی تا دسترسی داشته باشی من خودم از بیرون نتونستم برسم به این.

در مورد این که می‌گید پذیرنده رباتیک هستن و اینا خیلی هم خوبه .... بله همه جا پذیرنده تحقیقات و زمینه‌های رباتیک هستند، ولی از ورودی‌های ۹۱ رشته رباتیک خودتون شنیدم که دانشجویی برای دکترای مهندسی رباتیک می‌خواست بره استرالیا و نذاشته بودن چون توی این رشته دانشجوی خارجی نمی‌پذیرن، دانشگاه‌های امریکا و کانادا هم مطمئن باشید همین طورن چون بیشتر آموزش‌های مهندسی رباتیک تو صنایع نظامی کاربرد داره و هیچ دولتی واسه تحصیل دانشجویان کشور‌های رقیب نظامیش به این راحتی زیر بار نمی‌ره . این دو سه جمله آخر استنباط خودم بود ولی به هر حال نمی‌تونید انکار کنید پذیرش با هوش خیییلی راحت تر از پذیرش با رباتیک و برای رباتیکه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۲۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط robotics.)
آشنایی با رشته ی مهندسی رباتیک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروم اینترنتی با موضوع پذیرش - تالار رباتیک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , s.izadi
ارسال: #۲۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
از کاربر محترم inteligentium بابت راهنماییهای ارزنده شون ممنون.
اگر ممکنه آدرس ایمیل تون رو قرار بدید که بشه سوالات خصوصی ازتون بپرسیم ممنون میشم.
صندوق پیامتون پر هست و نمیشه براتون پیام خصوصی فرستاد
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط s.izadi.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  واسم جالب بود ارسال های دوستان و نظراتشون،که البته یه قسمت زیادی از دیدگاه ها صحیح نبود
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  راستش من در مورد هوش رباتیک دانشگاه تهران تخقیق کردم مخصوصا در مورد اساتیدش، ببینید بستگی به این داره که میخواید واسه دکترا خارج از کشور ادامه بدید یا نه، اگه بخواید خارج از کشور مثلا تو کانادا یا امریکا ادامه بدید اصولا مباحث رباتیک اونجا پذیرنده نداره ( این رو یکی از اقوام که الان تو کانادا در حال تحصیل در زمینه هوش مصنوعیه بهم گفت) ....
شوخی می کنید؟!مطمئن باشید ایشون بی خبر هستن از قضیه،چرا که بهترین دانشگاههای دنیا تو رباتیک همین دانشگاههای آمریکا و کانادا هستن،مثلا به همین پیج یه سر بزنید و ببینید که چقدر پذیرنده رباتیک هستن،اونم به طور خاص از دانشگاههایی مثل شریف و امیرکبیر(آخرای پیج)

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  تنها مزیتی که دانشگاه که تهران نسبت به امیرکبیر داره اسم اونه که خارج از کشور تهران رو توی رَنک بالاتری نسبت به امیرکبیر میدونن
مدت هاست که تو رنکینگ ها دیگه دانشگاه تهران بالاتر از پلی تکنیک نیست(حداقل تو computer science)،دو تا رنکینگ معتبری که اواخر منتشر شد تو یکی شریف و امیرکبیر هر دو ۱۰۰-۱۵۰ جهان بودند،تو اون یکی که جدیدتر هست امیر کبیر زیر ۵۰ هستش و تهران و شریف هر دو بالای ۳۰۰
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ)sata نوشته شده توسط:  شنیدم امیرکبیر بد نمرس
درسته!تو گرایش رباتیک بعضی اساتید خیلی بد نمرن(اکثرا اساتید هوشی گروه)،بعضیا خیلی کار میکشن و نمره متناسب با تلاش میدن و بعضی ها قابل قبولن
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  مهندسی رباتیک انگار همون مهندسی مکاترونیکه .
تو نت که سرچ کردم واحداش یکی بودن
اصلا رباتیک ربطی به واحدای هوش نداشت
حالا نمیدونم اشتب میکنم
اما هوش مصنوعی در گرایش رباتیک همون هوشه خودمونه با تفاسیری که دوستان در بالا داشتن
تا جایی که میدونم سال ۹۰ با رتبه ۳۰۰ به بالا هم روزانه امیرکبیر مهندسی رباتیک قبول شدن
اینو تو فایلی که پارسه به بچه ها داده و رتبه قبولیا هست دیدم.
فکر کنم کسی نمیزنه مگه اینکه واقعا علاقمند باشه
بنده ورودی ۹۰ مهندسی رباتیک امیرکبیرم،این اطلاعات کاملا غلط هستش،مکاترونیک با رباتیک تفاوت های خیلی فاحشی هم تو دروس هم تو اهداف داره
ضمنا آخرین رتبه شبانه(دقت کنین شبانه!)۲۰۰ و خورده ای بود سال ما،روزانه رو دقیق یادم نیست ولی تفاوت ها با رتبه های هوش در حد ۲۰ ۳۰ تا اینا بود تقریبا،من خودم با ۲ رتبه اختلاف هوش اینجا رو نیاوردم،اکثرا هم بلافاصله بعد از هوش امیرکبیر رباتیک زده بودن بچه ها
ضمنا تمام اساتید رباتیک اینجا بهترین های دانشکده های برق کامپیوتر ریاضی مهندسی پزشکی مکانیک و ریاضی هستن، دکتر صفابخش از کامپیوتر یا دکتر طالبی از برق یا دکتر بهرامی از مکانیک بهترین های ایران هستن که اساتید گروه رباتیک هستن،به گفته خود اساتید رشته از هوش مصنوعی سنگین تر و سخت تر هستش
هر چند اون موقع که وارد رشته شدم هیچ میلی به رشته نداشتم و ناراحت بودم که هوش قبول نشدم ولی الان میفهمم که رباتیک در خیلی موارد هوش++ هستش و کلا خیلی راضیم،فرصت هایی برای رباتیکی ها وجود داره که هوشی ها ازش بی بهرن
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  رباط
مگه کشاله رانه که رباط داشته باشه! ربات دوست عزیز
خوبی حضور اساتید از دانشکده های مختلف اینه که تقریبا هر سمتی میشه کار کرد و من به عینه اینو اینجا میبینم
یه درس خیلی مفصل ریاضی ترم اول خواهید خوند که مباحث ریاضی مهندسی هم توش هست،نه سیگنال نمیخورین،میتونین اختیاری بر دارین
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  سرفصل دروس ارشد هوش مصنوعی امیرکبیر:
اتچ شد.
فکر می کنم اشتباه می کنید اینا دروس گرایش هوش ماشین و رباتیک برق هستش،نه هوش مصنوعی

از مهر یا شاید حداکثر بهمن ماه امسال دکترای مهندسی رباتیک نیز در دانشگاه امیرکبیر راه اندازی خواهد شد

مرسی دوست عزیز بابت اطلاعاتت Smile
حقیقت امر در مورد پذیرش کردن رشته رباتیک منظور بنده این نبود که اصلا و به هیچ وجه پذیرش صورت نمیگیره. ممکنه وجود داشته باشن دانشگاه هایی که در زمینه تحقیقاتی رباتیک فعالیت دارن و خب به طبع در این زمینه پذیرش هم دارن مثل این دانشگاهی که شما لطف کردید. پسرعموی من که اتفاقا دوره ارشد هم هوش مصنوعی امیرکبیر خوندن و الان مشغول اخذ دکترا تو کانادا هستن می گفتن کلا توی امریکا و کانادا کامپیوتر ساینس بهترین و تاپ ترین رشته هستش و پذیرش این رشته ها در صدره. به همین دلیل رشته ایی با زمینه کاری نرم افزاری مثل بینایی ماشین و پردازش تصویر پذرنده بیشتری داره. برعکس در کشورهای اروپایی زمینه های رباتیک نسبتا خوب پذیرش میشه اما در کانادا و امریکا نه.مشاهده لین زیر گواه بر ادعای بنده است که در کشورهای اروپایی درخواست رباتیک به نسبت خوبه اما در کشورهای امریکا و کانادا خیر

از صفحه اول همین لینک شروع کنید. ببینید چه کشورهایی اطلاعیه دادن برای رباتیک؛ اسپانیا، سوئد، ایتالیا، ژاپن، سنگاپور، استرالیا، آلمان، فرانسه، دانمارک و غیره. البته از دانشگاه های آمریکا هم هست ولی واقعا میشه دید خیلی کمتره.

در مورد رنکینگ دانشگاه ها هم تا اونجا که من میدونم و منطقی هم به نظر میرسه دانشگاه تهران به دلیل اینکه دانشکاهه مادره و علاوه بر رشته های فنی رشته های دیگه هم داره و به طبع تعداد مقالات بالاتر میره و رنکینگ دانشگاه تهران از سایر دانشگاه های ایران بالاتره چه بسا که شاید همه اذعان کنن که صنعتی شریف شاید در رشته های فنی از تهران بهتر باشه. در مورد رنکینگ هایی که اعلام کردیدپیشنهاد می کنم دو لینک زیر رو ببینید. این آمار رسمی رنکینگ دانشگاه های جهان هستش و برای سال ۲۰۱۲ هستش.

شاد و موفق باشید Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , inteligentium
ارسال: #۲۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
نقل قول: یه نکته بگم واسه کسایی که به ماشین لرنینگ علاقه دارن،رباتیکز بهشت ماشین لرنینگ هستش،تقریبا هر دانشگاه معتبری که برید استاد اول لرنینگ اونجا رباتیک کار هستش
مثلا اندرو ان جی تو اسنفورد، یا تام میچل معروف(کتاب Recent Advances in Robot Learning)،ناندو فریتاس از بریتیش کلمبیا...تقریبا همه معروف ها
حتی تو امیر کبیر هم استاد ماشین لرنینگ دکتر شیری هست(مدیر گروه رباتیکز
زیاد ربطی نداره مثلا تام میشل کلا لرنینگه. خوب کسی که ۴۰ سال داره روی یه شاخه کار میکنه طبییعه که تو زمینه رشته ش میره رو شاخه های دیگه هم مانور میده مثه لرنینگ تو رباتیکس یا اخیرا رفته تو کار fmri که مغز انسانو با لرنینگ تحلیل و بررسی می کنند یا تو زمینه وب هم کار میکنه مثه کاری که چند وقت پیش دانشمندای گوگل با لرنینگ کردن.
در کل نمیشه رباتیکز رو به همه چی ربط داد کلا لرنینگ به عنوان یه علم نوین و زیر مجموعه در نظر گرفته میشه که بیشتر به هوش میخوره تا رباتیکز.
تو خارج هم هر دو هوش و رباتیکز خوب پذیرش می کنند علت اینکه هوش بیشتر میگیرن چون شاخه هاش وسیع شده دیگه همه جا داره میره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۲۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  شاد و موفق باشید Smile

دوست عزیز نقل قول هاتونو کوتاه کنین لطفا. نظم تاپیک رو بهم ریخته.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ق.ظ
دوست عزیز inteligentium
از بابت پاک کردن صندوق پیام ممنون.
نمیدونم چرا پیام خصوصی ام براتون ارسال نمیشه.
لطفا اگر ممکنه آدرس ایمیلتون رو قرار بدید که بتونم باهاتون ارتباط داشته باشم
u.b72231366@gmail.com
با تشکر
۱
۰
ارسال: #۲۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  راستش من در مورد هوش رباتیک دانشگاه تهران تخقیق کردم مخصوصا در مورد اساتیدش، ببینید بستگی به این داره که میخواید واسه دکترا خارج از کشور ادامه بدید یا نه، اگه بخواید خارج از کشور مثلا تو کانادا یا امریکا ادامه بدید اصولا مباحث رباتیک اونجا پذیرنده نداره ( این رو یکی از اقوام که الان تو کانادا در حال تحصیل در زمینه هوش مصنوعیه بهم گفت) در صورتی که تو مباحثی مثل machine vision و یا learning و کلا مباحث نرم افزاری تقاضای اونور خوبه، با توجه به اینکه دانشگاه تهران اختصاصا گرایش رباتیک میگیره ممکن ناخواسته به زمینه سخت افزاری و مکانیکی کشیده بشیم و برای فاند گرفتن خارج از کشور مخصوصا کانادا و امریکا چندان موفق نباشیم. در دانشگاه تهران اساتیدی که در زمینه نرم افزاری و ماشین ویژن کار کردن یکی دکتر بابک نجار اعرابی و دیگری دکتر احمدآبادی هستن که خب اولویت دادن به تهران به این بهانه که با اینا پاین نامه بر میداریم یه جور ریسکه، چون ممکنه با این دو استاد نشه درس برداشت و ناخواسته به سمت مکانیک کشیده بشیم. ولی در مورد دانشگاه امیرکبیر عک این قضیه صادقه، دانشگاه امیر گروه هوش فوق العاده قوی ای داره، پروفسور صفابخش، پروفسور میبدی، دکتر رحمتی و غیره اساتیدی هستند که در زمینه ماشین ویژن و ای-لرنینگ کار کردند. به من پیشنهاد شده اگر علاقه ای به مباحث سخت افزاری ندارم ( که واقعا ندارم) امیرکبیر رو بالاتر بزنم و دلایلش هم مشخصه، اول اینکه دانشگاه تهران سخت افزاری تر از امیر کبیره، دوم اینکه گروه دانشگاه امیرکبیر به مراتب قوی تر از تهران و حتی شریفه و سوم اینکه شرایط برای اپلای گرفتن تو زمینه نرم افزار خارج از کشور بهتره
تنها مزیتی که دانشگاه که تهران نسبت به امیرکبیر داره اسم اونه که خارج از کشور تهران رو توی رَنک بالاتری نسبت به امیرکبیر میدونن ولی این همه ماجرا نیست. چون برای الپلای گرفتن بیش از اینکه اسم دانشگاه مهم باشه تعداد مقالات و موضوعات کار شده اهمیت داره

این بود اطلاعاتی که من کسب کردم و البته به صورت خلاصه، چنانچه نیاز هست اعلام کنید تا بیشتر توضیح بدم
خواهش می کنم شما هم اگر اطلاعاتی دارید یا مشاوره ای گرفتید اینجانب رو هم بی خبر نذارید
با تشکر

آقای ایزدی شما که تا این اندازه، اطلاعاتتون تو زمینه دانشگاه ها تکمیله میشه یه راهنمایی بکنید. من این ترم ویژن دانشگاه تهران بردارم یا نه؟ آخه تو گوکل سرچ کردم ویژن دانشگاه تهران از اولین سایت هایی که آورد اینجا بود. SmileHuh در زمن خدا وکیل، چرا انقدر جو میدی، آخه چیش امیرکبیر از تهران بهتره. خودت الان زمان برمیگشت عقب با کله میرفتی تهران برادر من. خانوم ها و آقایون، گوش به هرفای این آقا سعید ندید. این از اساتید امیرکبیر (به ویژه دکتر رهمتی) رانت میگیره. اینجا تبلیغ کنه تا بلکه دکترا مستقیم قبولش کنن. Big GrinBig Grin هالا خوب شد دستتو رو کردم. Tongue
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)مهمد نوشته شده توسط:  آقای ایزدی شما که تا این اندازه، اطلاعاتتون تو زمینه دانشگاه ها تکمیله میشه یه راهنمایی بکنید. من این ترم ویژن دانشگاه تهران بردارم یا نه؟ آخه تو گوکل سرچ کردم ویژن دانشگاه تهران از اولین سایت هایی که آورد اینجا بود. SmileHuh در زمن خدا وکیل، چرا انقدر جو میدی، آخه چیش امیرکبیر از تهران بهتره. خودت الان زمان برمیگشت عقب با کله میرفتی تهران برادر من. خانوم ها و آقایون، گوش به هرفای این آقا سعید ندید. این از اساتید امیرکبیر (به ویژه دکتر رهمتی) رانت میگیره. اینجا تبلیغ کنه تا بلکه دکترا مستقیم قبولش کنن. Big GrinBig Grin هالا خوب شد دستتو رو کردم.

:-)))))))))) خیلی ممنون از دوست خوبم مهمد (با ه دو چشم)، عرضم به حضورت که این پست واسه پارسال بوده و الان بنده به صراحت اعتراف می کنم که .... :دی آقا اعتراف رو ولش کن، شما تمام تلاشت رو بکن که ویژن رو دانشگاه تهران برداری و من الله التوفیق..:دی

۱
۰
ارسال: #۳۰
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)مهمد نوشته شده توسط:  آقای ایزدی شما که تا این اندازه، اطلاعاتتون تو زمینه دانشگاه ها تکمیله میشه یه راهنمایی بکنید. من این ترم ویژن دانشگاه تهران بردارم یا نه؟ آخه تو گوکل سرچ کردم ویژن دانشگاه تهران از اولین سایت هایی که آورد اینجا بود. SmileHuh در زمن خدا وکیل، چرا انقدر جو میدی، آخه چیش امیرکبیر از تهران بهتره. خودت الان زمان برمیگشت عقب با کله میرفتی تهران برادر من. خانوم ها و آقایون، گوش به هرفای این آقا سعید ندید. این از اساتید امیرکبیر (به ویژه دکتر رهمتی) رانت میگیره. اینجا تبلیغ کنه تا بلکه دکترا مستقیم قبولش کنن. Big GrinBig Grin هالا خوب شد دستتو رو کردم.

:-)))))))))) خیلی ممنون از دوست خوبم مهمد (با ه دو چشم)، عرضم به حضورت که این پست واسه پارسال بوده و الان بنده به صراحت اعتراف می کنم که .... :دی آقا اعتراف رو ولش کن، شما تمام تلاشت رو بکن که ویژن رو دانشگاه تهران برداری و من الله التوفیق..:دی

سلام ، وقتتون بخیر ... ببخشید من هم الان دقیقا بین این ۲ دانشگاه گیر کردم ... آیا از اینکه امیرکبیر رو به تهران تو گرایش هوش مصنوعی ترجیح دادید راضی هستید یا اگه برمیگشتید تهران رو انتخاب می کردید ؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بورس کت شلوار تهران کجاست ؟ kookcoat ۰ ۶ دیروز ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: kookcoat
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۶۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۷۶ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۷۴ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close