زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۴ معماری، ۹ هوش، ۶ نرم افزار و ۶ الگوریتم

ارسال: #۳۱
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ق.ظ
واقعا کار بزرگی میکنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
سلام
میشه بگین برای طراحی الگوریتم پوران پژوهش بهتره یا مقسمی
البته کتاب دکتر نقیب زاده روهم دارم ولی میگن این کتابا خوب نیست باید کتاب مرجع از کورمن رو خوند نظر شماهم همینه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۴ معماری، ۹ هوش، ۶ نرم افزار و ۶ الگوریتم
(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)*~MoonGirl~* نوشته شده توسط:  سلام
البته کتاب دکتر نقیب زاده روهم دارم ولی میگن این کتابا خوب نیست باید کتاب مرجع از کورمن رو خوند نظر شماهم همینه؟

اول باید درس رو در حد معمول بلد باشید، بعد کتاب مقسمی (به نظر من) کتاب مناسبی هست برای خوندن و تمرین حل کردن. بعد از اون اگه وفت شد کتاب پارسه رو نگاهی بندازین، هم چیزای اضافه توش پیدا می کنید هم چیزایی که خوندین مرور میشه. بعد اگر وقت بود (که قاعدتا الان دیگه نیست) کتاب کورمن منبع خیلی خوبی هست.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *~MoonGirl~*
ارسال: #۳۴
۱۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ق.ظ
واقعا عالی بود ! بهتون تبریک میگم

من تازه با اینجا آشنا شدم خیلی جای خوبیه واقعا از همه مدیران هم کمال تشکر رو دارم .

فقط اینکه من تازه فارغ التحصیل شدم تو کارشناسی و قصدمم اینه که برم سربازی تا این دغدغه بزرگ از ذهنم بره بیرون و برنامم اینه که تو سربازی بخونم امسالم قصد شرکت ندارم گرچه پارسال واسه دست گرمی شرکت کردم چقدم گل کاشتم Smile

میخواستم یه راهنمایی کلی واس درسا ازتون بگیرم که تو سربازی انشالله بخونم و حینش شرکت کنم از الانم میخوام واسه سال بعد کار کنم تا انشالله دیگه جواب خوبی بگیرم .

حالا با این وقت شما چی رو به من پیشنهاد میکنید ؟

خیلی خیلی ممنونم ازتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind
ارسال: #۳۵
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
مبارک باشه ، به امید قبولی برای هر کسی که واقعا زحمت کشیده

خواستن ، توانستن است Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sy_NBA
ارسال: #۳۶
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ ق.ظ)sky1992 نوشته شده توسط:  واقعا عالی بود ! بهتون تبریک میگم

من تازه با اینجا آشنا شدم خیلی جای خوبیه واقعا از همه مدیران هم کمال تشکر رو دارم .

فقط اینکه من تازه فارغ التحصیل شدم تو کارشناسی و قصدمم اینه که برم سربازی تا این دغدغه بزرگ از ذهنم بره بیرون و برنامم اینه که تو سربازی بخونم امسالم قصد شرکت ندارم گرچه پارسال واسه دست گرمی شرکت کردم چقدم گل کاشتم Smile

میخواستم یه راهنمایی کلی واس درسا ازتون بگیرم که تو سربازی انشالله بخونم و حینش شرکت کنم از الانم میخوام واسه سال بعد کار کنم تا انشالله دیگه جواب خوبی بگیرم .

حالا با این وقت شما چی رو به من پیشنهاد میکنید ؟

خیلی خیلی ممنونم ازتون
سلام. خیلی ممنونم.
اول اینکه پیشنهاد میکنم اگه میتونی امسال هم آزمایشی شرکت کنی؛ میتونه مفید باشه.
و دوم اینکه زمانی که برای خوندن داری خوبه، منظورم اینه که از الان برای سال بعد داری میخونی. فقط مساله اینجاست که تا چقدر بتونی برنامه ریزی کنی برای درس خوندن و هم به سربازی برسی هم درس. پیشنهاد میکنم درسای مفهومی تر رو از الان کم کم شروع کنی و جلو ببری. از اونجایی که ضرایب درسا هم عوض شده مسلما اگه از الان روی درسای ضریب ۴ وقت بزاری عالیه. اگر زبانت خوب نیست اون رو هم از الان میتونی شروع کنی.
امیدوارم موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sky1992
ارسال: #۳۷
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
ازینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم .

من دنبال سرباز معلمی هستم که اگه انشالله بشه وقتم برای کنکور خیلی آزادتر هست . البته شرایطشم دارم .

فقط یه سوال دیگه درسایی که ضعیف هستم و رابطه خوبی ام باهاشون ندارم مثل طراحی الگوریتم به نظرتون از روی کتابای منبع بخونم ؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)sky1992 نوشته شده توسط:  ازینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم .

من دنبال سرباز معلمی هستم که اگه انشالله بشه وقتم برای کنکور خیلی آزادتر هست . البته شرایطشم دارم .

فقط یه سوال دیگه درسایی که ضعیف هستم و رابطه خوبی ام باهاشون ندارم مثل طراحی الگوریتم به نظرتون از روی کتابای منبع بخونم ؟

خواهش میکنم.
اگه کاری که گفتین بشه که عالیه.
به نظر من اول با یه جزوه روان و خوب شروع کن، در کنارش یک کتاب تست هم کار کن تا توی اون درس مسلط بشی. معمولا مرجع خوندن وقتی مفیده که درس رو کامل بلدی و دنبال این هستی که تسلط خودت رو به ۱۰۰ برسونی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sky1992
ارسال: #۳۹
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)sy_NBA نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)*~MoonGirl~* نوشته شده توسط:  سلام

اول باید درس رو در حد معمول بلد باشید، بعد کتاب مقسمی (به نظر من) کتاب مناسبی هست برای خوندن و تمرین حل کردن. بعد از اون اگه وفت شد کتاب پارسه رو نگاهی بندازین، هم چیزای اضافه توش پیدا می کنید هم چیزایی که خوندین مرور میشه. بعد اگر وقت بود (که قاعدتا الان دیگه نیست) کتاب کورمن منبع خیلی خوبی هست.

سلام
من تو درس طراحی الگوریتم خیلی ضعف دارم واسه همین شروع کردم دارم clrs میخونم(واسه کنکور سال دیگه منظورمه! Big Grin ). ب نظرتون اینو بخونم کفایت نمیکنه ؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ)naamekarbary نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)sy_NBA نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)*~MoonGirl~* نوشته شده توسط:  سلام

سلام
من تو درس طراحی الگوریتم خیلی ضعف دارم واسه همین شروع کردم دارم clrs میخونم(واسه کنکور سال دیگه منظورمه! Big Grin ). ب نظرتون اینو بخونم کفایت نمیکنه ؟

من این کار رو توصیه نمی کتم. به این دلیل که این درس درسی مثل مدار منطقی نیست که آدم بتونه شروع کنه به خوندن و وقتی تموم شد با اطمینان بتونه خیلی از سوالاتش رو حل کنه. این درس پر از مسائل و مفاهیم مختلفی هست که باید یواش یواش و از ساده به سخت خونده بشه. کتاب clrs رفرنس کاملی هست که همه ی مطالب رو در خودش داره، اما خوندنش برای کسی که توی این درس ضعیفه در ابتدای کار به نظر من درست نیست، وقت خیلی زیادی می گیره و در کنار این موضوع خیلی مطالبی هم توش هست که عملا به درد کنکور ارشد نمی خوره و اگه کسی نتونه اینها رو شناسایی کنه وقت زیادی رو صرف کرده.
دقت کن که من به هیچ وجه نگفتم کتاب خوبی نیست، بلکه فوق العادست، اما نه برای شروع
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
Re: آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۴ معماری، ۹ هوش، ۶ نرم افزار و ۶ الگوریتم
سلام
تبریک بابت موفقیتتون و آرزومند موفقیتهای روزافزون براتون
من شدیدا به فکر تک رقمی شدن توی ارشد سال بعد هستم,ولی تجربه کمی تو بحث انتخاب منابع خوب دارم,بطور کل نمیدونم پله اول واسه قرار گرفتن توی مسیر درست کجاست که برم از اونجا شروع کنم,اینم خدمتتون بگم که پایه زبان و ریاضی بسیار خوبی دارم بطوریکه بدون مطالعه تستهای زبان پارسال رو حدود ۷۰ درصد و مجموعه ریاضی رو ۵۰ درصد زدم.
لطفا راهنمایی بفرمایید که از کجا شروع کنم ,در ضمن بین مدرسان و پارسه کدوم رو ترجیح میدین(هم به لحاظ کیفیت کتب و هم برنامه ریزی و آزمونها)
شرمنده پر حرفی کردم

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)iri-ahmadi نوشته شده توسط:  سلام
تبریک بابت موفقیتتون و آرزومند موفقیتهای روزافزون براتون
من شدیدا به فکر تک رقمی شدن توی ارشد سال بعد هستم,ولی تجربه کمی تو بحث انتخاب منابع خوب دارم,بطور کل نمیدونم پله اول واسه قرار گرفتن توی مسیر درست کجاست که برم از اونجا شروع کنم,اینم خدمتتون بگم که پایه زبان و ریاضی بسیار خوبی دارم بطوریکه بدون مطالعه تستهای زبان پارسال رو حدود ۷۰ درصد و مجموعه ریاضی رو ۵۰ درصد زدم.
لطفا راهنمایی بفرمایید که از کجا شروع کنم ,در ضمن بین مدرسان و پارسه کدوم رو ترجیح میدین(هم به لحاظ کیفیت کتب و هم برنامه ریزی و آزمونها)
شرمنده پر حرفی کردم

سلام
خیلی ممنونم، امیدوارم شما هم موفق باشید.
منبع خوب کتابی هست که ۳تا فاکتور داشته باشه: ۱/مطالب علمی درست و کاملی رو پوشش بده. ۲/تجربه ای که از حل کردن تمرینات و تست هاش به دست میاری برای حل بقیه مسائل کمکت کنه. ۳/با کتاب رابطه خوبی برقرار کنی.
من منابعی که برای خودم خوب بودند رو نوشتم، شاید برای شما هم مفید باشه. ضمنا دو درسی که توش قوی هستین به شدت کمکتون خواهد کرد و امید دارم که سال بعد مصاحبه شما رو در قسمت رتبه های برتر کنکور ۹۴ ببینم.
موسسه ای که من شخصا ترجیح میدم پارسه هست، اما باز هم تحقیقی داشته باشید در مورد بقیه (مثلا در مورد مهستان تعریف هایی شنیدم اما اطمینان ندارم هنوز)
روشی که من پیشنهاد می کنم اینه که از الان تا مهر سال آینده درس ها رو یکی یکی (یا نهایتا دوتا دوتا) شروع کنین، مفهوم و تست رو بخونین و برین سراغ درس های بعد. از مهر هم با برنامه آزمونها مطالب رو دوره کنین. جزئیات بیشتری در مورد این برنامه هست ولی توی ۲ خط بهتر از این نمیشد بگم Smile
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید و جواب بنده را دادید,امیدوارم خدا عنایت کنه و موفقیتی که شما کسب کردید ,قسمت من هم بشه.شرمنده که باز سوال میپرسم,به نظرتون من فعلا با دروس مشترک شروع کنم خوبه؟برای مثال با منطقی و معماری شروع کنم؟در مورد دروس تخصصی کدوم یک از درسها قابل سرمایه گزاری هست؟اینم خدمتتون بگم که گرایش نرم افزار و الگوریتم رو ترجیح میدم
بازم از لطفتون ممنونم

۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ)iri-ahmadi نوشته شده توسط:  خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید و جواب بنده را دادید,امیدوارم خدا عنایت کنه و موفقیتی که شما کسب کردید ,قسمت من هم بشه.شرمنده که باز سوال میپرسم,به نظرتون من فعلا با دروس مشترک شروع کنم خوبه؟برای مثال با منطقی و معماری شروع کنم؟در مورد دروس تخصصی کدوم یک از درسها قابل سرمایه گزاری هست؟اینم خدمتتون بگم که گرایش نرم افزار و الگوریتم رو ترجیح میدم
بازم از لطفتون ممنونم

خواهش میکنم. امیدوارم موفق باشید.
آره کار خوبیه. ترجیحا با درسی شروع کنید که توش ماهرتر هستید. برای اینکه اول کار هست و انرژی زیادی بهتون میده این کار. منطقی و معماری هم گزینه های خوبی هستند. تخصصی ها رو جدی بگیرین کاملا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close