زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲:مصاحبه با رتبه ۱۴ نرم افزار و ۱۱ الگوریتم

ارسال: #۱۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲:مصاحبه با رتبه ۱۴ نرم افزار و ۱۱ الگوریتم
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)anika نوشته شده توسط:  جناب مسقدی بعد از خوندن مصاحبه رتبه ۱ مجددا مصاحبه شمارو خوندم.
چــــقدر انگیزه،چقدر پشتکار

آفـــــــــرین بر شما .

چیزی که در شما قابل ستایشه اینه که شما درس نمی خونید که صرفا درس خونده باشید شما کاملا هدفمند زندگی می کنید.

آفـــــــــرین بر شما .

خیلی از لطفتون ممنونم.
به نظر من انسانی که هدف نداره واقعا زندست ولی زندگی نمیکنه . مشکل خیلی از تحصیل کرده های ما همینه که درس خوندن اما نمیدونن برای چی خوندن.
کسی که هدف نداره دچار رکود میشه. و توی سن جوانی دلش پیر میشه.
امیدوارم به بهترین ها برسید .

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: anika , yasermrz
ارسال: #۱۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
با سلام و خسته نباشیید از راهنمایی که بهم کردید کمال تقدیر و تشکر رو دارم و از مصاحبهی عالی تون هم متشکرم

من هدفم امسال قبولی در شریف هستش (کسب رتبهی ۱ هوش و ۱ نرم افزار )

آیا این اهدافم واقع بیانه و خوب هستش برای یک دانشجوی دانشگاه آزادی و معدل ۱۶/۳۰ یا نه بهتر ه چه هدفی رو در نظر بگیرم چون من باید تلاش کنم تا روزانه قبول شم به خاطر وضعیت مالیمون و همینطور چون مادرم به خاطر من صبح ساعت ۴ بیدار میشه میره شالی زار سرکار و تا غروب برگرده خونه یساعت ۸ شب میشه باید حتما روزانه شریف قبول شم تا بتونم زحمتهاش رو جبران کنم و اونو خوشحال کنم . و در آخر اگر توصیه یا پندی دارید ممنون میشم بهم بکنید .

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۲
ارسال: #۱۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
آفرین به این همت بلند.ناراحت شدم به خاطر فوت پدرتون خدارحمتشون کنه . امیدوارم به اهدافی که گفته بودید برسید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۱۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشیید از راهنمایی که بهم کردید کمال تقدیر و تشکر رو دارم و از مصاحبهی عالی تون هم متشکرم

من هدفم امسال قبولی در شریف هستش (کسب رتبهی ۱ هوش و ۱ نرم افزار )

آیا این اهدافم واقع بیانه و خوب هستش برای یک دانشجوی دانشگاه آزادی و معدل ۱۶/۳۰ یا نه بهتر ه چه هدفی رو در نظر بگیرم چون من باید تلاش کنم تا روزانه قبول شم به خاطر وضعیت مالیمون و همینطور چون مادرم به خاطر من صبح ساعت ۴ بیدار میشه میره شالی زار سرکار و تا غروب برگرده خونه یساعت ۸ شب میشه باید حتما روزانه شریف قبول شم تا بتونم زحمتهاش رو جبران کنم و اونو خوشحال کنم . و در آخر اگر توصیه یا پندی دارید ممنون میشم بهم بکنید .

خواهش میکنم
البته برای قبولی شریف رتبه ۱ نمیخواد همون زیر ۴۰ بیاری خوبه چون ظرفیت هاش بالاست.
برای شاد کردن دل مادرتون فقط لازمه شما تمام تلاشت رو بکنی . نتیجه رو خدا مشخص میکنه . مطمئن باش خدا میبینه هر کس چقدر تلاش کرده و نتیجه تلاشش رو میده بهش. پس سعی کن همه تلاشت رو بکنی نتیجه هرچی شد خدا رو شکر کن.
در مورد واقع بینانه بودن من نمیتونم قضاوت کنم خودت میدونی چقدر توانایی داری. به هر حال کسایی که رتبه های برتر کنکور میشن الکی و شانسی نمیشن. شاید شانسی کسی بشه ۱۵۰ اما هیچوقت شانسی نمیشه بشی زیر ۵۰/ زحمت کشیدن.
اگه این توانایی و استحقاق رو در خودت میبینی شک نکن که میتونی یکی از صندلی های شریف رو مال خودت کنی .
فقط هم گیر نده به شریف که ضربه بخوری اگه نشد. تهران همه ی دانشگاه هاش خوبن . شهرستان ها هم دانشگاه های خوبی دارن . یادت باشه فقط حداکثر تو هر گرایش ۲۰۰ نفر میتونن قبول شن تو ارشد. این یعنی خیلی ها حسرت قبولی رو میکشن. پس همین که روزانه قبول شی باید خدا رو شکر کنی.
خدا مادرتون رو براتون حفظ کنه انشالله.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho
ارسال: #۲۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  (جالب شد شمام گفتی کوچولو بودی کانتر بازی میکردی!!)
Big Grin
منم موقع کنکور همش کانتر آنلاین بازی میکردم Tongue

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  (جالب شد شمام گفتی کوچولو بودی کانتر بازی میکردی!!)
Big Grin
منم موقع کنکور همش کانتر آنلاین بازی میکردم Tongue

بازی که حتما باید در دستور کار قرار بگیره Big Grin من میرفتم خونه بچه ها هفت هشت نفری شبکه میکردیم کانتر میزدیم کلی حال میداد Tongue یکی از عوامل موفقیتم رو همین کانتر میدونم که باعث علاقه مندی من به این رشته شد Big Grin با تشکر از سازندگان محترم این بازی Cool

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , zahra_ce87
ارسال: #۲۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
مصاحبه جالبی بود. امیدوارم همیشه موفق باشید.

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ
اااااااااااااااااااه یه ساعت داشتم مینوشتم بعد از ارسال پاسخ ، نوشت ارسال شما توسط مدیریت بررسی میشه بعدشم ارسالمو حذف کرد.اعصابم خورد شد!!!
مانشتم مانشت قدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوست خوبم

واقعا دیگه حال ندارم دوباره بنویسم، ببخشید معذرت میخوام لپ ارسالمو براتون میذارم.
من عین شمام، توی دانشگاه دورافتاده ای با کمترین امکانات حتی از ملایرهم خیلی کمتر دارم درس میخونم.امسال محکم میخوام کنکور بدمو هدفم شریفه.
منابعمو انتخاب کردمو خریدم، از بهتریناس واز منابعم مطمئنم.
باید بگم که امتحانامونو انداختن بعد از انتخابات یعنی آخرین امتخانم ۱۶ تیره!!!!!!!!!بعدشم که ماه رمضون!!!!!!!
پایمم واقعا ضعیفه ولی میتونم خودمو بکشم.

با این توصیف ازتون توی برنامه ریزیم کمک میخوام، خودتون جامن به نظرتون تابستون ناقصمو چیکار کنم؟مهرتا بهمنو چی؟
راه حلتون برام چیه؟

تشکر ویژه، مرسی.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
تبریک میگم هم دانشگاهی جدید .........
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ
موفق باشید،به امید روزی که تو شرکت تون ببینیمتون Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  من میرفتم خونه بچه ها هفت هشت نفری شبکه میکردیم کانتر میزدیم کلی حال میداد Tongue
Tongue
حالا از مهر توی خوابگاه برنامشو میچینیم. یه اکسس پوینت از خونه میارم مسابقات کانتر و WarCraft بین اتاق‌های خوابگاه میزاریم. Big Grin
شمارتو واستم پ.خ. کن واسه ثبت نام و ... با هم در ارتباط باشیم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  من میرفتم خونه بچه ها هفت هشت نفری شبکه میکردیم کانتر میزدیم کلی حال میداد Tongue
Tongue
حالا از مهر توی خوابگاه برنامشو میچینیم. یه اکسس پوینت از خونه میارم مسابقات کانتر و WarCraft بین اتاق‌های خوابگاه میزاریم. Big Grin

آقا یک vp"n" بزار ما هم از خوابگاه دانشگاه بغلی وصل شیم حال همتونو بگیریم!!! Big Grin

بهت تبریک میگم .خیلی بهم انرژی دادی. امیدوارم به همه آرزوهات برسی.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط Nima Masghadi.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  من میرفتم خونه بچه ها هفت هشت نفری شبکه میکردیم کانتر میزدیم کلی حال میداد Tongue
Tongue

به به دوستان کانتر باز همه جمعند Big Grin من پایه ام اقا Tongue

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  اااااااااااااااااااه یه ساعت داشتم مینوشتم بعد از ارسال پاسخ ، نوشت ارسال شما توسط مدیریت بررسی میشه بعدشم ارسالمو حذف کرد.اعصابم خورد شد!!!
مانشتم مانشت قدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوست خوبم

واقعا دیگه حال ندارم دوباره بنویسم، ببخشید معذرت میخوام لپ ارسالمو براتون میذارم.
من عین شمام، توی دانشگاه دورافتاده ای با کمترین امکانات حتی از ملایرهم خیلی کمتر دارم درس میخونم.امسال محکم میخوام کنکور بدمو هدفم شریفه.
منابعمو انتخاب کردمو خریدم، از بهتریناس واز منابعم مطمئنم.
باید بگم که امتحانامونو انداختن بعد از انتخابات یعنی آخرین امتخانم ۱۶ تیره!!!!!!!!!بعدشم که ماه رمضون!!!!!!!
پایمم واقعا ضعیفه ولی میتونم خودمو بکشم.

با این توصیف ازتون توی برنامه ریزیم کمک میخوام، خودتون جامن به نظرتون تابستون ناقصمو چیکار کنم؟مهرتا بهمنو چی؟
راه حلتون برام چیه؟

تشکر ویژه، مرسی.

دوستان بابت تاخیر در جواب به سوالات شرمنده بدجور درگیر پروژه پایانی هستم. انشالله تموم شه زودتر بیام یه صفایی بدم به مانشت با حضورم Big Grin
درمورد سوالت دوست عزیزم :
تو سعی کن از همه اوقات فراغتی که داری بین امتحانات استفاده کنی . لازم نیست حتما اون امتحانا تموم شه بعد شروع کنی. ماه رمضون هم من نمیتونم بگم روزه نگیری، ولی با روزه بودن هم میتونی در ساعات اولیه روز که انرژیت تحلیل نرفته مطالب ساده تر رو بخونی و مرور کنی. تا اخر تابستون سعی کن درس هایی که قوی تر هستی رو مسلط بشی کامل که واسه پاییز بری سراغ درس هایی که ضعیف تری. به خدا توکل کن مطمئنا اگه تلاش کنی خدا هم کمکت میکنه تا به حقت برسی. یادت نره تو قران هست : " هر خوبی به شما میرسد از سمت خداست و هر بدی که به شما میرسد از سمت خودتان است" . اگه تلاش نکنی نمیشه بهونه بگیری که تابستونم ناقص بود. خیلی ها از مهر شروع کردن و رتبه تاپ اوردن. به امید دیدن موفقیتت

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال: #۲۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
Tongue

به به دوستان کانتر باز همه جمعند Big Grin من پایه ام اقا Tongue

دوستان بابت تاخیر در جواب به سوالات شرمنده بدجور درگیر پروژه پایانی هستم. انشالله تموم شه زودتر بیام یه صفایی بدم به مانشت با حضورم Big Grin
درمورد سوالت دوست عزیزم :
تو سعی کن از همه اوقات فراغتی که داری بین امتحانات استفاده کنی . لازم نیست حتما اون امتحانا تموم شه بعد شروع کنی....

سلام ممنون از اینکه جواب دادین.آره دارم دست وپا شکسته میخونم حالا امید به خدا، همه سعی وتلاشمو میکنم.من میگم بهتره تابستونو بچسبم به درسایی که ضعیفم.
نمیدونم، گیج شدم!HuhHuh

حالا بذارین شما پروژتونو تموم کنین بیشتر باهم صحبت میکنیم.
تشکرHeart

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
سلام به آقای مسقطی ، خیلی خوشحالم که از دانشگاه ملایر یکی مثل شما قبول شد ، هم دانشگاهی قدیم مبارک باشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۶۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close