زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ی ۶۲ نرم و ۴۶ الگوریتم (یک پیام نوری)

ارسال: #۱۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
بهترین مصاحبه ای بود که خوندم............

بهتون تبریک میگم و امیدوارم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید..............

منم یه پیام نوری و همین معدل شما رو دارم وقتی این مصاحبه رو خوندم واقعااااااااااااااااااااااا امیدوار شدم...............

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
سلام.

شما پیشنهاد میکنید سر کنکور دروس رو ب ترتیب بزنیم؟یا اول دروس خاصی رو بزنیم؟
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
عجب مصاحبه باحال و پر باری ، همش انرژی مثبت
تبریک ، نوش جونت !! ایشالا تو MIT همدیگرو ببینیم!!:ی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ی ۶۲ نرم و ۴۶ الگوریتم (یک پیام نوری)
دوباره تبریک میگم بهت دوست عزیزSmile
مرسی بابت مصاحبه خوب و پربارت،ایشالا MIT همدیگرو میبینیمWink
موفق باشیHeart
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام.

شما پیشنهاد میکنید سر کنکور دروس رو ب ترتیب بزنیم؟یا اول دروس خاصی رو بزنیم؟

بستگی به خودتون داره، من تو کنکور آزمایشی هام همیشه اول مشترک بعد ریاضی بعد زبان رو میزدم ولی سر جلسه گفتم یه رب زبان بعد مشترک بعد ریاضی، به نظرم اگه مشترک رو اول بزنید بهتر باشه چون ضریبش بالاست، البته به نسبت سوالاتش هم زیاده ولی خب سوالات مشترک ساده تر از ریاضیه...

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  عجب مصاحبه باحال و پر باری ، همش انرژی مثبت
تبریک ، نوش جونت !! ایشالا تو MIT همدیگرو ببینیم!!:ی

لطف داری عزیزم، انشاالله بهتر از اینها در مقاطع بالاتر نسیب شما بشه... MIT که رسیدی بهم تک بنداز بیام دنبالت...Big Grin تو خیابون Memorial Dr کنار رود Charles River منتظرتم...Big Grin آقا مثل اینکه یکی دیگه هم اضافه شد mortez28. پس شما با هم بیایید که منم زیاد معطل نشم...Big Grin قربون مرامتون...Big Grin ما بریم MIT ، اونجا رو به گند می کشونیم...Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  کلی به این جمله خندیدم : " من مادرم را دوست دارم. البته خودش متوجه نیست ولی خودم متوجه ام "
دمت گرم . خیلی لذت بردم از خوندن مصاحبه
انشالله مادرتم خوشحال میکنی با رفتن به MIT. یه سوال الان مادرت خوشحال نیست که میری شریف یا تهران ؟ ;-)
توی هدف هایی که داری مصمم باش مطمئنم توانایی رسیدن بهشون رو داری

قربونت نیما جان... چرا مادرم الان خوشحاله... ولی با رفتن به MIT خوشحال تر میشه... آخه یکی از پسر دایی هام رشتش برق بود و واسه ارشد بورس شد کانادا و یکی دیگه از پسر دایی هام رشتش الکترونیک بود اونم واسه دکترا بورس شد کانادا... مثلا بهم میگفت مهدی خدا کنه امیرکبیر قبول بشی... حالا بین خودمون باشه من میدونم که مادرم اطلاع زیادی از دانشگاه امیر کبیر نداره فقط چون پسر دایی اولم که رشتش برق بود امیرکبیر لیسانس گرفته فکر میکنه که امیر کبیر جایِ خوبیه، بهش میگم چرا امیرکبیر دعا کن شریف و تهران قبول شم... بعد که اسم شریف اومد گفت آره خدا کنه شریف قبول شی(چون اسم شریف رو بیشتر از تلوزیون شنیده، بابا مادرم ۶۰ سالشه الان...) احساس میکنم مادرم خیلی دوست داره که بچه هاشو تو این مراحل ببینه، و فکر میکنه که هر کی بره خارج ینی نور علی نور... امیدوارم که تو هم به اهدافی که داری برسی، البته اینکه میگم میخوام برم MIT واسه مزاح دارم میگم... اصلا من کی باشم که بخوام برم MIT... ولی از اونجایی که آقای طریحی گفت یه خیلی بزرگ انتخاب کن یادمه که همونجا بهش گفتم : می تونم برم MIT... ایشون هم گفت : چرا که نه... البته کار نشد نداره ولی کار هرکس نیست خرمن کوفتن، گاو نر میخواهد و مرد کهن... ما MIT رو هدف قرار دادیم که به دانشگاه تهران و شریف برسیم...Big Grin
اگه مادر محترم و بزرگوارت ۶۰ سالشه مادر من ۶۵ سالشه و بی سواد هم هست ولی من عاشششششققششششمBig Grin
اصلا اینطور مادرا زندگین به خدا .نه واسه همسایه و فک و فامیل کلاس میزارن نه چیزی . فقط از دیدن موفقیتت واقعا خالصانه خوشحال میشن و یه برق شادی خاصی تو چشمشون میبینی . وقتی دعات میکنن واقعا میتونی حس کنی که اون دعا رفت بالا پیش خدا و رسید تاییدش برگشت Smile
مطمئنم MIT هم میتونی بری ... ایرانی علم رو توی ثریا هم باشه بهش میرسه MIT که جای خود دارد ...
حالا که اینطور شد تا نری MIT ولت نمی کنم Big Grin

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
سلام اول از همه یه خسته نباشید بهتون بگم واقعا گل کاشتید
بهتون از صمیم قلب تبریک میگم. نتیجه ای که شما گرفتید برای من که مثل شما یه پیام نوری هستم انگیزه بزرگیه انشاالله در همه مراحل زندگیتون موفق باشید.
فقط یه سوال شما که فرمودین کتاب پترسون منظورتون طراحی و معماری کامپیوتر (دیوید پترسون و جان هنسی) است؟

دل مسوزان که ز هر دل به خدا راهی هست * هر که را هیچ به کف نیست به دل آهی هست
۱
۰
ارسال: #۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
تبریک و براتون آرزوی موفقیت می کنم.

تشکر خاص همه بخاطر داشتن کلام طنز تون که مطالب رو دلنشین می کرد با تاثیر دو چندان .

و این نقطه ی مثبتی است در مقابل دوستان رتبه برتری که ....

این سوالات از افراد دیگه هم پرسیده شده منتها جواب نمی دادند شاید سنگین تر بودند

بازهم ممنون از مصاحبه تون

انسان در بــــازی گاهی می بــــــرد ، گــــــــاهی چیــز یــاد می گیــــرد
۱
۰
ارسال: #۲۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
هیچ چیزی غیر ممکن نیست و همه چیز امکان داره! من برادرم از همین علم و صنعت تهران شروع کرد و الان هم با اجازه شما داره تو همین MIT دوره PHD مهندسی مکانیک رو میگذرونه! قطعا با پشتکار همه چیز امکان پذیره و باید در عین تلاش از لحظه تو زندگی هم لذت برد. در ضمن برای Electrical Engineering and Computer Science تا اونجا که میدونم MIT نیازی به GRE هم نداره!
در هر صورت براتون آرزوی موفقیت دارم

پ. ن: مدیریت عزیز پاسخ قبلی بنده چرا اعمال مدیریت شد؟!!

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۱
۱
ارسال: #۲۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  حالا که اینطور شد تا نری MIT ولت نمی کنم Big Grin
نیما جون مشکوک میزنی ناقلا، نکنه تو هم می خوای بیای ولی روت نمیشه بگی...Big Grin فعلا که یه اکیپ سه نفره داریم تو هم بیا بشیم چهار نفر... Big Grin

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ)sara88 نوشته شده توسط:  فقط یه سوال شما که فرمودین کتاب پترسون منظورتون طراحی و معماری کامپیوتر (دیوید پترسون و جان هنسی) است؟

خیلی ممنونم، بله منظور همان Computer Organization and Desing می باشد...

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)anika نوشته شده توسط:  تبریک و براتون آرزوی موفقیت می کنم.
تشکر خاص همه بخاطر داشتن کلام طنز تون که مطالب رو دلنشین می کرد با تاثیر دو چندان .
و این نقطه ی مثبتی است در مقابل دوستان رتبه برتری که ....
این سوالات از افراد دیگه هم پرسیده شده منتها جواب نمی دادند شاید سنگین تر بودند
بازهم ممنون از مصاحبه تون

خیلی ممنونم از شما دوست عزیز، این از لطف بیش از حد شماست، البته صحبت های دیگر دوستان نیز دلنشین و پر بار هست...

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  هیچ چیزی غیر ممکن نیست و همه چیز امکان داره! من برادرم از همین علم و صنعت تهران شروع کرد و الان هم با اجازه شما داره تو همین MIT دوره PHD مهندسی مکانیک رو میگذرونه! قطعا با پشتکار همه چیز امکان پذیره و باید در عین تلاش از لحظه تو زندگی هم لذت برد. در ضمن برای Electrical Engineering and Computer Science تا اونجا که میدونم MIT نیازی به GRE هم نداره!
در هر صورت براتون آرزوی موفقیت دارم

پ. ن: مدیریت عزیز پاسخ قبلی بنده چرا اعمال مدیریت شد؟!!

آقا مثل اینکه کلا رفتی شدیم...Big Grin دوستان اگه کسی هست که میخواد بیایید یه قطعه عکس و یه فتوکپی شناسنامه بیاره تا اسمشو بنویسیم...Big Grin
ولی به همین سادگی هم که میگید نیستا، برادر شما احتمالا چند تا مقاله ی درست و حسابی داشته که تونسته بره MIT. چون اونجا هر کسی رو راه نمی دهند... ولی امیدوارم که هر جا که هست موفق و پیروز باشه، باز هم میگویم که ما MIT را هدف قرار دادیم که به تهران و شریف برسیم... وگرنه آنور خبری نیست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , sara88
ارسال: #۲۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
حاج مهدی من عکسم یه کم مدل داره ریشم مشکل نمیگیره حراست MIT؟

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید....

منم پیام نور درس خوندم و کاملا میدونم نظامش چطوریه استاد اصلا معنی نداره البته نه همه استادا اما خب بالاتر از ۹۰%شون درست درس نمیدن اونایی هم که میخوان درس بدن وقت کلاس واسشون کمه خلاصه مصلما آدم پایه قوی نمیتونه داشته باشه

من امسال کنکور دادم از آخرای شهریورم خوندم واسه هوش اما بخاطر اینکه باید همه چیزو تازه از اول میخوندم و نمیرسیدم به برنامه ریزی آزمون مجبور شدم یه سری از کتابا رو کلا بذارم کنار مثل زبان , آمار , نظریه , سیستم , مدار الکترکی , طراحی و داده هم در حد متوسط بودم من کلا ریاضیم خیلی خوبه و رو ریاضی خیلی حساب باز کرده بودم که شانس ما امسال حسابی از سنجش رو دست خوردیم.......

خواستم از شما که یه وضعیتی مثل من داشتید کمک بگیرم من امسالم میخوام واسه ارشد بخونم اما به امید خدا امسال دیگه خیلی خوب میشم
به نظرتون از کی شروع کنم و رو کدوم درسا بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟

مرسی
موفق باشید......
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  آقا مثل اینکه کلا رفتی شدیم...Big Grin دوستان اگه کسی هست که میخواد بیایید یه قطعه عکس و یه فتوکپی شناسنامه بیاره تا اسمشو بنویسیم...Big Grin
ولی به همین سادگی هم که میگید نیستا، برادر شما احتمالا چند تا مقاله ی درست و حسابی داشته که تونسته بره MIT. چون اونجا هر کسی رو راه نمی دهند... ولی امیدوارم که هر جا که هست موفق و پیروز باشه، باز هم میگویم که ما MIT را هدف قرار دادیم که به تهران و شریف برسیم... وگرنه آنور خبری نیست...

البته که ساده نیست، بلکه خیلی هم دوشواره! ولی میگم که غیر ممکن دور از انتظار نیست، برادرم البته ارشد رو Mcgill بود و از اونجا برای MIT اقدام کرد و طبیعتا واقعا باید زحمت کشید، ولی همین روحیه ورزشکاری شما قابل تحسین هست و در هر صورت آرزوی موفقیت دارم برات.

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  به نظرتون از کی شروع کنم و رو کدوم درسا بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟

اگه واقعا قصد خوندن دارید و به رتبه ی یک فکر میکنید از همین الان شرو کنید و روی همه ی درسها سرمایه گذاری کنید... به نظرم زمان و تجربه ی خوبی دارید و با کمی تلاش میتونید تک رقمی بیاری و اگه باز بیشتر تلاش کنید (در حد خودکشی Big Grin) رتبه ی یک هم دور از انتظار نیست... موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
دم همه ی پیام نوریا گرممممممممم ترکوندی برادر Wink
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۱۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۳۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۳۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۳۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۹۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close