زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت مالک اشتر یا شبکه علم و صنعت؟

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
Sad امنیت مالک اشتر یا شبکه علم و صنعت؟
دوستان عزیز خواهشا کمک!

سلام دوستان .به یه دو راهی عجیب رسیدم! Confused Angry بین روزانه امنیت مالک و روزانه شبکه علم و صنعت!(البته بگم این دو رو بعد از امنیت مدرس می خوام بزنما!)
  • علاقم امنیته (آیا به نظرتون میشه در علم و صنعت کار امنیتی کرد؟!)
  • دکترا برام مهمه!(به نظرتون در دوسال آتی کدوم یک از مالک یا علم و صنعت دکتری میارن!؟)(برای دکتری امنیت پذیرش در مصاحبه دکتری با امنیت مالک راحت تره یا شبکه علم وصنعت؟! )
  • به فکر اون ور آب نیستم(حداقل فعلا!)
  • می خوام دانشگاهی برم که بتونم حین تحصیل برای کسر خدمت پروژه نظامی بردارم(آیا در هر دو این دانشگاه میشه این کار رو انجام داد؟!)
  • حین و بعد از تحصیل شرایط کاری و مزایای اون برام خیلی مهمه!امنیت می گن بهتره! نه؟!حتی امنیت مالک در قبال شبکه علم و صنعت!
  • برام مهمه که تو دانشگاه فقط تئوری نخونم و شرایط یادگیری و پژوهش عملی هم وجود داشته باشه!
  • امکانات رفاهی و خوابگاههای کدوم یک بهتره!؟
به هرحال علم وصنعت دانشگاش یه سر و گردن بالاتره! حداقل اسمش !حالا چیکار کنم؟! ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان!بعضی از بچه ها رو دیدم که حتی شبانه علم وصنعت رو زود تر امنیت روزانه مالک زدن!
کدوم یک رو اول بزنم؟!HuhHuh
مرسی دوستانHeart

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: homakp
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
دوست عزیز شکی در انتخاب دانشگاه علم وصنعت نداشته باش.
دانشگاه مالک اشتر دانشگاه سطح پایینی هست چون برای ی جای نظامی هست و افرادی هم که گزینش میشن نه بر اساس سطح علم بلکه بر اساس سطح و درجه اعتقادات دینی و ...هست.نتیجه هیچ استاد درستی پا نمیشه بره دانشگاه مالک اشتر....
تو که به امنیت علاقه داری میتونی پایاننامه رو امنیت شبکه کار کنی.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Amir V , homakp
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  دانشگاه مالک اشتر دانشگاه سطح پایینی هست چون برای ی جای نظامی هست و افرادی هم که گزینش میشن نه بر اساس سطح علم بلکه بر اساس سطح و درجه اعتقادات دینی و ...هست.نتیجه هیچ استاد درستی پا نمیشه بره دانشگاه مالک اشتر....
تو که به امنیت علاقه داری میتونی پایاننامه رو امنیت شبکه کار کنی.
مرسی دوست عزیز!واقعا ممنونم ازتون! اما بعدا با مدرک شبکه آیا در ارگان های دولتی میشه برای پست های امنیتی استخدام شد؟!(ترس م از این مشکله!)
نظرتون در مورد این انتخاب من و جایگاه مدرس و نصیر در انتخابام چیه!؟ممنون میشم کمکم کنید!

۱/ امنیت امیرکبیر
۲/ شبکه امیرکبیر
۳/ شبکه شریف
۴/ ای تی شریف
۵/ شبانه بالایی ها
۶/ امنیت تربیت مدرس
۷/ شبکه علم و صنعت
۸/ امنیت مالک
۹/ شبکه خواجه نصیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
من اگه جای شما بودم شبکه خواجه نصیر رو هم به امنیت مالک ترجیح میدادم.من خودم اصلا تو انتخابم مالک اشتر رو انتخاب نکردم.
در مورد کار دولتی نمیدونم چه جوری بگیرن که بتونم کمکت کنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  من اگه جای شما بودم شبکه خواجه نصیر رو هم به امنیت مالک ترجیح میدادم.من خودم اصلا تو انتخابم مالک اشتر رو انتخاب نکردم.
در مورد کار دولتی نمیدونم چه جوری بگیرن که بتونم کمکت کنم.
ممنونم ،واقعا لطف کردید!ولی واقعا موندم چیکار کنم!شما از امنیت مدرس راضی هستید؟!

۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
یکی از دوستان نوشته بود مالک برای کسری خدمت سربازی بهترین گزینه است!کسی اطلاعی داره در این زمینه عزیزان؟!

۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: امنیت مالک اشتر یا شبکه علم و صنعت؟
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  یکی از دوستان نوشته بود مالک برای کسری خدمت سربازی بهترین گزینه است!کسی اطلاعی داره در این زمینه عزیزان؟!

حالا این همه فاکتور شما هم گیر دادین به قضیه کسر خدمت
علاقتون هر چی هست هم از بعد دانشگاه هم رشته هم فیلد پایان نامه طبق همون پیش برید. حالا تا دو سال دیگه هم خدا بزرگه و کلی اتفاق ممکنه بیفته و اصلا شاید دیدگاهتون نسبت به شغل هم با حال حاضر تغیر کنه.
ببینین ارزش فکر کردن به دانشگاهی که کسر خدمتو فرضا به همراه داره، در قیاس با سطح علمی یه دانشگاه تراز بالاتر از بعد اساتید.... در این حد هست؟

تا جایی که من اطلاع دارم امنیت، علمو صنعت هم کار میشه، دکتر آنالویی که بسیار هم سخت گیر هستند.
من اگر جای شما بودم اینجوری انتخاب میکردم:
۱/امنیت امیرکبیر
۲/ شبکه امیرکبیر
۳/ شبکه شریف
۴/ ای تی شریف
۵/شبانه ۱ و ۲
۶/ شبانه ۳
۷/شبکه علمو صنعت
۸/شبانه ایتی شریف
۹/ امنیت تربیت مدرس
۱۰/ امنیت مالک
۹/ شبکه خواجه نصیر

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , homakp
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  حالا این همه فاکتور شما هم گیر دادین به قضیه کسر خدمت
تا جایی که من اطلاع دارم امنیت، علمو صنعت هم کار میشه، دکتر آنالویی که بسیار هم سخت گیر هستند.
من اگر جای شما بودم اینجوری انتخاب میکردم:
۱/امنیت امیرکبیر
۲/ شبکه امیرکبیر
۳/ شبکه شریف
۴/ ای تی شریف
۵/شبانه ۱ و ۲
۶/ شبانه ۳
۷/شبکه علمو صنعت
۸/شبانه ایتی شریف
۹/ امنیت تربیت مدرس
۱۰/ امنیت مالک
۹/ شبکه خواجه نصیر
خیلی ممنونم دوست عزیز... خیلی خیلی ممنونم بابت انتخاب رشته پیشنهادی...نه به عنوان یه فاکتور گفتم چون الان سربازم...
چندتا سوال:
۱- چرا شب ای تی شریف رو بعد علم و صنعت زدید؟!
۲-چرا علم و صنعت شبکه رو به امنیت مدرس ترجیح دادید؟!(یعنی واقعا میشه در علم و صنعت اینقدر امنیتی کار کرد؟!)
۳-شبکه نصیر از امنیت مالک سطحش پایین تره؟!
بازم ممنونم

۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
من از امنیت تربیت مدرس راضی هستم.یعنی از نظر پژوهشی دانشگاه خیلی خوبیه.دو ترم اول بچه های ۲۶ واحد میگذرن و ترم ۳ و ۴ فقط پایانامه کار میکنند و اکثر بچه های که دفاع میکنن ۴ یا ۵ تا مقاله دارند.دوست عزیز برای کسری میتونی از دانشگاههای امام حسین و وزارت دفاع طرح بگیری و کسری بگیری.نیاز نیست موقعیتت رو به خاطر کسری خدمت خراب کنی.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
به نظر من دانشگاه علم وصنعت بهتر از مدرس هست و می تونه قبل از مدرس قرار بگیره.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  من از امنیت تربیت مدرس راضی هستم.یعنی از نظر پژوهشی دانشگاه خیلی خوبیه.دو ترم اول بچه های ۲۶ واحد میگذرن و ترم ۳ و ۴ فقط پایانامه کار میکنند و اکثر بچه های که دفاع میکنن ۴ یا ۵ تا مقاله دارند.

۲۶ واحد در ۲ ترم؟! سنگین نیست؟
تا جایی که من شنیدم تربیت مدرس سال قبل آی تی آورده و هنوز بین امنیت و هوش و نرم افزار مرز خاصی قرار نداده اند.این خودش یک ضعف محسوب میشه.

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  من از امنیت تربیت مدرس راضی هستم.یعنی از نظر پژوهشی دانشگاه خیلی خوبیه.دو ترم اول بچه های ۲۶ واحد میگذرن و ترم ۳ و ۴ فقط پایانامه کار میکنند و اکثر بچه های که دفاع میکنن ۴ یا ۵ تا مقاله دارند.دوست عزیز برای کسری میتونی از دانشگاههای امام حسین و وزارت دفاع طرح بگیری و کسری بگیری.نیاز نیست موقعیتت رو به خاطر کسری خدمت خراب کنی.
مرسی مرسی دوست عزیز !ممنونم از وقتی که می زارید!شما این انتخاب رشته دوست عزیزمون reyhaneh64 رو تا چه حد قبول دارید؟! شما هم امنیت مدرس رو سال قبل بعد شبکه علم و صنعت زدید یا قبلش؟!

۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: امنیت مالک اشتر یا شبکه علم و صنعت؟
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  ۱/امنیت امیرکبیر
۲/ شبکه امیرکبیر
۳/ شبکه شریف
۴/ ای تی شریف
۵/شبانه ۱ و ۲
۶/ شبانه ۳
۷/شبکه علمو صنعت
۸/شبانه ایتی شریف
۹/ امنیت تربیت مدرس
۱۰/ امنیت مالک
۹/ شبکه خواجه نصیر
خیلی ممنونم دوست عزیز... خیلی خیلی ممنونم بابت انتخاب رشته پیشنهادی...نه به عنوان یه فاکتور گفتم چون الان سربازم...
چندتا سوال:
۱- چرا شب ای تی شریف رو بعد علم و صنعت زدید؟!
۲-چرا علم و صنعت شبکه رو به امنیت مدرس ترجیح دادید؟!(یعنی واقعا میشه در علم و صنعت اینقدر امنیتی کار کرد؟!)
۳-شبکه نصیر از امنیت مالک سطحش پایین تره؟!
بازم ممنونم
خواهش میکنم
دیگه یه انتخاب رشته پیشنهادی این همه تشکر نداره
Smile
راستش اینا همش طبق نظر شخصی و مطالبی بود که از دوستام شنیدم.
یه جاهایی دانشگاه مهم بود یه جایی مدرک ارزشش بیشتره تا جو دانشگاه ، اینجوری انتخاب کردم.
کلا شبکه در شرایط فعلی حامعه ارزش اعتباریش زیاده و خیلی پر کاربرد
آیتی- آیتی
و آیتی- تجارت
به لحاظ مباحث میره سمت دروس صنایعی و من شخصا با اینجور دروس نمیتونم کنار بیام اونم وقتی علاقتون سمت امنیته ،ارزششو کمتر ازمدرک شبکه میدونم. گذاشتمش بعد علمو صنعت

امنیت خیلی سخته. گاهی بعضی از سخت گیریا ارزش نداره به زمانی که براش صرف میشه یا دانشگاه
شاید اگر شبکه علمو صنعت برین خیلی بهتر باشه تا امنیت امیرکبیر .
شبکه امیرکبیر آسون میگیرن و امنیتش از هوششم سخت گیرترن. و کمرشکنه ها
واقعا ببینین ارزش داره وقتی گزینه های دیگه هم دارین؟

به نظر شخصی امنیت مالک اگر قصد اپلای نداشته باشین بهتره تا خواجه .
در غیر اینصورت بذارینش آخر.
البته من اگه شرایط شمارو داشتم طبق علاقه های خودم شبکه هارو اول میزدم بر طبق دانشگاه تا یه جایی بعد میرفتم سراغ امنیت.
Smile
اینجوری:
۱/شبکه امیرکبیر
۲/ شبکه شریف
۳/ شبانه ۱( اینو به دلیل آسون گرفتنشون اینجا میذارم)
۴/امنیت امیرکبیر
۵/شبکه علمو صنعت
۶/ ای تی شریف
۷/ شبانه ۴
۸/شبانه ایتی شریف
۹/ امنیت تربیت مدرس
۱۰/شبکه خواجه نصیر
۱۱/امنیت مالک

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , fa_shinobi
ارسال: #۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
دیگه یه انتخاب رشته پیشنهادی این همه تشکر نداره
مجددا تشکر بابت زمانی که گذاشتید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۵۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۳۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close