زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب پایگاه داده مدرسان یا مقسمی؟

ارسال:

pooyaa پرسیده:

سلام
دوستان بین دو کتاب پایگاه داده مدسان شریف و مقسمی کدوم یکی بهتره ؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

H3NGAM3H پاسخ داده:

مدرسان دارم ، ازش راضیم !

۰
ارسال:

abdi1370 پاسخ داده:

RE: کتاب پایگاه داده مدرسان یا مقسمی؟

سلام دوست عزیز

مسلما کتاب مقسمی بنظر من صددرصد بهتر از مدرسان است!!!
۱- مقسمی کاملا مباحث و توضیح داده و با مثال های متعدد مساله رو بجاش مین دازه ! ولی مدرسان خلاص ست
۲- مقسمی ۳ کتاب مرجع (دیت ،روحانی و حق جو) رو خلاصه کرده و بهترین کتابه
۳- ۹۹ درصد مصاحبه ها که تو مانشت شده همشون از مقسمی استفاده کردن
۴- من خودم امسال(سال ۹۲) کتاب مقسمی رو خوندم از ۵ سوال ۴ تا زدم که هر ۴ تا درست بود
۵-کلا مقسمی زیاد کتاب داره که توش ساختمان داده و پایگاه داده ش (خیلی) بدرد بخورن
اینا اطلاعات من بود امید وارم مفید باشه
با آرزوی موفقیت SmileSmileSmileSmile

۰
ارسال:

Andrew S.Tanenbaum پاسخ داده:

دوست عزیز.اگه واسه مهندسی میخوای بخونی مقسمی بخر.البته چاپ قدیمش بهتر از جدیدشه.همین کافیه.اما اگه میخوای آی تی بخونی زور این کتاب به سوالای آی تی نمیرسه.سیلبرشاتس خوبه واسه آی تی.البته اگه مقسمی بخونی میتونی آی تی رو هم جواب بدی اما همه رو شاید نتونی بزنی.

۰
ارسال:

ندا۷۷ پاسخ داده:

من کنکور ای تی دادم مقسمی هم خونده بودم
ولی خیلی خوب خوندمش خیلیم ازش راضی بودم
توصیه میکنم فقط مقسمیو بخون کافیه

ارسال:

آسمان ابری پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ندا۷۷ نوشته شده توسط:  من کنکور ای تی دادم مقسمی هم خونده بودم
ولی خیلی خوب خوندمش خیلیم ازش راضی بودم
توصیه میکنم فقط مقسمیو بخون کافیه

چاپ جدیدش یا قدیم؟

من هر دو کتابو دارم هر دو ی اونها هم چاپ امسال هستش
هر دو شون هم انصافا خوب فصول اول را (البته تا جایی که من خوندم ) توضیح دادن تا sql من برای آی تی می خوام بخونم اما نمی دونم بحث های نرمالسازی را چطور بهش پرداخته شده چرا که دیدم سوالای نرمالسازی واقعا سخته درست مثل کنکور سال ۹۱ و آیا کتابی هست که فصل های آخر را به خوبی توضیح داده باشد
اما سوال و بحث اصلی من به اینجا می رسه
که وقتی میخوای سوالای فصل اول مدرسان را حل کنی بعد جواب هایش را با جواب های مقسمی مقایسه کنی حدود ۱۰ الی ۱۲ سوال های فصل اول مدرسان پاسخ های کاملا متفاوت با مقسمی داده است ( دوستان اگر احیانا خواستین من می گم کدوم سوالها) مثلا مدرسان گزینه ۱ را زده و مقسمی همان سوال را مثلا گزینه ۳ زده و هرکدام استدلال های منطقی دارند برای جوابهایشان
من واقعا گیج شدم باید به جواب کدومشون اعتماد کنیم؟ حتی فصل دوم مدرسان هم که سوالهایش را با مقسمی مقایسه کردم همین دوگانگی جوابها به چشم می خورد
از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنند که چه باید کرد برای اطمینان از جواب های تشریحی کنکور های ارشد سال های قبل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mohammad.ardeshiri پاسخ داده:

طبق تجربه پارسالم اگه برای مهندسی میخونی مقسمی خوبه و برای آی تی مقسمی +یه رفرنس

۰
ارسال:

csun پاسخ داده:

دوستان به نظرتون واسه کسی که پایگاه رو تو دوران کارشناسی پاس نکرده کدوم کتاب واسه کنکور بهتره؟

۰
ارسال:

ITgirl پاسخ داده:

بچه ها بنظرتون واسه کسی که سطح پایگاهش خوبه, اینکه جزوه رانکوهی(۲۰۷ صفحه ای) رو بخونه با کتاب تست همون رانکوهی مناسبتره یا مقسمی(چاپ۸۶)؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۱۶ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۶۰ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۹۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۷۲۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۱۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۳۰۱ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۶۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close