زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش من در تقلب

ارسال: #۳۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ
هوش من در تقلب
منم تقریبا امتحانی رو به خاطر ندارم که تقلب نکرده باشم!!! به عنوان مثال برا امتحان هندسه فرمولا و اثبات قضیه ها رو پشت ماشین حساب نوشتم و ۲۰ شدم. خداوکیلی نمره ای که با درس خوندن میگیری مثل نمره ای که با تقلب میگیری نمیچسبه!
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , avril22
ارسال: #۳۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
هوش من در تقلب
خانم ها و آقایون متخصص در تقلب Tongue بیزحمت یه راهی به من نشون بدید تا این درس مدار الکترونیک رو پاس بشم UndecidedUndecided................

باور کنید خیلــــــــــــــــــــی به کمکتون احتیاج دارم Sad

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , vojoudi
ارسال: #۳۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
هوش من در تقلب
منم علاقه زیادی به تقلب دارم ، یه جورایی امتحانو جذاب میکنه Big Grin
تا جایی که یادمه همیشه یه چیزی کف دستم مینوشتم و میرفتم سر جلسه
تا اینکه ترم ۲ کارشناسی سر امتحان گسسته کف دستمو پر کردم، یکی از مراقبا ۲دقیقه از امتحان نرفته بود که مچمو گرفت گفت این چیه
گفتم هیچی الان پاکش میکنم ، گوشیشو دراورد سریع از کف دستم عکس گرفت ، گفت اشکال نداره جواب بده (نگفت که دستتو پاک کن منهم گفتم چه ادم باحالی بود دعاش کردم) کلی خوشحال شدم شروع کردم به جواب دادن و .. گذشت تا اینکه نمرات اومد،
۲۵صدم شده بودم به علت تقلب + درج در پرونده ، خداییش بد ضدحالی خوردم چون خودم مینوشتم هم قبول میشدم ولی..
با این حال پشیمون نیستم پاش بیوفته بازم تقلب میکنم.Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , m_gh , mohammadali1990 , sahar121 , avril22 , ف.ش , siloi , TnT , sajad2020 , vojoudi , Hera
ارسال: #۳۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ
هوش من در تقلب
من از تقلب خوشم نمیاد
ولی من یه بار تو کنکور کاردانی که ماشین حساب برده بودم (برای ریاضی) هرچند استفاده نکردم ماشین حساب مبناها را هم حساب میکرد یکی از سوال ها که تبدیل مبنا بود از ماشین حساب استفاده کردم هرچند بلد بودم ....

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , TnT
ارسال: #۳۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط shokofe.)
RE: هوش من در تقلب
من زیاد اهل تقلب نبودم یعنی بیشتر از رو دستم تقلب میکردن تا اینکه برعکسش ولی سال آخر دبیرستان که امتحانا نهایی و سخت بود، امتحان ریاضی داشتم چیزیم نتونسته بودم بخونم (آخه خیلی مریض بودم)بهترین تقلب عمرم نجاتم داد.
رشته های دیگه همه برگه هاشونو داده بودن فقط واسه ما که ریاضی بود و وقت بیشتری داشت مونده بود، کلا ناامید شده بودم و به فکر این بودم که اولین تک عمرمو چطور به خانواده ام نشون بدم که یکدفعه مراقبمون، کتابدار مدرسه رو که چند سال از ما بزرگتر بود و با من دوست بود صدا زد که جایگزینش بشه. بعد اینکه جاشونو عوض کردن داشتم از خوشحالی دیوونه میشدمSmile دوستم که حالا مراقبمون شده بود اومد رو سرمو پرسید مشکلی نداری گفتم هیچی ننوشتم گفت کدوم از اینا زرنگن منم دوستمو که چند میز اونورتر بود نشونش دادم چند دقیقه بعد برگه دوستم با همه جوابا جلوم بووووودBig GrinAngel
هر وقت یاد زمانی که داشتم با چه سرعتی از رو برگه دوستم مینوشتم میوفتم از خنده پس میوفتمBig Grin Smile
اما هنوز یخولده عذاب وجدانشو دارمUndecided

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sahar121 , mehdi.m2 , zibaziba , Payam92
ارسال: #۳۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ
هوش من در تقلب
سلام دوستان-منم خاطره جالبی دارم از تقلب البته تقلب بعد از امتحان-سال سوم راهنمایی بودم درس ریاضی شده بودم ۱۸ یه سوال ۲ نمره ای رو اشتباه نوشته بودم معلم برگه های تصحیح شده رو داد منم نگاه کردم دیدم حیف این ۲ نمره رو نگیرم با تیغ مداد تراش شروع کردم روی خط قرمزی رو که معلم کشیده بود روی پاسخم به پاک کردن و خط قرمز خودکارپاک شد بعدش برای اینکه ضایع نشه اون جا رو شروع کردم به خط کشیدن با خودکار ابی که مثلا اشتباه کردم و بعدش انتهای صفحه بعد نوشتم جواب سوال........بعدش با خودکار قرمز ۲ نمره دادم و به معلمم گفتم اقا توی جمع نمرات من اشتباه کردی اونم شمرد دید درسته و ۱۸ منو ۲۰کرد غافل از این که چه اتفاقی افتاده!این لذت بخش ترین نمره درس من بود.

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Payam92 , mehdi.m2 , shima_24 , fa_karoon , Hera
ارسال: #۳۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
هوش من در تقلب
من تو مدرسه گاه و بیگاه تقلب می کردم، ولی عقلم که رسید فهمیدم کار غیر اخلاقی ای هست. مخصوصا تو دانشگاه و بیشتر در درسایی که روی نمودار می ره و نمره ی شما در نمره ی بقیه هم تاثیر داره.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fariba.h , TnT , mehdi.m2 , Engineer , zibaziba , Hera
ارسال: #۳۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
هوش من در تقلب
ترم دوم درس برنامه نویسی داشتیم، C++ . روز امتحان پایان ترم سوالات همه تستی بود و ۴تا برنامه که داده بود بنویسیم. (۳۰تا تستی). یکی از دوستام قبلش گفته بود که حتی لای کتاب رو هم باز نکرده، گفت که طرف راست تو میشینم برگه رو هم طوری بگیر که منم بتونم تستی ها رو بزنم. منم که خدای رفاقت ... Smile
امتحان تموم شد و اومدیم بیرون، بهم گفت که ۴تا تشریحیه رو نتونسته نگاه کنه، فقط همه سوالای تستی رو از روی برگه من زده. خوشحال از اینکه حداقل یه ۱۰ ۱۲ ی میگیره پاس میشه، اما نگو استاده جای گزینه ها رو برای هر ردیف از چینش دانشجوها تغییر داده !!!! طوری که حتی یک تست هم با بغل دستی همخونی نداره. Smile . جوابا که اومد من شدم ۱۸ اونم شده بود ۲/
حالا دقیقا این ۲ رو از کجا نثارش شده بود نمی دونم.

عنوان این ارسال هم "هوش استاد در خفت کردن دانشجوها" باشه بهتره Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , TnT , mehdi.m2 , shima_24 , maryami , vojoudi , Hera
ارسال: #۳۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
هوش من در تقلب
یه خاطره خیلی جک یادم اومد

پیش دانشگاهی بودم. امتحان شیمی بود حالم سر امتحان خوب نبود از بس خونده بودم قاطی کرده بودم
برگه ها رو دادن دقیقا یادمه حتی کجا نشسته بودم. برگه ها رو دادن تندتند نوشتم از سوال حفظی اصلا خوشم نمیومد
تند می نوشتم چیزی یادم نرهSmile)))))))
بعد امتحان که تموم شد می خواستم برگمو بدم فکر کنم همه رو جواب داده بودم فقط یکی اشتباه بود که میشدم ۱۹/
حالا فکر کنین چی شد انقدر حالم بد بود کلا مریض بودم سرمم درد گرفته بود اون روز. برگه چرک نویسو دادم برگه پاک نویسو با خودم بردم خونه!!!!!!!!!!!!! وقتی که رسیدم خونه و خوابیدم بلند شدم چک کنم چی کار کردم با تعجب دیدم برگه پاک نویسمو اوردم. داشتم می مردم یعنی درسو مفتی میوفتادم. تو برگه چرک نویسم چیز خاصی ننوشته بودم.
یعنی با اون میشدم ۷ ۸ خیلی خوب درنظر بگیری. به مامان و بابام گفتم. داشتم میمردم. آخه تاحالا نمره هام کمتر از ۱۷ نشده بود. اونم به مدرسمون زنگ زد و جریانو به مدیرمون گفت. منم فقط منتظر بودم ببینم مدیرمون چی می گه. از شانس من چون بچه درسخونی بودم و شاگرد اول، برای خودشونم بد میشد بگن شاگرد اولشون یه درسو افتاده!!! بابام گفت من برگه رو بیارم؟
مدیرمون گفت لازم نیست عیبی نداره ما ایشونو می شناسیم. بعد که نمره ها اومد شده بودم ۱۸/۵!!!!
خیلی خوشحال شدم. حیف اون همه درسی که خوندم. اگه می دونستم انقدر طرفدار دارم برگه سفید میدادم برای درسامSmile)))
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , TnT , mehdi.m2 , zibaziba , shima_24 , esisonic , nina69 , Engineer , vojoudi
ارسال: #۴۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط TnT.)
من یه بار امتحان اخلاق اسلامی داشتم و نخونده بودم امتحانش تستی بود قرار بود ازبچه ها هر کی تموم میکرد جوابارو به بقیه اس کنه من چیز زیادی ننوشته بودم اس ام اس بهم اومد میتونستمم بخونم ولی بازش نکردم و اتفاقادرس رو هم افتادم!!!
آره یه همچین آدمیم من!!AngelAngel

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , سجاد۶۷ , mahdiii , Engineer
ارسال: #۴۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
هوش من در تقلب
اسم اخلاق اسلامی اومد...
من کلا ً تو درسای حفظی خیلی شاهکار کنم میشم ۱۴//!!...زمان کاردانی اخلاق رو برای اینکه بتونم پاس کنم تابستون برداشتم
زمان امتحان هم هیچی نخونده بودم و تو برگه شدم ۳
رفتم با استاده که رئیس دانشکده علوم انسانی بود صحبت کردم...گفت برای اینکه معدلت پایین نیاد بهت میدم ۹
دیدم اینجوری نمیشه، باید از در رباتیک وارد شد...رفتم به معاون پژوهشی گفتم مهر مسابقات رباتیکه ، منم نتونستم درس بخونم ، یه کمکی بکنید...
هیچی دیگه ... ۳،۲ روز بعد نمره ام اومد...شده بودم ۱۸///!
یه همچین آدم فعالیم من!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , zibaziba , mehdi.m2 , r.jafari , sir_ams , mhnz
ارسال: #۴۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
هوش من در تقلب
من درس ریاضی مهندسی رو با به استاد به معنای واقعی نامرد داشتم
سیستم دانشگاه پیام نور اینجوریه که از کل کتاب سوال میاد
استاد ما فصل ۹ و ۱۰ رو درس نداده بود گفت نخونین اگه تو امتحان اومد نمره ش یا بهتون میدم یا پخش می کنم
اون ۸ فصل به اندازه کافی نفس گیر بود من خودمو کشتم ۸ فصل و با تمریناش خوندم دقیقا اون ترم ۳ تا امتحان منطقی و ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو ۳ روز پشت سر هم داشتیم ومن تو ۷۲ ساعت ۶ ساعت هم نخوابیده بودم. برای اینکه از نمره م مطمئن بشم یه سری از تمرین ها و فرمول ها رو تو برگه چک نویسی که دفعات قبل از سرجلسه اورده بودم نوشتم و بردم به دوستام هم نشون دادم که بگم می دونم چه سوالایی مهمه
برگه رو دادن جوابا رو نوشتم و بغیر از اون دوتا سوال که از فصل ۹ و ۱۰ بود تستایی رو هم با ۴ تا از بچه ها چک کردیم. می خواستم برگمو بدم گفتم بگذار تشریحی ها رو هم با نوت های خودم چک کنم بعد بدم. همه چیز اوکی بود و من اومدم بیرون سربلندانه گفتم دیدین همون سوالایی که گفته بودم اومد.
نمره ها که بود در کمال تعجب دیدم با ۱۰/۷۵ شدم ماکس کلاس.
همه مون شکه شدیم.
استاده هم از اینایی بود که به هیچ وجه برگه رو نمی کشید بیرون.
چک نویس رو تا مدت ها داشتم پسرهای کلاسمون می گفتن حقش بریم به آموزش بگیم بیا برگه این خانم رو با این چک کن و ببین اون نامرد چطور بهمون نمره داده.
آخرش به نمره مون که نرسیدیم و نگذاشتن برگه ها رو ببینیم ولی معلوم شد اون سوالای حذف شده رو در نظر گرفته بود میانترم هم بهمون ۱ و ۲ داده بود. برگه صحیح کردن خودشم که بطور اتوماتیک ۳- ۴ نمره از کمتر از نمره واقعیت بود.

اون ترم با معدل ۱۳/۴۴ با دوستم مشترکا شدیم نمره اول

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhnz
ارسال: #۴۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خانم ها و آقایون متخصص در تقلب Tongue بیزحمت یه راهی به من نشون بدید تا این درس مدار الکترونیک رو پاس بشم UndecidedUndecided................

باور کنید خیلــــــــــــــــــــی به کمکتون احتیاج دارم Sad
عزیزم پست های این تاپیک رو بخونی یک متقلب تمام عیار می شیBig Grin
موفق باشی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط SHF.)
هوش من در تقلب
ترم پیش یک دانشجوی دختر داشتم که نمی دونم چی شده بود با من قهر کرده بود!!!
سر جلسه مراقب بودم دیدم ناگهان نگاهم بهش افتاد دیدم به دستمال کاغذی دستش خیره شده و داره تند تند می نویسه! Smile
نزدکیش شدم گفتم داری چیکار می کنی ؟ گفت هیچی (البته با بی محلی) من هم شوخ طبعی ام گل کرد گفتم نه باید بگی. دیدم باز هم با بی تفاوتی گفت هیچی . گفتم این دستمال دستت چیه؟ گفت سرما خوردم. گفت ولی اصلا چهره ات نشون نمی ده ! Smile (منم چه گیری داده بودماااااااااااا) گفت استاد چشای شما اینطوری میبینه و منم خیلی خنده ام گرفته بود.
گفتم دستمالتو بهم بده ببینم راست می گی!!!! گفت نه استاد دستتون کثیف می شه. گفتم عیب نداره و ...
خلاصه سرتون رو درد نیارم دستمال رو به زور ازش گرفتم دیدن چقدر تمیز و مرتب نوشته بود. دستمال رو گذاشتم رو دسته صندلیش گفتم آره واقعا سرما خوردی !!! مشغول باش

من هم اصلا اهل تقلب نبودم و نیستم.
یه روز امتحان شیمی ۲ داشتیم و رفتیم سرجلسه و من آرایش مولکولی و نمی دونم چی بود رو خوب یادم نبود. دوستم داشت بهم میگفت سوال فلان چی میشه؟ من گفتم جواب سوالم رو بده منم جواب می دهم اونهم گفت نه اول من سوال کردم باید اول تو جواب بدی!!! Smile (رعایت عدالت Big Grin) منم پیش خودم گفت حالا که قراره کمکش کنم بذار طوری کمکش کنم که جیگرش حال بیاد و شروع کردم مفصل براش نوشتن و بعد برگه هامون رو عوض کردیم.
با کمال تعجب دیدم رو برگه نوشته بود من جواب سوالتو نمی دونم!!!! Big Grin
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , diligent
ارسال: #۴۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ
هوش من در تقلب
خیلی ضایعس ادم به یکی گیر بده بعدش بهش حال بده. این طوری اون ادم پرروتر میشه برای تقلب
من بودم بیچارش می کردمSmile))))))))
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۱۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۱۹۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۲۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  در حاشیه تقلب های علمی اخیر yayarety ۱ ۱,۶۲۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۸۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۵۰۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close