زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون شهرداری

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
آزمون شهرداری
سلام
من امسال آزون استخدامی شهرداری ثبت نام کردم ، رشته شغلی : کارشناس تحلیلگر سیستم و پست سازمانی : کارشناس انفورماتیک و سوالات تخصصی هم عبارتند از : آمار و احتمالات ، ریاضی عمومی ۱و۲ ، تحقیق در عملیات و برنامه نویسی .
میشه بفرمایید من باید چه کتابایی بخونم .

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
آزمون شهرداری
سلام
من هم در مورد منابع این ازمون مشکل دارم منابعش ریاضی ۱و۲ نوشته و ریاضی و امار مقدماتی منظور از ریاضی ۱ و ۲ چیه؟
اگر کسایی که قبلا شهرداری شرکت کردن لطفا بگید که چه کتابی باید مطالعه بشه همینطور در مورد ببرنامه نویسی
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ق.ظ
RE: آزمون شهرداری
چرا کسی راهنمایی نمیکنه ؟؟Huh
دوستانی که قبلا شهرداری شرکت کردید کجاییییید

۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ق.ظ
آزمون شهرداری
ریاضی ۱ و۲ همون ریاضی اول و دوم مدرسه یعنی دبیرستانه دیگه... ریاضی ۱ که اول دبیرستان ..ریاضی ۲ هم که من چون هنرستانی بودم سال ۲ هنرستان میدونم و خوندم قبلا... ب

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
آزمون شهرداری
منظور ریاضی عمومی ۱ و۲ ایست که در ترم ۱ و۲ برای دانشجویان علوم پایه ارائه میشه.
می تونید کتاب ریاضی عمومی ۱ و۲ پوران پژوهش و یا کتابهای مرجعی که برای این درس ارائه میشه رو مطالعه کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
آزمون شهرداری
واقعا :-)
آخه من واس بانک شرکت کرده بودم...در حد ریاضی ۱ و ۲ مدرسه خواستند ازمون!!!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
آزمون شهرداری
آخه کارشناس تحلیلگر سیستم که نباید فقط در حد ریاضی دبیرستان بلد باشه ، بعدش هم اینکه تحقیق در عملیات و برنامه نویسی جزو درسهای دانشگاهی هستند ، اون یکی هم لابد همینطوره و اگه مربوط به دبیرستان بود دیگه ۱و۲ نمی نوشت .

مطمئنا منظور ریاضی ۱و۲دوره کارشناسی هست.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط diligent.)
آزمون شهرداری
سلام. میتونید نمونه سوالات آزمون قبلیه شهرداری رو به صورت اینترنتی بخرید. فکر کنم قیمتش ۴۸۰۰ بود. اما از تجربه قبلی که من داشتم (شهرداری نه)، سوالات ریاضی و آمار رو در حد دبیرستان میدن نه دروس دانشگاه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
آزمون شهرداری
منبع برنامه نویسی توی ازمون های قبل کسی نمدونه چه زبان های بوده؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط kadoos.)
آزمون شهرداری
دوستان به نظر شما خوندن کتابای کنکوری پایگاه داده ، ساختمان داده و طراحی الگوریتم برا برنامه نویسی کفایت می کنه ؟

راستی من تموم کتابامو فروختم کسی ریاضی ۱و۲ ، تحقیق در عملیات و آمار نداره برا دانلود بذاره یا سایتی معرفی کنه که این کتابارو برا دانلود گذاشته باشه ؟ آخه اسرافه برا یه آزمون دوباره این کتابارو بخریم .

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
سلام.من هم آزمون ثبت نام کردم ولی جدول منابعش رو پیدا نکردم.میشه لطفا اگه کسی میدونه،بگه این دفترچه رو باید از کجا دانلود کنم؟؟

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
آزمون شهرداری
سلام
توی سایت e-estekhdam.com هست می تونید بگیرید اگر نبود بگید که من براتون بفرستم

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
من نتونستم پیداشون کنم.یعنی اطلاعیه اصلی رو پیدا کردم ولی از منابع خبری نبود.
اگه لطف کنید منابع رو به من بگید ممنون میشم.Heart

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
آزمون شهرداری
برای کارشناس تحلیلگر سیستم
منابع :ریاضی ۱ و ۲
امار و احتمالات
تحقیق در عملیات
برنامه نویسی
منابع عمومی :ریاضی و امار مقدماتی / ادبیات / معارف/سوالات اجتماعی و سیاسی /شهرداری /زبان انگلیسی عمومی
موفق باشید

راستی کسی نمیدونه تاریخ ازمون کیه ؟؟؟؟؟؟؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazibahar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمون تبدیل وضعیت شهرداری maryamemoghadas ۳ ۳,۵۱۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiranji
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۷۶ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
  اریخ پرینت کارت و نحوه‌ برگزاری آزمون آزمون نیمه متمرکز پذیرش دوره پردیس های خودگردان mmuid ۰ ۱,۷۰۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mmuid
  آزمون دکتری دانشگاه آزاد فردا برگزار می‌شود/ دریافت کارت تا ۱ ساعت قبل از آزمون good-wishes ۰ ۱,۶۶۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  افزایش ۵درصدی ظرفیت آزمون ارشد ۹۳ - تضمین امنیت سوالات آزمون good-wishes ۰ ۳,۰۶۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ
  جزئیات آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳/ تقویم آزمون دکتری good-wishes ۰ ۱,۸۱۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ
  ثبت نام آزمون ارشد گروه پزشکی ۹۳ آغاز شد/ تاریخ برگزاری آزمون تغییر کرد good-wishes ۰ ۱,۹۰۵ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
  واکنش سازمان سنجش به ورود بدون آزمون به دوره دکتری/ ورود بدون آزمون نداریم good-wishes ۰ ۱,۳۷۹ ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ
  آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد پزشکی از امروز/ برگزاری آزمون در ۹ و ۱۰ خرداد(خرداد ۹۲) انرژی مثبت ۳ ۲,۸۵۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مهندس زهره
  دانشگاههایی که شهرداری به آنها کمک کرد cacademy ۰ ۱,۱۹۶ ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cacademy

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close