زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای خوندن کتابها برای آگهی های استخدام

ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان گل.
ببخشید میخواستم بدونم مثلا اگه بخوایم واسه آگهی استخدام شرکت نفت بخونیم باید مثلا برای سیستم عامل کل منابع رو مثل کتابای ارشد بخونیم یا نه فرق میکنه. اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون.فعلا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: مشاوره برای خوندن کتابها برای آگهی های استخدام
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ)imankarimi نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گل.
ببخشید میخواستم بدونم مثلا اگه بخوایم واسه آگهی استخدام شرکت نفت بخونیم باید مثلا برای سیستم عامل کل منابع رو مثل کتابای ارشد بخونیم یا نه فرق میکنه. اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون.فعلا

این سوال رو دوستانی که شخصا این آزمونهای استخدامی رو امتحان دادن بهتره پاسخ بدن اما اینجانب فکر میکنم که هر سازمانی متناسب با سطح نیازها و سیاستهای خودش ‌، کیفیت سوالاتش ممکنه فرق کنه ‌، مثلا ممکنه کیفیت یا سطح سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی با آزمون وزارت نیرو با آزمون وزارت نفت متفاوت باشه

البته قاعدتا بایستی مدل سوالات آزمونهای استخدامی متفاوت با کنکور باشه ...

( البته جایی مثل وزارت نیرو نمونه سوالاتش رو معمولا روی سایتش میذاره ‌، همین الان هم میتونید به وب سایتش برید و سوالات رو ببینید ‌، شاید وزارت نفت هم همچین کاری انجام بده‌، چک کنید )

پیشنهاد میکنم در کنار مشورت گرفتن از دوستان ‌، سعی کنید حتما نمونه سوالات آزمونهای قبلی وزارت نفت رو گیر بیارید

( ممکنه نمونه سوالات رو حتی بصورت کتاب چاپ کرده باشن و در کتابفروشی‌ها بفروشن یا اینکه ناگزیر باشین از طریق افراد متفرقه تهیه بفرمایید

چنانچه در تهران یا شهرهای بزرگ ساکن هستین ‌، تهیه این نمونه سوالات کار سختی به نظر نمیرسه ...
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام دوست من ببین من سال قبل چند تا ازمون استخدامی شرکت کردم که خوب بستگی به نهاد برگزار کنندش داره
بنیاد مستضعفان یه ازمون استخدامی برگزار کرد من اومدم تهران،نهاد برگزار کنندش سازمان سنجش بود
دروسی مثل امار ریاضی مهندسی،هوش،پایگاه داده بود که واقعا بعضی سوال‌ها از سطح ارشد بالاتر بود با اینکه
من ۴ ماه قبلش ازمون ارشد داده بودم خیلی از سوال هارو نتونستم جواب بدم
اما آزمون آموزش و پرورش سوالات گلابی وار بود و واقعا اسون از سطح کارشناسی هم پایین تر
برای سوالات عمومی مثل معارف و ادبیات هم که باید مطالعه خوبی داشته باشید
ببینید بستگی به کلاس اون نهادی داره که میخواد استخدام کنه!!!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط lucifer.)
من دو بار تو امتحان شرکت نفت و گاز شرکت کردم. اگر مواد آزمون شامل دروس تخصصی رشته کامپیوتر باشد‌، اکثر سوال‌ها از سوالات کارشناسی ارشد سال های گذشته انتخاب می شود. یعنی شما باید حتما سوال های کارشناسی ارشد سال های گذشته رو حتما بررسی کنید. ۷۰-۸۰ درصد عینا کپی همون سوال هاست.

در مورد سوال های عمومی هم که فقط ریاضی و زبان رو می شد جواب داد و سوالات ادبیات فارسی رو که من اصلا نمونشونو ندیده بودم و نمیشد جواب داد. زبان هم اکثر تمرکزش رو گرامر هست.

دیگه یه سری سوالات اطلاعات عمومی و تست هوش( اکثرشون سوالات مربوط به دنباله‌ها و تصاعد‌ها بودند) هم هست. البته بگم که برای قبول شدن تو این جور سازمان‌ها شما علاوه بر سواد نیاز به چیزهای دیگه هم داری.

برای آزمون های بانک‌ها و آموزش و پرورش و ... هم سوالات عمومی‌تر و آبکی‌تر هستن. که چند نمونه کتاب تو بازار هست که این سوالاتو جمع آوری کرده. همونا رو بحونی کافیه.

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
کتاب نمونه سوالات وزارت نفت توی بازار هست.

مگه وزارت نفت قراره جدیدا آزمون استخدامی برگزار کنه؟؟؟
یا شاید شما جزو نخبگان هستید و ما خبر نداریم!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط imankarimi.)
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  مگه وزارت نفت قراره جدیدا آزمون استخدامی برگزار کنه؟؟؟
یا شاید شما جزو نخبگان هستید و ما خبر نداریم!

سلام خوب هستید دوستان
نه همینجوری میخوام با یه تیر دو نشون بزنم هم برای ارشد بخونم هم خودمو واسه آگهی های استخدام آماده کنم. یه چیزاییم شنیدم. میگن بازنشسته‌ها دارن زیاد میشن و خود شرکت نفت هم گفته زیاد نیرو میخواد واسه همین گفتم . البته همین روزاست که آگهی بزنه طبق اطلاعیه خود شرکت نفت . اما من چند ماه باید برم سربازی این بار رو نمیتونم انشاءالله سال دیگه.
۰
۰
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ
من یه چیزی راجع به آزمون های استخدامی بگم‌، چون خودم اینو دیدم میگم‌، معمولا سازمان‌ها( در مورد وزارت نفت نمیدونم )یه سری افراد رو به صورت قراردادی از قبل استخدام کردن و میخوان اون افراد رو استخدام رسمی کنن ،چون وزارت کار بهشون ایراد میگیره در نتیجه مجبورن آزمون استخدامی بگیرن و اونا رو رسمی کنن( یعنی بگن که اونا رو از طریق آزمون و مصاحبه گرفتن )البته ممکنه این وسط یه سری جدید هم استخدام کنن.
ولی در کل خیلی به این آزمونا نمیشه امید داشت !!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , mosavat , Raman
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۴۴ ب.ظ
موافقم مثلا آموزش و پرورش یه آزمون برگزار کرد و بعد هم حق تدریس هاشو رسمی کرد!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ
این هم خبر جذب وزارت نفت هست که این خبر برای ۳۰ اذر ۱۳۸۹ هست‌:

معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت‌، با بیان این که امسال جذب نیرو در صنعت نفت به دو روش برگزاری آزمون استخدامی در شرکت های ملی گاز ایران و نفت ایران و جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌ها خواهد بود، گفت: هم اکنون مرحله تصویب خواهی آزمون استخدامی سال جاری در صنعت نفت انجام شده و مجوز های لازم از وزیر نفت دریافت و به شرکت های مربوطه ابلاغ شده است.

وی با پیش بینی اینکه این آزمون تا پایان سال برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در مرحله بعد برای ثبت نام و برگزاری آزمون کتبی، در رسانه‌ها اعلام عمومی خواهد شد تا داوطلبان در این آزمون ثبت نام کنند.
دکتر میرمحمدصادقی اولویت کنونی جذب نیرو در صنعت نفت را به ترتیب فارغ التحصیلان رشته های فنی از قبیل مهندسی صنایع و آی تی در مقاطع دکترا، فوق لیسانس و لیسانس اعلام کرد و گفت: در آینده نزدیک ساختار منابع انسانی این صنعت بیش از پیش دانش محور خواهد شد.

وی با اشاره به راه‌اندازی پایگاه اینترنتی ثبت‌نام از دانش‌آموختگان ممتاز با هدف ارتقای برد اطلاع‌ رسانی و فراهم آوردن شرایط یکسان به منظور دستیابی به ثبت نام برای تمام افراد، تصریح کرد: این پایگاه با هدف عدالت محوری و جلوگیری از ترددهای شهری، پایگاه اینترنتی ثبت‌نام از دانش آموختگان ممتاز راه اندازی شده است.

اشتیاق چهار هزار نخبه برای کار در صنعت نفت

دکتر میرمحمد صادقی با بیان این که تاکنون بیش از چهار هزار نفر از دانش ‌آموختگان ۷۰ دانشگاه کشور در پایگاه اینترنتی ثبت‌نام از دانش‌آموختگان ممتاز وزارت نفت برای کار ثبت نام کرده‌اند، گفت: به زودی به منظور مشخص شدن تعداد دقیق این افراد مصاحبه ای با آنها انجام خواهد شد، زیرا که ممکن است تاکنون برخی از این افراد در سایر مراکز و سازمان های دولتی جذب شده باشند.

معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت گفت: با به کارگیری سیستم مکانیزه، خطای نیروی انسانی کاهش یافته و بسترهای پاسخگویی شفاف به مراجعه کنندگان فراهم شده است، با این روش متقاضیان می توانند از دورترین نقاط کشور درخواست های جذب خود را ارائه کنند و پس از بررسی و اعمال امتیازبنـدی، از آنان دعوت خواهد شد.

میرمحمدصادقی اظهار کرد: امنیت استخدام نیروی انسانی بر مبنای توانایی آنها در ایجاد ارزش افزوده خواهد بود، سازمان موفق سازمانی است که آینده نگر بوده و پیش از مواجه با چالش‌ها پیش بینی راهکارهای لازم را انجام دهد، لذا واضح است که تلاش برای استقرار مدیریت عملکرد و پرداخت بر اساس عملکرد راهگشا خواهد بود.

وی همچنین با یادآوری این که پایگاه اینترنتی مشمولان طرح نظام صنعت نفت نیز اردیبهشت سال گذشته عملیاتی شده است، اظهار داشت: در رابطه با طرح نخبه وظیفه نیز، این معاونت با همکاری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام به به کارگیری این افراد در قالب طرح نظام وظیفه کرده است؛ در قالب این طرح، افراد نخبه خدمت وظیفه خود را به صورت اجرای طرح‌های تحقیقاتی در وزارت نفت به انجام می‌رسانند.

میرمحمد صادقی اظهار داشت: در سال جاری ۹۰ دانش آموخته نخبه در صنعت نفت طرح نظام وظیفه را می‌گذرانند، این درحالی است که در دو سال گذشته ۳۰ دانش‌آموخته از این طرح در صنعت نفت استفاده کرده است.

معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت گفت: لینک این پایگاه‌ها روی درگاه الکترونیک وزارت نفت به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و درگاه معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار گرفته است.
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۴۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  موافقم مثلا آموزش و پرورش یه آزمون برگزار کرد و بعد هم حق تدریس هاشو رسمی کرد!!

البته این به طور کامل صدق نمیکنه. خیلی از حق تدریسی‌ها استخدام نشده بودن که اعتراض کردن چرا رسمی نشدن و بعد مجلس به وزارت اموزش و پرورش فشار اورد که چرا اول حق تدریسی‌ها خودش رو که چند ساله حق تدریسی هستن رو جذب نکرده .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۳ ب.ظ
من اخبار مربوط به وزارت نفت را قبلا نیز دنبال می کردم
از ۵۰۰ نفر از نخبگان مصاحبه به عمل اومده که ۲۰۰ و خورده ایشون پذیرفته شدند و فکر کنم کارشون رو شروع کردند.
وزیر نفت گفته بود اگر ظرفیت اشتغال پر نشه آزمون استخدامی برگزار می کنه
قبل از زدن این پست یه تماس باهاشون گرفته بودم.گفتن تاریخ آزمون مشخص نیست ولی اگر هم برگزار بشه مختص فارغ التحصیلان دکتری و فوق لیسانسهSad

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۶ ب.ظ
با سلام
من آزمون استخدامی گمرک شرکت کردم .کسی نمونه سوال گمرک داره؟ یا اینکه چی بخونم ودر چه سطحی؟اگه کمک کنین ممنون میشم.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ ب.ظ
سلام کسی میدونه دروس آزمون تخصصی رشته کامپیوتر نرم افزار واسه آزمون استخدامی گمرک چیاست؟ممنون میشم کمکم کنید

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۴۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۴۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۳۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close