زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توجه، توجه: تخمین رتبه کنکور

ارسال: #۳۱
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۰ ق.ظ
RE: توجه، توجه: تخمین رتبه کنکور
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ق.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  یا علی این مهستان چی می گه؟! Big Grin من این درصدا رو دادم، تخمین زیر رو برام زد

زبان ۷۱
ریاضی ۳۸ (بدون درست شدن اون سیمپسون)
مشترک ۳۱ (بدون درست شدن برخی اشکالات)
تخصصی معماری ۴۷
تخصصی نرم افزار ۰
تخصصی هوش ۰
معدل ۱۵/۷۳
رتبه علمی دانشگاه ۵ (این چی هست اصلاً؟)
رتبه‌ی معماری ۱۹
....

خوب زدی دیگه عزیزم تعجبت برا چیهSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  باشه ممنون خود اصفهان ؟ چون فکر کنم صنعتی اصفهان رتبه بهتری میخواد.

بازم ممنون

سلام آفاق جون

پارسال یکی از دوستام رتبه اش ۲۴۰ شد، روزانه‌ی صنعتی اصفهان قبول شد، فکر کنم شبانه اش حدود ۳۰۰ قبول میشن...

دانشگاه اصفهان روزانه تا حدود ۳۴۰ قبول میشن شبانه اش هم همین حدوده!!!! زیاده زیاد ۳۷۰!!!

البته همه‌ی این‌ها به انتخاب بچه‌ها هم ربط داره!!! در ضمن امسال که همه چیزش فرق میکرد!!! منظورم اینه که میشه گفت زمان پاسخگویی به سئوالات برای هر گرایش به ۱۰۰ دقیقه رسیده بود!!! باید دقت کنی که این زمان یعنی اینکه ممکنه بچه‌ها فقط و فقط گرایش خودشون رو زده باشن (که اون موقع شانس قبولیت توی گرایشی که میخوای خیلی بالا میره - تقریباً یک سوم میشه) یا ممکنه زیادی وقت آورده باشن و گرایش های دیگه رو با دقت زیاد زده باشن!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۳ ق.ظ، توسط raminbarca.)
فقط زبان رو خیلی خوب زدم که ضریبش یکه، تخصصی هم خوب زدم که زیاد اثر نداره، مشترک که افتضاحه ریاضی هم انصافاً آسون بود امسال. تازه اصلاحیه هارو حساب کردم شد ۱۱! ته تهش رو ۶۰-۷۰ حساب می کردم، اگه همین که می گه بشه مهستان و مانشت و شما و مدرسان و... همه رو شام می دم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۷ ق.ظ
یه سئوال اساسی!!! این رتبه‌ی علمی دانشگاه چی چیه؟!!!! توی کنکور هم واقعاً چنین چیزی در نظر گرفته میشه؟ Confused مگه دانشگاه مهمه!؟ تازه به نظر من کسی که دانشگاه شریف خوانده و درصدهاش با کسی که دانشگاه آزاد فلان دره خوانده یکی بشه، اونی که دانشگاه شریفی بوده باید خجالت بکشه و اونی که اون دانشگاه محروم بوده باید تقدیر!!!؟ اینطور نیست؟! خب معلومه اون دانشگاه محرومه بیشتر زحمت کشیده!!! ای بابا!!! نگران شدم! اگر برای تاثیر معدله، که به نظر من نباید اصلاً معدل رو تاثیر بدن! توی دانشگاه ما که بعضی از بچه های کیلویی نمره میگرفتند، کافی بود پروژه ای که استادمون از شرکتی تحویل گرفته بود رو انجام میدادند، اون موقع نمره ات میشد ۲۰!!!! (مثلاً یه دانشگاه دولتی هم بود!!! - جرأت داشتی اعتراض میکردی یه نمره‌ی خوشکلی میگرفتی که به غلط کردن می افتادی!)
من که بدون اینکه رتبه‌ی دانشگاه رو بزنم این رتبه‌ها رو بهم داد!

الگوریتم و محاسبات ۵۹۷
معماری کامپیوتر ۲۸۸
نرم افزار ۴۶۰
هوش مصنوعی ۸۸

بدجوری به تخمینی که آقای موج برام زد نزدیکه؟!!!! آقای موج راستش رو بگو این نرم افزار رو شما براشون ننوشتید؟!!!! Big Grin

البته من درصدهای پارسالم رو زدم رتبه‌ی هوش رو برام زد ۹۰۰ در صورتی که من پارسال شده بودم ۱۴۰۰!!! و نرم افزار رو تخمین زده ۶۶۰ ولی پارسال من شدم ۹۴۰!!! حالا تخمینی که میزنه درسته یا نه، معلوم نیست!!!

وای من نمیتونم تا اول خرداد صبر کنم؟!!! آخه این همه لفت دادن برای چی؟!!! بچه های کارشناسی اواسط تیر امتحان میدن، اواسط مرداد نتیجه براشون میاد، تازه شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ۳ برابر شرکت کنندگان کنکور ارشده!!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
رتبه‌ی دانشگاه همراه با معدل حساب میشه تا معدل‌ها تراز بشند
یعنی اونی که توی دانشگاه صنعتی اصفهان معدل ۱۵ گرفته ارزشش از اونی که توی پیام نور اردستان معدل ۱۵ گرفته بالاتره
حتی از اونی که توی دانشگاه دولتی شهرکرد معدل ۱۷ گرفته هم بالاتره
رتبه های دانشگاه حساب شده و ثابت اند.
من شنیدم رتبه‌ی دانشگاه دولتی ضریب ۲ و دانشگاه آزاد ضریب ۱ داره.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۰ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  رتبه‌ی دانشگاه همراه با معدل حساب میشه تا معدل‌ها تراز بشند
یعنی اونی که توی شریف معدل ۱۵ گرفته ارزشش از اونی که توی پیام نور اردستان معدل ۱۵ گرفته بالاتره
حتی از اونی که توی دانشگاه دولتی شهرکرد معدل ۱۷ گرفته هم بالاتره
رتبه های دانشگاه حساب شده و ثابت اند.
من شنیدم رتبه‌ی دانشگاه دولتی ضریب ۲ و دانشگاه آزاد ضریب ۱ داره.

خب قبول نیست دیگه!!! من اصلاً با سیاست تاثیر معدل مخالفم! با اینکه خودم معدلم بد نیست ولی توی دانشگاه هیچوقت حق دانشجوها رو به یک اندازه نمیدن!!! مریم تو که حداقل از دانشگاه ما خبر داری؟!! میدونی چطور بود!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
من فقط خواستم یه اطلاعاتی بدم
برای بچه هایی که می خواستند بدونند رتبه‌ی دانشگاه چیه
(البته اینا رو یه دانشجوی ارشد گفته بود)

صحیح یا غلط بودن این سیاست را تایید نمی کنم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۵۹ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  به نظر میرسه یه اشکالاتی هم در زمینه ارتباط رتبه و محل قبولی هست.
مثلا سال پیش یکی که رتبش تو هوش شده ۳۸۰ هیچ جا رو نیاورده نه شب نه روز.
ولی رتبه ۵۵۰ شبانه هوش همدان رو اوورده!!
حالا من نمیدونم شاید هم یکی از این دو شخص راستش رو به من نگفته و از صنعت مبالغه در بیان رتبش استفاده کرده!!
نه دوست عزیز من همه جا رو نزدم.
دانشگاه های تهران و در نهایت شیراز رو زدم.
آخرین قبولی شیراز ۳۷۴ فکر کنم بوده.
باورتون می شه؟!فقط ۶ تا اختلاف!
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۳۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  تهران روزانه ۱۲۰ ۱۳۰ این طوراست. فکر کنم تا ۳۰۰ ۳۵۰ هم بشه شهرستانا رو اورد.(البته شهرستانا رو مطمئن نیستم)
فکر کنم تهران، آخرش علم و صنعت باشه که من رتبه‌ی ۱۵۵ نرم هم دیدم!

اینی که میگید مال سال پیشه؟
من دو سال پیش رتبه عجیب غریب تو علم و صنعت زیاد دیدم ولی پارسال هر چی شنیدم تو همین حدودا بود.

آره! مال پارسال هست! ۸۹!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بدجوری به تخمینی که آقای موج برام زد نزدیکه؟!!!! آقای موج راستش رو بگو این نرم افزار رو شما براشون ننوشتید؟!!!! Big Grin

به نظر من که تخمیناش درسته (یا لااقل خیلی نزدیکه)
حالا این که چقدر توی طراحی این نرم افزار نقش داشتم خدا میدونهSmile
در مورد معدل هم با هات موافقم عادلانه نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ ب.ظ
من یک درصد به مشترک اضافه میکنم ۲۵ تا رتبه را جابه جا میکنه واقعاً این درسته؟

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۴ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  من یک درصد به مشترک اضافه میکنم ۲۵ تا رتبه را جابه جا میکنه واقعاً این درسته؟

برای منم یک سوال مشترک رو در حالتی که غلط زده باشم با وقتی که درست زده باشم رتبم ۱۵۰تا تغییر میکنه!!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۶ ب.ظ
بله دوستان مشترک ضریب چهار است و اگر کارنامه‌ها رو پیگیری کنید میبینید که در سالهای قبل هم تاثیر بسیار زیادی داشته

۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط esi.)
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظر( طبق نظر خیلی بچه‌ها که قبلا گفته بودند) چون درصدا طبق سال پیشه کمی درصد مشترک رو بالابریم، پیشنهاد من:
۲۰ بزنه ۲۵
۳۰ بزنه ۳۵
۴۰ بزنه ۵۰
۵۰ بزنه ۶۰
۶۰ بزنه ۷۵ (که تعداشون انگشت شماره حتما )

......

روشت خوبه عزیز
مثه روشهای من در آوردی خودمهSmile
ولی یه نکته
به نظرم مهستان سختی مشترکا رو هم لحاظ کرده تو سیستم چون اگه کارنامه پارسال رو بدی تا یه حدود رتبه‌ها رو بهتر تخمین میزنه
البته امیدوارم نکرده باشه و حرف شما درست باشه
منم کارای شما رو انجام داده بودم از قبل. رتبم هم توی نرم در هر دو حالت شبیه شما شدWink
درضمن اگه درصدات همین باشه
من رتبت رو بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میدونم نه بالای ۴۰۰

خدا خیریت بده‌، امیدوارم کردی با این پیش بینی یعنی ۲۰۰ الی ۴۰۰ که میانگینش میشه ۳۰۰ که جای امید داره !!!!!!!!
ان شااله که با هم تویه دانشگاه (اخه گفتی رتبه هامون نزدیکه تویه مهستان) روازنه (من شبانه برو نیستم) قبول شیم.
به نظرت با این درصدا که گفتم یعنی درصدای اولی همون ۴۰ درصد مشترک میشه روزانه صنعتی رو آورد یا روزانه فردوسی مشهدو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا واقعا خیلی خوش بینم که با این درصدا توقع روزانه صنعتی و فردوسی رو دارم !!!!!!!!!!!!!!!!!
من که شبانه شهرستان نمی تونم برم (اگه شرایطشو داشتم با کله می رفتم اما حیف که نمی تونم) پس باید دست به دعا بشم تا روزانه اصفهان و مشهد و ... قبول شم .
حالا کلیدا بیاد شاید درصدا زیرو رو شد( من تویه ۳ تا سوال تخصصی نرم مشکل دارم، ۳۰و۳۳و۳۷ !!!!!!!!) و اصلا رفتیم واسه ساله بعد و شاید هم ....( روزنه صنعتی رو آوردم، واستا دلمو خوش کنیم به تغییر کلیدا تا فردا دلمون خوش باشه حد اقل !!!!)
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظر( طبق نظر خیلی بچه‌ها که قبلا گفته بودند) چون درصدا طبق سال پیشه کمی درصد مشترک رو بالابریم، پیشنهاد من:
۲۰ بزنه ۲۵
۳۰ بزنه ۳۵
۴۰ بزنه ۵۰
۵۰ بزنه ۶۰
۶۰ بزنه ۷۵ (که تعداشون انگشت شماره حتما )

......

روشت خوبه عزیز
مثه روشهای من در آوردی خودمهSmile
ولی یه نکته
به نظرم مهستان سختی مشترکا رو هم لحاظ کرده تو سیستم چون اگه کارنامه پارسال رو بدی تا یه حدود رتبه‌ها رو بهتر تخمین میزنه
البته امیدوارم نکرده باشه و حرف شما درست باشه
منم کارای شما رو انجام داده بودم از قبل. رتبم هم توی نرم در هر دو حالت شبیه شما شدWink
درضمن اگه درصدات همین باشه
من رتبت رو بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میدونم نه بالای ۴۰۰

به نظرت با این درصدا که گفتم یعنی درصدای اولی همون ۴۰ درصد مشترک میشه روزانه صنعتی رو آورد یا روزانه فردوسی مشهدو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا واقعا خیلی خوش بینم که با این درصدا توقع روزانه صنعتی و فردوسی رو دارم !!!!!!!!!!!!!!!!!
من که شبانه شهرستان نمی تونم برم (اگه شرایطشو داشتم با کله می رفتم اما حیف که نمی تونم) پس باید دست به دعا بشم تا روزانه اصفهان و مشهد و ... قبول شم .
حالا کلیدا بیاد شاید درصدا زیرو رو شد( من تویه ۳ تا سوال تخصصی نرم مشکل دارم، ۳۰و۳۳و۳۷ !!!!!!!!) و اصلا رفتیم واسه ساله بعد و شاید هم ....( روزانه صنعتی رو آوردیم، واستا دلمو خوش کنیم به تغییر کلیدا تا فردا دلمون خوش باشه حد اقل !!!!)
خدااااااااااااااااااااااااااااااا
چرا جوابم اینطوری شد !!!!!!!!!

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۸ ق.ظ
ای بابا چرا همه امسال گیر دادن به فردوسی
بذارید فردوسی در پیت رو برای ما مشهدی های بدبخت
باور کنید من چهار سال توی دانشگاه فردوسی درس خوندم از اینجا مزخرف‌تر دانشگاه نیست (جدیدا که کلاسای عمومی مثه ریاضی هم دختر و پسر جدا شدهSmile) یه عده مسئول نفهم داره که حالت رو بهم میزنن
علاوه براون بزرگی دانشگاه واقعا اذیت کنندس
اگه میگم فردوسی فقط برای این که شهر خودمه و الا خیلی حال گیره

امیدوارم که به قول تو یه روزانه ای قبول شیم اهل کجایی شما؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۵,۰۲۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۵۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۷۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۸۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  تخمین رایگان رشته قبولی مدرسان شریف sresoft ۲۸ ۳۱,۹۱۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۳۳۵۹۵۱۰۸۵
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۲,۰۱۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۲۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۴۸۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  نکات قابل توجه برای کسب رتبه اول موتور های جستجو را یاد بگیرید itzeroone ۰ ۱,۳۶۲ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۳۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close