زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدارک کامپیوتر

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط فرزین.)
مدارک کامپیوتر
در این بخش دوستان اگر مایل باشند می توانند درباره دوره های کامپیوتری -شبکه-امنیت و ...
نظیر CISCO MCSE NETWORK توضیحاتی ارایه دهند و اگر در این دوره‌ها شرکت کرده اند تجربیات خود را با سایر اعضا در میان گذارند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ق.ظ
مدارک کامپیوتر
ccna دوره تخصصی در حد گام اول شرکت سیسکو می باشد
mcse همدوره تخصصی مهندسی شبکه به عنوان گام بعد از ntwork+ و A+ می باشد
..
.
دوره ‌ی ccna و mcse اگر باهم گذرانده شوند درجهت تخصص و رتبه شغلی در آینده خیلی مفید هستند.

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ
MCSD و MCTIS یا مهندسی نرم افزار
به نام خدا
سلام رفقا
ما برای چی می ریم ارشد نرم افزار؟ مگه تو این گرایش ما نباید نرم افزار تولید کنیم؟ اگر بله چرا وقتمون رو بزاریم و ۲ سال درس بخونیم؟ می ریم‌ام سی اس دی می گیریم که کار تضمین شده گیرمون بیاد
کسی موافقه؟
اصلا این همه دروس پایه ای چرا؟ معماری کامپیوتر و... . از آقای دکتر تنهایی می خوام این بحث رو یاری کنن.
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ
هدف از دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار این نیست که در نهایت یک نرم افزار تهیه کنید.هدف این دوره‌ها چیزی فراتر از این حرف هاست و اون پیدا کردن دید مهندسی هست.(تقریبا تو تمام رشته های مهندسی هدف همین هست)
در مورد دروسی مثل معماری هم باید بگم درسته که عنوان دوره مهندسی نرم افزار هست اما کامپیوتر که فقط نرم افزار و مهندسی نرم افزار نیست و یه مهندس کامپیوتر با گرایش نرم افزار باید یه سری کلیات از سخت افزار و این جور چیزها هم بدونه.یک سری از دروس پایه شاید در نگاه اول اصلا کاربردی نباشن و به نظر به درد نخور بیان اما تو دل خیلی از کارها و پروژه‌ها به این دروس پایه نیاز خواهد بود.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ ب.ظ
دوست عزیز باید ببینی هدفت از درس خوندن چیه؟اگر واسه کار داری درس میخونی بهتره نخونی چون رشته ما بخصوص اصلا مدرکی نیست باید کار بلد باشی تا بهت کار بدن.بیشتر شرکتهاهم اگه کارشناس باشی و با تجربه بهتر میگیرنت تا اینکه ارشد باشی و بی تجربه.توصیه منم اینه درستوبخون ولی در کنارش کلاسای شبکه رو هم برو تا از هر دو طرف برد داشته باشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
یادمه از یکی‌ از اساتید بسیار کار درستمون پرسیدم که درسهایی مثل ساختمان داده یا الگوریتم به چه دردی میخورن؟
استادمون گفت به درد میخورن و یه خاطره تعریف کرد: یه زمانی‌ این استاد ما که یه برنامه نویسی متوسط بوده ولی‌ ساختمان داده میدونسته، همکاری داشته که برنامه نویس قابلی‌ بوده ولی‌ ساختمان نمیدونسته. استاد ما میگفت من در کل برنامه‌های بهتری مینوشتم تا اون فرد.
یه خاطره دیگه هم بگم: دوستی دارم که از اول یا دوم راهنمایی برنامه نویسی می‌کنه. در زمینه برنامه نویسی من واقعا قبولش دارم. یه بار ازش پرسیدم تو کامپیوتر اومدی چیزی هم یاد گرفتی‌؟ گفت آره. خیلی‌ چیزا یاد گرفتم مثل ساختمان، معماری و ...
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ
RE: MCSD و MCTIS یا مهندسی نرم افزار
آخه عزیزان من مشکلم اینجاست که نمی تونم بین این دوتا تفکیک کنم که پژوهش در دانشگاه از کار عملی جداست یا نه

من علاقمندم به علم اما علمی که با عمل همراه باشه مثلا نمی دونم تا حالا پژوهش یک فردی که گرایش هوش مصنوعی رفته رو دیدید یا نه طرف خودشو کشته بود الگریتم داده بود که فلان چیز رو با فلان چیز قاطی کنه بشه مقاله.

من چند تا سوال مطرح می کنم زحمت هر کس در حد وسعش زحمتش رو بکشه‌:

مشکل من اینه که نمی دونم قراره در آینده یک مهندس نرم افزار که ارشد یا دکتری نرم افزار داره قراره چکاره بشه. کسی می دونه؟
مشکل دیگه اینه که اگر در دوران فوق می خوایم پژوهش کنیم آیا این پژوهش با کار عملی کم و یا زیاد همراهه یا نه. مثلا من در مورد کلاد کامپیوتینگ دارم پژوهش می کنم آیا باید چند تا برنامه به زبان سی شارپ بنویسم یا تئوری صرف؟
مشکل دیگه اینه که من تو سه تا گرایش به تضاد خوردم. اولی در گرایش مهندسی نرم افزار و دومی در گرایش ای تی و سومی در گرایش تجارت.
از شواهد اینطور بر میاد که تجارت و ای تی زیر شاخه های مهندسی نرم افزارن.
با کسی صحبت می کردم می گفت ۸۰ درصد دو گرایش اول مثل همه. آیا همینطوره؟
کسی گفت در مقطع ارشد به ما دید مهندسی یاد می دن سوالم اینجاست که در دوره‌ها و کرس های‌ام سی اس دی مگه این چیزا رو یاد نمی دن؟
مشکل دیگه اینه که من نمی دونم تو ارشد قراره چی بهمون به چه شکلی یاد بدن. مثلا سرفصل‌ها رو بخونی نوشته مهندسی نرم افزار پیشرفته و ... . آیا اینا رو باید عملی کار کنی یا باز باید بشینی حفظ کنی. و اگر قراره اینا رو عملی کار کنی که می شه همون‌ام سی اس دی.
مشکل دیگه اینه که نمی دونم شکل و شیوه پژوهش توی نرم افزار چطوریه؟ مثلا در ارشد هوش اینطوره که ده تا مقاله می خونی از یکی خوشت میاد و پیادش می کنی، بعد تو اون زمینه ۶۰ تا دیگه مقاله می خونی تا مرز‌ها رو در بیاری، وقتی مرزها رو در آوردی خدا تو سرت جرقه می اندازه و راه های جدیدی برات باز می شه که از این راه‌ها هم بریم می شه. خوب این راه‌ها رو کشف کردی حالا مقالش می کنی و همش پشت کامپیوتر نشستی با نرم افزار متلب شروع به کد زدن می کنی و کنارش تئوری‌ها رو هم می خونی. نمی دونم متوجه شدید یا نه منظورم این بود که سبک و سیاق ارشد آیا این شکلیه؟

نمی دونم چرا ذهنم انقدر مشکل ساز شده.
اوف با این شکم پر بعد از افطار چقدر تایپ کردم.

روزه همه قبول
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  مشکل من اینه که نمی دونم قراره در آینده یک مهندس نرم افزار که ارشد یا دکتری نرم افزار داره قراره چکاره بشه. کسی می دونه؟
این سوال من هم هست فکر کنم فقط باید استاد بشیم

(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  مشکل دیگه اینه که اگر در دوران فوق می خوایم پژوهش کنیم آیا این پژوهش با کار عملی کم و یا زیاد همراهه یا نه. مثلا من در مورد کلاد کامپیوتینگ دارم پژوهش می کنم آیا باید چند تا برنامه به زبان سی شارپ بنویسم یا تئوری صرف؟
اون که هر پروژه ای یک ذره کار عملی هم همراهشه اما ممکنه همه‌ی درس‌ها پروژه نداشته باشن (بسته به استاد)فکر کنم تو اکثر درسها باید تحقیق ارائه بدی و نهایتا مقاله

(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  کسی گفت در مقطع ارشد به ما دید مهندسی یاد می دن سوالم اینجاست که در دوره‌ها و کرس های‌ام سی اس دی مگه این چیزا رو یاد نمی دن؟
نه اونقدر تخصصی که تو ارشد یاد میگیریم،این جور دوره‌ها همون عملی دوره‌ی کارشناسیمونه

(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  مشکل دیگه اینه که من نمی دونم تو ارشد قراره چی بهمون به چه شکلی یاد بدن. مثلا سرفصل‌ها رو بخونی نوشته مهندسی نرم افزار پیشرفته و ... . آیا اینا رو باید عملی کار کنی یا باز باید بشینی حفظ کنی. و اگر قراره اینا رو عملی کار کنی که می شه همون‌ام سی اس دی.
باز باید بشینی و حفظ کنی،البته بسته به استاد و پروژه ای هم که میده شاید عملی هم باشه
البته تو درس مهندسی نرم افزار عملی به معنای کد نویسی نیست بلکه به معنای تحلیل یک سیستم هست

(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  مشکل دیگه اینه که نمی دونم شکل و شیوه پژوهش توی نرم افزار چطوریه؟ مثلا در ارشد هوش اینطوره که ده تا مقاله می خونی از یکی خوشت میاد و پیادش می کنی، بعد تو اون زمینه ۶۰ تا دیگه مقاله می خونی تا مرز‌ها رو در بیاری، وقتی مرزها رو در آوردی خدا تو سرت جرقه می اندازه و راه های جدیدی برات باز می شه که از این راه‌ها هم بریم می شه. خوب این راه‌ها رو کشف کردی حالا مقالش می کنی و همش پشت کامپیوتر نشستی با نرم افزار متلب شروع به کد زدن می کنی و کنارش تئوری‌ها رو هم می خونی. نمی دونم متوجه شدید یا نه منظورم این بود که سبک و سیاق ارشد آیا این شکلیه؟
بله فکر کنم همینجوریه
البته من که هنوز ارشد نخوندم این‌ها رو که گفتم از مشاهده یکی از نزدیکانم که ارشد مهندسی نرم افزار می خونه گفتم بازم دانشجوهای ارشد بهتر می تونن کمک کنن

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdikoochooloo
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط mahdikoochooloo.)
گفتید‌:

نه اونقدر تخصصی که تو ارشد یاد میگیریم،این جور دوره‌ها همون عملی دوره‌ی کارشناسیمونه

مگه شما کرس های مایکروسافت رو گذروندی؟
می دونی چقدر تخصصی وارد تحلیل و طراحی سیستم‌ها می شه؟
این لیست کرس‌ها رو نگاه کن لطفا‌:
Exam 70-236: Exchange Server 2007, Configuring (5 days)
Exam 70-237: PRO :Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (5 days)
Exam 70-238: PRO :Deploying Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (5 days)
Exam 70-431: Microsoft SQL Server 2005 - Implementation and Maintenance (5 days)
Exam 70-441: PRO :Designing Database Solutions by Using Microsoft SQL Server 2005 Open License 6.0 (5 days)
Exam 70-442: PRO :Designing and Optimizing Data Access by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-443: PRO :Designing a Database Server Infrastructure by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-444: PRO: Optimizing and Maintaining a Database Administration Solution by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-447: PRO: UPGRADE: MCDBA Skills to MCITP Database Administrator by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-621: Pro: UPGRADE: Upgrading Your MCDST Certification to MCITP Enterprise Support (5 days)
Exam 70-622: Pro: Supporting and Troubleshooting Applications on a Microsoft Windows Vista Client for Enterprise Support Technicians (5 days)
Exam 70-623: PRO: Supporting and Troubleshooting Applications on a Microsoft Windows Vista Client for Customer Support Technicians (5 days)
Exam 70-647: PRO: Windows Server 2008, Enterprise Administrator (5 days)

نگاه کن توش چند تا دیزاین داره. این یعنی اون کسی که این کرس رو پاس می کنه همه‌ی ارشدی‌ها رو می زاره تو جیب بغلش.
با این اوصاف دارم به این نتیجه می رسم که مجبورم فوق بگیرم چون برای ادامه راه و رسیدن به هدفم که حتما می گیرد استادیه اما اشتباه کردید این که نشد هدف باید تا دکتری برم.
این که گفتی‌:
باز باید بشینی و حفظ کنی
به نظرم اشتباهه چون بستگی به ارضه خودمون داره که چقدر ازش استفاده کنیم.

گفتی‌:
بله فکر کنم همینجوریه

با این اوصاف به این نتیجه رسیدم که سیستم دانشگاه های کشور ما دانشمند پروره نه عملی کار و مهارت پروری. یعنی تو علم رو جلو می بری اون لیسانسه از علمی که جلو بردی استفاده می کنه و تو جامعه و تو شرکتش ازش استفاده می کنه و حالشو می بره.

گفتی‌:
البته من که هنوز ارشد نخوندم این‌ها رو که گفتم از مشاهده یکی از نزدیکانم که ارشد مهندسی نرم افزار می خونه گفتم بازم دانشجوهای ارشد بهتر می تونن کمک کنن

همینکه وقت گذاشتی ممنون

حالا این سوالات پیش اومد‌:
اگر بدونیم می خوایم رو چی وقت بزاریم قطعا می تونیم گرایشمون رو با علاقه انتخاب کنیم.
ما تو گرایش نرم افزار در مورد چه چیز هایی تحقیق و پژوهش می کنیم؟
هر کس چهار پنج مورد بگه خوبه

سوال دوم‌:
ما تو گرایش هوش در مورد چه چیز هایی تحقیق و پژوهش می کنیم؟

کسی می تونه مسیر رو روشن کنه.
این دکتر کجاست.
دکتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتر.
اینا رو از این ور و اون ور گیر آوردم‌:
توی مهندسی نرم افزار بیشتر دنبال راهکار های ایجاد نرم افزاریم. حالا این شامل تمام فعالیت های این بخش میشه دیگه. از معماری نرم افزار با تحلیل طراحی تا مهندسی نیازمندی‌ها و ...!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط alime.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  مگه شما کرس های مایکروسافت رو گذروندی؟
می دونی چقدر تخصصی وارد تحلیل و طراحی سیستم‌ها می شه؟
این لیست کرس‌ها رو نگاه کن لطفا‌:
Exam 70-236: Exchange Server 2007, Configuring (5 days)
Exam 70-237: PRO :Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (5 days)
Exam 70-238: PRO :Deploying Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (5 days)
Exam 70-431: Microsoft SQL Server 2005 - Implementation and Maintenance (5 days)
Exam 70-441: PRO :Designing Database Solutions by Using Microsoft SQL Server 2005 Open License 6.0 (5 days)
Exam 70-442: PRO :Designing and Optimizing Data Access by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-443: PRO :Designing a Database Server Infrastructure by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-444: PRO: Optimizing and Maintaining a Database Administration Solution by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-447: PRO: UPGRADE: MCDBA Skills to MCITP Database Administrator by Using Microsoft SQL Server 2005 (5 days)
Exam 70-621: Pro: UPGRADE: Upgrading Your MCDST Certification to MCITP Enterprise Support (5 days)
Exam 70-622: Pro: Supporting and Troubleshooting Applications on a Microsoft Windows Vista Client for Enterprise Support Technicians (5 days)
Exam 70-623: PRO: Supporting and Troubleshooting Applications on a Microsoft Windows Vista Client for Customer Support Technicians (5 days)
Exam 70-647: PRO: Windows Server 2008, Enterprise Administrator (5 days)

نگاه کن توش چند تا دیزاین داره. این یعنی اون کسی که این کرس رو پاس می کنه همه‌ی ارشدی‌ها رو می زاره تو جیب بغلش.

من دوره های مایکروسافت رو نگذروندم اما دارم دوره های CCNP و CIW رو می گذرونم از روی همونم اینو گفتم البته فکر کنم بستگی به دانشگاهی که درس خوندیم هم داره مثلا من همه‌ی مفاهیم تئوریک تو دوره‌ی CCNP رو تو دانشگاهم خوندم اما الان دارم می فهمم از مباحث تئوریک تا عملی چقدر راهه. و هنوزم رو حرفم هستم اصلا اون چیزی که تو ارشد یاد میگیریم قابل مقایسه با این دوره‌ها نیست یعنی دو تا نقطه‌ی مقابل همند.
توی یکی از برنامه های شبکه‌ی آموزش که درباره‌ی رشته‌ی ما هست(بعد از ظهر‌ها ساعت ۶ فکر کنم) هم کارشناسش گفت تو این دوره های تخصصی ما یاد میگیریم با چه ابزاری کار کنیم(ابزار های مایکروسافت تو MCSD یا سیسکو تو CCNP) اما تو دانشگاه علم شبکه رو بطور مثال یاد میگیریم.

سپاس‌گزاری شده توسط: mahdikoochooloo
ارسال: #۱۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط mahdikoochooloo.)
من متقاعد شدم که تو ارشد دید مهندسی یاد می گیریم
اما تو این دوره‌ها هم ما همراه با دید مهندسی دید عملی و کاربردی فرا می گیریم.
با این حساب اگر کسی دوره ارشد بره یکی از این دوره‌ها می شه نور علا نور
کسی می تونه مباحثی که تو ارشد باید بخونیم رو بنویسه؟ مثلا من سرفصل های مهندسی نرم و آی تی و هوش و ... رو خوندم اما اینا کلیت رو می گه.
به صورت جزئی ما باید رو چه چیز هایی فوکوس کنیم تو ارشد.
آیا به نوشتن سیستم عامل و یا متدولوژی جدید خلاصه می شه؟

هنوز سوال من از اینکه ما می ریم تو این گرایش چکاره می شیم حل نشده

دکتررررررررررررررر
ارسال: #۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ب.ظ
مدرک ccna
سلام.
می خواستم بدونم از دوستان کسی هستش که مدرک CCNA یا CCNP گرفته باشه؟
هزینش چقدره؟کلاس باید بری یا همینطوری آزمون می گیرن؟
اگه از دوستان کسی مدرکشو داره کمکم کنه.ممنونAngel

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
ارسال: #۱۳
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
RE: مدرک ccna
سلام، آزمونش توی ایران برگزار نمیشه باید برید دبی برای مدرکش و فکر نکنم برای اینکه اجازه بدن آزمون بدید، کلاس رفتن اجباری باشه
من خودم دوره اش رو مجتمع فنی تهران توی شهر خودمون رفتم ۵۵ ساعت بود ۳۰۰ هزار تومن
از آخرش هم یک آزمون از طرف خود مجتمع فنی داشت که در صورت قبولی، مدرک مجتمع فنی میدادن، البته من آزمون رو شرکت نکردم.
تازه مدرسمون می گفت باید هر یک سال یا دو سال دوباره آزمون بدید تا مدرک به روز باشه و معتبر

ارسال: #۱۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط fo-eng.)
مدارک کامپیوتر
وقت بخیر ...
واقعا برای امتحانش باید رفت دبی ... ؟؟؟
به نظرتون این دوره ما رو در رسیدن به ارشد شبکه کمک می کنه ؟؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۸ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  مدارک لازم برای ثبت نام ارشد MLMSecurity ۹ ۵,۵۱۱ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  مدارک ثبت شرکت rastinsabt ۰ ۱,۸۳۷ ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rastinsabt
  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ارشد missi90 ۱ ۳,۰۳۸ ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  مدارک سازمان فنی و حرفه ای مرتضی صفری ۱ ۲,۱۹۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI
  مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ۹۲ hadirr ۴ ۲,۸۵۸ ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rahgozar83
  زمان ثبت نام/جدول شهریه ها/مدارک لازم، پذیرفته شدگان ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سال۹۲ good-wishes ۴ ۳,۸۷۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: publin
  سازمان بازرسی کل کشور حوزه شکایت را وارد دانست-ارائه مدارک-بسیار مهم sarbaz1214 ۶۳ ۳۵,۲۸۷ ۰۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: nirvana123
  توضیح درباره مدارک مایکروسافت nekooh ۱۴ ۱۴,۴۵۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nomad:D
  عنوان «پردیس» از مدارک فارغ‌التحصیلان شعب علوم و تحقیقات حذف شد(بهمن ۹۱) انرژی مثبت ۱۰ ۷,۵۵۶ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close