زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار ، اسلام ناظمی ، خلیلی فر ، مدرسان،پوران پژوهش

نظرسنجی: کدام کتاب
پارسه
مدرسان شریف
گسترش علوم پایه (خلیلی فر )
هیچ کدام
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:

aryaee پرسیده:

Exclamation مهندسی نرم افزار ، اسلام ناظمی ، خلیلی فر ، مدرسان،پوران پژوهش

با سلام خدمت همه دوستان هر کس از دوستان که تجربه خواندن یکی از این ۳ کتاب مهندسی نرم افزار (پارسه, مدرسان شریف , گسترش علوم پایه (خلیلی فر )) و مهندسی نرم افزار اسلام ناظمی انتشارات جلوه را دارند کدام کتاب را کامل تر می دانند که سوال های کنکور های دولتی و آزاد را پوشش دهد و در حل کردن تستها دچار مشکل نباشه با سپاس از شما
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

jahani پاسخ داده:

مهندسی نرم افزارکدام کتاب مفید هست پارسه ,مدرسان شریف,گسترش علوم(خلیلی فر )

این خوبه که خوبی ادمها رو بگیم . این خوبه که بگیم مثلا فلانی چقدر خفن تشریف دارند. اما یه مشکلی داره این که همه حرفهای طرف ممکنه درست نباشه. من اقای خلیلی فر رو قبول دارم و میدونم که انسان خوبی هستند و بسیار زحمت کش. به خصوص در زمینه درس پایگاه داده واقعا با سواد هستند. کتاب نرم افزارشون رو هم خوندم کتاب مناسبی هست ولی نیازگوی همه نیازهای بچه ها نیستSmile بعدم این که میگن هیچ کتابی بر مبنای ویرایش هفت پرسمن نیست صرفا جهت اطلاع میگم که کتاب مدرسان بر مبنای ویرایش هفت پرسمن میباشد. من قبلا توصیه ام رو کردم که کتاب مدرسان بهتر از باقی کتابهاست و هنوزم همین کتاب رو پیشنهاد میدم. چون علاوه بر اینکه درسنامه بهینه ای داره(یعنی نه مطلب اضافه توش هست و نه مطلب کمی) تستهای تالیفی بسیار مناسبی داره که با هدف یادگیری تالیف شده اند. همچنین در انتهای هر فصل خلاصه فصل بسیار خوبی داره و در انتها پاسخ گوییش به تستهای کنکور هم خوبه. حالا باز خود دانید.

ارسال:

aryaee پاسخ داده:

RE: مهندسی نرم افزارکدام کتاب مفید هست پارسه ,مدرسان شریف,گسترش علوم(خلیلی فر )

(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  این خوبه که خوبی ادمها رو بگیم . این خوبه که بگیم مثلا فلانی چقدر خفن تشریف دارند. اما یه مشکلی داره این که همه حرفهای طرف ممکنه درست نباشه. من اقای خلیلی فر رو قبول دارم و میدونم که انسان خوبی هستند و بسیار زحمت کش. به خصوص در زمینه درس پایگاه داده واقعا با سواد هستند. کتاب نرم افزارشون رو هم خوندم کتاب مناسبی هست ولی نیازگوی همه نیازهای بچه ها نیستSmile بعدم این که میگن هیچ کتابی بر مبنای ویرایش هفت پرسمن نیست صرفا جهت اطلاع میگم که کتاب مدرسان بر مبنای ویرایش هفت پرسمن میباشد. من قبلا توصیه ام رو کردم که کتاب مدرسان بهتر از باقی کتابهاست و هنوزم همین کتاب رو پیشنهاد میدم. چون علاوه بر اینکه درسنامه بهینه ای داره(یعنی نه مطلب اضافه توش هست و نه مطلب کمی) تستهای تالیفی بسیار مناسبی داره که با هدف یادگیری تالیف شده اند. همچنین در انتهای هر فصل خلاصه فصل بسیار خوبی داره و در انتها پاسخ گوییش به تستهای کنکور هم خوبه. حالا باز خود دانید.
مرسی اقای جهانی با تشکر از شما در باره راهنمایی کردن شما. آقای جهانی این کتاب تستای ازاد هم داره؟ و می شود به حل تستهای دولتی و ازاد ان اعتماد کرد با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

saeed_435 پاسخ داده:

هیچ کدوم از اینا که زدین کامل نیس بحث مهندسی نرم افزار طوری نیس که بشه با خوندن به نتیجه رسید تا عملی تجربش نکنی خوندن هر کتابی نمیتونه کامل ارضات کنه.
من پارسه پوران پرسمن (سالخورده) و مقسمی و خوندم در طول ۲ سالی که واسه کنکور میخوندم، ولی تو هر کدوم سوالی واسم ایجاد میشد که جوابش تو یه کتاب دیگه بود،بعد میدیدم تو کنکور سوالی اومده که تو هیچ کدوم از اینا نیس...
بازم به نظر من اسلایدا امیر کبیر و بخونی با توجه به وقتی که ازت میگیره فک کنم بهترین کارایی و داشته باشه.بگردی میتونی گیر بیاری نتونستی بگو واست بذارم.

ارسال:

aryaee پاسخ داده:

(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  هیچ کدوم از اینا که زدین کامل نیس بحث مهندسی نرم افزار طوری نیس که بشه با خوندن به نتیجه رسید تا عملی تجربش نکنی خوندن هر کتابی نمیتونه کامل ارضات کنه.
من پارسه پوران پرسمن (سالخورده) و مقسمی و خوندم در طول ۲ سالی که واسه کنکور میخوندم، ولی تو هر کدوم سوالی واسم ایجاد میشد که جوابش تو یه کتاب دیگه بود،بعد میدیدم تو کنکور سوالی اومده که تو هیچ کدوم از اینا نیس...
بازم به نظر من اسلایدا امیر کبیر و بخونی با توجه به وقتی که ازت میگیره فک کنم بهترین کارایی و داشته باشه.بگردی میتونی گیر بیاری نتونستی بگو واست بذارم.
پس با این حساب هیچ کدام از کتاب ها ی کنکوری کامل نیستن؟

۰
ارسال:

saeed_435 پاسخ داده:

یه کتاب دو جلدی از اسلام ناظمی هم هست (مولف پارسه) که با توجه به حجم بالاش واسه کنکور توصیه نمیشه
به نطر من هر کتابیو بخونین تضمینی نیس که ۱۰۰ % مطالبو خونده باشین
نظر نم اینه اسلایدا امیرکبیرو بخونین جاهایی که حس کردین مشکل دارینو نیاز به توضیح بیشتر به رفرنسی مثه پرسمن مراجعه کنین.

ارسال:

atenaa پاسخ داده:

(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  یه کتاب دو جلدی از اسلام ناظمی هم هست (مولف پارسه) که با توجه به حجم بالاش واسه کنکور توصیه نمیشه
نظر نم اینه اسلایدا امیرکبیرو بخونین جاهایی که حس کردین مشکل دارینو نیاز به توضیح بیشتر به رفرنسی مثه پرسمن مراجعه کنین.

کتاب دوجلدی؟؟؟!!!!! مهندسی نرم افزار پارسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
والله امسال ک همون کتاب اسلام ناظمی انتشارات جلوه رو پکشون بود

ارسال:

mohsen f پاسخ داده:

(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  یه کتاب دو جلدی از اسلام ناظمی هم هست (مولف پارسه) که با توجه به حجم بالاش واسه کنکور توصیه نمیشه

میشه لطف کنید این اسلایدا رو آپلود کنید اینجا؟

۰
ارسال:

aryaee پاسخ داده:

کتاب مدرسان را کسی خوانده هست یا نه ؟

ارسال: #۱۰

mahshid1383 پاسخ داده:

(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کتاب مدرسان را کسی خوانده هست یا نه ؟

کتاب مدرسان شریف برای مهندسی نرم افزار از نظر من بهترین منبع هست
این کتاب همه مباحث رو پوشش داده همچنین کلیه تست های آزمون های گذشته سراسری و آزاد
را به طور تشریحی پاسخ داده و همین طور تست های تالیفی خوبی در این کتاب اورده شده.
من خیلی راضی بودم از شش سوال نرم افزار ای تی ۵ سوال صحیح و ۱ اشتباه زدم.

۰
ارسال: #۱۱

hamid88 پاسخ داده:

من مهندسی نرم افزار دکتر ناظمی (انتشارات جلوه) رو پیشنهاد میکنم + مدرسان

۰
ارسال: #۱۲

aryaee پاسخ داده:

دوستان مدرسان ویرایش ۷ هست ؟

۰
ارسال: #۱۳

mohsen f پاسخ داده:

دوستان میشه یه راهنمایی کنید
اختلاف سلیقه ها خیلی زیادهHuh
چه کتابی بخونیم؟ وقت نیست همشو بخونیم. کسی خودش تجربه کرده که کدوم کتاب بهتره؟

۰
ارسال: #۱۴

eh3an2010 پاسخ داده:

(۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان مدرسان ویرایش ۷ هست ؟

من از جناب جهانی شنیدم ۷ هست کسی هست خونده باشه و دقیق اطلاع بده؟

ارسال: #۱۵

aryaee پاسخ داده:

(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان مدرسان ویرایش ۷ هست ؟

من از جناب جهانی شنیدم ۷ هست کسی هست خونده باشه و دقیق اطلاع بده؟
نمدانم کسی این کتاب را خونده باشد یا نه ؟

۰
ارسال: #۱۶

aryaee پاسخ داده:

کدام قسمت کتاب نوشته ویرایش ۷ ؟

ارسال: #۱۷

saye0 پاسخ داده:

(۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کدام قسمت کتاب نوشته ویرایش ۷ ؟

من چاپ اردیبهشت ۹۲ رو دارم. در قسمت منابع و مراجع ویراست ۷ پرسمن نوشته شده.

۰
ارسال: #۱۸

jahani پاسخ داده:

به لحاظ محتوایی ویراست هفتم و ویراست ششم تفاوت چندانی ندارند و بسیاری از محتواها یکسان هست اما تفاوت آنها در فصل بندی میباشد که در ویراست هفتم کلا فصل بندی عوض شده است. یه سری مطالب اضافه تر هم در ویراست هفتم هست و همچنین یه سری فصل appendix در ویراست هفتم وجود داره (مثل فصل UML)اما تو کتابهای ترجمه شده بعید میدونم باشه این فصل.
درمورد سوال اون دوستی که گفته بود مدرسان ویرایش هفتم هست یا خیر بگم که کتاب مدرسان یه چکیده ی بهینه ای از پرسمن ویراست هفتم هست به اضافه مطالبی خارج از پرسمن که جز سرفصلهای کنکوره.

ارسال: #۱۹

aryaee پاسخ داده:

(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  به لحاظ محتوایی ویراست هفتم و ویراست ششم تفاوت چندانی ندارند و بسیاری از محتواها یکسان هست اما تفاوت آنها در فصل بندی میباشد که در ویراست هفتم کلا فصل بندی عوض شده است. یه سری مطالب اضافه تر هم در ویراست هفتم هست و همچنین یه سری فصل appendix در ویراست هفتم وجود داره (مثل فصل UML)اما تو کتابهای ترجمه شده بعید میدونم باشه این فصل.
درمورد سوال اون دوستی که گفته بود مدرسان ویرایش هفتم هست یا خیر بگم که کتاب مدرسان یه چکیده ی بهینه ای از پرسمن ویراست هفتم هست به اضافه مطالبی خارج از پرسمن که جز سرفصلهای کنکوره.
پس با این تفاسیر کنکور ازاد را راحت پوشش میدهد که.

ارسال: #۲۰

aryaee پاسخ داده:

(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  به لحاظ محتوایی ویراست هفتم و ویراست ششم تفاوت چندانی ندارند و بسیاری از محتواها یکسان هست اما تفاوت آنها در فصل بندی میباشد که در ویراست هفتم کلا فصل بندی عوض شده است. یه سری مطالب اضافه تر هم در ویراست هفتم هست و همچنین یه سری فصل appendix در ویراست هفتم وجود داره (مثل فصل UML)اما تو کتابهای ترجمه شده بعید میدونم باشه این فصل.
اقای جهانی تستهای مدرسان غلط نیستن اخه یکی از دوستان مطالعه کرده بود می گفت جواب تستهای بعضی هاش غلط هست ایا درست هست یا خیر؟

۰
ارسال: #۲۱

mohammad.ardeshiri پاسخ داده:

UML پیوست کتاب جعفرنژاده هست

۰
ارسال: #۲۲

jahani پاسخ داده:

نسخه پارسالش یه سری غلط داشت. اونم نه غلط علمی بلکه غلط تایپی که تو کلید اشتباه خورده بود اگر جواب رو میخوندی میفهمیدی چی میشه. اگر جایی شک داشتید که غلط هست چیزی از خودم بپرسید جوابتون رو میدم.

۰
ارسال: #۲۳

zahra 67 پاسخ داده:

من سخت افزار خوندم و هیچ پیش زمینه ای در مورد مهندسی نرم افزار ندارم . نمی دونم کتاب مدرسان کافیه یا نه؟ جزوه نرم افزار امیر کبیر رو هم دارم نیازی به خوندن اونا هست؟

ارسال: #۲۴

(۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ)zahra 67 نوشته شده توسط:  من سخت افزار خوندم و هیچ پیش زمینه ای در مورد مهندسی نرم افزار ندارم . نمی دونم کتاب مدرسان کافیه یا نه؟ جزوه نرم افزار امیر کبیر رو هم دارم نیازی به خوندن اونا هست؟

نترس مهندسی نرم اصولا درسیه که اوناییم که نرم خوندن ۹۸% چیزه درست حسابی ای یاد نگرفتنTongue

۰
ارسال: #۲۵

moh3n.cinema پاسخ داده:

;کتاب جدید گسترش علوم پایه نوشته مقسمی و دکتر رضوانی اخیر منتشر شد...
کتاب بسیار خوبیه. خیلیم تعریف شنیدم.

ارسال: #۲۶

javad94 پاسخ داده:

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)moh3n.cinema نوشته شده توسط:  ;کتاب جدید گسترش علوم پایه نوشته مقسمی و دکتر رضوانی اخیر منتشر شد...

این کتاب که اخیرا منتشر نشده مال ۴ ۵ ماه پیش هستش و من این کتاب رو دارم ولی از روش نمی خونم چون ازش خوشم نیومد به خاطر

اینکه زیاد گزافه گویی کرده و مطالب اضافی و به درد نخور زیادی رو داره از گفتار کتاب و پیوستگی مطالبش خوشم نیومد ....

من که به گفته دوستان خریدمش ازش خوشم نیومد واسه اینکه دیدم به درد من نمیخوره ... شاید واسه دوستانم جواب دادم ولی من

خوشم نیومد ازش ... البته همه اینها نظر شخصی من هستش شاید یکی دیگه خوشش بیاد ولی من که نه...

۰
ارسال: #۲۷

Nfrs پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ق.ظ)mahsa.sh نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)sahar.adiban نوشته شده توسط:  من امروز همایش دکتر خلیلی فر بودم نصیر
من امروز فهمیدم ایشون غیر از اینکه استاد تمام و کمال پایگاه داده و مهندسی نرم هستن
ایشون یک رهبر انگیزشی تمام و کمال هستن، منکه عاشقش شدم
اشک شوق داشتم ایشون پدیده ای هستن، خدااا من خیلی دوسش دارم
این همایش امروز فهمیدم تازه زندگی چی هست، مرسییی رهبر توانمند کامپیوتر ایران و شاید جهان
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​​ییییییییییییییییییییی

ایشون گفتن همه ی کتب کنکوری حال حاضر بر اساس ویراست ۵ یا ۶ هستن
اما امروز ویراست ۷ پرسمن منتشر شده
ترجمه جعفر نژاد قمی رو توصیه کردن
گفتن پرسمن ویراست ۷ چهار بخش داره
بخش اول: شامل مفاهیم و مدل های فرایند تولید نرم افزار
بخش دوم: شامل مدل سازی تحلیل و طراحی
بخش سوم: تست
بخش چهارم: مدیریت پروژه
جعفر نژاد قمی دانش نگار فقط بخش اول، دوم و سوم رو ترجمه کرده
سالخورده: بخش اول و دوم و چهارم رو ترجمه کرده
فایل پی دی اف انگلیسی اصل کتاب هم رو سایت دکتر خلیلی فر هست
خود ایشون هم دارن ترجمه می کنن که با نصیر چاپ می شه
اما گفتن کتاب کنکوری ایشون هم با نصیر باز چاپ می شه که بر اساس ویراست ۷ هست
اما گفتن خود پرسمن ۷ هم باز جالب نیست و مثل کتاب هوش مصنوعی خودشون جا ترجمه دارن تالیف می کنن به زبان خودشون
و سرکلاس ترم جدید جزوه دست نویس جدید که داره آماده میشه میارن
بچه ها حتما دکتر خلیلی فر رو برید همایش
ایشون شاهکار هستن، سراپا، شور و هیجان هستن، رهبرکامپیوترایران هستن،به نظر من...

متن جالبی بود، پر از هیجان و تبلیغ!!! ولی دوست عزیز اینجا باید واقعیت رو بیان کرد. شناختی از شما ندارم و نمیدونم چقدر استاد خلیلی فر رو میشناسید ولی من ایشونو خوب میشناسم و فکر نمیکنم استادی که مشکل اخلاقی دارن انقدر قابل تقدیر و تحسین باشن...
دوستان اینجا یه انجمن علمی هست و ما داریم بحث علمی و نقد علمی میکنیم. بهتره که ازپرداختن به مسائل حاشیه ای جلوگیری کنیمSmile اگر کسی نقدی داره بهتره نقد فنی باشهSmile

برای عوض کردن بحث :دی
منم امروز کتاب مدرسان بدستم رسیدم و با نگاه اجمالی کتاب خوبیه ، هم از نظر علمی و طبقه بندی و خلاصه های آخر فصل و تست های تالیفی و کنکوری و هم از نظر ظاهری و مخصوصا کیفیت چاپ که ممکنه برای بعضی ها مهم باشه!( برای من خیلی مهمه)
ممنون آقای جهانی بابت معرفی این کتاب.

۰
ارسال: #۲۸

MoonRise پاسخ داده:

قیمت کتاب چنده؟
از طریق مدرسان ثبت نام کردید؟

ارسال: #۲۹

jahani پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)MoonRise نوشته شده توسط:  قیمت کتاب چنده؟
از طریق مدرسان ثبت نام کردید؟
برید به این لینک تا جواب سوالتون رو بگیرد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۳۰

aryaee پاسخ داده:

دوستان مهندسی نرم افزار=> اسلام ناظمی. انتشارات جلوه چطور هست؟ یا پوران پژوهش

۰
ارسال: #۳۱

aryaee پاسخ داده:

سلام دوستان هر کس کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان شریف سال ۹۲ خواست من می فروشنم نو نو ویرایش ۷ هم هست . اگر هر کس خواست پیام بدهد یا در همین تاپیک اعلام کند با تشکر از شما

ارسال: #۳۲

mehrsp پاسخ داده:

RE: مهندسی نرم افزار ، اسلام ناظمی ، خلیلی فر ، مدرسان،پوران پژوهش

(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  سلام دوستان هر کس کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان شریف سال ۹۲ خواست من می فروشنم نو نو ویرایش ۷ هم هست . اگر هر کس خواست پیام بدهد یا در همین تاپیک اعلام کند با تشکر از شما
سلام
قیمتش چنده؟

۰
ارسال: #۳۳

friendchp پاسخ داده:

کسی مدرسان نرم رو خریده؟خوبه ؟
آخه شهرمون بابل تموم کرده مجبورم سفارش بدم ...اینطوری هم که نمیشه قبلش کتاب رو دید زد که ببینیم خوبه یا نه ...اگه سفارش بدم دیگه راهی نداره ...لطفا کسی که قبلا این کتاب رو خریده و کتاب اسلام ناظمی رو هم دیده بگه این کتاب خوبه یا نه؟

۰
ارسال: #۳۴

jahani پاسخ داده:

میتونی بری اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فصل اول کتاب رو به عنوان نمونه رو سایت گذاشتند. میتونی دانلود کنی و ببینی چطور هست. بعد اگه خواستی از همین جا تهیه کنی

۰
ارسال: #۳۵

hamid88 پاسخ داده:

آقای جهانی عزیز شما گفتین که همین کتاب کافیه درسته؟
یعنی با خوندن این کتاب ، کتابه دیگه ای لازم نیست؟
١سوال دیگه این که : پیشنهاد دومتون چیه واسه مهندسی نرم افزار؟
ناظمی ، پوران ....؟

۰
ارسال: #۳۶

jahani پاسخ داده:

ببیتید این کتاب رو بخونید نیازی به ناظمی و پوران دیگه ندارید. اما بخشهایی هست که شاید بد نباشه از روی پرسمن بخونیدSmile البته فعلا این کتاب رو بخونید برای اون بخشها سعی میکنم در اینده اسلایدهایی در اختیارتون بگذارم که اونارو بخونیدSmile حرفی که من زدم اینه که اگه این کتاب رو بخونی نیازی به پوران دیگه ندارید.

۰
ارسال: #۳۷

friendchp پاسخ داده:

آقا دیروز برادرم رفته بود تهران کار داشت بش گفتم همون جا بخره بیاره.خرید . امرو ۷ صفحه اولش رو خوندم و چون قبلا یه بار چند فصلی از پرسمن ۷ رو خونده بودم این کتاب تا اینجا خیلی مناسبو و جالب خلاصه و توضیح از اون رو آوردن بود و بعد از هر بخش (معمولا صفحه)بعد از توضیح مفصل یه مبحث نکته و تست اون مبحث هست با تشریح پاسخ داده شده ..
من اسلام ناظمی رو داشتم هردوتاشو فروختم(یکی سال نود خردیه بودم .دومی رو پارسه تو پکیج بم داد)به نظرم اسلام ناظمی اصلا مناسب نیست از من گفتن (البته برای من هردوتاش چاپ ۹۰ بو و چاپ ۹۱ش رو ندیدم) پوران هم که داشتم(اینم ۹۰ بود چون برادرمم مهندسی نرم افزار میخوند) مناسب نبود. خلیلی فر هم (چاپ مقسمیش سال ۹۰) به نظرم جالب نیومد ولی خدایی این کتاب تا اینجای کار مطابق با پرسمن ۷ بود و خوب توضیح داده راستی تو سایت اصلیش ۱ فصل اول رو گذاشتن برای دانلود (رنگی هم هست برخی جاهاشBig Grin).
برای اونایی که هنوز کتابارو نخریدن پیشنهادم اینه که یه سر اون فصل اول رو ببینن و اینکه فروشگاه رفتن هم کتاب ناظمی و هم پوران و هم مدرسان رو با هم ببینن و مقایسه کنن اینطوری برای خودتون مطمین تره.(من خودم چون همه رو داشتم و به نظرم این مدرسان جالب اومد البته ناظمی۹۱ ۹۲و پوران ۹۲ رو ندیدم هنوز ولی امیدوارم همین بدرد بخوره )

راستی آقا سعید از شما ممنونم واینکه این اسلاید هایی که گفتین رو که زحمتشو میکشین و قرار میدین؟ و یه سوال دیگه هم داشتم شبکه مدرسان هم خوبه؟

۰
ارسال: #۳۸

hamid88 پاسخ داده:

من از سایت مدرسان فصل اولشو دانلود کردم.
راستش یه فرقایی با ناظمی و پوران داره.
مهمترین حسن این کتاب خلاصه فصلشه که آخر هر فصل اومده(به نظر من).
واقعاً عالی و حرفه ای خلاصه کردن.
کتاب اصلیم واسه خوندن مدرسان شریف شد

ممنون آقا سعید جهانی عزیز

۰
ارسال: #۳۹

Amir V پاسخ داده:

کتاب اسلام ناظمی انتشارات جلوه هم خیلی تر و تمیز و خوبه.

۰
ارسال: #۴۰

aryaee پاسخ داده:

کتاب اسلام ناظمی انتشارات جلوه ۹۰% درصد دوستان می گویمد خلاصه پرسمن هست .و خیلی خوب هست واین کتاب امتحانش را پس داده است

۰
ارسال: #۴۱

محسن ک پاسخ داده:

دوستان بنده کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان شریف رو خوندم. در کل کتاب خوبی هستش ولی اشتباه علمی هم کم نداره، مثلا یک جا milestone رو ترجمه کرده فرسنگ شمار! البته بقییه جاها نقطه عطف ترجمه شده که درستش نقطه عطف هست. البته وقتی مطالعه کردم به این نتیجه رسیدم این کتاب تالیف و ترجمه هست یعنی بعضی از تیکه هاش به وضوح مشخص هستش که ترجمه هست. به هر حال از کتب تستی موجود در بازار فعلا این کتاب بهتر هست، ولی با خوندنش درس مهندسی نرم افزار رو مفهومی نمی تونید یاد بگیرید. جملات مبهم و نامفهوم زیاد داره. به هر حال از تهیه کنندگان کتاب و خصوصا اقای جهانی تشکر می کنم.

۰
ارسال: #۴۲

jahani پاسخ داده:

اول این که احتمالا شما نسخه قبلی کتاب رو خوندی در نسخه جدید تحولات بنیادین کرده (بخش خلاصه و سوالات تالیفی و ده ازمون انتهای کتاب) در نسخه جدید به کتاب اضافه شده اند.
دوم اینکه بعضی از اساتید (از جمله دکتر عبدالله زاده استاد دانشگاه امیر کبیر) milestone رو فرسنگ شمار ترجمه کرده اند منم از این ایشون الهام گرفتم برای ترجمه.
سوم اینکه غلط علمی با غلط ترجمه فرق داره دوست عزیز. غلط علمی یعنی موضوعی که از نظر علمی غلطه ولی غلط ترجمه یعنی موردی که تو ترجمه اش اختلافه نسخه اخر به مراتب از لحاظ روان بودن متن بهتر از نسخه قبلیشه.

۰
ارسال: #۴۳

friendchp پاسخ داده:

سلام آقا سعید
من امروز تا ص۱۷ رو که خوندم بعضی از نمودار ها(مثلا نمودار آبشاری همشون از استقرار به سمت تحلیل هستند و نمودار radرو هم اصلا متوجه نشدم نه تو کتاب پرسمن هست و نه توی سامرویل(البته سامرویل ۸۵رو دارمBig Grin) و البته با نمودار های رد کتاب های کنکوری دیگه فرق داره ) رو متوجه نشدم بعد یه نکته دیگه تو کتاب پرسمن ویرایش هفتم ترجمه سالخورده که دارم پیچشی ترکیب نمونه سازی با آبشاری هست اما در اینجا نوشته ترکیب radو آبشاری ...اینا قضیش چیه میشه یکم توضیح بدین ؟

۰
ارسال: #۴۴

یه سوال کتاب مدرسان از پارسال تفاوتی نکرده؟

۰
ارسال: #۴۵

محسن ک پاسخ داده:

البته بنده نسخه چاپ اردیبهشت ۹۲ رو خوندم. بحث من اینه که شما واژه ای مثل milestone رو بعضی جاها فرسنگ شمار ترجمه کردید بعضی جاها نقطه عطف! قاعدتا وجود چند ترجمه برای یک واژه باعث گمراهی خواننده میشه. ضمنا ضمن احترام به استاد گرامی اقای دکتر عبدالله زاده، هر کسی که microsoft project یا پریماورا کار کرده میدونه milestone نقطه عطف میشه نه فرسنگ شمار. فرسنگ شمار ترجمه عمومی میشه نه تخصصی واژه milestone . ضمنا اشتباهات علمی هم وجود داره که سعی می کنم در قالب یک فایل ورد برای شما ارسال خواهم کرد. البته من عرض کردم از بین کتب موجود ، کتابی که جنابعالی تالیف کردید به نظر بنده بهتر از بقییه هستش، ولی با یک کتاب ایده ال تالیفی هنوز فاصله داره. بعضی جاها هم جملات مبهم وجود داره که مشخص هستش ترجمه هست. به هر حال من کتاب شما رو خط به خط خوندم و کلا کتاب خوبی دیدم. انشاالله دوستان استفاده کنند.

۰
ارسال: #۴۶

jahani پاسخ داده:

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یه سوال کتاب مدرسان از پارسال تفاوتی نکرده؟
تغییرات کتاب در حد اضافه شدن خلاصه ها، کمتر شدن غلط تایپیها و اشکالات نگارشی. و نیز اضافه شدن تستهای تالیفی هدفمند به اخر هر فصل هست. در محتوای درسی تغییرات کمتر هست و جز موارد معدود تغییرات زیادی نداشته است.

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
سلام آقا سعید
من امروز تا ص۱۷ رو که خوندم بعضی از نمودار ها(مثلا نمودار آبشاری همشون از استقرار به سمت تحلیل هستند و نمودار radرو هم اصلا متوجه نشدم نه تو کتاب پرسمن هست و نه توی سامرویل(البته سامرویل ۸۵رو دارمBig Grin) و البته با نمودار های رد کتاب های کنکوری دیگه فرق داره ) رو متوجه نشدم بعد یه نکته دیگه تو کتاب پرسمن ویرایش هفتم ترجمه سالخورده که دارم پیچشی ترکیب نمونه سازی با آبشاری هست اما در اینجا نوشته ترکیب radو آبشاری ...اینا قضیش چیه میشه یکم توضیح بدین ؟
برای حفظ نظم بهتر تالار من از این به بعد سوالات درسی رو در این تاپیک پاسخ میدهم

(۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ)محسن ک نوشته شده توسط:  البته بنده نسخه چاپ اردیبهشت ۹۲ رو خوندم. بحث من اینه که شما واژه ای مثل milestone رو بعضی جاها فرسنگ شمار ترجمه کردید بعضی جاها نقطه عطف! قاعدتا وجود چند ترجمه برای یک واژه باعث گمراهی خواننده میشه. ضمنا ضمن احترام به استاد گرامی اقای دکتر عبدالله زاده، هر کسی که microsoft project یا پریماورا کار کرده میدونه milestone نقطه عطف میشه نه فرسنگ شمار. فرسنگ شمار ترجمه عمومی میشه نه تخصصی واژه milestone . ضمنا اشتباهات علمی هم وجود داره که سعی می کنم در قالب یک فایل ورد برای شما ارسال خواهم کرد. البته من عرض کردم از بین کتب موجود ، کتابی که جنابعالی تالیف کردید به نظر بنده بهتر از بقییه هستش، ولی با یک کتاب ایده ال تالیفی هنوز فاصله داره. بعضی جاها هم جملات مبهم وجود داره که مشخص هستش ترجمه هست. به هر حال من کتاب شما رو خط به خط خوندم و کلا کتاب خوبی دیدم. انشاالله دوستان استفاده کنند.
اشتباهات علمی رو که برام حتما بفرستید ممنون میشومSmile در ارتباط با ترجمه هم یه جاهایی ممکنه این دست مشکلات وجود داشته باشه حق میدم به شماSmile د ر ارتباط با اینکه میگید بخشهایی از کتاب ترجمه هست باید خدمتتان عرض کنم که این یه کتاب کنکوری میباشد و به هدف کنکوری نوشته شده است. منبع اصلی کنکور کتاب پرسمن هست و بخشهایی از کتاب را ناگزیر از ترجمه هستیم. بعدم من هیچ وقت جسارت نمیکنم کتابی در باب مهندسی نرم افزار تالیف کنم. (یه کتاب علمی منظورمه) این کتاب صرفا کتابی هست که به هدف کنکور نوشته شده است و برای پوشش نیازهای کنکوری داوطلبان تهیه شده استSmile

۰
ارسال: #۴۷

محسن ک پاسخ داده:

مجددا از جنابعالی بابت گردآوری این کتاب تشکر می کنم. البته بنده خدای نکرده قصد ندارم بگم این کتاب خوب نیست یا ... مجددا عرض می کنم به نظر من که کتاب خیلی خوبی هستش. البته بنده کتاب مهندسی نرم افزار سری شومز رو ترجمه کردم و انتشارات نوپردازان چاپ شده است و به ترجمه خودمم هم انتقاد دارم! یک کتاب مهندسی نرم افزار دیگه که باز هم ترجمه هستش تا مهر یا آبان نیز چاپ خواهد شد. بنده قصد دارم در ترم مهر انشاالله کتاب شما رو به دانشجویان در کنار کتاب خودم، معرفی کنم.

۰
ارسال: #۴۸

amin_msd پاسخ داده:

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)moh3n.cinema نوشته شده توسط:  ;کتاب جدید گسترش علوم پایه نوشته مقسمی و دکتر رضوانی اخیر منتشر شد...

این کتاب که اخیرا منتشر نشده مال ۴ ۵ ماه پیش هستش و من این کتاب رو دارم ولی از روش نمی خونم چون ازش خوشم نیومد به خاطر

اینکه زیاد گزافه گویی کرده و مطالب اضافی و به درد نخور زیادی رو داره از گفتار کتاب و پیوستگی مطالبش خوشم نیومد ....

من که به گفته دوستان خریدمش ازش خوشم نیومد واسه اینکه دیدم به درد من نمیخوره ... شاید واسه دوستانم جواب دادم ولی من

خوشم نیومد ازش ... البته همه اینها نظر شخصی من هستش شاید یکی دیگه خوشش بیاد ولی من که نه...
منم این کتاب مقسمی رو تازه گی ها خریدم اصلا خوشم نیومد خیلی ساده گفته و خیلی درهمو برهمه فصلها ش
[/quote]
منم این کتابو یک ماهی میشه که گرفتم تقریبا ۷۵ صفحشو خوندم. طرز بیانش خیلی افتضاحه و خیلی مطالبو اضافی گفته.منکه تو این یه ماه خیلی سخت مطالبو یاد گرفتم و در کل هیچی نفهمیدم!!!
حالا می خوام برم سراغ یه کتاب دیگه! بعد از خوندن کلی پست اینجور که فهمیدم دوستان بیشتر مدرسانو توصیه می کنن ولی من بازم گیج شدم. آخه کتاب پرسمن رو هم ندارم! به نظرتون کتاب مدرسانو فقط بگیرم خوبه؟

۰
ارسال: #۴۹

amin_msd پاسخ داده:

عاقا هیشکی نیس جواب ما رو بدههههههه؟! Sad
تو سایت مدرسان شریف هم رفتم و دو فصل اول کتابشو دانلود کردم. کاملا شبیه به مقسمی (رضوانی) بود با این تفاوت که بعد از هر مطلبی چندتا مثال تو متنش گنجونده بودن در صورتی که مقسمی مثال نداره فقط آخر هر فصل تست داره.
نمیدونم واقعا چیکار کنم! دوستان لطفا راهنمایی کنید...

ارسال: #۵۰

jahani پاسخ داده:

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  عاقا هیشکی نیس جواب ما رو بدههههههه؟! Sad
تو سایت مدرسان شریف هم رفتم و دو فصل اول کتابشو دانلود کردم. کاملا شبیه به مقسمی (رضوانی) بود با این تفاوت که بعد از هر مطلبی چندتا مثال تو متنش گنجونده بودن در صورتی که مقسمی مثال نداره فقط آخر هر فصل تست داره.
دو تا خوبی بزرگ کتاب مدرسان داره که بقیه کتابها کمتر دارند یکی خلاصه های خیلی خوبشه که همچین خلاصه بندی تو کتب دیگه گیر نخواهی اورد. و دوم سوالات تستی تالیفی خیلی خوبشه که هدفمند طراحی شدند. یعنی از اسون شروع میشن و به سخت میرسندSmile

ارسال: #۵۱

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  عاقا هیشکی نیس جواب ما رو بدههههههه؟! Sad
دو تا خوبی بزرگ کتاب مدرسان داره که بقیه کتابها کمتر دارند یکی خلاصه های خیلی خوبشه که همچین خلاصه بندی تو کتب دیگه گیر نخواهی اورد. و دوم سوالات تستی تالیفی خیلی خوبشه که هدفمند طراحی شدند. یعنی از اسون شروع میشن و به سخت میرسندSmile

من فکر نمیکنم کاملا مثل مقسمی و ذکتر رضوانی باشه پارسال خوندنم ولی فکر نمیکنم کاملا شبیه باشن

۰
ارسال: #۵۲

rahayi پاسخ داده:

سلام دوستان عزیز
من از نرم افزار به خاطر حجم زیادش بدم میومد
اهل خوندن کتاب مرجع هم نبودم
اما سال پیش با کتاب ماهان برا ارشد خودنم
با اینکه حجم خیلی کمی داره اما برا من خیلی خوب بود
تقریبا همه نکات توش بود و من به همه سوالات نرم افزار جواب دادم

(ولی امسال قبل از نتیجه ها به یکی از دوستان امانت دادم که خیال برگردوندن نداره )

واقعا برا من خوب بود

موفق باشید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال: #۵۳

amin_msd پاسخ داده:

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)rahayi نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
من از نرم افزار به خاطر حجم زیادش بدم میومد
اهل خوندن کتاب مرجع هم نبودم
اما سال پیش با کتاب ماهان برا ارشد خودنم
با اینکه حجم خیلی کمی داره اما برا من خیلی خوب بود
تقریبا همه نکات توش بود و من به همه سوالات نرم افزار جواب دادم

(ولی امسال قبل از نتیجه ها به یکی از دوستان امانت دادم که خیال برگردوندن نداره )

واقعا برا من خوب بود

موفق باشید.
ماهان چندتا صفحه داشت؟ مقسمی ۲۸۰ تا داره. کمتر از مقسمی بود؟
یعنی اگه من کتاب ماهانو بخرم بهتر از کتاب مقسمیه؟ یا یکین باهم؟! آخه مدرسان با مقسمی(رضوانی) مو نمیزنه!!

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  عاقا هیشکی نیس جواب ما رو بدههههههه؟! Sad

من فکر نمیکنم کاملا مثل مقسمی و ذکتر رضوانی باشه پارسال خوندنم ولی فکر نمیکنم کاملا شبیه باشن

نه کاملِ کامل شبیه نیستن. ولی تقریبا تو یه مایه هستن و هر مطلبو به یه اندازه توضیح دادن.

۰
ارسال: #۵۴

rahayi پاسخ داده:

تعداد صفحات ماهان دقیق خاطرم نیست اما مطمئنم کمتر از ۲۸۰ صفحه است
از کتاب مقسمی اطلاعی ندارم چون نخوندمش
اما اگه با کتاب مدرسان یکیه یه نفر از دوستام نرم افزار مدرسان میخوند خیلی راضی بود
موفق باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۵۵

atenaa پاسخ داده:

کسی کتاب جدید مهندسی نرم افزار پارسه رو دیده؟
کتاب خوبیه؟

۰
ارسال: #۵۶

csun پاسخ داده:

سلام
من دوران کارشناسی سخت افزار بودم و مهندسی نرم رو نگذروندم و با توجه به اینکه فکر نکنم وقت بشه کتاب مرجع بخونم می خواستم ببینم کدوم کتاب بهتره؟ واسه کسی که مهندسی نرم هم پاس نکرده همین مدرسان رو توصیه می کنین یا کتاب دیگه ای؟ با تشکر

۰
ارسال: #۵۷

rahayi پاسخ داده:

(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  کسی کتاب جدید مهندسی نرم افزار پارسه رو دیده؟
کتاب خوبیه؟

سلام
منم همین سوال دارم
کسی نظری در مورد کتاب جدید مهندسی نرم افزار پارسه داره؟
نویسنده کتاب: سجادنقدعلی هستش
کسی اطلاعاتی داره؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۵۸

jahani پاسخ داده:

من کتاب جدید پارسه رو دیدم. من کل کتاب رو نخوندم و فقط فرصت کردم تو نمایشگاهی که تو دانشگاه شریف بود ورق بزنم این کتاب رو. این که کتاب رنگی هست خودش باعث حذب ادم میشه و اگه نخوام دروغ بگم در نگاه اول من رو جذب کرد. اما مشکلی که به نظرم باز در این کتاب وجود داشت این بود تست تالیفی خوب نداشت و قالب تستهای تالیفی همان تستهای ترجمه شده کتاب پرسمن بود که تو کتاب پوران هم از همانها استفاده شده است (البته من خیلی دقیق نگاه کردم یکی دو فصل را دیدم این طوری بود) اما درسنامه اش به نظر تکمیل تر شده بود نسبت به نسخه قبلی. خلاصه فصل هم داشت ولی خیلی کارا نبود و بیشتر دسته بندی کرده بود اطلاعات رو تو خلاصه فصل. در کل من خودم چون ذینفع هستم تو کتاب مدرسان بهتره مقایسه نکنم بین این بود و این مقایسه رو به باقی دوستان واگذار کنم. ولی کتاب پارسه بعید میدونم مطالبی خارج از پرسمن داشته باشد (به جز یه فصل که راجع به متدولوژی ها صحبت کرده بود) که این نقص هست ازنظر من برای یه کتاب کنکوری

۰
ارسال: #۵۹

rahayi پاسخ داده:

ممنون آقای جهانی
امیدوارم دوستانی که کتاب مطالعه کردن نظر خودشونو بیان کنن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۶۰

jparisa پاسخ داده:

من کتاب ناظمی رو میخوندم اما بنظرم کامل نمیومد و تستای غلط زیاد داشت خیلی گیج میشدم تصمیم گرفتم منبع بهتری رو انتخاب کنم
دیروز کتاب مدرسان رو خریدم به نظرم حجمش بالاست و ریز نوشته شده
آیا تو فرصت باقیمونده میشه به تسلط به این کتاب رسید؟
اگر امکان داره طبق ازمون ۲۵%سوم و چهارم پارسه فصل هارو بگید ممنون میشم

۰
ارسال: #۶۱

md.ebrahimpour@gmail.com پاسخ داده:

سلام

۰
ارسال: #۶۲

hamedmohsenee پاسخ داده:

من اسلام ناظمی رو خوندم خیلی خوبه اما از روی ویراست۵ نوشته شده.یعنی چابک و چنتا دیگه از سرفصلا رو پوشش نمیده
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۶۳

yaser.b پاسخ داده:

به نظرم در بین کنب موجود بهترین کتاب پارسه هست

۰
ارسال: #۶۴

sahar_rostami2 پاسخ داده:

از کتاب مدرسان اصلا راضی نبودم،به هیچ وجه،به نظرم بدترین کتابی بود که خوندم

۰
ارسال: #۶۵

z-d پاسخ داده:

کتاب بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار پرسمن ویراست ۷ را من تهیه کردم برای دکتری دانشگاه آزاد مطالعه کنم. مباحثش شامل ۳۲ فصل از کتاب پرسمن است و دقیقاً همه فصول پرسمن ویراست ۷ ام را پوشش میده.

۰
ارسال: #۶۶

behruz_p پاسخ داده:

من کتاب مدرسان رو میخونم از هر نظر عالیه

۰
ارسال: #۶۷

creator1105 پاسخ داده:

سلام
کسی کتاب مدرسان رو داره فروشی و یا اسکن شو؟من پارسه دارم و فقط مهندسی نرم مدرسانو میخوام باید چیکار کنم Sadدوستان لطفا کمک کنید

۰
ارسال: #۶۸

creator1105 پاسخ داده:

(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)creator1105 نوشته شده توسط:  سلام
کسی کتاب مدرسان رو داره فروشی و یا اسکن شو؟من پارسه دارم و فقط مهندسی نرم مدرسانو میخوام باید چیکار کنم Sadدوستان لطفا کمک کنید

۰
ارسال: #۶۹

salarvand پاسخ داده:

کتابای مدرسان فروش آزاد هم داره
میتونید یا اینترنتی از سایت خود مدرسان و یا از کتابفروشی ها بخرید

۰
ارسال: #۷۰

Happiness.72 پاسخ داده:

مهندسی نرم افزار

آقا تو رو خدا گیجمون نکنید و لطفا بچه ها گیج نشید

هر کس با هر کتابی که فکر میکنه بهتره و براش قابل فهم تره شروع کنه و بسم الله رو بگه و استارت کار رو بزنه

همه کتاب های تستی از مدرسان گرفته تا پارسه و حاج اسلام و .... یه سری درسنامه و تست دارن معجزه که نمیکنن ما باید به فهم آنچه که پرسمن تو کتابش گفته برسیم

یکی از این ها رو انتخاب کنید بعدش هر جا هم که گیر داشت رجوع کنه به پرسمن

والسلام

۰
ارسال: #۷۱

محسن ک پاسخ داده:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۶۷۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۶۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close