زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای تابستان - ۲

ارسال: #۳۱
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط ahmad002.)
RE: برنامه ریزی برای تابستان - ۲
(۰۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  [quote='ahmad002' pid='190408' dateline='1372148832']
سلام خدمت شما و همه دوستان
اجرتون با امام زمان(عج)، خیلی کمک میکنید با مشاورتون، بسیار ممنون!
رشته من IT هست
من این دروس رو فعلاً انتخاب کردم و اینکه سعیم بر اینه که تا آخر ماه رمضون تموم بشن و تا آخر تابستان یکسری درس دیگه هم بخونم!
ساختمان داده، ساختمان گسسته، شبکه و پایگاه داده
برنامه ریزی من اینطوریه که شنبه :ساختمان داده، یکشنبه: گسسته، دوشنبه: مرور و کامل کردم ساختمان داده و گسسته، سه شنبه: شبکه، چهارشنبه پایگاه داده و پنج شنبه هم مرور و کامل کردن شبکه و پایگاه، جمعه هم مرور کلی همه دروس و چیزایی که توی این هفته یاد گرفتم!
اینم بگم چون من، مثلاً ساختمان داده رو در یک ساعت یا دوساعت به نتیجه ای نمیرسم اینطور شد که کلاً تصمیم گرفتم هرکتاب رو در یه روز بخونم، البته پیش هم میاد مثلاً خسته میشم، یه کتاب دیگه میخونم، ولی ۹۰% زمان روز رو میدم به درسی که انتخاب کردم!
واسه من عزیز دردانه ها درسهای مشترک هستن (بجز مهندسی نرم افزار)که ضریب ۴ هستن، دروس دوست داشتنی هم دروس تخخصی هستن و آنتی تابستان هم مدیریت و نرم افزار.....
این برنامه چطوره؟ نقص هاشو بهم بگید خیلی ممنون میشم!
من بارها گفتم بازم تاکید میکنم که مخالف خوندن درس در طول یک روز هستم چون بخش اعظمی ازوقتتان به هدر میرود ولی اگه حس میکنید این طور بهتر نتیجه میگیرید بحثی نیست ولی از یه جایی به بعد باید یا بگیری در طول روز چند درس رو بخونی برای این که ذهنت امادگی پیدا کنه تو ازمون که قراره تو یه زمان کم چندین درس رو بزنه یهو شوکه نشه.
در مورد اینکه میگی تا ماه رمضان تموم کنی این دروسو امیدوارم هر چند که زیاد خوشبین نیستم چون حجم این دروس زیاده. به هر حال اگه تا اون موقع تموم نشد به خودت خرده نگیری و خدای ناکرده دپ نشی یه وقت. چون طبیعیه.
////////////////////////////////////////////////////////////////////
حرف کاملاً منطقی زدید، و برنامه رو طوری تنظیم می کنم که فعلاً در طول روز ۲ درس بخونم صبح یه درس بعد ازظهر هم یه درس! و به مرور بیشتر می کنم! ممنون بابت نکته ای که فرمودید!
فقط به نظر شما پایگاه داده رو حذف کنم به جاش هوش بخونم؟ (هوش رو سرسری میخونم، در حدی که مطلب رو متوجه بشم، و تمریناتش رو نمیخونم)
البته بگم من پایگاه داده رو پاس کردم ولی هوش رو فعلاً نه، ترم مهر پاس می کنم(البته اینم توی فکرم هست که تابستون پاس کنم)
یا اینکه کلاً نه هوش نه پایگاه همون سه درس(ساختمان داده، گسسته و شبکه)
در این مورد کمک کنید لطفاً

"الا بذکر لله تطمئن القلوب"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
سلام آقای جهانی
بابت راهنماییاتون ممنون
من پارسال امتحان دادم رتبه خوبی نشد
امسال شدیتر از پارسال دنبال قبولی تو ارشدم
من تا آخر تابستون میخوام دروس زیر را بخونم و از اول مهر تا آخر آبان دروسی که مونده و بعدشم تا اواسط دی شروع کنم به تست و مرور
نمیدونم کارم درسته یا نه
ولی حالا برنامه ام را میگم تا شما کمکی کنید برا بهتر شدنش
توی تابستون:
گسسته,clrs,سیستم,مدار,نظریه,محاسبات عددی
میدونم شما گفتید که از هر جا ۱ درس
ولی خودم فکر میکنم اگ چیزایی که بیشتر توشون ضعیفم یا نخوندمو بخونم تو تابستون بهتره شایدم فکرم غلط باشه
بعد تابستونم میخوام
دروسی ک مونده به علاوه مرور خلاصه های دروس تابستونا داشته باشم یعنی تا آخر آبان
از بعد آبانم دوباره مرور تا دی
نمیدونم برنامه ام خوبه یا نه
از ۱ طرفم فقط صبح های روزای فردم خالیه و شاید نشه تا آخر تابستان تمام بشند ولی وسطاش هروقت وقت خالی بیارمم دوباره ادامه میدمSad
ازتون راهنمایی میخوامShy
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  منه یبار مدیریت رابینز رو خوندم هم هایلایت کردم قسمت های مهمش رو هم اینکه یسری خلاصه هم کردم،کلا پارسال هم برنامم رو آی تی بود اما بعضیا میگن آینده شبکه و امنیت بهتره و کلا میترسم معماریو بخونم نتونم بزنم اینجوری واسه مدیریت هم ریسک کردم اگه نخونمش چون یبار خوندم اگه بخونم دوباره میتونم خیلی خوب بزنم.(در مورد انتخاب گرایش خیلی دو دلم)
مدیریت رابینز اسم کامل کتابش چیه که خوندین؟
من تئوری های مدیریت رابینز رو دارم درسته؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سلام جناب جهانی منتظر پاسختون هستم!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
ممنون از توجهتون آقای جهانی
من میخواستم بدونم با توجه به برنامه ای که ریختم و اینکه میخوام از اواخر مهر ماه شروع به تست زنی کنم به نظر شما میتونم مهارت تست زنیمو خوب کنم یا زمانی که براش میذارم کمه؟
البته من دانشجو پیام نور بودم و همونطور که میدونید تمام امتحانامون تستی بود ولی خب قطعا کنکور ارشد یه چیزی فراتر از اونه
۱
۰
ارسال: #۳۶
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
سلام.واقعابابت مشاوره هاتون ممنون.همه ی مارو از بلاتکلیفی نجات دادبد.
آقای جهانی من کارمند هستم و لی سال ۹۰ یکببار کنکورشرکت کرذم.ساعتی که می تونم در روزدرس بخونم ۲تا۴ساعته .نمی دونم منم مثل بقیه برنامه تابستان روازپاییزجداکنم؟برنامه من بنابرنکاتی که راجع به دروس فرمودید:
عزیزدردونه ها:
ساختمان داده(پارسه ومقسمی)
نرم افزار (مدرسان+پارسه)
مدیریت(پارسه)
هوش(پوران وراهیان)
ذوست داشتنی
شبکه(نمیدونم)
پایگاه(مقسمی وجزوه روحانی)
سیستم عامل(حقیفت یا مقسمی)
آنتی
طراحی (مدرسان یا پارسه
گسسته(احتمالاکلاحذف)
براشروع
ساختمان و مدیریت
هوش ونرم
(درواقع اول دردونه هارو کامل گذاشتمBig Grin)
فقط نمیدونم روری چه ججمی بایدبخونم?
ممنون میشم سریع ترپاسخ بدید
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط آسمان ابری.)
جای تشکر و قدردانی دارد از این همه وقت هایی که میگذارید
من در رشته ای تی میخوام امتحان بدم
درسهایی رو که به عنوان عزیز دردانه انتخاب کرده ام : مدیریت- هوش - پایگاه (و شاید مهندسی نرم افزار) در کنکور هم احساس کردم خوب می تونم جواب بدم
درس مورد علاقه ام هم سیستم عامل گذاشتم
هر روز سعی میکنم زبان هم بخوانم
از خرداد ماه شروع کردم به درس خواندن و درس های من مدیریت هوش پایگاه و سیستم عامل است در هر روز ۲ کتاب را میخوانم برای هر کتابی حدودا ۲ الی ۳ ساعت وقت میگذارم و هر روز ۱ ساعت از آن کتاب را به مرور مسائلی که روز قبل خواندم می گذرانم
من علاوه بر آن کارمند هم هستم یه چیزی حدود ۱۰ ساعت وقتم برای کارم گرفته می شود تمام تلاشم این است که حداکثر ساعتی را که در روز می توانم درس بخوانم استفاده کنم (البته براورد می کنم که اگر نتوانستم به برنامه هایم تا اواسط تابستان برسم سرکار نروم)
مشکل اساسی من در دروس مشترک است مثلا برای گسسته و ساختمان زمان زیادی گذاشتم گسسته را از راهیان و ساختمان را از پارسه و پوران خواندم شبکه را هم ۱ باری خواندم ولی اصلا دروس مشترک شاید جز ۱ سوال را سر کنکور نتواستم بزنم
طراحی الگوریتم با شبکه را هر چه می خوانم چیز زیادی متوجه نمی شوم ساختمان را به مراتب بهتر می فهمم
نمی دانم واقعا برای دروس مشترک چه کاری می بایست انجام بدم
و یک سوال دیگر اینکه من اصلا معماری بلد نیستم ولی به شدت به امنیت اطلاعات علاقه دارم ایا می تونم بدون اینکه سوال از معماری بزنم در گرایش امنیت رتبه خوبی بیاورم
ممنون می شم جواب بدین
۲
۰
ارسال: #۳۸
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ
سلام من یه سوال داشتم؟
من هنوز بین هوش و نرم تصمیم نگرفتم فعلا هم با مشترک شروع کردم درس هوش رو دوست دارم اما مدار رو نه!
نرم هم یه مقدار سخت تره هم اینکه اگه نرم بخونم همسرم کمک میکنه بهم(خودشون نرم میخونن)
چطور تصمیم بگیرم؟

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۱
۱
ارسال: #۳۹
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
سلام و خدا قوت خدمت همه دوستان مانشتی و مخصوصا آقای جهانی
آقای جهانی ممنون میشم نظرتون را درباره برنامه ام بدونم تا باگهای اون رو برطرف کنم.Big Grin
باتوجه به اینکه من دانشجو هستم و۳۷ واحد دیگر دارم و به جز۲و۳ ترم اول معدل هر ترمم ۱۴و۱۵ است و معدل کلم../۱۳ وتصمیم دارم که حتما امسال با رتبه عالی قبول شوم .
دروس عزیزدردانه بیشتر به دلیل ضریب بالا
پایگاه داده-منطقی-نظریه-معماری -ساختمان داده
و دروس دوستداشتنی
سیستم عامل -کامپایلر-الگوریتم-گسسته-وآمار
آنتی تابستان
محاسبات و ریاضی مهندسی و پیاده سازی را از اول مهر شروع کنم چون کتاب تستی که برایش در نظر گرفتم کم حجم است .البته به جز ریاضی مهندسی.

پ.ن:من ترم مهر قصد دارم برای اولین بار دروس سیستم عامل-امار-محاسبات-ریاضی مهندسی- طراحی و پیاده سازی را بردارم.
چند سوال: من با روزی۱۰ ساعت دروس عزیزدردانه و دوستداشتنی را میتوانم در تابستان تمام کنم؟
(البته سرعت مطالعه آرام است ولی خوب همان یک بار مطالعه برایم کافی است.خوب تو ذهنم میمونه.)
به نظر شما کلاسهای دانشگاه رو برم یا نه؟
این برنامه ای که نوشتم سنگین است؟!

برنامه پیشنهادی خودم پیوست شده است.
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۴۰
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
انشاالله که خدا اجرتون بده ؛واقعا از زحمات بی دریغتون ممنونم،انشاالله که خدا کمک کنه بتونیم اجرا کنیم و نتیجه عالی بگیریم.
می خواستم لطف کنید نحوه درس خوندن و برنامه ریزی واسه ماه رمضان رو واسه روزه دارها بگید،ممنون میشم.

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشید
واسه برنامه ریزی از شما کمک می خواستم،اول از شرایطم برای شما می گم،
من کارمند هستم و از شنبه تا چهارشنبه هر روز ۷ تا ۱۵ سرکارم و پنجشنبه و جمعه بیکارمی باشم؛ولی واسه تابستان یک ماه(تقریباً مردادماه(و البته ماه رمضان Smile ) تعطیل هستیم،طبق روزهایی که سرکارم نهایتاً پنج ساعت در روز می توانم درس بخوانم و طبق فرمایش شما بهتر است ۴ درس را انتخاب کنم ولی از آنجا که من یک ماه کامل از تابستان بیکارم در برنامه ریزی و انتخاب تعداد دروس دچار سردرگمی شده ام؛
با توجه به فرمایشات شما :
دروس عزیز دردانه :
۱- براساس در نظر گرفتن عنصر نتیحه و ریسک: نظریه زبانها و ریاضی گسسته
۲- براساس در نظر گرفتن عنصر علاقه در انتخاب : مدارمنطقی و ریاضی مهندسی
۳- براساس در نظر گرفتن عنصر پیش زمینه: آمار(پایه ریاضی نسبتاً خوب)

دروس دوست داشتنی :
۱-طراحی الگوریتم : پایه این درسم قوی نیست و در طول دوران تحصیل بنا به مشکلی خیلی سطحی پاس کردم و عمیق نخوندم(به نظر شما کلاس برم واسه این درس(با توجه به شهرستانی بودن و نبودن کلاس خیلی عالی(البته مدرسش از اساتیده دانشگاه هست)
۲- معماری کامپیوتر:مشابه طراحی الگوریتم هست وضعیتم.
۳-سیستم عامل:بهش علاقه دارم.

دروس آنتی تابستان:

۱- محاسبات عددی : از اونجا که این درس رو در طول تحصیل نداشتم و فکر می کنم مبحثش کمه و پاییز می تونم بخونمش(اگه اشتباه فکر می کنم لطفاً بهم بگین)
۲- ساختمان داده ها : ۲سال پیش خوب خوندمش و پایه خوبی دارم و جز دروس مورد علاقم هست.
۳- مدار الکتریکی : از اونجا که این درس رو در طول تحصیل نداشتم(شاید سرکار وقت کردم بخونم و جز برنامه تابستانم نیست)
۴-هوش مصنوعی:درس مورد علاقم هستش و یه بار خوب خوندمش.

دروس انتخابی برای تابستان :

۱- نظریه زبان ها ؛۲-مدارمنطقی ؛۳-ریاضی گسسته ؛۴-معماری یا طراحی الگوریتم(مرددم کدام باشد،لطفاً راهنمایی ام کنید)

روزهای زوج : ریاضی گسسته / مدارمنطقی /زبان انگلیسی روزی ۳۰ دقیقه

روزهای فرد : نظریه زبان ها / طراحی الگوریتم(یا معماری)/ زبان انگلیسی روزی ۳۰ دقیقه

حال با توجه به شرایطم حداقل ساعات مطالعه هفتگی من بهتر است چقدر باشد و در صورتیکه نیاز هست تعداد دروسم را اضافه کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید و در صورت امکان اضافه شدن،چه درسهایی باشند بهتر است؟

بسیار متشکرم.

همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۱
۰
ارسال: #۴۲
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
سلام به تمامی دوستان
من نمی دونم جایه درستی دارم پست میگذارم یا نه
من سال ۹۰ فارغ التحصیل شدم و سال اول کنکور شرکت کردم و رتبه ام ۱۵۰۰ شد و متاسفانه جایی قبول نشدم . بعد از اون مشغول به کار شدم و هنوزم همونجا شاغلم ولی الان تصمیم گرفتم که استعفا بدم و شروع به درس خوندن کنم ولی خیلی می ترسم که از کارم دست بکشم و نهایتاً هم نتیجه نگیرم . یا اینکه الان برای شروع وقت مناسبیه؟ دوستان خوشحال میشم اگه نظری در زمینه وضعیت من دارند، کمکم کنید
۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط رعنا.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)نگاران نوشته شده توسط:  سلام به تمامی دوستان
من نمی دونم جایه درستی دارم پست میگذارم یا نه
من سال ۹۰ فارغ التحصیل شدم و سال اول کنکور شرکت کردم و رتبه ام ۱۵۰۰ شد و متاسفانه جایی قبول نشدم . بعد از اون مشغول به کار شدم و هنوزم همونجا شاغلم ولی الان تصمیم گرفتم که استعفا بدم و شروع به درس خوندن کنم ولی خیلی می ترسم که از کارم دست بکشم و نهایتاً هم نتیجه نگیرم . یا اینکه الان برای شروع وقت مناسبیه؟ دوستان خوشحال میشم اگه نظری در زمینه وضعیت من دارند، کمکم کنید

سلام ، اینکه بخواین استعفا بدین و درس بخونین همش بستگی به کارتون داره،اگه کار شما مرتبط با رشته خودتونه و بیمه و سابقه واستون درنظرگرفته میشه،تا جایی که میتونید درکنار کارتون درس بخونید،ولی اگه کار بی ربطی هستش و بیمه و مزایای خواستی نداره معقولانه است که استعفا بدین.
منم این مراحل و طی کردم و کاملاً می تونم درکتون کنم که چقدر حس بدی هستش بخوای واسه این موضوع تصمیم بگیری Big Grin ،انشاالله که هرچی صلاح هست واستون پیش بیاد و موفق باشین.

همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۲
۰
ارسال: #۴۴
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سلام اقای جهانی
اول :ممنونم که واقعا برای بچه ها وقت می گذارید
--------------------------------------------------------
من برای تابستان این جوری برنامه ریزی کردم که ان شاالله تا دو تا ۳ روز دیگه دو درس db ,سیستم عامل رو به همراه تست هاشون تموم می کنم البته همه تست های ازاد ودولتی پایگاه رو زدم ولی سیستم گزینشی دولتی ها رو دارم می زنم البته این دور دومی که این دو تا درس رو می خونم
بعد از تموم شدن این دو تا درس قصد دارم درس گسسته، مهندسی نرم وشبکه رو بردارم تا اخر ماه تیر
ساختمان داده ،معماری رو در مرداد
طراحی الگوریتم ،هوش هم در شهریور بخونم البته دوره درس های قبلی رو هم در بین دروس هر ماه دارم
مدیریت هم برای پاییز
می خواستم ببینم این برنامه ریزی جواب می ده یا نه
دردانه های من هم پایگاه داده ، سیستم عامل ساختمان داده،مهندسی نرم
دوست داشتنی ها هم گسسته ،طراحی الگوریتم ،معماری،شبکه،هوش
انتی تابستان هم مدیریت
البته زبان هم به علت ضعف شدید حذف کردم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
ارسال: #۴۵
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط my major.)
سلام و ممنون از توضیحاتتون.
من قبل از اینکه توضیحات شما رو بخونم طبق برنامه ی خودم از هفته ی دوم خرداد سه کتاب رو پیش رفتم و تا الان پایگاه ۱۱ صفحه ازش مونده که تموم بشه و دو کتاب دیگه هم چهار فصل از هر کدوم خوندم حالا طبق فرمایشات شما برنامه ای رو مجددا تنظیم کردم البته چون کتاب های نرم افزار زیاده من در روز چهار کتاب انتخاب کردم چون وقتم رو کامل برای خوندن گذاشتم. حالا سوالم اینه که من پایگاه رو که تموم کردم باید دوباره بخونمش یا کتاب دیگه ای رو جایگزینش کنم برای خوندن؟ در ضمن سوال و تست ازش حل نکردم فقط خوندمش و نکته برداری کردم.

ممکن است به آرامی راه بروم اما هیچگاه عقب نخواهم رفت؛

مگر زمانی که خود را آماده پرش طول ببینم .
[تصویر:  24701928021172245875.gif]
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۴ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close