زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

GRE

ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ق.ظ
GRE
سلام من سوال داشتم در مورد GRE...

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ ق.ظ
GRE

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , بنفشه , pary
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ
GRE
سلام دوستان. وقت بخیر
می خواستم بپرسم آیا GRE برای اپلای به کشوری مثل کانادا هم می تونه یه امتیاز محسوب بشه یا نه فقط مخصوص امریکاست
۱
۰
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
GRE
خیلی از دانشگاه های کانادا هم دیگه GRE میخوان(اما کمتر از آمریکا). در اروپا دانشگاه های زیادی هستن که نخوان.اما کلا GRE محدودتون نکنه چون اگر نمرش بد بشه و بقیه شرایطتتون خوب باشه نگاش نمی کنن حتی در امریکا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa.raad
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: GRE
البته دانشگاه خوب کانادا هم GRE می خواد مثلا من برای بریتش کلمبیا می خوام اقدام کنم باید GRE داشته باشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa.raad , codin
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
آخه من برعکس به مساله نگاه می کنم !!
مشکل معدل دارم. واسه همین می خوام با GRE جبران کنم. شنیدم که خیلی بهش اهمین می دن. حالا می خواستم بدونم اگر توی یه دانشگاه GRE الزامی نباشه، ایا می تونه امتیاز باشه یا خیر.
ممنون از دوستانی که جواب دادن
۲
۰
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)parisa.raad نوشته شده توسط:  آخه من برعکس به مساله نگاه می کنم !!
مشکل معدل دارم. واسه همین می خوام با GRE جبران کنم. شنیدم که خیلی بهش اهمین می دن. حالا می خواستم بدونم اگر توی یه دانشگاه GRE الزامی نباشه، ایا می تونه امتیاز باشه یا خیر.
آهان تا حالا از این زاویه به GRE نگاه نکرده بودم Wink تا اونجایی که من شنیدم هرجایی که GRE جزو مدارک باشه میتونه بقیه ضعف ها رو یه جورایی ویو کنه (تا حد خیلی خوبی) مخصوصا من تو آمریکا زیاد شنیدم.اما برای هر دانشگاه خاص بهتره با همون دپارتمان که میخواین اپلای کنین تماس بگیرین تا دقیق ترین جوابو بگیرید.
۱
۰
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)parisa.raad نوشته شده توسط:  آخه من برعکس به مساله نگاه می کنم !!
ب
بستگی به دانشگاهی داره که می خوای اقدام کنی اگر امریکا یا کانادا بشه اره میشه با GRE جبران کرد ولی واسه اروبا من مطمن نیستم.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۴۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Exclamation GRE & TOFEL sh.yazdipour ۴ ۴,۲۶۴ ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  کسانی که در آزمون GRE شرکت کرده اند یا قصد شرکت دارند! nazanin_sh ۱۶ ۱۴,۹۶۶ ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: neginmontazeri
  ترجمه کتاب Silberschatz, Peter B. Galvin, Greg Gagne-Operating System Concepts-Wiley MojanGH ۰ ۱,۷۲۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: MojanGH
  معرفی GRE و اطلاعاتی در رابطه با ۱۱۰۰ واژه MSZ ۷ ۸,۷۴۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: atenaa
  آخرین مهلت ثبت نام آزمون GRE اعلام شد(اسفند ۹۱) انرژی مثبت ۱ ۱,۸۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ۱-۱
  توزیع کارت آزمون GRE عمومی از ۱۴ بهمن انرژی مثبت ۰ ۱,۳۹۸ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  کارنامه آزمون GRE از فردا توزیع می‌شود (دی ۹۱) انرژی مثبت ۰ ۱,۶۱۸ ۲۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ
  آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون GRE (ابان ۹۱) انرژی مثبت ۰ ۱,۶۵۸ ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close