زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

java script

ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ
java script
دوستان واسه java script چه کتابی پیشنهاد می کنید. البته اگه مرجع کامل باشه بهتره.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ
java script
در زمانی که جای خالی دکتر خیلی احساس میشه سوال های ما هم بی جواب می مونه

۰
۰
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
java script

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه آموزش دارم که قبلا ازاین سایت گرفتم...اینها خوبه
یکی دیگه هم دارم که اگرخواستی برات ایمیل میکنم

خدا را عشق است و دیگر هیچ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanif
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ
java script
مرجع کدهای جاوا اسکریپت:

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: چـکاوک , signal_micro
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
java script
ممنون از همه‌ی دوستان
دوستان یه کتاب مرجع خوب اگه چاپ شده باشه بهتر معرفی کنید.

۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ق.ظ
java script
سلام. من جاوا کار نکردم اما شاید این سایت خوب باشه !
java.tadbirpoya.ir
فعلا دارم html میخونم بعدش هم CSS بعدش اگر اشتبا ه نکنم توبت جاواست!!
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ق.ظ
RE: java script
هر چی در مورده وب مب خوای یاد بگیری برو اینجا.امکان تست داره.مس تونی تغییر بدی کدو ببینی چی میشه.به زبان شیوای انگلستان گفته.خیلی ها هم از جمله خودمو اکثر دوستام اینجا یاد گرفتن وب نویسیو.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: چـکاوک , baran
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
java script
بیزحمت یک کتاب جامع برای جاوا اسکریپت معرفی کنید
۰
۰
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
java script
جاوا اسکریپت برای کد نویسی اپلیکیشن میخوای یاد بگیری یا فقط میخوای برای طراحی ظاهر سایت ازش استفاده کنی؟
اگر فقط برای طراحی ظاهر سایت میخوای یادبگیری همون سایت w3school و یکم درباره jquery بدونی کارت راه میفته....
اما اگر میخوای برای نوشتن اپلیکیشن های تحت وبی که با جاوااسکریپت پیاده سازی میشه، جاوااسکریپت یاد بگیری من بهت کتاب head first javascript پیشنهاد میدم. بعدش کتاب professional javascript for web developers ویرایش ۳ رو بگیر. این کتاب دومی کامله و همه مطالب رو توضیح میده اگر بخوای میتونی کتاب اولم بیخیال بشی یک راست بری با دومی شروع کنی.
موفق باشید.

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رهاافسری
ارسال: #۱۰
۱۳ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط رهاافسری.)
java script
(۱۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  جاوا اسکریپت برای کد نویسی اپلیکیشن میخوای یاد بگیری یا فقط میخوای برای طراحی ظاهر سایت ازش استفاده کنی؟
اگر فقط برای طراحی ظاهر سایت میخوای یادبگیری همون سایت w3school و یکم درباره jquery بدونی کارت راه میفته....
اما اگر میخوای برای نوشتن اپلیکیشن های تحت وبی که با جاوااسکریپت پیاده سازی میشه، جاوااسکریپت یاد بگیری من بهت کتاب head first javascript پیشنهاد میدم. بعدش کتاب professional javascript for web developers ویرایش ۳ رو بگیر. این کتاب دومی کامله و همه مطالب رو توضیح میده اگر بخوای میتونی کتاب اولم بیخیال بشی یک راست بری با دومی شروع کنی.
موفق باشید.
خیلی تشکر،این سایت رودیدم اما با کتاب راحتم، نویسندش بی زحمت لطف میکنید بگین،کتابفروشیها دارن؟ ویک کتاب فارسی هم معرفی میکنید؟
،یک کتاب هم دررابطه با jquery بی زحمت معرفی می کنین
متشکر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط Amoojan.)
java script
این کتاب ها همشون pdf هستن و زبانشون هم انگلیسی هست. کتابفروشی ها ندارن داشته باشن هم گرونه... ترجمه یا کتاب فارسی هم نمیدونم دارن یا نه.
برین تو این سایت اسم زبان برنامه نویسی یا هرچیز دیگه ای در این موارد دارید رو داخلش سرچ کنید ، کتابها رو براتون میاره که میتونید دانلود کنین.

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رهاافسری
ارسال: #۱۲
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط رهاافسری.)
java script
(۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  این کتاب ها همشون pdf هستن و زبانشون هم انگلیسی هست. کتابفروشی ها ندارن داشته باشن هم گرونه... ترجمه یا کتاب فارسی هم نمیدونم دارن یا نه.
برین تو این سایت اسم زبان برنامه نویسی یا هرچیز دیگه ای در این موارد دارید رو داخلش سرچ کنید ، کتابها رو براتون میاره که میتونید دانلود کنین.

این سایتی که معرفی کردین خیلی خوبه متشکرم از راهنماییتون
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ
java script
تو youtube هم اگه سرچ کنید Javascript tutorial for beginners کورس خوبی رو پیدا می کنید من به ترتیب دارم دانلودش میکنم و کار میکنم

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۵۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه نصب java در linux fas ۴ ۲,۵۰۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fas
  نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... خانه سبز ۱۸ ۱۰,۵۶۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: rasoul1990
  جلسه برنامه نویسی java و sql فردا سه شنبه توسط دکترقلی زاده seyed ehsn ۳ ۲,۸۷۱ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: sara_omd
  script mamani ۹ ۵,۰۵۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: آسا آرا
  زبان جاوا ( Java ) ؟ younes ۷ ۵,۷۲۳ ۲۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: younes
  دانلود کتاب های گوگل توسط Greasemonkey script farazin ۸ ۵,۶۲۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xilinx
  java servlet mosaferkuchulu ۱ ۲,۲۶۴ ۱۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mosaferkuchulu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close