زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

باز نشدن صفحه کانفیگ مودم planet

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
سلام دوستان من یه مودم planet ade 3400 دارم هر کاری می کنم صفحه کانفیگش باز نمیشه !! منظورم همون ۱۹۲/۱۶۸/۱/۱ هست چند بارم ریستش کردم بازم جواب نمیده !! فقط یه بار یه لحظه باز شد دیگه نشد!! کشی همچین مشکلی داشته!؟؟ راهنمایی کنید اگه ممکنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
RE: باز نشدن صفحه کانفیگ مودم planet
سلام.
چه اروری میده؟
تنظیمات پراکسی رو چک کن.
همچنین با مرورگرهای دیگه هم تستش کن.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozideh
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
سلام
آقا امیر درست گفتن .فقط حواست باشه از این نرم افزاره هایی که (هیتلر ) رو میشکنن!!! هم استفاده نکنی در اون لجظه!

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۰
۰
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
جواب دوستان متین ولی من تا حالا همچین مشکلی نداشتم و اگرم داشتم با ریست کردن مودم حل می شد!! تا الان خیلی مودم کانفیگ کردم و لی اینجوری نشده !!! رو همون سیستم ۲تا مودم دیگه وصل کردم می شد ولی این نشد که نشد!! فکر می کردم شاید این مدل لم خاصی داره که اونم با دانلود و خوندن پی دی افش فهمیدم همون روال روتین هست! به نظر مودم خراب شده چون وقتی کابل lan رو وصل میکنی بیشتر از ۲ دقیقه میکشه Identify بشه در صورتی که اون یکی مودم هایی که چک کردم زیر ۲۰ ثانیه زمان میبره!! بازم از لطفتون ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ق.ظ
Default IP Address این مودم با IP کارت شبکت توی یه رنجه؟

اصلا ببین Pingش میکنی؟

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
RE: باز نشدن صفحه کانفیگ مودم planet
۱- ابتدا به منوی START سپس به Control Panel و از انجا به Network Connection بروید .
۲- در Network connection بر روی Local Area Connection راست کلیک کرده سپس گزینه Properties را انتخاب نمایید .
۳- در پنجره باز شده Local Area Connection Properties برروی گزینه Internet Protocol(TCP IP) کلیک کنید سپسس بر روی گزینه Properties پایین سمت راست دبل کلیک کنید و در پنجره باز شده Internet protocol تغییرات ذیل را اعمال نمایید.
۴- ابتداUse the following ip addresses را انتخاب کنید . ( لازم به ذکر است برای وارد کردن IP نیاز است شما IP مودمتان را بدانید) در صورت اینکه IP مودمتان ۱۹۲/۱۶۸/۱/۱ باشد به طریق ذیل عمل مینماییم :
IP Adresses 192.168.1.10
Sab net mask 255.255.255.0
Default getway192.168.1.1
در قسمت پایین preferred DNS server و Alternat DNS server چیزی وارد نکنید . در پایان OK کنید .
بعد مرور گر را باز کنید و ip 192.168.1.1 را وارد کرده و یوزر و پس را admin وارد کنید .
حال شما وارد تنظیمات مودم خود شده اید.
Big Grin
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۹۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۳۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۳۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۵۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۵ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۶۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  چرا عکس های سایتم روی پارس انلاین باز نمیشه maryam98 ۰ ۱,۸۹۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam98
  نرخ نقض صفحه در در مجموعه کاری های مختلف mehran.hzd ۱ ۲,۳۶۶ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close