زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبیه سازی WSN

ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
Question شبیه سازی WSN
سلام دوستان پروژه من در مورد ردیابی هدف در شبکه های حسگر بیسیم هست.
کسی هست که بتونه کمک کنه؟ شبیه سازی در محیط omnet++ هست.
من هیچی نمی دونم . ذیگه کاملا نا امید شدمSad

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
شبیه سازی WSN

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فک کنم این یکم توضیح داده در مورد روش پیدا کردن نودهای بعدی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط web132.)
RE: شبیه سازی WSN
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام دوستان پروژه من در مورد ردیابی هدف در شبکه های حسگر بیسیم هست.
کسی هست که بتونه کمک کنه؟ شبیه سازی در محیط omnet++ هست.
من هیچی نمی دونم . ذیگه کاملا نا امید شدمSad

به این لینک هم یه نگاهی بندازید .

برای تکامل خود زندگی کنید نه برای آنچه دیگران خواهند گفت.[تصویر:  book.gif]
There are no limitations in what you can do EXCEPT the limitations of your own mind
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
شبیه سازی WSN
سلام دوستان
خودم هم دوتا لینک پیدا کردم
گفتم به شمایی که به درد خودم گرفتارین هم اطلاع بدم. من که خیلی شبکه بلد نیستم . ولی فعلا دارم مطالعش می کنم . اگه تونستم به نتایجی برسم سعی می کنم در اختیار بقیه هم قرار بدم . از شما هم خواهش می کنم در ارائه ی دانشتون تا می تونید دست و دل باز باشید و همینجری از کنار سوالاتی که پاسخشونو بلدین نگذرین خواهشا....

اولی برای WSN و لینک دوم برای نرم افزاره OMNeT++
موفق باشید....

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)web132 نوشته شده توسط:  به این لینک هم یه نگاهی بندازید .

سلام ممنون بابت لینکتون . ولی نمی دونم چرا به هیچ تاپیکی پاسخ نمی دن ....Huh

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
شبیه سازی WSN
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام ممنون بابت لینکتون . ولی نمی دونم چرا به هیچ تاپیکی پاسخ نمی دن
خوب چیز مشخصیه
چون خیلی ها تا الان اسم درخواستهایی رو که شما میگید رو نشنیدن چه برسه به این که بخوان به شما کمک هم بکنن
شما برای مطالبتون مطلب فارسی زیادی نمیتونید پیدا کنید
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام ممنون بابت لینکتون . ولی نمی دونم چرا به هیچ تاپیکی پاسخ نمی دن
خوب چیز مشخصیه
چون خیلی ها تا الان اسم درخواستهایی رو که شما میگید رو نشنیدن چه برسه به این که بخوان به شما کمک هم بکنن

دوست عزیز من هم به دنبال مطالب فارسی نیستم . مشکل این نیست ....
بگذریم

از دوستانی که منابع لاتین برای این کار میشناسن هم خواهشمندم راهنمایی کنن ....
مشکل من پیاده سازی شبکه ی سنسور هست و نمی تونم درک کنم که چطور میشه لایه ها رو پیاده سازی کرد . هر لایه تعداد زیادی پروتکل و .... داره که من واقعا نمیدونم چطور میشه " من " از پسش بر بیام.....
ممنون

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام ممنون بابت لینکتون . ولی نمی دونم چرا به هیچ تاپیکی پاسخ نمی دن
خوب چیز مشخصیه

دوست عزیز من هم به دنبال مطالب فارسی نیستم . مشکل این نیست ....
بگذریم

از دوستانی که منابع لاتین برای این کار میشناسن هم خواهشمندم راهنمایی کنن ....
مشکل من پیاده سازی شبکه ی سنسور هست و نمی تونم درک کنم که چطور میشه لایه ها رو پیاده سازی کرد . هر لایه تعداد زیادی پروتکل و .... داره که من واقعا نمیدونم چطور میشه " من " از پسش بر بیام.....
ممنون
من از موضوعتون اطلاعی ندارم. ولی اینکه در مورد لایه ها سوال کردید. باید اول بدونید که موضوعی که شما میخواهید کار کنید، را کدام لایه شبکه پوشش می ده. (قبلش یکسری اطلاعات مقدماتی به نظرم در مورد لایه مربوطه بدست بیارید بد نیست) بعد برید تو شبیه ساز و کد مربوط به اون لایه را بخونید، تا متوجه بشید که کدام قسمتش را باید تغییر بدهید یا اینکه کد خودتتون را به کدام قسمت باید اضافه کنید. در ضمن اولش ممکنه که کد لایه مربوطه براتون سخت باشه، ولی کم کم آشنا میشین با کدش. هر واژه یا اصطلاحی را که نفهمیدین توی هلپ شبیه ساز سرچ کنید یا توی گوگل بزنید.
یه توصیه دیگه اینجا لازمه بگم ، اینکه برید توی لینکه زیر یه فیلم آموزشی مربوط به کلاس شبکه مخابرات دکتر پاکروان از صنعتی شریف است. قسمتهایی که در مورد لایه ها صحبت شده را حتما ببینید، کلی مطلب مفید می تونید از این فیلم یاد بگیرید.

در ضمن انجمن حسگر بی سیم هم کمک میکنه. یه سرچ در این انجمن در مورد آمنت بزنید. افرادی که قبلا در مورد آمنت اطلاعاتشون را قرار دادند، هستند، سوالاتتون را از همونها بپرسید. انشاءالله که جواب میدهند.
منم زیاد شبکه بلد نیستم Big Grin ولی جوابتون را با توجه به اطلاعاتی در این چند وقته بدست آورده بودم، دادم. امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشیدSmile

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , nazanin_sh
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
.
.
.
یه توصیه دیگه اینجا لازمه بگم ، اینکه برید توی لینکه زیر یه فیلم آموزشی مربوط به کلاس شبکه مخابرات دکتر پاکروان از صنعتی شریف است. قسمتهایی که در مورد لایه ها صحبت شده را حتما ببینید، کلی مطلب مفید می تونید از این فیلم یاد بگیرید.

در ضمن انجمن حسگر بی سیم هم کمک میکنه. یه سرچ در این انجمن در مورد آمنت بزنید. افرادی که قبلا در مورد آمنت اطلاعاتشون را قرار دادند، هستند، سوالاتتون را از همونها بپرسید. انشاءالله که جواب میدهند.
منم زیاد شبکه بلد نیستم Big Grin ولی جوابتون را با توجه به اطلاعاتی در این چند وقته بدست آورده بودم، دادم. امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشیدSmile
ممنون دوست عزیز . مشکل اینه که هیچ شبکه حسگره پیاده سازی شده ی در دسترسی وجود نداره و به همین دلیل باید کل لایه های شبکه ‍پیاده سازی بشه که واقعا کار مشکلیه و در حد سواد دانشجوی دوره کارشناسی نیست . من نمیدونم بعضی اساتید چجوری فکر میکنن!شاید اصن وقت ندارن فکر کنن!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh
ارسال: #۱۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
شبیه سازی WSN
اگه مشکل پیاده سازی دارید یه نگاهی به این لینک بندازین..

اینم یه راهنما بود

اینم یه پاورپوینت که اموزش و توضیحات داره

سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , M*Gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شبیه ساز کلودسیم saeedkazemi ۱ ۱,۹۵۷ ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam95
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۳ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۲۸ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  شبیه ساز برای mobile cloud computing؟ samaneh_aftab ۲ ۳,۳۶۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۹۰۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  شبیه ساز Booksim mostafa272 ۴۱ ۲۱,۵۴۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: adnan86
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۸۷ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۷۱ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close