زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط friends.)
شاید برای همه ی دوستان اتفاق می افته که بعضی وقتا می ری تو یک مغازه لپ تاپ فروشی میبینی کسی که داره اینکارو می کنه واقعا سواد کامپیوتریش صفره و می بینی فروش خوبیم دارن چند وقته که دارم روی یه فروشگاه ۶۰ ۷۰ متری فکر می کنم از لحاظ سواد کاری مشکلی ندارم و من تو شهرستان هستم دوستان لطف کنن در مورد حداقل سرمایه مورد نیاز برای شروع خوب و در امدی که داره نحوه تهیه قطعه مشکلات کار و کلا نظرشون و تجربشو رو بگن سپاسگزارم........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
نبود کسی؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط M4$0UD.)
خیلی ببخشیدا ولی توی مغازه ۶۰-۷۰ متری نمایشگاه ماشین بزنی خیلی درآمدش بیشتره. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
سرمایتو بریز تو بورس !

.... Loading
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ
سلام
من به عنوان کسی که کارش همینه میگم
اگه میخوای لپ تاپ و سیستم موجود داشته باشی اونم با چند مدل تنوع کمترین سرمایه ۵۰ میلیون باید باشه لازم به ذکر بگم توو خرید عمده چیزی به عنوان عرف یا همون خرید چکی دیگه وجود نداره یعنی باید سرمایه نقد داشته باشی.واسه خریدشم باید چندتا وارد کننده آشنا پیدا کنی نه اینکه بری دست چندم بخری!! سودشم واسه تو که توو شهرستانی نمیدونم ولی توو کرج که من هستم سودی نداره چون ما چسبیدیم به تهران هرکی میخاد میره ازونجا میخره با اونکه هرازگاهی گرونتر از ما حوالشون میکنن!! البته این بخش بد داستان بود !! قسمت خوبش کارای خدماتی هستش که برات میاد و باید ازین طریق سودتو بکنی. پس شما قطعه و لپ تاپ میریزی برای اینکه کار خدماتیت رونق داشته باشه واسه جذب مشتری!! چون چیزی که عرف شده مغازه ای که خالی باشه ذهنیت بد واسه مشتری به وجود میاره هرچند شما واقعا حرفه ای باشید
امیدوارم تجربه هام به کارتون بیاد!! درضمن الان در مغازه ام و هیچ خبری از مشتری نیست!!!!! اینم واسه روحیه دادن!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ
RE: درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟
سلام
مهدی۲۰ میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی در مورد پاسخت
آخه چند وقتیه به هر کی میگم با سرمایم البته خیلی ناچیزه چیکار کنم میگه بریز تو بورس.
خب یه مقدار بیشتر توضیح بده
سپاس
۰
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ ق.ظ
درآمد فروشگاه کامپیوتری
سلام با سرمایه ی کم و خرید اقتصادی و فکر اقتصادی میتونی کار تو با سرمایه ی کم شروع کنی و پله پله اونو گسترش بدی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل hope_ ۱۶ ۱۴,۸۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamet
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۱ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۳۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close