زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسب درآمد با کامپیوتر در منزل

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سریع ترین راه، برای کسب درآمد از رایانه در منزل چیست؟
هدفم اینه که موقتا، یه کار نسبتا سریع برای کسب درآمد (به عنوان پول تو جیبی) انجام بدم تا بعد از این مدت موقت، برنامه نویسی جدی را شروع کنم.
۰
۰
پست قفل شده است نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ
تو سایتهای انجام پروژه عضو شو و پروژه انجام بده پولشو بگیر مثل freelancer.com . سایت خوب فارسی نمیشناسم

فروش قندشکن و ابزار افزایش سرعت(vپیn داخلی واسه دور زدن محدودیت سرعت adsl) و کاهش پینگ(vپیn داخلی واسه کاهش lag تو game های آنلاین)

فروش vps و ... هاستینگ و اینجور مسائل، اکثرا تو سایت webhostingtalk.ir خودشون رو تبلیغ و فروش می کنن
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: کسب درآمد با کامپیوتر در منزل
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  تو سایتهای انجام پروژه عضو شو و پروژه انجام بده پولشو بگیر مثل freelancer.com . سایت خوب فارسی نمیشناسم
ممنون از راهنماییتون.
منظور من یه کار ثابت موقت بود.من اول راه هستم و نمیتونم سریع سوییچ کنم.

(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  فروش قندشکن و ابزار افزایش سرعت(vپیn داخلی واسه دور زدن محدودیت سرعت adsl) و کاهش پینگ(vپیn داخلی واسه کاهش lag تو game های آنلاین)
فروش vps و ... هاستینگ و اینجور مسائل، اکثرا تو سایت webhostingtalk.ir خودشون رو تبلیغ و فروش می کنن
یعنی من به عنوان مسئول فروشِ سایتش باشم؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
برنامه نویسی درآمدش از ترجمه بیشتره ولی خب یه سری سایت ها هستن پول بدی واسه ترجمه نمیدن. بعضی هاشون آزمون آنلاین میگیرن و بعد استخدام میشید. اگه زبانتون خوبه میتونه هم مفید باشه هم کسب درآمد بشه. البته این به عنوان یه چیز دائمی نیست ولی در کل خوب هست.
یه جا که من عضو شده بودم اینطوری بود که کار که میومد میتونستید قبولش کنید یا خیر. نشون میدادن کار رو. البته هیچ وقت ترجمه نکردم :| :-(
سخت بود :/

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  برنامه نویسی درآمدش از ترجمه بیشتره ولی خب یه سری سایت ها هستن پول بدی واسه ترجمه نمیدن. بعضی هاشون آزمون آنلاین میگیرن و بعد استخدام میشید. اگه زبانتون خوبه میتونه هم مفید باشه هم کسب درآمد بشه. البته این به عنوان یه چیز دائمی نیست ولی در کل خوب هست.
یه جا که من عضو شده بودم اینطوری بود که کار که میومد میتونستید قبولش کنید یا خیر. نشون میدادن کار رو. البته هیچ وقت ترجمه نکردم :| :-(
سخت بود :/
ممنونم مدیر جان
زبانم خوب نیستSad
نمیدونم من با این وضعیت چطور انتظار کار دارم Smile
ولی خیلی کار لازم دارم.
هم به لحاظ روحی و مهمتر از اون به لحاظ مادی.
میشه شما اون سایتی که درش عضو هستید را لینکش را اینجا بگذارید؟
شاید زبانم را قوی کردم و خواستم ترجمه هم انجام بدم.
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط jazana.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  یعنی من به عنوان مسئول فروشِ سایتش باشم؟

واسه vps مثلا میرن یک سرور خارجی/داخل رو اجاره می کنند سپس این سرور رو به ۱۰ سیستم عامل مجزا تقسیم می کنند و به کاربرا میفروشن.

کمی یادگیری اولیه داره،(که با تکنولوژی های مجازی سازی و اکانتینگ => آموزش همش تو نت هست)

الان خیلی از بچه دبیرستانیا هم این کارو می کنند، مخصوصا فروش vps unmanaged یعنی فروش vps خام و خالی.(تقریبا تمام مسئولیتا با کاربره نه فروشنده)

قندشکن هم که نصب سرویس مربوطه و فروش اکانت به کاربرانه. کمی سخت تره این، ولی تو یک هفته آدم میتونه یادبگیره.

اگه با لینوکس مثلا کار نکردی کمی سخت میشن وگرنه خیلی ساده هستن همشون.

ترجمه شاید بهتره باشه. Big Grin
۱
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  ممنونم مدیر جان
زبانم خوب نیستSad
نمیدونم من با این وضعیت چطور انتظار کار دارم Smile
ولی خیلی کار لازم دارم.
هم به لحاظ روحی و مهمتر از اون به لحاظ مادی.
میشه شما اون سایتی که درش عضو هستید را لینکش را اینجا بگذارید؟
شاید زبانم را قوی کردم و خواستم ترجمه هم انجام بدم.
ممنون
خواهش میکنم.
والا این خب کار مداومی نیست.
اسم سایتش رو براتون پیام خصوصی میکنم.
(پشتیبان قلمچی هم میتونید بشید. البته ممکنه چند ماه طول بکشه . کنارش میتونید از همین راه کلاس خصوصی بگیرید.)
ولی خب کلا برنامه نویسی خیلی بهتره از همه چیز.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  خواهش میکنم.
والا این خب کار مداومی نیست.
اسم سایتش رو براتون پیام خصوصی میکنم.
(پشتیبان قلمچی هم میتونید بشید. البته ممکنه چند ماه طول بکشه . کنارش میتونید از همین راه کلاس خصوصی بگیرید.)
ولی خب کلا برنامه نویسی خیلی بهتره از همه چیز.
خیلی ممنون Shy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
یه کاری هس پروژه های خیلی کوچیک کدنویسی به زبان سی پلاس که بخشی از یه پروژه بزرگه واقعا ساده اس بعد خیلی هم توش چیز یاد می گیری من از سال اول دانشگاه گه گداری انجامش می دم ولی حوصله می خواد ویه قسمت گزارش نویسی هم داره که باید توش سلیقه به خرج بدی و من توی این چند سال نفهمیدم چه دلیلی برای این بخشه هسBig Grin
اگه دوست داری یه همچین کاری رو بهم بگو اگه هم مشکلی توش پیش بیادم می تونم کمکت کنم
در امدش بدک نیس ولی بزرگترین خوبیش اینکه در حین کار یاد می گیری زمان زیادی هم نباید براش بگذاری بخصوص وقتی بدونی چی ازت می خواد

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pani*joon
ارسال: #۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  یه کاری هس پروژه های خیلی کوچیک به زبان سی پلاس که بخشی از یه پروژه بزرگه واقعا ساده اس بعد خیلی هم توش چیز یاد می گیری من از سال اول دانشگاه گه گداری انجامش می دم ولی حوصله می خواد ویه قسمت گزارش نویسی هم داره که باید توش سلیقه به خرج بدی و من توی این چند سال نفهمیدم چه دلیلی برای این بخشه هسBig Grin
اگه دوست داری یه همچین کاری رو بهم بگو اگه هم مشکلی توش پیش بیادم می تونم کمکت کنم
در امدش بدک نیس ولی بزرگترین خوبیش اینکه در حین کار یاد می گیری زمان زیادی هم نباید براش بگذاری بخصوص وقتی بدونی چی ازت می خواد
ممنون از راهنمایی شماBlush
واقعیتش اینه که من ترم دو سی پلاس گذروندم و از اون موقع تا الآن هم کاری بهش نداشتم.
این پروژه هایی که شما در موردش صحبت میکنید در چه حدی هست؟(میشه یه مثال بزنید)
اگر بتونم دوست دارم انجام بدم.Smile
یعنی شرکت به یه همچین کسی نیاز داره؟Huh
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  یه کاری هس پروژه های خیلی کوچیک به زبان سی پلاس که بخشی از یه پروژه بزرگه واقعا ساده اس بعد خیلی هم توش چیز یاد می گیری من از سال اول دانشگاه گه گداری انجامش می دم ولی حوصله می خواد ویه قسمت گزارش نویسی هم داره که باید توش سلیقه به خرج بدی و من توی این چند سال نفهمیدم چه دلیلی برای این بخشه هسBig Grin
ممنون از راهنمایی شماBlush
واقعیتش اینه که من ترم دو سی پلاس گذروندم و از اون موقع تا الآن هم کاری بهش نداشتم.
این پروژه هایی که شما در موردش صحبت میکنید در چه حدی هست؟(میشه یه مثال بزنید)
اگر بتونم دوست دارم انجام بدم.Smile
یعنی شرکت به یه همچین کسی نیاز داره؟Huh
شما مثل من شب بیداریا....
ببین تجربه من می گه کد نویسی حتی در ابتدایی ترین شکل خودش یادگیریش فقط از طریق کدنویسی ولاغیر یعنی اصلا تجزیه تحلیل مساله رو فقط زمانی که داری کد می نویسی درک می کنی چقدر برنامه نویسی کردی؟ پاس کردن خیلی مهم نیس
ولی این پروژه ها اگه شی گرایی رو درک کرده باشی خیلی راحت از پسشون برمیایی
فک کنم بهتر از مثال زدن اینکه برات چند تا برنامه بگیرم ببینی می تونی بنویسشون یا نه
سه شنبه یا چهارشنبه می گیرم برات پیام خصوصی می کنم
اعتماد به نفستو بالا ببر بعدم کلا علم ثابت کرده اوناییکه شب بیدارن آی کیو بالایی دارنBig Grin
یه جیز دیکه ام که دوستمون گفتن راجع به لینوکس کلا لینوکس یاد گرفتن رو حتما توی برنامه ات بگذار کلا یه دید خیلی وسیع بهت می ده

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  شما مثل من شب بیداریا....
بله منم شبا بیدارم. روی جغدم سفید کردم من Smile
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  شما مثل من شب بیداریا....
فک کنم بهتر از مثال زدن اینکه برات چند تا برنامه بگیرم ببینی می تونی بنویسشون یا نه
سه شنبه یا چهارشنبه می گیرم برات پیام خصوصی می کنم
خیلی ممنونم.Blush
لطف میکنی Shy
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  بعدم کلا علم ثابت کرده اوناییکه شب بیدارن آی کیو بالایی دارنBig Grin
به خودم امیدوار شدم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ستاره ی صبح
ارسال: #۱۳
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  یه کاری هس پروژه های خیلی کوچیک کدنویسی به زبان سی پلاس که بخشی از یه پروژه بزرگه واقعا ساده اس بعد خیلی هم توش چیز یاد می گیری من از سال اول دانشگاه گه گداری انجامش می دم ولی حوصله می خواد ویه قسمت گزارش نویسی هم داره که باید توش سلیقه به خرج بدی و من توی این چند سال نفهمیدم چه دلیلی برای این بخشه هسBig Grin

سلام میشه به منم معرفی کنین
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط pani*joon.)
سلام
کد نویسی نیاز به مراجعه حضوری نداره؟ اگر موقعیتش باشه منم دوست دارم بیشتر یاد بگیرم و درامدی داشته باشم. ستاره صبح شما که تجربشو داری لطفا کمی توضیح بده چطور باید اقدام کرد؟ ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
سلام
مثلا سایت زیر؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۷۵۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۸۸۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
  اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای مختلف moona70 ۲ ۳,۰۳۴ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mez1
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۳۹۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  نکات قابل توجه برای کسب رتبه اول موتور های جستجو را یاد بگیرید itzeroone ۰ ۱,۳۲۲ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  کسب در آمد از اینترنت ss311 ۲ ۲,۲۳۸ ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close