زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۳۴۶
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ)MSsoftware نوشته شده توسط:  دوستان دیگر هم اگر لطف کنند و نظراتشون رو پیرامون ساختمان داده‌ها و سیستم عامل و مدار منطقی بدن بسیار ممنون میشم و اینکه آیا دروس آمار و ساختمان گسسته مبحث ریاضی را تا حد قابل قبولی در کنکور پوشش می دهد و یا حتما بایستی هر ۴ درس را خواند ؟ (با توجه به اینکه بنده از اکنون شروع کردم برای ارشد و زمان محدود هست)
این سئوالتون رو در تالار مشاوره درسی مطرح کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
دکتر طارمیان خوب هست
۰
۰
ارسال: #۳۴۸
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ
[دانلود] جزوه معماری استاد اجلالی سال ۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر از هاتف
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Xilinx
ارسال: #۳۴۹
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ ب.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده هیچ گونه کلاس کنکوری نرفتم و از وضعیت اونها آگاهی ندارم اما ...
در پست های قبل به مطلبی برخوردم که خیلی برام تعجب برانگیز بود
و اونهم اینه که در مورد آقای دکتر تورج نیکوبین بدگویی کرده بودن
خداییش درست نیست در مورد آقای نیکوبین اینجوری کم لطفی کنین بنده در دوران دانشجویی
چهار درس مدار منطقی ؛ مدارمنطقی پیشرفته ؛ معماری کامپیوتر و ریزپردازنده رو با ایشون گذروندم
و می تونم به جرات بگم بهترین مطالب دوران تحصیلم رو از ایشون -مخصوصا در زمینه مدار منطقی-
یاد گرفتم
همیشه و همه جا با نام نیک ازش یاد می کنم ان شااله سالم و سعادتمند باشند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۳۵۰
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
این هم جزوه محاسبات استاد سپهریان سال ۹۰

با تشکر از هاتف
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۳۵۱
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
دوستان لینک [دانلود] جزوه معماری استاد اجلالی سال ۹۰ خراب شده‌، میشه یکی دوباره آپش کنه‌!
کسی هست که voice مدیریت دکتر پرچ رو داشته باشه ؟
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۵۲
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  این هم جزوه محاسبات استاد سپهریان سال ۹۰

با تشکر از هاتف
ببخشید ویس ندارین برای محاسبات؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۲
۰
ارسال: #۳۵۳
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ
نه دوست عزیز ندارد
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
[دانلود] جزوه مدار منطقی استاد اجلالی سال ۹۰

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۳۵۵
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط aryaee.)
[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم سال ۹۰

دانـــــلود بخش اول

دانـــــلود بخش دوم

دانـــــلود بخش سوم

جزوه دستنویس کلاس کامپایلر دکتر کارگهی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۳۵۶
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم سال ۹۰

دانـــــلود بخش اول

دانـــــلود بخش دوم

دانـــــلود بخش سوم

جزوه دستنویس کلاس کامپایلر دکتر کارگهی
[url=http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://tabix.persiangig.com/Compiler%20-%20dr%20Kargahi.pdf][/url]
لینکهای که برای دانلود جزوه"ابراهیم مقدم" گذاشتید که تکراری هستند و قبلا در این تاپیک

گذاشته شده

"جزوه دستنویس کلاس کامپایلر دکتر کارگهی" در بخش زیر توی یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید(البته اگر تکراری نباشه)
کنکور ارشد >> دانلود منابع کنکور ارشد >> دانلود منابع مهندسی کامپیوتر

۰
۱
ارسال: #۳۵۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ب.ظ
دوستان بیاین هر کدام از عزیزانی که این کلاس‌ها رو رفتن نظر بدهند و با هر استادی چه در پارسه چه در نصیر یا در موسسه ای دیگر نظر بدهند آیا راضی کننده بود رفتین کلاس های کنکور یا خیر آیا در کنکور ۹۱ خوب بود یا خیر
زبان عمومی و تخصصی:
ریاضیات
ریاضی مهندسی:
آمار و احتمال:
محاسبات:
ساختمان گسسته:
دروس مشترک
ساختمان داده:
نظریه زبان‌ها و ماشین ها:
مدار منطقی:
معماری کامپیوتر:
سیستم عامل:
دروس تخصصی نرم افزار
اصول طراحی کامپایلر:
طراحی و پیاده سازی برنامه سازی:
طراحی الگوریتم:
پایگاه داده ها:
۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان بیاین هر کدام از عزیزانی که این کلاس‌ها رو رفتن نظر بدهند و با هر استادی چه در پارسه چه در نصیر یا در موسسه ای دیگر نظر بدهند آیا راضی کننده بود رفتین کلاس های کنکور یا خیر آیا در کنکور ۹۱ خوب بود یا خیر
ساختمان گسسته:
دکتر سید جوادی: به هیچ عنوان توصیه نمیکنم
همه مطالبو نگفتن کلاس جبرانی بعد از تابستون گسسته رو به قول بچه ها دو در کردن
و عین خیالشون نبود وقت اتلافی هم کلاس زیاد داشت
در این مورد استاد یوسفی خیلی بهترن.

دروس مشترک
ساختمان داده:
دکتر ابراهیمی مقدم:پارسه
مطالب ضروریو به صورت تشریحی باز میکنند. و خوبو موجز و قابل فهم

دکتر کارگهی و دکتر کارگهی و....
نمونه استاد کامل. از همه ابعاد
میزان اتلاف وقت کلاس شاید ۵ دقیقه باشه که اصلا به چشم نمیاد.
امکان نداره از رفتن به کلاسشون پشیمون بشین.

مدار منطقی:
دکتر اجلالی و استاد یوسفی هردو خوب هستن.
منطقی به نظرم کلاس نمیخواد.

معماری کامپیوتر:
دکتر اجلالیو فقط دیدم
اما اینجوری نیست که فکر کنید اگر کلاس ایشون یا هر استاد دیگرو رفتین از عهده تستایی که سالای آتی میاد بربیاین
فقط از عهده تستایی که سالای پیش اومده و در همون حد
معماری بعد از مسلط شدن به مفاهیم اصلی بیشتر تمرین خود فرد رو میطلبه و یه کم هوش.
سیستم عامل:
به جز دکتر حقیقت کسیو نمیشناسم که مطمئن باشم به همون خوبی مباحث سخت سمافور و مانیتور و همگام سازیو در کنار بقیه فصول جابندازه.
فقط باید به جای ۴۰ ساعت ۷۰ ساعت برین سر کلاس و حرفایی بشنوین که ظاهرا واسه سیستم ضرورت نداره اما بعدها میبینین که چقدر واسه زندگی کاربرد داره.
هنوز صداشون و اصطلاحاتشون تو گوشم طنین داره
عجیب ترین و تنها کلاسی که هم سیستم یاد گرفتم هم درسایی از زندگی هم به طور غیر قابل وصفی شاد شدم و خسته نبودم.

هوش مصنوعی:
دکتر فیلی
عالی در آموزش به بهترین نحو
هیچ اشکالی تو هوش نمیمونه براتون.
اما وقت اتلافی کلاس زیاده و البته از روی اسلایدای انگلیسیشون تدریس میکنن.
۴ ساعت ، ۲ ساعت اتلافیه
و هر چند هفته یکبارن میرن واسه کنفرانس و ... خارج از کشور که ناچارا کلاس کنسل میشود.

در کل کلاس رفتن واسم مفید بود، با اینکه در دانشگاه اساتید خوبی داشتیم و دانشجوی متوسط به بالایی بودم.
اما فقط ۵۰ درصد کنکور کلاسو خوندن خوبو دقیقه
بقیش اوضاع سر جلسه هست.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaee , Mahbanoo313
ارسال: #۳۵۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط kashir.)
زبان عمومی و تخصصی:
ریاضیات

ریاضی مهندسی: با کریمی رفتم، اصلا راضی نبودم. فقط واسه کسانی خوبه که کتابو خوب خوندن و برن اونجا تست کار کنن، بیشتر شبیه کلاس حل تسته، اگه ضعیفی و میخوای بری که چیز یاد بگیری، بهت توصیه میکنم بیخیال بشی، معمولا هم کلاساش شلوغه و صدای استاد هم اونقدر کمه که از نیمه کلاس به آخر بچه ها مشکل دارن. ولی کتاب خوبی دارن برخلاف کلاسش
آمار و احتمال:
محاسبات: با زاهدی رفتم. خوب بود، البته سوالات امسال خیلی ساده بود
ساختمان گسسته:
دروس مشترک

ساختمان داده: با مهندس یوسفی رفتم، بنظر من خیلی ابتدایی بود و به درد نمیخورد، مهندس یوسفی منطقی و گسسته رو خوب درس میدن
مدار منطقی: با دکتر اجلالی، خیلی خوب بود ولی واسه تکمیلش بایستی پورانو بخونی
معماری کامپیوتر: مثل بالایی
سیستم عامل: یه جلسه رفتم، حذفش کردم
دروس تخصصی نرم افزار
اصول طراحی کامپایلر:
طراحی و پیاده سازی برنامه سازی:
طراحی الگوریتم:
پایگاه داده ها:

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaee , Mahbanoo313 , hamed.ehsani91
ارسال: #۳۶۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط jalal776.)
خیلی ممنون از همه
من قصد دارم یه کلاس طراحی الگوریتم برم
۱-شما کلاس طراحی الگوریتم کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید( جوادی ، یوسفی ...)
۲- کلاس ها از کی شروع می شن(مثلا ترم تابستون)
۳- یه درس هفته ای چند جلسه برگزار میشه چون می خوام از شهرستان بیام ببینم می تونم برنامه ریزی کنم روش
۴-کدوم موسسه و حدود قیمت کلاس چقدره
دوستان عزیز چون من از شهرستان می خوام بیام پس باید حتما واسم مفید باشه و بتونم درصد خوب از اونو بزنم
با فرض اینکه خودم تلاش کافی می کنم می کنم

(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ)notelo نوشته شده توسط:  دوست من کلاس کنکور برای رشته کامپیوتر فقط نصیر!! چرا؟ شما اگه به سایت هر دو برین اختلاف وحشتناک قیمت های کلاس‌ها با اساتید یکسان رو میبینین حالا فکر میکنین ساعت کلاسای پارسه حتما بیشتره که قیمتش بیشتره؟ نه خیر!! ما با دکتر حقیقت سیستم عامل داشتیم که تو پارسه ۲۵۰ بود اما نصیر ۱۵۶!!! که برای هر دو ۲ روز کامل اضافه کلاس گذاشت! حالا از قیمت های زیاد پارسه بگذریم موسسه نصیر دکتر اجلالی رو در دروس منطقی و معماری داره که اصلا اصلا اصلا قابل مقایسه با دکتر نامور پارسه نیست! حالا که اختلاف رو قهمیدین می خوام برم سر این که چه درسی چه استادی بهتره!

از ریاضیات شروع میکنیم:
ریاضی مهندسی: تنها درسی هست که اختلاف کوچیکی بین پارسه و نصیر هست و دکتر معتقدی رو بیشتر تعریف میکنن اما من کریمی رفتم و راضی بودم! اینجا انتخاب با خودت اما به نظر من اختلاف خیلی زیادی نیس بین این دو

آمار و احتمال: طورانی پارسه خوبه محبی کیای نصیر هم خوبه! اما بازم بحث قیمت هستش! (اعتراف که تا اینجا پارسه سرتر بوده یه کوچولو) البته من جای کسی باشم کلاسش رو نمیرم! کتاب پارسه طورانی رو خودت بخون خیلی خوب جواب میده!

محاسبات: کلاس نرو چون وقتتو تلف میکنی!! خودت کتاب بخونی سنگین تری

ساختمان گسسته: از اون درسای بد قلقیه: ی (اگه درست نوشته باشم) این درس استاداش در سطوح مختلفی هستن (این نکته رو بگم که من این درس رو برای ارشد نخوندم اما اطلاعاتم در مورد اساتید میگم خدمتتون)
استاد سیدجوادی رو همه میگن خیلی عالیه!!!! اما من با شخصیت ایشون مشکل دارم نه بار علمی! اکثر بچه‌ها هفته های آخر این استاد رو دیگه نمیومدن کلاس (دقت کنین کلاس کنکوره ها!! دانشگاه نیست کلاسارو بپیچونین!! پس ببینین چقدر این استاد رو اعصاب بوده که از پولو درسو کنکور بچه‌ها میگذشتن)!! خلاصه پیشنهاد من رو بخواین هادی یوسفی استاد بسیار منظمی هستن و تو این درس من ایشون رو پیشنهاد میکنم...

دروس مشترک:
ساختمان داده: دوستان همه از آقای طورانی در پارسه تعریف میکنن زمانی که کلاس رو دارن میرن! اما بعد از کنکور اکثرا ناراضی! من دکتر ابراهیمی مقدم رو پیشنهاد میدم که واقعا همه چیز رو گفت و میشه گفت سوالات ای تی امسال خیلی هاش مستقیم از جزوه این استاد عزیز بود

نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها: دکتر کارگهی رو تنها تو نصیر و موسسات دیگه (به جز پارسه) میشه پیدا کرد که واقعا به جرات میگم اگه هم گام باهاشون باشین نظریه رو ۱۰۰ میزنین شک نکنین!!! اما پارسه دکتر سیدجوادی رو داره که علاوه بر شخصیت منحصر به فردشون به نظر من تسلط ایشون در الگوریتم و گسسته است و نظریه تسلط کمتری دارن!! استاد دیگه این درس تو پارسه دکتر نواله که با دکتر کارگهی قابل قیاس نیستن

مدار منطقی : اگه کلاس میری فقط دکتر اجلالی! یوسفی و نامور رو کلا فراموش کنین! دکتر اجلالی نیازی به تعریف نداره واقعا و همین که گفتم، میری کلاس ایشون و به هیچ کس دیگه ای فکر نمیکنی!

معماری کامپیوتر: Big Grin دکتر اجلالی!! همون توضیحات بالا!

سیستم عامل‌: من این درس رو با دکتر حقیقت داشتم! راضی بودم اما یه نکته میگم توجه کنین! دکتر حقیقت خیلی خیلی مفهومی میگه این درس رو اما استاد عابد سلیمی تستی کار میکنن! پس باید دقت کنین که اگه تابستون این کلاس رو میرین برین دنبال دکتر حقیقت و بعد خوب خوب تست کار کنین اما هرگز با ایشون مهر این درس رو بر ندارین چون کلاس فوق العاده طولانی دارن ایشون و تا ۲ هفته قبل از کنکور هنوز درس رو تموم نمیکنن!!

دروس تخصصی نرم افزار‌:
اصول طراحی کامپایلر: من این کلاس رو با دکتر کارگهی رفتم کلاس! فوق العاده بود، اما استاد پارسه رو هم تعریفش رو شنیدم اما نظری راجب ایشون ندارم! اما کارگهی فوق العاده بود!

طراحی و پیاده سازی برنامه سازی‌: دنبال کسی نگردین و دنبال کلاسی نباشین! این درس رو باید خودتون بخونین! شک نکنین!

طراحی الگوریتم: دکتر سیدجوادی خوبه اما ...
من این درس رو تابستون کلاس رفتم اما اگه قرار باشه برگردم از اول با ایشون درس بر نمیدارم! در مورد اساتید دیگه نظری ندارم (تو این درس شرمندتون شدم)

پایگاه داده‌ها: دکتر روحانی رانکوهی رو که همه میشناسنو شکی نیست که استاد بزرگوار و پرباری هستن! اما دو تا نکته باید در مورد ایشون بگم! یکی اینکه بچه های پارسه میگفتن اصطلاحات خیلی عجیبی این استاد به کار میبره! دوم اینکه قیمت پارسه (که ایشون فقط اونجا تدریس میکنن) ۳۵۰ تومان برای این درسه در حالی که نصیر ۹۵ تومانه که دکتر ابراهیمی مقدم تدریس میکنن! من با دکتر ابراهیمی داشتم که فوق العاده راضی بودم از ایشون و تمام تستهای پایگاه امسال رو درست زدم!

در مورد دروس تخصصی غیر از نرم افزار اطلاعات زیادی ندارم!

فقط یک جمع بندی کلی برای کسانی که این تابستون میخوان شروع کنن به کلاس رفتن و درس خوندن برای ارشد ۹۱

من اگه بخوام دوباره برگردم عقب و درس بخونم اینکار رو میکنم
دروس ریاضی رو حتما حتما یک دور کامل تو تابستون تموم میکنم و کلاسایی که تابستون میرم ایناس‌: ریاضی مهندسی کریمی - سیستم عامل دکتر حقیقت - نظریه زبان و ماشین دکتر کارگهی - ساختمان داده دکتر ابراهیمی مقدم - مدار منطقی دکتر اجلالی
این دروس رو هم مهر بر میدارم : معماری کامپیوتری دکتر اجلالی - پایگاه داده دکتر ابراهیمی مقدم - کامپایلر دکتر کارگهی

فقط برام دعا کنین که امسال تهران قبول بشم اگه از مطالب بالا استفاده کردین!

سلام ممنون از راهنمایتون سلام خسته نباشید
آیا جزوه و ویس پایگاه داده ابراهیمی مقدم را دارید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۴ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۴۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close