زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی

ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۴۷ ق.ظ
کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی
سلام

امیدوارم حال دل همتون خوب باشه. من از سن ۲۲ سالگی تا الان که ۳۷ سالمه کار کردم ولی این ۱۵سال هیچ بهره ای از رشته خودم که لیسانس نرم افزار خوندم رو نبردم، نیاز مالی ندارم ولی ته دلم راضی نیست و خیلی تمایل دارم ادامه تحصیل بدم گرچه سنم رفته بالا ولی شوق زیادی دارم برا هدفم.

دوس دارم دوباره محیط دانشگاه رو تجربه کنم و از روزمرگی دربیام. و اینم بگم که من هنرستانی بودم کاردانی رو دولتی خوندم ولی کارشناسی رو بخاطر شغلم آزاد رفتم. حالا نمیدونم بتونم دولتی دربیام یا نه ولی سعی خودمو میکنم. شهر خودم دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان مدنظم هست چون هم محیط دانشگاه رو دوس دارم هم اساتید این دانشگاه از رتبه برترهای کشور هستن. افراد خارجی هم دانشجو داره.

اگه لطف کنید بهترین منابع برای کل دروس کنکور ارشد هوش مصنوعی را برام بنویسید ممنون میشم و اینکه اگه کسی تمایل به فروش کتاب ها داره من خریدارم.

ممنون از لطف همتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۸۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close