زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۳۱
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ب.ظ
RE: کلاس کنکور
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  خانم afagh1389 و دوستان موسسه ای را سراغ ندارید (تو اصفهان)که کلاساش از شهریور یا مهر شروع بشه؟
شاید دانش پژوهان.
جهاد دانشگاهی یه سری کلاس توی تابستان داره و یه سری هم اواخر مهر.

کلاسهای دانش پژوهان خوبه ولی هزینه اش خیلی زیاده یه سری از همون کلاسها (با همون اساتید) رو میتونید با نصف اون هزینه توی جهاد دانشگاهی یا موسسات دیگه برید.
موسسه ارشد سپاهان که من شنیدم قیمت کلاسهاش فوق العاده پایینه

یه موسسه نیمه خصوصی هم شنیدم توی خیابان بهار آزادی که گفتن واسه کسانی هست که سطح علمی بالایی دارند.اطلاعات دیگه ای ندارم.

این اساتید رو قبل از کنکور از دوستام شنیدم اما اگه خواستید برید بهم بگین تا بازم سوال کنم ازشون شاید بعد کنکور نظرشون عوض شده باشه:

مدار و معماری مهندس کریمی
ریاضی دکتر شاطری (البته میگن آخرا که میشه خیلی سریع از مطالب مهم رد میشن)
کامپایلر مهندس داوودی
سیستم عامل مهندس کریمی

* من خودم سر کلاسشون نرفتم

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال: #۳۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ
کلاس کنکور
نقل قول از خانم جواهری درباره کلاس کنکور
کدام کلاس کنکور بهترین هست ؟ پارسه و نصیر هر دو با هم مجموعه خوبی می شوند نه هر کدام به تنهایی . رشته من هم مهندسی نرم افزاره خیلی خوب شد که دقیقا هم رشته هستیم.
درس زبان عمومی و زبان تخصصی از استاد های پارسه تعریف شنیدم ولی خودم ندیدم از دکتر مظفری زیاد تعریف می کردن.درس های ریاضیات: درس ریاضی مهندسی استاد معتقدی پارسه و استاد کریمی خواجه نصیر هر دو خوب هستند من استاد معتقدی رو دیدم تنها چیزی که می تونم بگم اینه که باید همگام باهاش کار کنی و اشکالهات رو برطرف کنی در غیر این صورت هیچ چیزی از کلاس ایشون نمی تونی یاد بگیری چون نمیاد تازه بگه فلان چیز یعنی چی و سطح کلاس از نظر من که هیچی ریاضی مهندسی بلد نبودم بالا بود ولی هر چی بخونی بهتر یاد می گیری ولی خدا وکیلی عجب جزوه و کتابی داره. محشره...استاد کریمی رو هم خودم ندیدم ولی دوستانم که نصیر باهاش می رفتن راضی بودن . /////درس آمار و احتمال فقط استاد طورانی رو می شناسم کتابش خیلی عالیه اگه دوست داری کلاسش رو هم برو من رفتم خوبه ولی این استاد به نظرم یه کم توی زمان بندی کردن مطالب مشکل داره یعنی روی فصل دوم کتاب که خیلی ساده است سه جلسه وقت می ذاره روی فصل مثلا چهارم یا پنجم وقت کم میاره و می کشه بهم و می ره...در ضمن استاد موسسه پارسه است////درس محاسبات عددی اردوخانی رو می شناسم تعریف خاصی ازش نشنیدم که مثلا بچه‌ها بگن عجب استاد توپی عجب درسی می ده و فلان و بهمان .خودم هم کلاس محاسبات نرفتم زیاد هم ارزش کلاس رفتن نداره///درس ساختمان های گسسته استاد یوسفی هست و استاد سید جوادی که من درمورد استاد یوسفی شنیدم که خیلی نکته ای درس می ده و نحوه درس دادن این استاد مثل کتابهاشه. در ضمن خیلی از بچه‌ها می گفتن که توی حل بعضی از تست‌ها گیر می کنه. در مورد استاد سید جوادی ایشون فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر هستند فوق العاده با هوش هر چی بگی بلده هر چی سوال کنی جوابش رو می دونه حل همه تست‌ها رو بلده حتی شاید برای یک تست دو راه حل بگه یا سه یا چهار تا راه حل . البته ممکنه همه راه هایی رو که می گه متوجه نشی . اما استاد به این دانایی یه سری اشکال هم داره مثلا صدای خوبی نداره و خیلی دو دره همه اش کلاس‌ها رو می پیچونه دیر میاد و زود هم میره کفر من رو در میاورد همیشه هم مجبور می شه کلاس فوق العاده بذاره از بس بی نظمه در ضمن خدا نکنه که جزوه از ترم قبل پیدا کنه دیگه تنبل می شه و هیچی نمی نویسه
درس نظریه زبانها استاد سید جوادی هست که بعضی‌ها راضی هستند ولی بیشتر از دکتر کارگهی راضی هستند من خودم دکتر کارگهی رو ترجیح می دم ولی اشکت رو درمیاره خیلی خشن و خشک و رسمیه و کلاس هاش جون من رو می گرفت تا تموم بشه ولی محشره عالیه اما باید با اون گام به گام پیش بری اگه عقب بیفتی دیگه هیچی تا اخرش بدوی به پای استاد نمی رسی اما اگه بخوام برم ثبت نام باز هم می رم کارگهی .راستی کارگهی استاد دانشگاه تهرانه فارغ التحصیل شریف (فکر می کنم )و از غول های ایرانه اصلا بهش شک نکن///درس سیستم عامل استاد عابد سلیمی هست که منظمه خوب درس می ده فارغ التحصیل انگلیس بوده مهندس هست ولی ضعیف نیست سن بالایی داره حتما درس رو به موقع تموم می کنه اصلا دو دره نمی کنه به موقع میاد به موقع می ره به نظرم خوب درس داد استاد حقیقت هم هست که فارغ التحصیل دانشگاه شریفه اون هم خیلی خوبه و خیلی خوب درس می ده کتابش رو هم جدید داده بیرون همه ازش تعریف می کردن ولی من نخوندم در ضمن این دو استاد خیلی خوب هستند انتخاب با شماست استاد عابد سلیمی خیلی مودبه اصلا نمی تونه شوخی بکنه و کلاسش عین چهار ساعت درسه ولی استاد حقیقت خیلی شوخی می کنه قه قه سر کلاس می خندی البته بعضی‌ها دوست ندارن شوخی هاش رو ولی آقایون کمتر گیر می دن در ضمن از بس وسط کلاسها حرف متفرقه می زنه همیشه سه یا چهار جلسه آخر هر ترم میذاره و از هشت صبح تا هشت شب درس می ده تازه به من می گفت که این‌ها کلاس اضافیه ولی به نظر من اصلا اضافی نبود به خاطر جوک گفتن های جلسه قبل بود.من یکی که نمی تونم کلاس ۱۲ ساعتی رو تحمل کنم ولی همه درس سیستم عامل رو با شوخی بهت یاد می ده این جا دیگه سلیقه شماست ////این که این قدر طولانی می نویسم برای اینکه واقعا توی انتخاب من تاثیر داشته
درس نظریه و سیستم عامل رو که گفتم //درس منطقی و معماری در مورد استاد یوسفی که قبلا توضیح دادم یه استاد دیگر هم هست به نام دکتر اجلالی که ایشون هم این درس رو در نصیر تدریس می کنند ایشون فارغ التحصیل دانشگاه شریف و مدیر گروه شریف هستند از نظر من خیلی خوب درس می ده خیلی مفهومی درس می ده بعضی از بچه‌ها می گفتن مگه دانشگاهه که این طوری درس می ده ولی به نظر من کنکور هر سال به سمت مفهومی شدن پیش رفته و یاد گرفتن هزاران نکته کمکی نمی کنه بلکه باید درس رو خوب فهمید اگه باز هم بخوام ثبت نام کنم می رم پای صحبت همین استاد یعنی واقعا خوب درس خونده خوب فهمیده به همون خوبی هم درس می ده کلاس ایشون برای من لذت بخش بود //// درس ساختمان داده‌ها هم استاد طورانی رو می شناسم استاد های دیگه رو زیاد تعریفی نشنیدم استاد موسسه نصیر هم هست بچه‌ها از اون هم راضی بودن ولی من با طورانی بودم البته در درس آمار اشکال های این استاد رو براتون گفتم ولی مجموعا از این استاد راضی هستم
در مورد درس زبانهای برنامه سازی هیچ نظری نمی تونم بدم و این رو بهتره از کس دیگه سوال کنید // در مورد درس کامپایلر من استاد شاپوری و استاد کارگهی رو می شناسم که اگه من بخوام برم ثبت نام باز هم می رم سراغ کارگهی اما کمی سطحش بالاست ولی از اون درسهایی که خیلی جای کار داره و فقط با کلاس و جزوه نمی شه جواب تست هاش رو داد تمرین فراوان لازمه/ / درس پایگاه داده فقط روحانی رانکوهی رو می شناسم کلاسش رو نرفتم تعریف انچنانی هم نشنیدم و وقتی صدای ایشون رو گوش دادم نتونستم ارتباط خوبی باهاش برقرار کنم و همه صداها رو پاک کردم و کنار گذاشتم و خودم خوندم// درس طراحی الگوریتم هم استاد سید جوادی رو سراغ دارم که به نظرم نمی رسه بهتر از ایشون جایی استادی برای این درس باشه امیدوارم موفق باشید هر سوالی داشتید من در خدمتم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , faraaz_mb , h_1234 , Sina_B , beheshteh , hamed.ehsani91 , reza_shadow
ارسال: #۳۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
کلاس کنکور
دوستان محترم سلام
خسته نباشید از بابت اینکه متنی که کاربر گرامی Aryaee براتون از طرف من گذاشتن این قدر رک و بی پرده است عذرخواهی می کنمSad چون این یک پیام خصوصی بود که من برای این دانشجوی محترم ارسال کردم و ایشون هم لطف کردن و به اشتراک گذاشتن ..... از این که ایشون کار من رو ساده کرد ممنونم ولیBlush از اینکه اینقدر راحت نوشتم معذرت می خوام به هر جهت همه استاد های دانشگاه های ما و موسسات کنکوری تاج سر من هستند ولی یه کوچولو هم یه جاهایی یه اشکالهایی توی کاراشون دارن مثل همه انسانهای دیگه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Sina_B , reza_shadow
ارسال: #۳۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ ب.ظ
کلاس کنکور
به نظر من خانم جواهری واقیعت گفته استاد خوب هم وجود دارد واستاد بد هم وجود دارد پس فکر نکنم که حرف بدی زده باشد
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ
کلاس کنکور
من به مدت دو سال کلاسهای کنکور رو شرکت کردم . و به عنوان خواهر کوچک همه شما با توجه به اینکه امسال بسیار کنکور خوبی دادم توصیه می کنم که اصلا کلاسهای اقای سیدجوادی رو شرکت نکنید چون ایشون بسیاری از جلسات رو بدون اطلاع قبلی تشکیل نمی دهند . به خود من بسیار استرس وارد می شد. اگر در درس نظریه خیلی ضعیف هستید کلاسهای اقای کارگهی به شما کمک نمی کنه . من نظریه را بلد بودم و کلاس ایشون شرکت کردم و فهمیدم ایشون چی میگویند. برای نظریه شنیدم که استاد مهربخش در موسسه مهستان تدریس خوبی دارند. درمورد گسسته من کلاس یوسفی رو شرکت کردم و یادم نمی‌اید هیچ سوالی را بدون پاسخ گذاشته باشند و برخلاف نظر دوستمون ایشون ابتدا مفاهیم را بیان می کردند وسپس در تستها روشهای تستی رو هم می گفتند. کلاسهای منطقی و معماری به سلیقه خودتون بستگی دارد که یوسفی یا اجلالی شرکت کنید. ساختمان داده طورانی رو به نظر من شرکت نکن چون براساس تستهای کنکورهای گذشته درس می ده یعنی شما سرکلاس راضی هستی که می تونی تستهای سالهای قبل رو بزنی ولی نمی تونی تستهای سال اینده رو جواب بدی !
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , SarahArshad , **sara** , Sina_B , milad1367
ارسال: #۳۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط aryaee.)
کلاس کنکور
ولی دوستان و رتبه ۱ نصیر می گویندکلاسهای منطقی و معماری دکتر اجلالی فوق العاده هست.یعنی شما می گویید کلاس استاد یوسفی از دکتر اجلالی بهتر هست؟
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
کلاس کنکور
خیر دوست عزیز به شخص بستگی دارد. هردوی این اساتید کامل هستند . با توجه به کتابها و سابقه انها می شه فهمید. خیلی از دانشجویانی که سالهای قبل با یوسفی کلاس داشتند رتبه های خیلی خوبی دارند. من یک پیشنهاد دارم . اگه فرصت دارید به دانشگاههای معتبر یک سری بزنید و با دانشجویان ارشد صحبت کنید . من این کاررو کردم و برای من خیلی جالب بود که اکثر انها با یوسفی کلاس داشته اند و یا کتابهای ایشون را خوانده اند. به هر حال گذشته از این حرفها خود دانشجو باید تلاش کنه و صرفا کلاس رفتن نمی تونه باعث قبولی بشه . پیروز باشید
۰
۱
ارسال: #۳۸
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ب.ظ
کلاس کنکور
به نظر من که کتاب گسسته و معماری کامپیوتر مهندس یوسفی حرف نداره کلاسهاشون رو نمیدونم البته من یه چند جلسه از ویس معماریشون رو که گوش دادم که خیلی خوب مفهوم رو یاد گرفتم.

به نظر من قبل از رفتن به هر کلاسی یک جلسه از ویس (به غیر از جلسات اول که همه اساتید سنگ تموم میگذارن: دی) رو گوش کنید اینجوری بهتر میتونید تشخیص بدید ممکنه یه استاد از نظر یک نفر خوب باشه و از نظر یک نفر دیگه خوب نباشه پس بهتره خودتون تصمیم آخر رو بگیرید (یا با گوش دادن به ویس یا با رفتن سر کلاس(قبل از ثبت نام))

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , Sina_B
ارسال: #۳۹
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط marjan2001.)
کلاس کنکور
آفاق خانم از اطلاعات مفیدتون ممنون

دانش پژوهان قیمتش تو چه حدیه
کاویان را می دونم ۱۲۵ هزار تومن واسه هر درسه

اگه اطلاعات بیشتری دارین لطف کنید بهم بگین

این استادا که گفتین مال کدوم موسسه هست؟

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
کلاس کنکور
خواهش میکنم

ارشد سپاهان گویا هردرس حدود ۵۰ تومانه.

استادهای جهاد دانشگاهی البته مهندس کریمی توی ارشد سپاهان هم هست.
دکتر شاطری فقط توی دانش پژوهان هست ولی بقیه اساتیدش معمولا همه جا هستند.

به نظر من سعی کنید با استادهایی که توی کاویان و دانش پژوهان هست در موسسات دیگه ثبت نام کنید.

توی دانش پژوهان بسته به درس از ۸۵ تا ۲۳۰ هزارتومان.

اصلا هم فکر نکنید که اگه یه استاد توی دانش پژوهان ۲۰۰ هست کلاسش و توی جهاد ۱۰۰ فرق داره چون هیچ فرقی نداره!!!!!
در بعضی موارد ساعت کلاس بیشتره که احتمالا وقت رو صرف تست زدن میکنن ولی بار علمی زیادی نداره چون وقتی مطلب رو یاد بگیرید توی خونه تست بزنید بهتره هم خودتون رو سنجش کردین هم اینکه تعداد تست بیشتری میزنید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال: #۴۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط marjan2001.)
کلاس کنکور
خیلی ممنون آفاق خانم
البته من تا شهریور باید صبر کنم
ایشالا بتونم جبران کنم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۴۲
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ ب.ظ
کلاس کنکور
دوستان درباره این کلاس‌ها نظر ندادین ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط درباره مدار منطقی و معماری توضیح دادین که کدام اساتید خوب هست وبحث کردین؟و بقیه دروس پس چی؟
زبان عمومی و تخصصی:
ریاضیات
ریاضی مهندسی:
آمار و احتمال:
محاسبات:
ساختمان گسسته:
دروس مشترک
ساختمان داده:
نظریه زبان‌ها و ماشین ها:
مدار منطقی:بعضی‌ها یوسفی و بعضی‌ها اجلالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معماری کامپیوتر: بعضی‌ها یوسفی و بعضی‌ها اجلالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سیستم عامل:
دروس تخصصی نرم افزار
اصول طراحی کامپایلر:
طراحی و پیاده سازی برنامه سازی:
طراحی الگوریتم:
پایگاه داده ها:
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
استاد یوسفی توی دانشگاه ما الگوریتم، ساختمان و معماری رو تدریس می کردن.
سر کلاسای دانشگاه هم مثل کتاب کنکورشون درس می دادن. در واقع به نظر من حضور توی کلاسای ایشون تاثیر مثبت زیادی نداره.
از ۲۰ من نمره قبولی بهشون می دم.
۱
۰
ارسال: #۴۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
استاد یوسفی تو دانشگاه ما هم درس می دهند و محض اطلاع شما کلاس کنکورشون با کلاس دانشگاهشون اصلا قابل مقایسه نیست . من هردو رو شرکت کردم . دانشگاه اصلا بچه‌ها فقط به تیپ استاد و نمره دهیش کار داشتند و کسی درس نمیخواست و یقینا درس هم داده نمی شد ولی شما دوست عزیز اگر می خواهی نمره بدی کلاس کنکور ایشون رو حتما شرکت کن
۰
۱
ارسال: #۴۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
ولی به نظر من و اکثر دوستان دکتر اجلالی خیلی بالاتر هست چون درس را مفهومی یاد می دهد نه به صورت نکته ای کنکور نکته ای بدرد نمی خورد مفهومی خیلی موثر هست..چون کنکور سوالاتش مفهومی هست .
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۹ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۶۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۵۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۲,۹۹۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close