زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رقص مهندسا!

ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
رقص مهندسا!
رقص مهندسا

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , javadjj , **sara** , Mile Stone , hanif , parsaNA , 54m4n3h , Helmaa , موج , Parva , ایرسا , ف.ش , ali , shahryar , hamidkhl , MJRS
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ
رقص مهندسا!
ایمان جان

من که رقص بلد نیستم. میتونم از همین اموزشی که گذاشتی استفاده کنم؟؟؟
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
RE: رقص مهندسا!
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  ایمان جان

من که رقص بلد نیستم. میتونم از همین اموزشی که گذاشتی استفاده کنم؟؟؟
سلام دانیال جان
آره که میتونی چرا که نه،فقط باید قبلش خوب تستاشو بزنی تا رو مبحث رسم توابع مسلط بشی و این حرکاتو سریع انجام بدی،من یه عمو دارم که دقیقا شبیه |x| و x^2 میرقصه،بیچاره فقط همین دو تا تابع رو بلذه! ولی تو رو مباحث مثلثاتی کار کنی بهتر جواب میده!Big Grin
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  سلام دانیال جان
آره که میتونی چرا که نه،فقط باید قبلش خوب تستاشو بزنی تا رو مبحث رسم توابع مسلط بشی و این حرکاتو سریع انجام بدی،من یه عمو دارم که دقیقا شبیه |x| و x^2 میرقصه،بیچاره فقط همین دو تا تابع رو بلذه! ولی تو رو مباحث مثلثاتی کار کنی بهتر جواب میده!Big Grin

سلام عزیز

جدا؟؟

میتونی برام تو این زمینه کلاس خصوصی هم بگذاری؟؟Smile

همونجور که میدونی دوست دارم رو کل مباحث مسلط باشم. Big Grin
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  برو عزیزم تو انجمن دختر مانشت اونجا استاد زیاده یکی پیدا کنBig Grin

فرداد جان. بیا خودم گرفتمش.

ایشون گمراه شده توسط استکبار کبیر- شیطان بزرگ - امریکای جهانخوار (تکبیر )و نوچه های اونها رژیم صهیونیستی و روباه بزرگ بریتانیای کبیر هست. (تکبیر)

ایشون بنده رو دعوت به فسق و فجور کرده. از همینجا اعلام میکنم که باید به اشد مجازات برسه و تا زمانی که این رویا محقق نشه. ما به حرکات خودجوش خودمون مبنی بر تکبیر گفتن ادامه میدهیم (تکبیر)
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , sepid
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  فرداد جان. بیا خودم گرفتمش.

ایشون گمراه شده توسط استکبار کبیر- شیطان بزرگ - امریکای جهانخوار (تکبیر )و نوچه های اونها رژیم صهیونیستی و روباه بزرگ بریتانیای کبیر هست. (تکبیر)

ایشون بنده رو دعوت به فسق و فجور کرده. از همینجا اعلام میکنم که باید به اشد مجازات برسه و تا زمانی که این رویا محقق نشه. ما به حرکات خودجوش خودمون مبنی بر تکبیر گفتن ادامه میدهیم (تکبیر)

خوشم میاد دانیال جان کلا رو فضایی
حال هوای بچه های ترم یک و دو دانشگاه خوش به حالتSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
رقص مهندسا!
احساس بشه در حال ترویج فرهنگ غربی یا شرقی هستین و ایجاد مسمومیت اخلاقی میکنین فورا" فضا امنیتی میشه و ستاد مبارزه با منکرات و هر گونه حرکات موزون و غیرموزون با مسببین برخورد انضباطی خواهد کرد!!! Cool
خدائیش خودم از این جملات کلی مشعوف شدم. من باید رئیس کمیته انضباطی یه جایی میشدم. حقم بشدت ضایع شده SadSad
داشت یادم میرفت ضمنا" تشویق کنندگان هم جریمه نقدی میشن که باید بریزن بحساب دکتر!!!!Undecided

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , انرژی مثبت , azad_ahmadi , good-wishes
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
رقص مهندسا!
هرگاه حرکات بدنی به منزله ورزش و بدنسازی باشد مجاز است و اشکال ندارد وانگهی بخواهد باعث احساس خوشایند در خود فرد و دیگران گردد حرام است و
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
رقص مهندسا!
اووووه،چه استقبالی شده از این تاپیک،منو با اینهمه تشکر شرمنده کردین!
اگه استقبال ادامه داشته باشه آموزش رقص تانگو هم میذارم براتون!

پی نوشت:
یکی از دوستای من توی کار تئاتره،یه تئاتری کار کرده بودن به اسم با من برقص،رفته بودن مجوز بگیرن بهشون مجوز نمیدادن گفتن باید اسمشو عوض کنین،هر کاری کردن مجوز آخر سر اسمشو گذاشتن با من بخوان.
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  میتونی برام تو این زمینه کلاس خصوصی هم بگذاری؟؟Smile
همونجور که میدونی دوست دارم رو کل مباحث مسلط باشم. Big Grin

والا من فک نکنم صلاحیت لازم تو اینکارو داشته باشم،هنوز به اون مقام نرسیدم، وسط کار یهو sin,cos رو قاطی میکنم!
البته تو تهران کلاس آموزش رقص جدیدا زیاد شده ولی خب برا خانوماس!
فک کنم باید به توصیه برادر موج تو این زمینه عمل کنیBig Grin
ارسال: #۱۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  خوشم میاد دانیال جان کلا رو فضایی
حال هوای بچه های ترم یک و دو دانشگاه خوش به حالتSmile

وقتی خودم ترم یک و دو باشم. باید حال و هوای بچه های ترم ۱ و ۲ رو داشته باشم. Smile

فکر نکن با این حرفات میتونی موضوع رو عوض کنی.
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  احساس بشه در حال ترویج فرهنگ غربی یا شرقی هستین و ایجاد مسمومیت اخلاقی میکنین فورا" فضا امنیتی میشه و ستاد مبارزه با منکرات و هر گونه حرکات موزون و غیرموزون با مسببین برخورد انضباطی خواهد کرد!!! Cool

ممنونم که وی را به اشد مجازات رساندی و ابر و باد و خورشید و فلک دست به دست هم دادن تا پستش پاک بشه.

ما از همینجا به خاطر این اقدام ارزشی شما حرکت خودجوش تکبیر خودمان را به اتمام میرسانیم.

ولی فرداد جان .از ترویج فرهنگ غربی در جوامع اسلامی گذشته ها.

وظیفه من گفتن بود.

تازه دستگریشم کرده بودم. دیر اومدی فرار کرد . بعد هم که میخواست موضوع رو عوض کنه. نگذاشتم.
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  فک کنم باید به توصیه برادر موج تو این زمینه عمل کنیBig Grin

اگه بخوام به توصیه برادر موج عمل کنم. برادران بسیجیه حزب الله حکومت نظامی راه میندازن.Big Grin اونوقت اونها رو چیکار کنم؟؟؟ Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ ق.ظ
رقص مهندسا!
دوستان عزیز و محترم چون اصولا" پیشگیری بهتر از درمانه لطف کنن محدودیتها و خط نارنجیها(نرسیده به خط قرمزها) رو در نظر بگیرن. بهر حال همیشه چند تا کامنت پاک نمیشه بعضی وقتها کلا" چاره ای جز محرومیت بعضی از دوستان خوب نخواهد بود.Big Grin

.
ارسال: #۱۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان عزیز و محترم چون اصولا" پیشگیری بهتر از درمانه لطف کنن محدودیتها و خط نارنجیها(نرسیده به خط قرمزها) رو در نظر بگیرن. بهر حال همیشه چند تا کامنت پاک نمیشه بعضی وقتها کلا" چاره ای جز محرومیت بعضی از دوستان خوب نخواهد بود.Big Grin

من که مطلب با منبع گذاشتم. Big Grin تازه مطلبی هم که گذاشتم قیطلر نبود. پس مشکلی هم نداشت. Tongue

به خاطر تهدیدتون متشکرم Smile ولی مطمئنا تهدید هیچوقت راهگشا نبوده. یا عمل کن یا به شکل های قدیم مشکل رو حل کن Big Grin

پ ن‌: بعضی وقت‌ها حس میکنم دکتر که صاحب سایته سخت گیری کمتری رو پست های اینچنینی من داشت (دلم برات تنگ شده دکتر تنهایی)

فرداد جان. قوانین سایت رو اینجا کپی کردم که دوباره بخونی. Big Grin شما حق حذف . ویرایش و ... هر مطلبی بنا به تشخیص خودت داری. ولی تو هیچ یک از این قوانین تهدید شدن کاربر توسط مدیر قرارداده نشده
پیشنهاد میکنم لایحه ای تحت همین عنوان ارائه بدی تا به تصویب برسه و در قوانین سایت قرار بگیره. Big Grin
باشد که ما نیز متنبه بشویم .Big Grin

اگرچه سعی ما بر این است که تمام موارد خلاف مذهب و قوانین حاکم بر جامعه را پیگیری و حذف نماییم اما با این وجود رسیدگی به یکایک مطالب ارسالی برای ما مقدور نمی‌باشد. بنابراین هر کاربر در قبال مطلب ارسالی خود مسئول است و مدیریت سایت مسئولیتی در قبال صحت مطالب ارسال شده توسط کاربران و تطابق یا عدم تطابق آن با قوانین ندارد. دیدگاه هر کاربر تنها دیدگاه خود اوست و قابل بسط دادن به سایر اعضا یا مدیران تالار نیست. با توجه به علمی بودن این انجمن شما ملزم به استفاده از زبان TeX برای نوشتن فرمول‍ها هستید. این امکان توسط سایت مانشت فراهم آمده و یک ویرایشگر علمی برای این منظور در داخل سایت جاسازی شده است. شما مسئول صحت علمی مطالب خود هستید. در صورت اثبات نقض صحبتهای شما مانشت این حق را برای خود قائل می‍داند که بدون اطلاع شما مطلب شما را حذف و یا ویرایش نماید.

عضویت در تالار بدین معنا است که پذیرفته‌اید به قوانین آشکاری چون رعایت حریم خصوصی کاربران، برخورد محترمانه با دیگران، به کار بستن صداقت در مباحث و ... و همچنین به قوانین خاص این تالار (در صورت وجود) احترام بگذارید و رعایت آن را برای خود الزامی بدانید. با کاربران خاطی که قوانین تالار را نقض می‌نمایند برخورد خواهد شد.

شما موافقت میکنید که مانشت حق حذف، ویرایش و یا قفل کردن مباحث و پیام‌ها را به صلاحدید خود دارد. همچنین با ذخیره شدن اطلاعات شما در سایت و یا کوکی‌ها در کامپیوتر خود موافقت می‌نمایید.

اطلاعات هر کاربر بدون رضایت خود او در اختیار شخص ثالثی قرار داده نخواهد شد مگر با حکم کتبی از مراجع قضایی و نهاد‌های مسئول. ما نمی‍توانیم مسئولین در قبال حملات نفوذگرانه‌ای که ممکن است منجر به فاش شدن اطلاعات شما بشود مسئولیتی بر عهده بگیریم. برای حفظ اطلاعات مانشت از سرورهای داخلی استفاده می‍شود. در صورت امکان از ایمیل‍ یاهو استفاده ننماید.

ادامه دادن مراحل عضویت در تالار بدین معنا است که شما موارد ذکر شده در بالا را خوانده و پذیرفته اید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , مورتن , behdad90
ارسال: #۱۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ق.ظ
رقص مهندسا!
والا اگه زورشون میرسید و میتونستند ۴-۵ تایی میشستند راجب کشتن آدمها هم حکم اجرا میکردند، خوشبختانه اینکارو نمیتونن بکنن. Wink
ارسال: #۱۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
رقص مهندسا!
البته اصلا" من اهل تهدید نیستم. من کلا" تو کار اجرا هستم. آنچه نوشته‌ام یک توصیه دوستانه است . چون همه تون رو دوست دارم و دلم نمیخواد از دستتون بدم.Smile یک خورده هم از شما سن و سالم بیشتره و سرد و گرم روزگار رو بیشتر چشیدم. شما جوونید و بقول موج جان تو فضا راه میرید.
البته اجرای من از نوع منطقی است نه اجرای قلدر مآبانه.Angry
اگرچه توضیحاتم تکراری است و البته مطمئنم همه تون میدونید ولی خب از قوانین سایت استفاده میکنم و جوابتون رو میدم:
اولا" رویکرد سایت علمی است و این رو در سطر سوم قوانین که خودتون در بالا گذاشته‌اید می بینید. بخش سرگرمی زیر مجموعه بخش زندگی دانشجویی است. تا جایی مدارا میشه که جنبه مزاح داشته باشه. انتقاد هم اشکالی نداره. اظهار نظر هم مشکلی نداره. میبینید که خیلیها میان و نظراتشون رو میگن و میرن. بعضیها حتی خود من بعضی حرفهام رو بصور مختلفی میزنم. ولی استهزاء بعضی مسائل مثل قوانین جاری کشور یا مجازاتها یی که در قوانین هست یا کاربرد بعضی اصطلاحات که مجریان قانون بهر دلیل نمپسندند و توهین قلمداد میکنن و یااینکه یکی از دوستان آینده سایت رو تبدیل شدن به ............ پیش بینی کنه و یا مواردیکه قانون برایش مجازات در نظر گرفته و یا سابقه برخورد مشابه وجود داره هم منجر به از دست رفتن سایت میشه و هم در بعضی جاها(مثل پیش بینی که انجام شده بود) به شخصیت سایر اعضاء لطمه وارد میکنه.
ثانیا"مطابق همان قوانین بالا شما حق حذف و ویرایش مطالب رو واگذار کرده اید. نه اینکه حق اعتراض نداشته باشید حتما" دارید و جواب هم داده میشه و علتش رو میگم ولی انتظار در بعضی مواقع بیجاست. یعنی بعضی انتظار دارند همون مطلب دوباره گذاشته بشه و راجع بهش بحث بشه یا رای گیری بشه. نه مطمئنا" اینقدر دیگه آزادی وجود نداره. Shyچون ممکنه کلا" فیلتر بشیم. دوست دارید بحث کنید خصوصی در خدمتم! بهر حال بحث در اینموارد غیر علنی است و هر کس خصوصی سوال کرده جواب گرفته.
ثالثا" در بعضی موارد بعضی از اعضای خود سایت بطور منطقی درخواست میکنن که فلان مطلب با هنجارهای اجتماعی یا مذهب و.... مغایره و میخوان که برخورد انجام بشه. خب اگه حرفشون منطقی است باید پیروی کرد و بعضی از مطالب که حذف یا ویرایش شده اند از همین طریق بوده.
رابعا"همین بحثها که واقعا" نتیجه ای هم نداره و خوندن تمام مطالبی که گاها" علاقه ای هم بخوندنشون نیست وقت زیادی رو میگیره حالا فکر کنید اگه یک مشکلی هم ایجاد کنید و کلا" همه چی بره رو هوا علاوه بر اینکه دیگه نمیتونید این ارتباط رو داشته باشید و چهار تا مشکل علمی و کاری رو با هم حل کنید من هم نمیدونم جواب دکتر رو چی بدم و هم جواب بقیه اعضاء رو.
بعضی از اعضای این سایت که واقعا" باید ازشون تشکر کرد می بینید وقتی یک سووال درسی یا علمی مطرح میشه فی الفور و با چه دلسوزیی جواب میدن. مطمئن باشید جنبه علمی اینجاست که ۵۰۰۰ نفر عضو پیدا کرده نه جنبه مزاح وشوخی اون و چاره ای جز حفظ این سرمایه مخاطبان که همگی تحصیلکردگان این مملکتند در مقابل چند مزاح نیست. اگرچه به بعضیها بربخوره.
مطالبی رو که نوشتم اصلا" حمل بر توصیه نکنید. کلا" اهل نصیحت نیستم ولی همیشه پاسخگو هستم!!!
در ضمن منتی بر سایت و دکتر و اعضاء محترم ندارم و ادعایی هم ندارم.اگر کاربر عادی بشم هم با کمال سپاس می پذیرم.

خوش و خرم باشیدBig Grin

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال: #۱۵
۲۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ
رقص مهندسا!
بابا ول کنید این حرفارو اهنگ رو بچسبید!!!! چه رقصی دارند این مانشتی ها!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question سوال و جواب از سیستم اعداد (فوری و مهم) مهندساش کمک کنن :D NP-Cσмρℓєтє ۳ ۱,۴۱۵ ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close