زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا با دو مرور گر نمی توانم وارد مانشت شوم ؟

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ، توسط simorghsimorgh.)
به نظر شما علت اینکه با یک مرورگر، میشه وارد شم ولی با یک مرورگر دیگه نمیشه چیه ؟
یوزر و پسورد رو توی هر دو مرورگر درست وارد می کنم اما ، یکی شون وارد سایت میشه و مرورگر دیگه، انگار نه انگار
اصلا نمیگه رمز اشتباهه یا چیز دیگه ... یک راست میاد توی صفحه ی اصلی تالار که اون بالا نوشته درود مهمان گرامی !
good-wishes، در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون میشم دوستان سوالاتشون رو در بخش "مشکلات مانشت" یا با توجه به تغییرات جدید در تاپیک "مانشت ۴ از امروز " مطرح بفرمایند
این سوالتون از تاپیک های اعلانات جدا شد و به بخش مربوطه منتقل شد

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط The BesT.)
RE: اگر نمیتونید ثبت نام کنید یا ایمیل رمز جدید براتون خالی میاد یا ...
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  به نظر شما علت اینکه با یک مرورگر، میشه وارد شم ولی با یک مرورگر دیگه نمیشه چیه ؟
یوزر و پسورد رو توی هر دو مرورگر درست وارد می کنم اما ، یکی شون وارد سایت میشه و مرورگر دیگه، انگار نه انگار
اصلا نمیگه رمز اشتباهه یا چیز دیگه ... یک راست میاد توی صفحه ی اصلی تالار که اون بالا نوشته درود مهمان گرامی !

سلام
یعنی همزمان میخواهید با دو مرورگر وارد تالار شوید؟
اگر همزمان میخواهید با دو مرورگر وارد شوید فکر نمیکنم بتونید اینکار را کنید.

من توی تالارهای دیگه امتحان کردم که امکان ورود همزمان با دو مرورگر امکان پذیر نیست.چون اینطوری همزمان با یک IPمیتونید با دو نام کاربری وارد تالار بشید.
البته گاهی اوقات هم امکان ورود همزمان با ۱نام کاربری با ۲مروگر امکان پذیر هست.
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: اگر نمیتونید ثبت نام کنید یا ایمیل رمز جدید براتون خالی میاد یا ...
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یعنی همزمان میخواهید با دو مرورگر وارد تالار شوید؟
اگر همزمان میخواهید با دو مرورگر وارد شوید فکر نمیکنم بتونید اینکار را کنید.
این کار ممکنه Smile من همزمان با سه تا مرورگر تو مانشت بودم Tongue فایرفاکس و کروم و سافاری و مشکلی نیست!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , good-wishes
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
میشه همزمان وارد شد !

.... Loading
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۹۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۶۳۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۸ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close