زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۲۶۱
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
خوشحالم که آخرین کامنت این تاپیکو احتمالا میفرستم Big GrinBig Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۶۲
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ، توسط esisonic.)
آخرین نفر منم Big Grin خخخخخخخخخخ

ادمین تاپیک رو قفل کن دیگه...من میخوام آخرین پست باشم!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۶۳
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  کسی معماری نیست ؟

میگفتن رقابت برا معماری از همه اسون تره ها... و البته برا ای-تی از همه سخت تر! ولی گوش نکردیم که....

Confusedه ه ه .....

یه نفر می شناسم داره میره معماری(برا تک رقمی شدن میره) Big Grin
ارسال: #۱۲۶۴
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ق.ظ
۲ ساعت از اول مهر گذشته هنوز ادمین لاکش نکرده!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۶۵
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ق.ظ، توسط هانی الرضا.)
تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه‎ات هم اینه که بانک هر روز صبح برات یک حساب باز می‎کنه و توش هشتاد و شش هزار و چهارصد دلار پول واریز می‎کنه ولی دو تا شرط داره: یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می‎گیرند. دوم اینکه نمی‎تونی ‎تقلب کنی و یا اضافهٔ پول را به حساب دیگه‎ای منتقل کنی. هر روز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می‎کنه، شرط بعدی اینه که بانک می‎تونه هروقت بخواد بدون اطلاع قبلی حسابو ببنده و بگه جایزه تموم شد! حالا چطوری عمل می‎کنی؟!

همه ما این حساب جادویی رو در اختیار داریم: زمان!
این حساب با ثانیه‎ها پر میشه. هر روز که از خواب بیدار می‎شیم هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما جایزه میدن و شب که می‎خوابیم مقداری را که مصرف نکردیم نمی‎تونیم به روز بعد منتقل کنیم. لحظه‎هایی که زندگی نکردیم از دستمون رفته. دیروز ناپدید شده. هر روز صبح جادو می‎شه و هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما میدن. یادت باشه که من و تو فعلا از این نعمت برخورداریم ولی بانک می‎تونه هر وقت که بخواد حسابو بدون اطلاع قبلی ببنده. ما به جای استفاده از موجودیمون نشستیم بحث و جدل می‎کنیم و غصه می‎خوریم. بیا از زمانی که برامون باقی مونده لذت ببریم. "کاش حقیقت داشت / مارک لوی"

براتون انگیزه آرزومندم، تا آبان‎ماه، خدانگهدارتون! Smile

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , par par_92 , sara_sb92 , SnowBlind , ahmad_gh1369 , dzzv_13 , unicornux , mohammad.ardeshiri , Ariyanic , El@he
ارسال: #۱۲۶۶
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه‎ات هم اینه که بانک هر روز صبح برات یک حساب باز می‎کنه و توش هشتاد و شش هزار و چهارصد دلار پول واریز می‎کنه ولی دو تا شرط داره: یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می‎گیرند. دوم اینکه نمی‎تونی ‎تقلب کنی و یا اضافهٔ پول را به حساب دیگه‎ای منتقل کنی. هر روز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می‎کنه، شرط بعدی اینه که بانک می‎تونه هروقت بخواد بدون اطلاع قبلی حسابو ببنده و بگه جایزه تموم شد! حالا چطوری عمل می‎کنی؟!

همه ما این حساب جادویی رو در اختیار داریم: زمان!
این حساب با ثانیه‎ها پر میشه. هر روز که از خواب بیدار می‎شیم هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما جایزه میدن و شب که می‎خوابیم مقداری را که مصرف نکردیم نمی‎تونیم به روز بعد منتقل کنیم. لحظه‎هایی که زندگی نکردیم از دستمون رفته. دیروز ناپدید شده. هر روز صبح جادو می‎شه و هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما میدن. یادت باشه که من و تو فعلا از این نعمت برخورداریم ولی بانک می‎تونه هر وقت که بخواد حسابو بدون اطلاع قبلی ببنده. ما به جای استفاده از موجودیمون نشستیم بحث و جدل می‎کنیم و غصه می‎خوریم. بیا از زمانی که برامون باقی مونده لذت ببریم. "کاش حقیقت داشت / مارک لوی"

براتون انگیزه آرزومندم، تا آبان‎ماه، خدانگهدارتون! Smile

قسمت اولش رو که خوندم تو ذهنم داشتم تحلیل می کردم احتمالا بیشتر روزا حال رفتن و خرج کردنش رو ندارم Tongue
ارسال: #۱۲۶۷
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
واااااااااااااااای خدای من سه روز نبودم .شهریور تموم شداSmile
آغاز سال تحصیلی جدید رو به همه تبریک میگم ایشالا سال آینده چنین روزی سر کلاسای شریف بشینه هرکی زحمت کشیدهههههههههههههههه
ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , sara_sb92 , H3NGAM3H , Mänu , sajaddandy , mohammad.ardeshiri , Ariyanic , El@he
ارسال: #۱۲۶۸
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
سلام
دوستان کسی اینجا میتونه کمک کنه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۶۹
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
سلام به همگی
ایشالا از این به بعد همگی با انرژی بیشتری پیش بریم..............
پیش به سوی موفقیت...........

روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Mänu , afshin18 , sara_sb92 , mohammad.ardeshiri , El@he
ارسال: #۱۲۷۰
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط Mänu.)
انگار قرار نیست تاپیک بسته بشه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , sara_sb92 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۷۱
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط abji22.)
بازم منهاتن نفهمیدمSadSad

بچه ها این الگوریتم rbfs درس هوش درختشو چطوری رسم میکنن؟sma* این هم نفهمیدم

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۷۲
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
آخ جون هنوز بسته نشده آخرین کامنت واسه من Big GrinBig Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Mänu
ارسال: #۱۲۷۳
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  آخ جون هنوز بسته نشده آخرین کامنت واسه من Big GrinBig Grin

شرمندهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammad.ardeshiri , Mänu
ارسال: #۱۲۷۴
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  آخ جون هنوز بسته نشده آخرین کامنت واسه من Big GrinBig Grin

شرمندهBig Grin

دشمنت شرمنده Big Grin Smile)

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammad.ardeshiri , Mänu , El@he
ارسال: #۱۲۷۵
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
فعلا ما اخر کلاس نشستیم

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammad.ardeshiri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close