زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نام نویسی گروهی مدرسان

ارسال: #۹۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من پنجشنبه ثبت نام کردم...زنگ زدم نمایندگی شهرمون گفتن با تهران هماهنگ میکنن...از کجا باید مطمئن شم اسمم تو لیست ۶۰ نفری هست یا نه؟؟ میشه لطف کنید لیست جدید رو منتشر کنید .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
RE: نام نویسی گروهی مدرسان
من نمیدونم اسمم وارد لیست شده یا نه؟راتا هم که جواب نمیدهConfused
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط Somayeh-h.)
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام

وقت همگی بخیر،
من تخفیف ۵۰ درصدی شامل حالم میشد.

ولی برای ثبت نام نمایندگی رفتم ،اولش که میگفتن اسم شما تو لیست نیست. بعدش که فهمیدند که اسمم تو لیست بوده ،گفتند ۵۰ درصد تخفیف شامل حالم نمیشه! Sad و گفتن من باید خودم ۳۰ نفر رو حضوری ببرم تا ۵۰درصد تخفیف شامل حالم بشه.

چرا نمایندگیهای شهرستانها دارن سوء استفاده میکنن؟؟!!!!!

دوستانی که زحمت هماهنگی رو کشیدند میشه به خانم ناصری بگن نمایندگی های شهرستان ها رو توجیهههه کنن که افرادی که در لیست گروهی هستند تخفیفشان ۵۰ درصد است.
ممنون.

به منم گفتن ۳۰ نفرتون باید باهم بیایند ثبت نام!!!!
تخفیف B تخفیف

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امروز رفتم نمایندگی‌ شهرمون اتفاقا طرف مقابل از دوستانم بود بر حسب اتفاق گفتم من از طرف سایت مانشت اومدم باهاتون هماهنگ شده چیزی؟ گفت آره

گفتم ما یه گروهی تشکیل دادیم ۳۵ نفرست سر گروه هم خانم رفیعی هستند بعد ایشون با خانم ناصری در مرکز هماهنگ کردن می‌خواستم ببینم شما در جریان هستی‌ یا نه (البته اینجا دارم رسمی‌ مینویسم اونجا اینجوری نبود :د)

گفت حالا این ۳۰ نفرتون کجاند گفتم از یه منطقه نیستند که از شهر‌های مختلف هستن گفت اینجوری که نمی‌شه بخش نامه هارو نشون داد اینا گفت این قرارداد ما با مانشت اینا همچنین چیزی نیست که از شهر‌های مختلف باشند باید همه یه جا ثبت نامکنند

گفتم دوستان با خانم ناصری هماهنگ کردن ایمیل که به ما زدن هم چیزی در مورد از یکجا بودن ننوشته بود

خلاصه زنگ زد مرکز از اونجا هم پرسید اونا هم همون حرفی‌ که ایشون به من زدن گفتن

خلاصه این گروهی که تشکیل دادیم مثل اینکه فعلا دکوری بیش نیست

من در مورد ایمیل که آقای جهانی‌ هم گذاشتن به ایشون توضیح دادم که اونجا هم چیزی در مورد از یک شهر بودن گفت نشده بود

خلاصه امروز نشد من گفتم میرم با بچه‌ها در میان میزارم ببینم نتیجه چی‌ می‌شه

خلاصه از درس امروز افتادیم هیچ خبری از ۵۰% نبود

آقای جهانی‌ خانم رفیعی اگه امکان پذیر پیگیری کنید من خودمم الان زنگ میزنم خانم ناصری ببینم چی‌ میگه هرچند این خانم ناصری چندان تو نمایندگی‌‌ها شناخته شده نیستن Smile))

این شماره خانم ناصری که همش بوغ اشغال می‌زنه :هی‌ میگه بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا تماس فرمائید
یه خورده به گوش بنده خدا استراحت بدین

دوستان من الان با خانم ناصری صحبت کردم گفتن همچنین چیزی نیست تخفیف شامل همه افراد می‌شه بدون در نظر گرفتن شهر

گفت من نامه زده بودم به همه شهرا الان دوباره هم نامه میزنم با آقای جهانی‌ و خانم رفیعی هم هماهنگ می‌کنم

بعد از حرف نمایندگی‌ هم ناراحت شدن خیلی‌ گفت من بهشون اطلاع دادم نباید همچنین حرفی‌ میزدن
۰
۰
ارسال: #۹۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
نام نویسی گروهی مدرسان
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  سلام

وقت همگی بخیر،

ولی برای ثبت نام نمایندگی رفتم ،اولش که میگفتن اسم شما تو لیست نیست. بعدش که فهمیدند که اسمم تو لیست بوده ،گفتند ۵۰ درصد تخفیف شامل حالم نمیشه! Sad و گفتن من باید خودم ۳۰ نفر رو حضوری ببرم تا ۵۰درصد تخفیف شامل حالم بشه.

دوستانی که زحمت هماهنگی رو کشیدند میشه به خانم ناصری بگن نمایندگی های شهرستان ها رو توجیهههه کنن که افرادی که در لیست گروهی هستند تخفیفشان ۵۰ درصد است.
ممنون.

تخفیف B تخفیف

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امروز رفتم نمایندگی‌ شهرمون اتفاقا طرف مقابل از دوستانم بود بر حسب اتفاق گفتم من از طرف سایت مانشت اومدم باهاتون هماهنگ شده چیزی؟ گفت آره

گفتم ما یه گروهی تشکیل دادیم ۳۵ نفرست سر گروه هم خانم رفیعی هستند بعد ایشون با خانم ناصری در مرکز هماهنگ کردن می‌خواستم ببینم شما در جریان هستی‌ یا نه (البته اینجا دارم رسمی‌ مینویسم اونجا اینجوری نبود :د)

گفت حالا این ۳۰ نفرتون کجاند گفتم از یه منطقه نیستند که از شهر‌های مختلف هستن گفت اینجوری که نمی‌شه بخش نامه هارو نشون داد اینا گفت این قرارداد ما با مانشت اینا همچنین چیزی نیست که از شهر‌های مختلف باشند باید همه یه جا ثبت نامکنند

گفتم دوستان با خانم ناصری هماهنگ کردن ایمیل که به ما زدن هم چیزی در مورد از یکجا بودن ننوشته بود

من در مورد ایمیل که آقای جهانی‌ هم گذاشتن به ایشون توضیح دادم که اونجا هم چیزی در مورد از یک شهر بودن گفت نشده بود

آقای جهانی‌ خانم رفیعی اگه امکان پذیر پیگیری کنید من خودمم الان زنگ میزنم خانم ناصری ببینم چی‌ میگه هرچند این خانم ناصری چندان تو نمایندگی‌‌ها شناخته شده نیستن Smile))

این شماره خانم ناصری که همش بوغ اشغال می‌زنه :هی‌ میگه بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا تماس فرمائید

دوستان من الان با خانم ناصری صحبت کردم گفتن همچنین چیزی نیست تخفیف شامل همه افراد می‌شه بدون در نظر گرفتن شهر

گفت من نامه زده بودم به همه شهرا الان دوباره هم نامه میزنم با آقای جهانی‌ و خانم رفیعی هم هماهنگ می‌کنم

بعد از حرف نمایندگی‌ هم ناراحت شدن خیلی‌ گفت من بهشون اطلاع دادم نباید همچنین حرفی‌ میزدن
متاسفانه برخی نمایندگی ها دارن زرنگ بازی در میارن ولی نگران نباشین دوستان من امروز با خانومه ناصری صحبت کردم ظاهرأ دیگه مشکل حل شده و نامه از تهران براشون ابلاغ شده خیالتون دیگه راحت باشه بچه هایی که اسمشون تو لیست هست میتونن از این تخفیفه ۵۰ درصدی استفاده کننSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال: #۹۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
دسته شما درد نکنه نازنین خانوم بابته پیگیریتون خیالمون راحت شد
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من امروز رفتم نمایندگی خرم آباد بعدا گفت که تو لیست اسمتون هست،اما نمیدونم تخفیفت چند درصده؟؟
باید زنگ بزنم به تهران.گفتم زنگ بزنید نزد و گفت باهاتون تماس میگیریم و ثبت نامم نکردن
و گفت از خرم آباد فقط دو نفرید و اینجوری بیشتر به نفع خودشونه،حالا نمیدونم میخوان چیکار کنن؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من زنگ زدم خانم ناصری گفتند لیست دوم رو چهارشنبه ارسال میکنند نمایندگی ها و از شنبه میتونید برید ثبت نام با تخفیف ۵۰ درصد...همه نمایندگی ها موظفند ثبت نام کنن...دیگه ارگان بالاترشون دستور داده دیگه .....باید بگن " خب " امیدوارم مشکلی واسه ثبت نام پیش نیاد.
۰
۰
ارسال: #۹۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  من امروز رفتم نمایندگی خرم آباد بعدا گفت که تو لیست اسمتون هست،اما نمیدونم تخفیفت چند درصده؟؟
باید زنگ بزنم به تهران.گفتم زنگ بزنید نزد و گفت باهاتون تماس میگیریم و ثبت نامم نکردن
و گفت از خرم آباد فقط دو نفرید و اینجوری بیشتر به نفع خودشونه،حالا نمیدونم میخوان چیکار کنن؟؟

نگران نباش عزیزم من امروز زنگ زدم شکایته نمایندگی هارو به خانوم ناصری کردم گفت بهشون ابلاغ کردن یه چند نفری هم ثبته نام شدن دیگه خیالت راحت باشه خودشون رسیدگی میکنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۹۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من زنگ زدم خانم ناصری ۰۲۱۲۲۸۹۲۷۸۸ با نمایندگی شهرمون هماهنگ کردن مشکلم حل شد حالا فردا میرم دیگه ثبت نام میکنم،شما هم اگه مشکلی مثل من داشتین با همین شماره تماس بگیرین

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
بعد از پیگیری های خانم ناصری من تونستم با ۵۰ درصد تخفیف ثبتنام کنم. واقعا دستشون درد نکنه. Smile اگه ایشون پیگیری نمیکردن این نمایندگی زیر بار این تخفیف نمیرفتند.
بقیه دوستان هم به راحتی من میتونن ثبت نام کنن و مشکلی پیش نمیاد.

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  سلام

وقت همگی بخیر،

ممنون.

تخفیف B تخفیف

متاسفانه برخی نمایندگی ها دارن زرنگ بازی در میارن ولی نگران نباشین دوستان من امروز با خانومه ناصری صحبت کردم ظاهرأ دیگه مشکل حل شده و نامه از تهران براشون ابلاغ شده خیالتون دیگه راحت باشه بچه هایی که اسمشون تو لیست هست میتونن از این تخفیفه ۵۰ درصدی استفاده کننSmile
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام دوستای خوبم
نگران نباشید.
منم جزو لیست دوم هستم
امروز زنگ زدم خانم ناصری. گفت لیست دوم رو ۲۰ ام می فرستیم نمایندگی ها و از ۲۰ ام به بعد می تونید ثبت نام کنید با تخفیف ۵۰ درصد.
یا حق

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط esi.)
نام نویسی گروهی مدرسان
ببین ۲ دقیقه ثبت نام در مانشت چه کارا که نمی کنه
از کسایی که مانشت رو نمیشناسن، جزو دانشجویان بی اطلاع شناخته شده و تخفیفی داده نمیشه.
اصلا چه ربطی به مانشت داره، یعنی شما علناً اعلام می کنید که قیمتاتون ۲۰و۳۰ درصد اضافیه و باید به بهانه ای این درصد رو کم کنید تا مشتری جذب بشه.اگه یه گروه ۱۰۰۰ نفره بشید(کل یه شهر جمع کنیم بریم مدرسان) حتما رایگانه !!!
من قلبا مانشت رو دوست دارم اما این موسسات چه می کنن با مردم. خداوکیلی انصافه. شرایط سخت و سخت تر، بعد هم می گن اجباری نیست ولی نمی دونن که طرف مجبوره از سد این کنکور لعنتی رد بشه تا بتونه درس بخونه. خداااااااا
خدایااااااااا ، چرا بعضی ها نمیخوان با وجدان کار کنه
آقای مدرسان شریف، چرا باید از کسی که عضو یه سایت ۲۰و۳۰ درصد تخفیف بده و به کسی هم که واقعا وسعشو نداره اما ماشنت رو هم نمیشناسه باید پوستشو بکنی، خدایاااااااااااااااااااا
بترسیم از خدا، خدارو نباید فراموش کرد مدرسان شریف
قیمتتاتو بیار پایین، ثابت کن برای همه تا بچه کشاورز، دکتر، مهندس، کارگر و .... بتونه درس بخونه و کنکور قبول بشه
همه چی شده پول برای این موسسات، بخدا وجدان کاری هم ندارن، خداااااااااااااااااا
بابا، چرا بچه مردم رو تحت فشار قرار می دید.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲۱
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , inmahdi , tabassomesayna , sybarite , lotus , eng_majid , elynn66 , fatemehkh , esisonic , master of net , Mohammad-A , maryam.raz
ارسال: #۱۰۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ق.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
از مانشت با این همه اعتبار توقع اینو نداشتم که خیلی راحت چشم پوشی کنه ، اگه قراره تبلیغ واسه کنکور باشه باید همه موسسات باشن دانشجو ها بتونن انتخاب کنند نه فقط یک موسسه.....
اونم تازه با این تبلیغات ......
۳
۷
ارسال: #۱۰۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
RE: نام نویسی گروهی مدرسان
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ق.ظ)sanaz_29 نوشته شده توسط:  از مانشت با این همه اعتبار توقع اینو نداشتم که خیلی راحت چشم پوشی کنه ، اگه قراره تبلیغ واسه کنکور باشه باید همه موسسات باشن دانشجو ها بتونن انتخاب کنند نه فقط یک موسسه.....
اونم تازه با این تبلیغات ......

ببین دوست عزیز این موسسات کارشون همش تبلیغه و خالی کردن جیب مردم ، ما هم تا می تونستیم ازشون تخفیف گرفتیم با این ۵۰ درصد این موسسه کلی هم سود کرده و در طرف مقابل اون یکی موسسه متاسفانه با ۳۰ درصد تخفیف و کلی شرایط و تعهد متاسفانه بخاطر این که تخفیفشو بالاتر نبرد ضرر کرد ، خیلی گیر دادی به این موسسه ، در کل همه موسسات کارشون تبلیغ هست و خالی کردن جیب مردم ، هرکس خودش خوند و زحمت کشید قبول شد . در ضمن فامیل شما اسدی نیست ؟
۳
۲
ارسال: #۱۰۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط Mehrdad7soft.)
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام دوستان من چند روزی تهران بودم همون جا هم ثبت نام کردم ۵۰% هم گرفتم این سوال که شما الان دارید از خودتون می‌پرسید من بدون رودروایسیSmile همون لحظه از مسئول ثبت نام پرسیدم گفتم سال‌های قبل همه می‌گفتن پارسه قیمتش بالاست چی‌ شده امسال شما گوی سبقت از همه گرفتین ؟ در پاسخ گفت آخه ما در زمینه کامپیوتر و ای‌ تی‌ خیلی‌ پیشرفت کردیم!!!

گفتم هر شرکتی که پیشرفت کنه باید بالاترین قیمت بده:؟ گفتم من پیشنهاد می‌کنم شما یه متخصص crm استخدام کنید

راستی‌ تخفیف بالا ۵۰% هم هست چون یک نفر قبل من فکر کنم از یک دانشگاه اومده بود یادم رفته اسم دانشگاهو بهش ۶۵% تخفیف داد!!!

ولی‌ واقعا سود بالایی دارند چون تو اون لحظه که من بودم کلی‌ افراد برای ثبت نم اومده بودن این فقط مرکز بود باقی‌ استان‌ها بماند ولی‌ ۱۰ برابر ماهان می‌ارزید این تجربه شخصی‌ بندست

در ضمن یه انگیزه دیگه هم گرفتم برا تک رقمی‌ Smile))) ۲۰۶ِ چشمک می‌زنه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۶۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۴۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۵۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۶۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۳۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۱ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۲۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۱۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close