زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا برای ترخیص تا زمان ثبت نام باید بایستم یا با همان برگ قبولی سنجش کافی است ؟

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سلام
من قبلا از یک کادری پرسیدم گفت باید در دانشگاه ثبت نام کنی
اما در یگان پرسیدم گفتند همان برگ قبولی سنجش (که اینشالا تا وسط هفته نتایج بیاد )را ببری یگانی که شما را فرستاده است و یک نامه از وظیفه عمومی بگیری ببری یگان کافی است
آخه مرخصی داده اند که لباس به قول خودشان اندازه کنم و ....
تا اگه با همین برگه قبولی می توان کاری کرد دیگه دنبال خیاط و ... نرم و تا قبل مرخصی خودم را تخیص کنم(مرخصی من تا پایان این هفته است) می شود
دوستان کسی تجربه نظر حرفی داره بگه ما منتظریم

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: آیا برای ترخیص تا زمان ثبت نام باید بایستم یا با همان برگ قبولی سنجش کافی است ؟
قانونش که همون ثبت نام کردنه

ولی اون چیزی رو که میگید نامه از نظام وظیفه بگیرید رو دفعه اوله که دارم میشنوم
بهترین کار پرسیدن از نیروی انسانی پادگانه
اونا تمام بخش نامه های به روز رو دارن
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ
با همون نامه قبولی نهایی ترخیص میشی.
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
بالاخره سرباز شدی Big Grin
تا جایی که من میدونم تا زمان ثبتنام باید صبر کنی چون ممکنه ثبتنام نکنی و وضعیت خدمتت نامعلوم بشه.ولی شاید بهت مرخصی بدن البته اگه تا روز ثبتنام مرخصی بدن.

ولی شک میدونم با نامه قبولی ترخیص بشی.
احتمال زیاد زمان ثبتانم مزخصی میدن که ثبتنام کنی و بعد ترخیص بشی به نظرم این معقول تر به نظر میرسه

خودم این سوال رو از یه نفر پرسیدم و اینجور پاسخ داد:
دوست عزیز با داشتن پرینت از سایت سنجش به شما یک مرخصی چند روزه متناسب با مکان دانشگات میدن بعد تشریف می بری دانشگاه برای ثبت نام بعد می بینی ثبت نامت نمی کنن چون وضعیت نظام وظیفت معلوم نیست لذا نگران نشو باید بری قسمت نظام وظیفه دانشگات اونجا یک نامه می دن برای سازمان نظام وظیفه جایی که خدمت می کنی و ازشون می خوان که شما رو ترخیص کنن شما نامه رو میبری نظام وظیفه بهد اونا یه نامه می دن به یگانت که مشمول رو ترخیص کنید بعد که کارهای ترخیصت انجام شد یگانت یه نامه میده به نظام وظیفه که ایشون رو ترخیص کردیم بهد نظام وظیفه هم نامه می ده به دانشگاهت
تمام این نامه ها رو خودت دستی باید ببری تا سریع انجام بشه
می دونم یکم طول می کشه منم دقیقن این کارو کردم ولی
۱) اصلن نگران نباش مطمئن باش کارت انجام میشه و ترخیصت می کنن ولی مطمئنن این وسط گیر آدم های نادون میوفتی لذا سعی کن صعه سدر داشته باشی
۲) من خودم روزی که رفتم دانشگاه یکم داد و بیداد یکم عجز و لابه کردم گفتم این کارا طول می کشه نهایت یه تعهد دادم من و مشروط ثبت نام کردند که بتونم زودتر کارت و خوابگام اکی شه اگه تو هم بتونی که عالیه
۳)دوست عزیز احتمال اینکه خدمت ۲۴ ماه بشه در سال دیگه بالاست لذا اگه فکر میکنی رفتن به ارشدت تو دانشگاهی که قبول شدی ارزشش رو نداره خدمتت رو تموم کن بعد برو
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط k_111.)
RE: آیا برای ترخیص تا زمان ثبت نام باید بایستم یا با همان برگ قبولی سنجش کافی است ؟
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  با همون نامه قبولی نهایی ترخیص میشی.
نامه قبولی نهایی که مدرک به حساب نمیاد
این یه تیکه کاغذ هست که هرکسی میتونه درستش کنه
در سربازی هیچ نامه غیر رسمی یا بدون مهر و امضا پذیرفته نمیشه
بیاد شخص به دلایلی نتونست تو دانشگاه ثبت نام کنه

حتما بعد از ثبت نام ترخیص انجام میشه
روالش هم همون چیزی هست که دوست عزیز در بالا گفت

فقط یادتون باشه بعد از اومدن نتیجه،تو آموزشی اگه گفتن باید بایستید تا روز ثبت نام بهونه بیارید که باید برای گرفتن مدارک برید به دانشگاه کارشناسی و ..... تا زودتر بهتون مرخصی بدن
در ضمن نفهمن که ثبت نام اینترنتی انجام میشه
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  با همون نامه قبولی نهایی ترخیص میشی.
نامه قبولی نهایی که مدرک به حساب نمیاد
این یه تیکه کاغذ هست که هرکسی میتونه درستش کنه
در سربازی هیچ نامه غیر رسمی یا بدون مهر و امضا پذیرفته نمیشه
بیاد شخص به دلایلی نتونست تو دانشگاه ثبت نام کنه

حتما بعد از ثبت نام ترخیص انجام میشه
روالش هم همون چیزی هست که دوست عزیز در بالا گفت

فقط یادتون باشه بعد از اومدن نتیجه،تو آموزشی اگه گفتن باید بایستید تا روز ثبت نام بهونه بیارید که باید برای گرفتن مدارک برید به دانشگاه کارشناسی و ..... تا زودتر بهتون مرخصی بدن
در ضمن نفهمن که ثبت نام اینترنتی انجام میشه
برو اگه ترخیص نشدی بیا اینجا اینطوری بگو دوست من،
نامه قبولی رو به یگانت بدی بهت مرخصی میدن وقتی هم بری ثبت نام کنی دانشگاه نامه میزنه به نظام وظیفه که شما قبول شدی و باید ترخیص شی که اون نامه رو میبری نظام وظیفه بعد اونا تو سیستم رهایی از خدمتت رو اگه مشکلی نداشته باشی ثبت می کنند و دیگه شما سرباز نخواهی بود.
موفق باشی
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  رو اگه ترخیص نشدی بیا اینجا اینطوری بگو دوست من،
نامه قبولی رو به یگانت بدی بهت مرخصی میدن وقتی هم بری ثبت نام کنی دانشگاه نامه میزنه به نظام وظیفه که شما قبول شدی و باید ترخیص شی که اون نامه رو میبری نظام وظیفه بعد اونا تو سیستم رهایی از خدمتت رو اگه مشکلی نداشته باشی ثبت می کنند و دیگه شما سرباز نخواهی بود.
موفق باشی
دوست عزیز منظور k_111 اینه که با نامه قبولی شما ترخیض نمیشید بلکه مرخصی میدن تا ثبتنام و بعد ترخیص بشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
اگه مرخصی بدنHuhچون اول دوره است .
همین که نتایج که بیاد می توان رفت برای ثبت نام اما فکر کنم زمان مشخصی داشته باشد درسته ؟ اگه همان موقع بتوان رفت دانشگاه که عالی است .

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
من پارسال میخواستم برم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم همچین روالی که گفتم رو طی کردم
ولی بعدش پشیمون شدم خدمتم رو تموم کردم

حالا اگه همچین چیزی که این دوست عزیز میگن باشه من خبر ندارم شاید ایشون اینطوری مرخص شده باشن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۷۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۹,۳۲۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  هندسه محاسباتی دی برگ gholamreza jalili ۳۰ ۱۹,۱۳۴ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: asma :)
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۲۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۵۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close