زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگه کسی مجازی قبول شده باشه و پردیس رو بعدش زده باشه می شه به جای مجازی پردیس بره ؟

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
اگه کسی مجازی قبول شده باشه و پردیس رو بعدش زده باشه می شه به جای مجازی پردیس بره ؟
سلام اگه کسی مجازی قبول شده باشه و پردیس رو بعدش زده باشه می شه به جای مجازی پردیس ثبت نام کنه؟Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
RE: ثبت نام در پردیس و مجازی
آخه دوتاش برای یک دانشگاهه
تازه پردیس کمتر متقاضی داره نسبت به مجازی

باید چکار کنم الان؟Sad
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
ثبت نام در پردیس و مجازی
ببینید یه چیز دیگه ای هم هست
پردیس شهید بهشتی جدا از کنکور هم ثبت نام می کردن که توی شهریور امتحان بگیرن جدا از کنکور
می شه من برم بهشون اینا رو بگم و قبول کنن؟؟
من برام کلاس خیلی مهمه چون مجازی قبلا فکر می کردم کلاس داره اما الان فهمیدم کلاسای مستمر و پی در پی نداره و آموزش محور هست و ...
برای همین می خوام برم پردیس که سر کلاس بشینم
قبلا که زدم مجازی فکر می کرد م اگه یک سال دیگه کنکور بدم می تونم بعد انصراف بدم و دروس رو معادل کنم اما فهمیدم که نمی شه

من باید برم پردیسSad
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
ثبت نام در پردیس و مجازی
شهریه پردیس اگر اشتباه نکنم تقریبا ۴ برابر مجازی هست این رو هم در نظر بگیرید.
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ
ثبت نام در پردیس و مجازی
سلام تبریک میگم .
دوست عزیز مجازی که خیلی بهتر و مقرون به صرفه تر از پردیس هاست . هزینه پردیس چیزی حدود ۴ الی ۵ میلیون در هر ترم میشه اما برای مجازی خیلی کمتر هست .

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
RE: ثبت نام در پردیس و مجازی
من می خوام سر کلاس برم
هزینه مساله ای نیست
من به کلاس نیاز دارمSadSad
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ
ثبت نام در پردیس و مجازی
این فایل هزینه شهریه پردیس ارس - دانشگاه تهران هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط farahnaz.)
ثبت نام در پردیس و مجازی
این لینک درمورد پردیس دانشگاه شهید بهشتی هست . پارسال هم بدون کنکور میگرفتند نیازی هم نیست ناراحت باشید که چرا پردیس را بعد از مجازی زدید .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید تماس بگیرید چون هر دو انتخابتون مربوط به یک دانشگاه میشه میتونید صحبت کنیدپردیس ها چون هزینه بالایی داره خیلی طرفدار نداره و احتمال زیاد تکمیل ظرفیت میدن . در هرصورت پیگیر باشید ولی مجازی هم کلاس های آنلاین داره شیوه آموزشی هم به خاطر ضبط کلاس ها و آماده سازی فلش ها و اسلایدها خوبه .
موفق باشید.

درضمن مجازی با کنکور خیلی بهتر از مجازی بدون کنکور هست . هم از نظر اعتبار و هم از نظر هزینه مجازی با کنکور مقرون به صرفه تر هست . بازهم هر طور صلاح میدونید.

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۳۰۶ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۰۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۷۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۵,۰۰۸ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۹۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۹۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close