زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هدف سایت واقعا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ ب.ظ
من واقعا نمیدونم هدف از سایت چیه؟؟؟؟؟ این نظراتی که دوستان میدن در مورد چه کتابی خوبه واسه خوندن به نظرم یه کم دیره!!!!!!!!!!!! در ضمن از سطح علمی دوستان بی خبریم پس نمیتونیم بگیم که هر کتابی که معرفی میکنن عالیه و بریم اونو بخونیم اینطور باشه تا ۲ سال دیگه هم نمیشه رتبه‌ی برتر رو آوردش!!!!!!!!!! منابع کاملا الان تو هر سایتی بری مشخصه که کدوم کتابها نتیجه‌ی بهتری رو داده اما متأسفانه ازین سایت من نمیتونم کمک بگیرم چون خیلی آشفته است!!!!!!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط Soheil.)
RE: هدف سایت واقعا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیره یعنی چی؟ در مورد کدوم کنکور حرف میزنید؟ خیلی‌ها تا یکی دو ماه دیگه هم شروع به خوندن نمی کنن
سطح علمی بچه‌ها رو هم می تونید تو پروفایلشون یا قسمت کارنامه‌ها ببینید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی، هدفتون واقعا از این علامتهای سوال و تعجب چیه؟

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ)sara_ajami نوشته شده توسط:  من واقعا نمیدونم هدف از سایت چیه؟؟؟؟؟ این نظراتی که دوستان میدن در مورد چه کتابی خوبه واسه خوندن به نظرم یه کم دیره!!!!!!!!!!!! در ضمن از سطح علمی دوستان بی خبریم پس نمیتونیم بگیم که هر کتابی که معرفی میکنن عالیه و بریم اونو بخونیم اینطور باشه تا ۲ سال دیگه هم نمیشه رتبه‌ی برتر رو آوردش!!!!!!!!!! منابع کاملا الان تو هر سایتی بری مشخصه که کدوم کتابها نتیجه‌ی بهتری رو داده اما متأسفانه ازین سایت من نمیتونم کمک بگیرم چون خیلی آشفته است!!!!!!!!!

جالبه Big Grin
۱)اینجا منابع معرفی میشن، مثل همیشه انتخاب با خودتونه، حد اقل اینه که دیدتون باز میشه
۲)اینجا می تونید از تجربیات دیگران استفاده کنید
۳)اینجا می تونید سوالات و اشکالاتونو مطرح کنید و اگه کسی تونست جواب میده
اینجا مزیت زیاد داره، باید خودتون پیداشون کنید
کارنامه هارو نگاه کنید، ۹۰% از کارنامه‌ها واسه بچه های اینجاست
هدف اصلی اینجا از نظر من کمک کردن و کمک گرفتنه

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۸۹, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۸۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط lida.)
نقل قول: من واقعا نمیدونم هدف از سایت چیه؟؟؟؟؟ این نظراتی که دوستان میدن در مورد چه کتابی خوبه واسه خوندن به نظرم یه کم دیره!!!!!!!!!!!! در ضمن از سطح علمی دوستان بی خبریم پس نمیتونیم بگیم که هر کتابی که معرفی میکنن عالیه و بریم اونو بخونیم اینطور باشه تا ۲ سال دیگه هم نمیشه رتبه‌ی برتر رو آوردش!!!!!!!!!! منابع کاملا الان تو هر سایتی بری مشخصه که کدوم کتابها نتیجه‌ی بهتری رو داده اما متأسفانه ازین سایت من نمیتونم کمک بگیرم چون خیلی آشفته است!!!!!!!!!

به نظر من شما به طور کلی فلسفه Forum رو متوجه نشدید!
در ضمن امتحان ارشد چیزی نیست که شما با کپی کاری از روی منابع یک نفر برتر حتما نتیجه بگیرید شاید پایه علمی اون از شما قویتر بوده و با خوندن یک منبع خلاصه نتیجه گرفته ولی شما نیاز باشه از منبع معرفی شده توسط یک داوطلب غیر مجاز استفاده کنید!
در کل منابع معجزه نمیکنن! و شما هم اگه تو اینترنت دنبال معجزه می گردین پیدا نمیکنین... 

توکل به خدا داشته باشین اشفتگی و اضطراب از نوشتتون می باره مخصوصا از اون علامت تعجب و سوال هایی که رو کیبورد فشار دادین. شما با حوصله می تونید از فروم‌ها استفاده مفید کنید ولی اگه دنبال یک چیز تمیز و شسته رفته هستید موسسات مشاوره  خصوصی می دن که البته اگه اونجا هم عصبی باشید و تند تند دنبال یک نسخه کلی و راحت نتیجه نمیگیرین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۱ ق.ظ
دوستان جواب های خوبی دادند. در واقع هر منبعی برای هر کسی خوب نیست. همچنین منابع باید با سطح توقعات شما هم همخوانی داشته باشه. اگه می خواین رتبه ۱۰۰ بخونید می تونید خیلی از مطالب رو نادیده بگیرید و یه کتاب راحت‌تر بخونید در حالی که رتبه تک رقمی آوردن نیاز به منابع خوب و تلاش زیاد داره. لزومی نداره که همه منابعی که شما استفاده می کنید رو تایید کنند. به نظرم مانشت از لحاظ سطح علمی از خیلی از سایت های دیگه ای که دیده‌اید علمی تره. هدفش هم بالاتره. اینجا یه مکان بازه.

اینو بدونید که اینجا نه دکانه تجاریه که بخواد سرتون کلاه بگذاره و نه چیزی رو به شما اجبار می کنه. هر وقت دیدین که نیازی بهش ندارید ازش جدا می شید. در واقع اینجا شما رو آزاد گذاشته . اجباری در مانشتی شدن نیست.

مهمترین اهداف مانشت اینهاست‌: تقویت حس اعتماد به نفس دوستان، تقویت فرهنگ همکاری و کمک به هم نوع، تبادلات علمی، نزدیکی دوستان و در جَو قرار گرفتن دوستان.
شما اینجا خودتون رو تنهای نمی بینید. غم هاتون رو به اشتراک می گذارید، از موفقیت بقیه خوشحال می شین، شاید یه زمانی به موفقیت خودتون بخندید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki , Soheil , h_1234
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۰:۳۳ ب.ظ
هدف سایت واقعا چیه؟ جواب: مشاوره واسه اینکه مطمئن‌تر گام بردارید
من خودم واسم پیش اومده که کتابهایی رو خواستم تهیه کنم ولی اون موقع امکانش نبود، درنتیجه کتاب دیگه ای رو می خریدم. مثلا چون گسسته‌ی پوران پژوهش رو نتونستم تهیه کنم کتاب راهیان ارشد رو خریدم. (البته بعدش پوران پژوهش رو هم خریدم)
می خوام بگم مهم اینه که هر کتابی می خرید باهاش دوست بشید و بتونید مطالب و مفاهیم اون درس رو یاد بگیرید.

اگر هم با کتابی مشکل داشتید اصلا نگران نشید، مطمئن باشید مشکل از کتاب هست و اینبار کتابی تهیه کنید که مناسب اون درس و خودتون باشه.
مثلا من جزوه‌ی طراحی الگوریتم پارسه رو نپسندیدم و گذاشته بودمش کنار و با کتاب دیگه ای ادامه دادم.

کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . . .
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط فرزین.)
هدف سایت اینه که به شما یاد بده
علیرغم هر شکستی و هر غمی زندگی جاریست
بلند شو ادامه بده چون فردایی هست
وقتی که قبول شدی وقتی به حجم کتبی که خواندی نگاه کن !یک دستی بر شانه ات بزن!
گرد و خاکی بلند میشه!!! سرت رو بالا بگیر و بگو این همه کتاب را کی خونده؟؟ منننننننننننننننننننننننن
اگر حالا گربه ای با عینک خوشبینی خودت را شیر ببین!!! به این میگن اعتماد به نفسسسسسسسسسسسس

باور نمیکنی!!! از این گربه یاد بگیر!!!

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , رضا , ستاره , Soheil , ایرسا , ali_it_2008 , ماه بانو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۸۱۱ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  هدف های بی نظیر سئو fafaferdos ۰ ۱,۷۴۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۴۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد) saharitst ۸ ۵,۷۲۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۵۶۷۴ - آی تی - هدف تک رقمی سال آینده aminsl ۸ ۵,۶۶۵ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه=واقعا سیصد هزار تومان؟؟؟!!! roebuck ۰ ۱,۵۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: roebuck
Photo معرفی یک سایت دارای مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده hadidoost ۷ ۸,۸۴۴ ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: blx
  واقعا رشته من چیست؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات؟؟؟ سیدرضا بازیار ۳ ۲,۵۵۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  کانال انگیزه، هدف، پشتکار و برنامه ریزی itplus ۱ ۲,۳۱۵ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: itplus
  راهنمایی یرای نگارش پروپوزال، موضوع: ردیابی هدف در شبکه های حسگر بی سیم user22 ۱ ۲,۵۱۶ ۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: paeeizan

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close